NawigacjaStart » Forum » Okolice » Tarnobrzeg »
Nowy Temat Odpowiedz
I ty poczuj się jak Grześ, Czołgiści na Drodze,
Posty: 5002
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sty 2012r. 09:29  
Cytuj
Nie wiem czy zauważyliście sypło śniegiem i na drodze mamy całą masę ślamazar któ wloką się 20-30 na godzinę. NORMALNĄ JAZDE UNIEMOZLIWIA IM ŚNIEG I LÓD... NA AUCIE bo droga czarna. Odśnieżenie auta zmiotką to 2 minuty, minuta na zeskrobanie szyb. Czy to takie trudne odpalić auto, odśnieżyć zmiotką i dopiero ruszyć w drogę??
Pieszy nie ma z czołgista szans bo jest niewidoczny

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sty 2012r. 09:29  
Cytuj

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 15 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sty 2012r. 10:03  
Cytuj
za to jest mandat, a tak z innej beczki kontrola policyjna i pytanie policjanta do kobiety która jedzie nie odsniezonym samochodem " dlaczego porusza się Pani po drodze pojazdem typu IGLO"smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 762
Dołączył: 7 Sty 2008r.
Skąd: RST/RNI
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sty 2012r. 10:29  
Cytuj
Ciekawę jak by ci wszyscy ludzie jeździli jak by mieszkali w skandynawi, kanadzie, czy syberi. hahahah to by były dopiero jaja.
Tam przcież nikt nie odśnieża dróg.
a u nas spadnie 2 cm śniegu i jakie problemy?

Czym różni się parlamentarzysta od dziwki? Dziwka jak dostanie pieniądze to spełnia życzenia klienta.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 173
Dołączył: 10 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Sty 2012r. 11:35  
Cytuj
A ja mam taką uwagę do sporej części "kierowców" vel Misztrzów Prostych którzy nie zauważyli że uliczki osiedlowe zrobiły się białe i śliskie i dalej wesoło popylają tamtędy po 50-60kmh. Ludzie zacznijcie używać rozumu, to naprawdę nie boli, bo jak zrobicie komuś krzywdę to będzie za późno.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 133
Dołączył: 5 Sty 2009r.
Skąd: Aluminiowy Padół
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sty 2012r. 15:49  
Cytuj
Odśnieżać auto? Popatrz jak parkują, żal d.. ściska, że nie można wjechać do środka sklepu, lokalu, urzędu a parkingi puste!!! Jak się nie chce przejść 50 - 100 metrów z parkingu, to jakim cudem zechce się odśnieżyć auto?
Sugerujesz wykonanie niemożliwego, podobnie jak używania rozumu, myślenia. To są zbyt trudne pojęcia dla większości a wykonanie czegokolwiek związanego z rozumem czy myśleniem jest niemożliwe!!!
Walka z wiatrakami.
Pozdrawiam.

pukając się w czoło, pokazujesz najsłabiej funkcjonujący element Twojego organizmu!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sty 2012r. 00:14  
Cytuj
Ja tylko chciałbym przypomnieć, że kierunki się włącza parę metrów przed skrętem, a nie jak już się skręciło.

PS. To do Ciebie pizzo-dostawco z Capri. Chociaż i tak tego nie przeczytasz mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 68
Dołączył: 20 Marz 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sty 2012r. 00:17  
Cytuj
W trosce o pieszego od wielu lat w nowych samochodach nie może być "otwieranych" reflektorów więc może taka pieżynka na masce, dachu czy nawet szybie też jest po to żeby przy ew zderzeniu pieszy był bezpieczniejszy:] Popieram głos o odśnieżanie samochodów i spowolnienie na osiedlówkach, pod śniegiem przeważnie jest lodzik jakby ktoś wyskoczył to bum pewne, i po co to?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11609
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sty 2012r. 06:41  
Cytuj
Nigdy nie przestanie mnie zadziwiac opinia drogowych "fahurów", którzy jako mistrzowie kierownicy wykazuja zerową tolerancję dla tych, któzy w trudnych warunkach jeżdżą bardzo ostrożnie.

Bezpieczeństwo na drodze przede wszystkim - nikt nie ma prawa w takich warunkach nikogo poganiać.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 18 Sty 2012r. 07:14  
Cytuj
miriamumiechumiech Przeczytaj jeszcze raz post Jacka. Tu nie chodzi o poganianie ale o odśnieżanie i własnie większe bezpieczeństwo. Eh....

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5002
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sty 2012r. 10:17  
Cytuj
Mirek nie chodzi o jazdę 25 km/h - chcesz to jedź ale prawym pasem. Wczaoraj prawie staranował mni dziadzio cc któy był mocno zajęty wycieraniem zaparowanej szyby i latał na energetyków po pasach bo ręką szybę wycierał i prawie obił się o tira i o mnie. Myslałem że pijak a tu razem z żonką w przedziale wiekowym 70+ mieli zajęcie.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Okolice » Tarnobrzeg »