NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Inwestycje, zmiany, polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4
Prezydent - R. Fila, co myslicie o tym kandydacie ?
~~Marchewka
ff
Wysłany: 2 Lut 2009r. 16:04  
Cytuj
Owszem Roberta Fili nikt nie nazywa idiota czy pajacem ale padaja tu okreslenia nieprawdziwe, wyssane z palca wrecz idiotyczne. A jak wiadomo nie nazwiemy kogos kto rzuca tego typu wypowiedzi \"wyyssaczem z palca\" i jak ulal pasuje tu okreslenie \"idiota\".

Zawsze wszystko sobie potrafisz tak fajnie wytłumaczyć?
Tak sie po prostu nie robi!!! w ogóle brak na tym forum jakiejkolwiek kultury, ale żeby zniżać się do podobnego poziomu to o czymś świadczy niestety

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lut 2009r. 16:04  
Cytuj

 
 
 
 
~~Czujne Oko
ff
Wysłany: 2 Lut 2009r. 21:03  
Cytuj
Nie robi sie wielu rzeczy, a jednak sie robi.

Nie powinno sie przypisywac komus nieprawdziwych wydarzen rzucajac w ten sposob zwykle pomowienia, bez konkretnych dowodow, a jednak na tym forum i w zyciu jest to nagminne.

Nie powinno sie rowniez wrzucac wszystkih do jednego worka a ty wrzucilas Roberta File i mnie do jednego, przypisujac jemu ze obraza ludzi!!

Nie powinno sie oceniac ludzi po wygladzie ale po slowach i czynach ale sie ocenia.

Marchewko swiat nie jest takie piekny, ze kazdy bedzie sobie mowic jak cos palnie glupiego "ty gluptasku".

Nie uwazam rowniez, ze nazwanie kogos idiota to od razu sprowadzanie sie do poziomu tegoz idioty i nie uwazam zeby bylo to nad wyraz przesadne okreslenie.
Gdybym byl taki nie kulturalny jak mi zarzucasz to bym pewnie napisal:
Co ty k.... mi tu pi.....sz pier..... skurw.... Fila to zaj..... ku... koles.
i mial to co ty piszesz gleboko w d.... ifnormujac cie o tym w rownie kurtuazyjny sposob ;]

Z calej mojej wypowiedzi czepilas sie raptem dwoch (2) wyrazów. Splycilas ja do dwoch wyrazow (2). Jesli dla ciebei sedno tego co napisalem zawiera sie w tych dwoch wyrazach to przykro mi bardzo ale jestes bardzoooooooo nie obiektywna w tym co piszesz.

Nie sadzisz ze troszke przesadzasz ????

 
 
 
 
~~Scherr
ff
Wysłany: 3 Lut 2009r. 07:14  
Cytuj
Lucek naszym prezydentem. Lucek prezydentem Stalowej Woli. Czas na zmiany, czas na miasto na dobrej drodze.

 
 
 
 
~~marchewka
ff
Wysłany: 3 Lut 2009r. 08:13  
Cytuj
CYTAT
Nie robi sie wielu rzeczy, a jednak sie robi.

Nie powinno sie przypisywac komus nieprawdziwych wydarzen rzucajac w ten sposob zwykle pomowienia, bez konkretnych dowodow, a jednak na tym forum i w zyciu jest to nagminne.

Nie powinno sie rowniez wrzucac wszystkih do jednego worka a ty wrzucilas Roberta File i mnie do jednego, przypisujac jemu ze obraza ludzi!!

Nie powinno sie oceniac ludzi po wygladzie ale po slowach i czynach ale sie ocenia.

Marchewko swiat nie jest takie piekny, ze kazdy bedzie sobie mowic jak cos palnie glupiego \\\"ty gluptasku\\\".

Nie uwazam rowniez, ze nazwanie kogos idiota to od razu sprowadzanie sie do poziomu tegoz idioty i nie uwazam zeby bylo to nad wyraz przesadne okreslenie.
Gdybym byl taki nie kulturalny jak mi zarzucasz to bym pewnie napisal:
Co ty k.... mi tu pi.....sz pier..... skurw.... Fila to zaj..... ku... koles.
i mial to co ty piszesz gleboko w d.... ifnormujac cie o tym w rownie kurtuazyjny sposob ;]

Z calej mojej wypowiedzi czepilas sie raptem dwoch (2) wyrazów. Splycilas ja do dwoch wyrazow (2). Jesli dla ciebei sedno tego co napisalem zawiera sie w tych dwoch wyrazach to przykro mi bardzo ale jestes bardzoooooooo nie obiektywna w tym co piszesz.

Nie sadzisz ze troszke przesadzasz ????


Duuuuuuużo pisania i co z tego?
powiedziałam Ci jak to wygląda a co z tym zrobisz twoja brocha!
Bez odbioru

 
 
 
 
~~Api
ff
Wysłany: 3 Lut 2009r. 13:31  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Nie robi sie wielu rzeczy, a jednak sie robi.

Nie powinno sie przypisywac komus nieprawdziwych wydarzen rzucajac w ten sposob zwykle pomowienia, bez konkretnych dowodow, a jednak na tym forum i w zyciu jest to nagminne.

Nie powinno sie rowniez wrzucac wszystkih do jednego worka a ty wrzucilas Roberta File i mnie do jednego, przypisujac jemu ze obraza ludzi!!

Nie powinno sie oceniac ludzi po wygladzie ale po slowach i czynach ale sie ocenia.

Marchewko swiat nie jest takie piekny, ze kazdy bedzie sobie mowic jak cos palnie glupiego \\\\\\\"ty gluptasku\\\\\\\".

Nie uwazam rowniez, ze nazwanie kogos idiota to od razu sprowadzanie sie do poziomu tegoz idioty i nie uwazam zeby bylo to nad wyraz przesadne okreslenie.
Gdybym byl taki nie kulturalny jak mi zarzucasz to bym pewnie napisal:
Co ty k.... mi tu pi.....sz pier..... skurw.... Fila to zaj..... ku... koles.
i mial to co ty piszesz gleboko w d.... ifnormujac cie o tym w rownie kurtuazyjny sposob ;]

Z calej mojej wypowiedzi czepilas sie raptem dwoch (2) wyrazów. Splycilas ja do dwoch wyrazow (2). Jesli dla ciebei sedno tego co napisalem zawiera sie w tych dwoch wyrazach to przykro mi bardzo ale jestes bardzoooooooo nie obiektywna w tym co piszesz.

Nie sadzisz ze troszke przesadzasz ????


Duuuuuuużo pisania i co z tego?
powiedziałam Ci jak to wygląda a co z tym zrobisz twoja brocha!
Bez odbioru



A po co dużo pisać. Przecież to oczywiste. Aby zmienić Stalową Wolę, wybieramy Lucka na prezydenta miasta. Im szybciej to się stanie, tym lepiej. Dlatego nie czekajmy do końca kadencji. Bierzmy się do dzieła, bo szkoda czasu i naszej kochanej Stalowej Woli.

 
 
 
 
~~siembida
ff
Wysłany: 3 Lut 2009r. 13:35  
Cytuj
W powiecie stalowowolskim był wakat na stanowisko naczelnika wydzziału architektoniczno budowlanego. Zgłosiło się do niego wiele specjalistów z zakresu gospodarki mieszkaniowej i budowlanej między innymi pan Rutkowski, pani naczelnik tożsamego wydiału z Niska, czy też pracownicy starostwa pracujący w owym wydziale. Liste kandytów zweryfikował nasz uczony poseł absolwent wieczorowego uniwersytetu marksizmu i lenininizmu poseł Antoni Bladek wraz ze starostą kierowcą autobusu Siembidą i doszli do wniosku za namową wójta Serafina aby rozstrzygnąć konkurs z nadania i naczelnikiem zrobili kolege z Bojanowa nikomu nieznanego w Stalowej Woli Jańca Grzegrza. Ja się pytam jakie kompetencje ma ten człowiek nikomu nieznany w Stalowej i co z niego za fachura.Czy ma wykształcenie wyższe i czy kierunkowe do piastowanego stanowiska? Jeśli ma kiernkowe, cz zdobył niezbędne uprawnienia budowlane. Czy toiesi kolejny koleś posła Bladka? Ja mam już dość kolegów poselskich z
takich jak kierowca autobusu staosta Wiesiu Siembida , czy ministrant Lucek, może kolej na następnych. Czy nasz poseł znajdzie jeszcze głupszych od siebie, bo z tym bedzie ciezko.
Okazuje się, że nasz bohater ma tytuł licencjata z Wyższej Szkołe Ekonomicznej a dyplomu magistra nie posiada. Warunkiem objęcia stanowiska naczelnika było posiadanie tytułu magistra. Czy nasi koledzy Błądek i Siembida nie mają więcej magistrów w rezerwie,

 
 
 
 
~~OLO
ff
Wysłany: 3 Lut 2009r. 14:07  
Cytuj
CYTAT
W powiecie stalowowolskim był wakat na stanowisko naczelnika wydzziału architektoniczno budowlanego. Zgłosiło się do niego wiele specjalistów z zakresu gospodarki mieszkaniowej i budowlanej między innymi pan Rutkowski, pani


DEBILU DAJ SE SIANAzaklopotany

 
 
 
 
~~Helitos
ff
Wysłany: 3 Lut 2009r. 14:35  
Cytuj
Zostawmy dywagacje tego kogoś powyżej i przechodźmy do meritum. Robimy wybory prezydenckie i wybieramy Lucka na prezydenta Stalowej Woli. Nie czekamy do końca kadencji.

 
 
 
 
~~wróbelek
ff
Wysłany: 3 Lut 2009r. 20:55  
Cytuj
CYTAT
Zostawmy dywagacje tego kogoś powyżej i przechodźmy do meritum. Robimy wybory prezydenckie i wybieramy Lucka na prezydenta Stalowej Woli. Nie czekamy do końca kadencji.

JAAAAAAAHAHAAHAHAHAHSNE!!!!zaklopotany

 
 
 
 
~~marta
ff
Wysłany: 4 Lut 2009r. 01:07  
Cytuj
goodgood
CYTAT
CYTAT
CYTAT
W powiecie stalowowolskim był wakat na stanowisko naczelnika wydzziału architektoniczno budowlanego. Zgłosiło się do niego wiele specjalistów z zakresu gospodarki mieszkaniowej i budowlanej między innymi pan Rutkowski, pani


DEBILU DAJ SE SIANAzaklopotany



podobno tak było naprawdę, więc dlaczego ma dać sobie sianacool


"podobno tak było naprawdę" !!! to się uśmiałam smiech2good

 
 
 
 
sip
sip
sip
Posty: 1
Dołączył: 14 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sie 2009r. 14:15  
Cytuj
A co tam u Pana R. Fili?
Czyżby pożegnał się z polityką?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 15 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Wrz 2009r. 21:53  
Cytuj
Chciałabym podnieść temat jako że do wyborów równy rok. Proszę o kulturalne wypowiedzi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 46
Dołączył: 1 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sty 2010r. 22:54  
Cytuj
z Lucjuszem Nadbereżnym nie miał by szans. Znam go i Lucjusz dał by mu rade !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 15 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2010r. 20:46  
Cytuj
Więc kto z PO? kto wie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ein
ein
ein
Posty: 1
Dołączył: 12 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sie 2010r. 21:50  
Cytuj
A jednak plotki okazują się prawdą! Fila oficjalnym kandydatem na ten urząd z ramienia PO! ciekawe. Co sądzicie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1141
Dołączył: 16 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sie 2010r. 22:13  
Cytuj
Żadnych ludzi PO.

wystarczy, że ci na górze nas nieźle oskubali w tym roku i w kolejnych latach. PO jest dla mnie partią skompromitowaną na każdym kroku. Dlatego panom z PO odradzam start z list PO.

Grabież legalna może przejawiać się na tysiąc sposobów, stąd nieskończona liczba jej przejawów: cła, ochrona rynku, dotacje, subwencje, preferencje, progresywny podatek dochodowy, bezpłatna oświata, prawo do pracy, prawo do zysków, prawo do płacy, prawo do opieki społecznej, prawo do środków produkcji, bezpłatny kredyt itd., itd. Wszystkie te przejawy – połączone tym, co dla nich wspólne, czyli usankcjonowaną grabieżą – noszą nazwę socjalizmu.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 15 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sie 2010r. 22:20  
Cytuj
Przecież ein pyta o tą konkretną osobę!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sie 2010r. 23:08  
Cytuj
CYTAT
A jednak plotki okazują się prawdą! Fila oficjalnym kandydatem na ten urząd z ramienia PO! ciekawe. Co sądzicie?


Czym się wykazał R.Fila ze chce zostać prezydentem naszego miasta ?

Osobiście nie będe głosował na osoby startujące z PO i PiSu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Inwestycje, zmiany, polityka i gospodarka »