NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »
Nowy Temat Odpowiedz
Jest dziś czynny jakiś lokal?,
Posty: 34
Dołączył: 30 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sty 2012r. 11:29  
Cytuj
Można dzisiaj cos gdzieś zjeść? Może ktoś wie czy coś jest dziś czynne? przy okazji wszystkiego dobrego w Nowym Roku dla wszystkich forumowiczówumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sty 2012r. 11:29  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sty 2012r. 11:36  
Cytuj
Kure do gara i masz obiad , specjalnie dziś dla Ciebie ludzie nie odpoczywają i otworzą lokal żebyś sobie mogła zjeść. Dajcie już spokój, dajcie innym świętować.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 602
Dołączył: 3 Wrz 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sty 2012r. 11:54  
Cytuj
ja widze ze dla niektorych sklepy czy restauracje powinny byc czynne siedem dni w tygodniu , czlowieku pomysl ze inni tez maja rodzinny a nie tylko TY , ja to nazywam po swojsku

ludziom w dupach sie przewraca od dobrobytu , juz nikt nie pamieta ze nic niebylo w sklepach oprocz octu a w knajpach tylko danie dnia i zakaska meska do piwa sciana

wez idz do kuchni i cos ugotuj a jak nie to zrob sobie glodowke na pewno wyjdzie na zdrowiegood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 787
Dołączył: 17 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sty 2012r. 11:56  
Cytuj
CYTAT
Kure do gara i masz obiad , specjalnie dziś dla Ciebie ludzie nie odpoczywają i otworzą lokal żebyś sobie mogła zjeść. Dajcie już spokój, dajcie innym świętować.

stecyk nie chcem ale muszem się z Tobą zgodzić smiech2

PS: Asiu na statoil na pewno została im jakaś stara parówka smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 34
Dołączył: 30 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sty 2012r. 12:28  
Cytuj
Dziekuje panom za odpowiedziumiech
Wasze kobiety pewno juz od rana stoja w kuchni i pilnuja kury w garzeumiech a Wy przed kompem psujecie ludziom humor w Nowym Roku bo Wam pewno nie udał sie Sylwester!
Więc do garów rodacy, a ja i tak sobie skorzystam dobroduszności ludzi pracujących dziś... I obiecuje dać duży napiwekumiech
a Wam chłopcy życzę dobrego humoru przez okrągły rokumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 787
Dołączył: 17 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sty 2012r. 12:56  
Cytuj
Dzięki Aśka!!! Tobie również dobrego nastroju i duzio $ - przyda się na te spore napiwki smiech2
Ze mną właśnie tak jest że sam lubię coś przyrządzić i nie zaganiam nikogo do garów i dziś jem w domuumiech
To gdzie dziś się wybierasz na "am, am" zapytanie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sty 2012r. 13:15  
Cytuj
Pomimo, że byłem w pracy to i tak sylwester mi się udał, humor mam doskonały a tak się składa że mi korona z głowy nie spada jak mam sobie w święto przy garach stać i moja kobieta zawsze może na mnie liczyć w tych sprawach i nie tylkojezyk Widocznie twój chłop ma dwie lewe ręce i nie masz co na niego liczyć hajezyk Tylko daj porządny napiwek ciężko pracującym dziś ludziomumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 27
Dołączył: 23 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sty 2012r. 18:32  
Cytuj
Oczywiście dzisiaj na pewno jest czynna 8 i Max,bo to jedna firma, która nie uważa, żeby ich pracownicy mogli odpocząć.mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2230
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sty 2012r. 18:42  
Cytuj
A kiebab otwarty?

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 787
Dołączył: 17 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sty 2012r. 19:47  
Cytuj
Emre otwarty

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »