NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Imprezy w \"Szczepana\" ? Gdzie,za ile?, Co polecacie na jutrzejszy wieczór
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 25 Gru 2011r. 21:21  
Cytuj
chytry Co polecacie w Stalowej na jutrzejszy wieczór i w jakiej cenie są wejściówki ? Planeta czy inny lokal ? Jeśli któś się orientuje proszę niech da znać cool girl

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Gru 2011r. 21:21  
Cytuj

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 62
Dołączył: 11 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Gru 2011r. 21:24  
Cytuj
Ja sie wybieram do Planety i wejsciowka raczej 15 zł kosztuje ; )

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 25 Gru 2011r. 22:10  
Cytuj
W szczepana to juz kazdy lokal otwarty

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 104
Dołączył: 27 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Gru 2011r. 00:15  
Cytuj
W Planecie 15 zł, full ludzi, zero miejsca do tańczenia i godzinne kolejki do baruumiech
miłego wieczoruumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2230
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Gru 2011r. 09:16  
Cytuj
CYTAT
W Planecie 15 zł, full ludzi, zero miejsca do tańczenia i godzinne kolejki do baruumiech
miłego wieczoruumiech


Planuję iść do planety dzisiaj ale wydaje mi się że będzie tak jak piszesz.. i już nie wiem co robić neutralny

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 25
Dołączył: 30 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Gru 2011r. 10:49  
Cytuj
A ja nie lubię Plandeki i mam spokój, stoliczek w barze zarezerwowany i można Szczepana na spokojnie spędzić bez tłumów i wcierających w Ciebie wszystko co możliwe tłumów ludzigooduśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 38
Dołączył: 5 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Gru 2011r. 13:15  
Cytuj
POLECAM NA DZISIEJSZY WIECZÓR!!!!!!!!ok
Elektroniczny Szczepan @ Labirynt
26 grudnia w stalowowolskim klubie Labirynt odbędzie się kolejna noc z muzyką elektroniczną. Tym razem w iście świątecznej atmosferze swoje sety zaprezentują: Nexy, DRM, Sto3 oraz White Moon. Przed Wami duża dawka dobrej muzyki elektronicznej. Przybywajcie!
LINE UP:
NEXY / Sentence / Nitodrum / Rzeszów
DRM / Santrance / Stalowa Wola
STO3 / Santrance / Stalowa Wola
WHITE MOON / Bieliny

INFO:
DATA: Sobota, 26.12.2011
ADRES: Klub Labirynt, Stalowa Wola, ul. Ofiar Katynia 37
START: 21:00
WJAZD: 10 zł
MYZYKA: tech-house, progressive, house, electro, techno, mnml

IMPREZA NA FACEBOOK'U:
www.facebook.com/events/125670124215273

www.klub-labirynt.pl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
stb
stb
stb
Posty: 3
Dołączył: 26 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Gru 2011r. 14:00  
Cytuj
Planeta i tak rządzi !!, tam można się przynajmniej dobrze pobawić, a nie lansować jak w niektórych stalowowolskich klubach

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 494
Dołączył: 20 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Gru 2011r. 14:08  
Cytuj
Już dziś Christmas Party - Ewolucja 2012 planety. Wstęp 15zł do 21.00, po 21.00 - 20zł w PLANECIE

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 38
Dołączył: 5 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Gru 2011r. 14:08  
Cytuj
CYTAT
Planeta i tak rządzi !!, tam można się przynajmniej dobrze pobawić, a nie lansować jak w niektórych stalowowolskich klubach



hahahhahahaahaaaok

może pozostawię to bez komentarza.... jeżeli twierdzisz, że można dobrze się pobawić w planecie i w ogóle, że rządzi to szkoda czasu na dyskusje z tb.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
stb
stb
stb
Posty: 3
Dołączył: 26 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Gru 2011r. 14:33  
Cytuj
Tak właśnie uważam, jeśli ktoś idzie narzekać na tłum, wolno obsługującego barmana czy śliski parkiet to planeta może mu się nie podobać. Prawdą jest że jest tam czasem ciasno, ale towarzystwo które zjeżdza się np. spod kraśnika jest dowodem na to że chyba nie jest tam aż tak źle. Dla porównania kilka razy byłem w nnn gdzie owszem jest lokal wporządku, ludzi sporo ale brak klimatu który mi bardziej w planecie odpowiada

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 104
Dołączył: 27 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Gru 2011r. 14:54  
Cytuj
W Planecie to może kiedyś fajnie było, teraz to każdy tam zadymy szuka. Parkiet mały i wiecznie każdy się rozpycha i zaczepia innych. A muzyka kiedyś to w piątek techno leciało a sobota muzyka na topie teraz to różnicy nie widać w sobotę beznadziejna muzyka, zresztą przebywając tam bardo często wiadomo który kawałek leci po którym, tak więc nie wiem po co wogóle ten dj...
teraz wielki szał bo był tam remont ( wejściówki zawsze 15 zł a wczoraj 20 zł)...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 331
Dołączył: 18 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Gru 2011r. 15:02  
Cytuj
W NNN nie ma klimatu goodgoodgoodgood to żeś dowalił goodgood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 807
Dołączył: 28 Sie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Gru 2011r. 17:36  
Cytuj
CYTAT
Prawdą jest że jest tam czasem ciasno, ale towarzystwo które zjeżdza się np. spod kraśnika jest dowodem na to że chyba nie jest tam aż tak źle.


Mistrzu, przekonałeś mnie. Chłopaki spod Kraśnika to dla mnie odwieczny autorytet, zawsze marzyłem o zabawie w towarzystwie ekipy z Zarajca, Zdziechowic i Węglina.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
stb
stb
stb
Posty: 3
Dołączył: 26 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Gru 2011r. 17:50  
Cytuj
Nie chłopaki ze stalowej to jest wyznacznik zajebistości klubu, jak nie rozumiesz kontekstumlotek to nie musisz sie popisywać swoją "ciętą ripostą", w nnn jest klimat odpowiedni dla ludzi w średnim wieku nie młodych, jest sporo ludzi z których połowa przychodzi nie pobawić się tylko spotkać ze znajomymi, pogadac i takie tam , o ile osoby starsze rozumiem, bo lata szaleństw mają już za sobą i świetnie się w tym klubie odnajdują to irytujący troche jest widok młodych, którzy w innych klubach sa tylko tłem, niewidoczni wtapiają się w tłum , a w nnn chcą "błyszczeć jak bobmki na choince"

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 807
Dołączył: 28 Sie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Gru 2011r. 19:55  
Cytuj
CYTAT
jest sporo ludzi z których połowa przychodzi nie pobawić się tylko spotkać ze znajomymi, pogadac i takie tam


Zakładam, że masz góra 16 lat.

CYTAT
o ile osoby starsze rozumiem, bo lata szaleństw mają już za sobą i świetnie się w tym klubie odnajdują to irytujący troche jest widok młodych, którzy w innych klubach sa tylko tłem, niewidoczni wtapiają się w tłum , a w nnn chcą \"błyszczeć jak bobmki na choince\"


A tu zakładam, że na polskim bierzecie właśnie naukę logicznego myślenia i zrozumiałego wyrażania się. Było wagarować ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 762
Dołączył: 7 Sty 2008r.
Skąd: RST/RNI
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Gru 2011r. 20:29  
Cytuj
Planeta to dno i syf. I nie wiem co by tam stara wymyśliła i jaki remont odjebała, to nic tego faktu nie zmieni.
Co do towarzystwa: wystarczy spojrzeć na blachy i modele furmanek parkujących przed tym bajzlem. LKR,RTA,TSA, przybite do bełemek i golfów 3. Lachony - typowe plastiki i tipsiary, dla których autorytetem jest Jola R. albo sławna Oksana. Ludzi od ch*^a, kolejki kilometrowe po browary i inne trunki. W sraczu syf jak na pobliskim dworcu PKP. Planeta to jednym słowem taka odskocznia dla mieszkańców okolicznych wiosek, kawał "wielkiego świata". Miejsce gdzie można konkretnie się na^&*ać, popatrzyć na panienki skąpo przyodziane w "bazarowe Dolce&Gabbana", które za drina albo dwa....
Co tu dużo pisać o towarzystwie, polecam oglądnąć "Czekając na sobotę".

Czym różni się parlamentarzysta od dziwki? Dziwka jak dostanie pieniądze to spełnia życzenia klienta.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 62
Dołączył: 11 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Gru 2011r. 20:45  
Cytuj
Haahaha Ty chyba nigdy w planecie nie byłes, co ma wogole rejestracja do tego kto tam przychodzi ...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 181
Dołączył: 22 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Gru 2011r. 23:58  
Cytuj
CYTAT
Planeta to dno i syf. I nie wiem co by tam stara wymyśliła i jaki remont odjebała, to nic tego faktu nie zmieni.
Co do towarzystwa: wystarczy spojrzeć na blachy i modele furmanek parkujących przed tym bajzlem. LKR,RTA,TSA, przybite do bełemek i golfów 3. Lachony - typowe plastiki i tipsiary, dla których autorytetem jest Jola R. albo sławna Oksana. Ludzi od ch*^a, kolejki kilometrowe po browary i inne trunki. W sraczu syf jak na pobliskim dworcu PKP. Planeta to jednym słowem taka odskocznia dla mieszkańców okolicznych wiosek, kawał \"wielkiego świata\". Miejsce gdzie można konkretnie się na^&*ać, popatrzyć na panienki skąpo przyodziane w \"bazarowe Dolce&Gabbana\", które za drina albo dwa....
Co tu dużo pisać o towarzystwie, polecam oglądnąć \"Czekając na sobotę\".





Właśnie chyba za dużo filmów się naoglądałeś skoro twoim zdaniem to miejsce 'tak wygląda'twoim zdaniem. Tak domyśliłeś się zdarza mi się tam chodzić. Co więcej nie uważam, że to speluna. Ma swoją atmosferę. Do twojej wiadomości chodzą tam różni ludzie. Jest prosta zasada nie trawisz kogoś olewasz, bawisz ze swoimi nie wiem w czym leży problem.

I\'d rather be hated for who I am, than loved for who I am not.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2230
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Gru 2011r. 12:24  
Cytuj
Blackrose, skoro tam chodzisz to może się kiedyś widzieliśmy good

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 313
Dołączył: 2 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Gru 2011r. 12:27  
Cytuj
czy to prawda ze po remoncie są zainstalowane kamery w planecie?

bzzzzzz
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2230
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Gru 2011r. 12:30  
Cytuj
Tak, zamontowali 16 kamer umiech

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 762
Dołączył: 7 Sty 2008r.
Skąd: RST/RNI
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Gru 2011r. 13:05  
Cytuj
Stefan a czemu mają służyć owe kamery?
Czyżby Big Brother z emisją w necie?

Czym różni się parlamentarzysta od dziwki? Dziwka jak dostanie pieniądze to spełnia życzenia klienta.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2230
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Gru 2011r. 14:04  
Cytuj
Jak to czemu? kamery mają podnieść stopień bezpieczeństwa w klubie umiech mało to razy ktoś zwinął panience torebkę lub jej zawartość? lub czegoś dosypał do drinka? umiech te kamery są po to by w takich sytuacjach znaleźć osobę odpowiedzialną za takie zacne czyny umiech

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 104
Dołączył: 27 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Gru 2011r. 16:58  
Cytuj
16 kamer...kiedyś było bezpiecznie ale przestali robić selekcję i ostatnio każdego weekendu była zadyma, a klub ma dbać o bezpieczeństwo, raz się rzucali nawet do ochrony że nie pilnują...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »