NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Imprezy w \"Szczepana\" ? Gdzie,za ile?, Co polecacie na jutrzejszy wieczór
Posty: 104
Dołączył: 27 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Gru 2011r. 17:00  
Cytuj
a Planeta nie ma się co oszukiwać to jedyny lokal w okolicy, który ma dobrą renomę, dlatego ludzi tak ciągnie
niestety się popsuł i to bardzo, remonty tu nie pomogą,...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Gru 2011r. 17:00  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 28 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Gru 2011r. 17:09  
Cytuj
Byłem w poniedziałek, ludzi faktycznie full, trudno się było dopchaćumiech ale lokal fajnie wygląda po zmianach, całkiem nowy hall i nowe kibelki - aż miło wejśćumiech Ciekawe co zmajstrują w drugim etapie remontu...? Planetka w dobrym kierunku idziecie, widać akcenty z najlepszych klubów w Polsce...
P.S. przydałyby się trochę większe baryumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2230
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Gru 2011r. 17:19  
Cytuj
Wybierałem się w szczepana do planety zajechałem pod klub stało tyle ludzi że zrezygnowałem bo stwierdziłem że będą ogromne tłumy i tak było ponieważ nie wpuścili wszystkich jak się później okazało.
Dla mnie planeta to najlepszy klub tutaj w okolicy,
Arkadia to nic dobrego, Sydney w Zarzeczu.. nie skomentuję
W planecie widziałem kilka razy jakieś bójki ale ochroniarze starają się likwidować problem w zalążku zanim powstanie, wyprowadzają a nawet wynoszą delikwentów może nie zbyt delikatnie bo czasami ten widok nie jest przyjemny ale mogli się normalnie zachowywać a nie jak bydło to by ich nie wyrzucili umiech

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 104
Dołączył: 27 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Gru 2011r. 19:47  
Cytuj
ach te remonty...ciekawe o ile wejściówkę podniosąsmiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2230
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Gru 2011r. 20:07  
Cytuj
Wejściówki tak wywindowali bo w tym roku robią otwartego sylwestra każdy wapniak może wejść do planety wtedy i muszą sobie to odrobić. umiech

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »