NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »
Nowy Temat Odpowiedz
Do wielbicieli gier,
Posty: 49
Dołączył: 1 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2011r. 22:20  
Cytuj
Wiatm zakupilem nowa gre CALL OF DUTY MW3 i niedziala :/
Mam wiekksze parametry ja ksa wymagane .Po zainstalowaniu wyskakuje komunikat ze gra jest niedostepna co jest grane ??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2011r. 22:20  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2011r. 23:05  
Cytuj
Czy na pewno kupiona, czy ściągnięta? Podczas instalacji instaluje się nieszczęsny Steam, na pewno to zainstalowałeś i wpisałeś poprawny kod z tylnej okładki instrukcji? Rozumiem, ze DX9 zainstalowany? Po zainstalowaniu i połączeniu ze Steamem ściągnąłeś update'y (bodajże dwa)? Bez ich ściągnięcia nie odpalisz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 49
Dołączył: 1 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Gru 2011r. 09:36  
Cytuj
Gra jest w 100% orginalna zrobilem jak pisales gra sie włacza ładnie wszystko ładuje i nagle wyskakuje nieznany ERROR i wywala mnie do pulpitu . System to Vista SP1 niedawno zainstalowana tez orginalna
Wiec niemam pojecia co jest frane

ERROR-COULT NOT FIND ZONE SP_NY_MANHATTAN.FF
Taki bład wywala

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3133
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Gru 2011r. 10:48  
Cytuj
1. Sprawdź nowe patche. Sprawdź czy masz nowe sterowniki do karty graficznej i aktualną wersję DirectX.

2. wejdź we "właściwości" pliku *.exe (CoF-MW3.exe czy coś) i ustaw tryb zgodności z winXP ew. z NT. i zaznacz (u mnie jest ENG) "Disable visual themes", "Disable desktop composition" i "Disable display scaling on high DPI settings".

W większości przypadków te czynności rozwiązują tego typu problemy z grami na vista.

ps. Zbannowali cię na googlach?

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11628
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Gru 2011r. 11:05  
Cytuj
To jest właśnie głupota w zabezpieczaniu gier przed piractwem - było juz kilka pozwów w POolsce, bowiem legalnie kupione gry nie chciały działać, ze wzgledu na ogromna liczbę zabezpieczeń, a sklepy nie chciały przyjmowac zwrotów.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 244
Dołączył: 12 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Gru 2011r. 16:52  
Cytuj
No wlasnie durnota taka sama jak ze zrobieniem sejwa z gry,by to zrobic trzeba sie on live zarejestrowac,jak nie masz tip top lacza,najwyzszych lotow nie pograsz.
Ja sie raz tak dalem nabrac.kupilem gre Dead Rising2 orginal za gruba kase i lipa,nie pogralem,poszla na zakurzenie w kat,zagrywajac mi ale na nerwach,dlatego wole konsole,jak widzimy powyzej jakie problemy maja gry na piecka.
Hakerem komputrowym nie jestem i nie potrafie grzebac w systemie czy necie za sterownikami,detonatorami,czy innymi ustrojstwem.
Jesli kupuje jakos gre ktora wyszla rok czy 2 lata temu za duza kase,to oczekuje ze bedzie chodzic a komputer plynnie ja wczyta skoro mam potrzebne aktualizacje

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Gru 2011r. 16:56  
Cytuj
Ja bym tu spróbował jeszcze raz zainstalować grę, bo wydaje mi się, że albo jakiś plik/pliki związany z pierwszą misją jest zwalony, albo go nie ma (pierwsza misja dzieje się na Manhattanie, gdzie trzeba przebić się przez miasto na dach NYSE). Tryb zgodności XP nie pomoże, wtk pisze, że ma lepszą konfigurację niż ta zalecana, to raczej nie ma tam zainstalowanego XP, a sama gra jest świeża.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11628
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Gru 2011r. 18:00  
Cytuj
Spróbowac warto, nie wiem tylko, czy żeby to miało sens, nie trzebaby pousuwać wpisów z rejestru. W innym przypadku może to nic nie dać. Chyba, że problem leży całkowicie w złej rejestracji gry on-line.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 49
Dołączył: 1 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2011r. 00:01  
Cytuj
Wiec tak zrobilem wszystko co kazalisie maLo tego przesiedziaem cay dzien na forach i nic !!
Wkoncu sie wkurzylem pojechalem do sklepu w ktorym kupiłem gre :/ Sprzedawca sie upieral ze jest ok ale wkoncu poszedlLem po mysli mirka i powiedzialem ze niejedna sprawa w sadzie zostala w ten sposob wygrana mlotek i wymienil gre i o dziw działa jak nic umiech
Wiec chciałem wam podziekowac za rady i pomoc
JESZCZE RAZ DZIEKI

A tak na marginesie gra jest swietna polecam goraca solo i multi normalnie mnie powalily

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2011r. 00:06  
Cytuj
Wymieniłeś grę? Czyli co, od nowa instalacja? No bo musisz na Steamie wpisać nowego seriala. Jeśli tak to po prostu gra wymagała przeinstalowania z powodu zwalonego pliku związanego prawdopodobnie z pierwszą lokacją, bo rejestracja online to w zasadzie zameldowanie, że kupiliśmy grę i pokornie prosimy o zezwolenie na zagranie ;).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 49
Dołączył: 1 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2011r. 01:45  
Cytuj
HE smieszna spraw wogule z tym wynikła koles w sklepie wciskal mi ze da sie grac własnie bez Steamie ale oj multi to jest to czego kazdy gracz oczekuje :/
Pozatym niewidzialem opcji zeby to ominac oddałem wszystko razem z paragonem umiech i dostałem nowa po krótkiej wyimanie zdań ale było warto umiech Własnie próbował mi cos wciskac ciemnote ze jak zarejstrwana to sie nieda wymienic i takie tam ale dałem rade i teraz smiga jak nowa umiech (dosłownie )

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »