NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Prawo Jazdy »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3
Akademia Dobrej Jazdy,
Posty: 40
Dołączył: 18 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lut 2013r. 18:47  
Cytuj
Virus, dzięki za informację umiech eddi89 - jeśli to prawda, to podaj więcej szczegółów, bo zacząłeś od 1 wiadomości i to wiadomości o tej szkole.

Interesuje mnie jak najwięcej opinii o tym właśnie ośrodku szkolenia kierowców, słyszałem, że właściciel jest podobno dobry i chciałbym to skonfrontować z Waszym zdaniem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lut 2013r. 18:47  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 97
Dołączył: 29 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lut 2013r. 20:47  
Cytuj
Sama tam robiłam prawko i właściciel przeprowadza dobrze wykłady, a co do jazdy to dostosowują się do godzin które tobie odpowiadają umiecha ich strona internetowa to www.prawkostalowa.pl jak chcesz to sobie poczytaj.

A tak na marginesie to ta akademia nie nazywa sie Akademia Dobrej Jazdy tylko Akademia Nauki Jazdy umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 8 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lut 2013r. 21:22  
Cytuj
"Drogi uzytkowniku jeff niewiem czy zauwazyles, ale ten ranking jest Akademii Dobrej Jazdy czyli poprzedniej szkoly, która nie istnieje. Napisałem wczesniej co i jak jest z tym rankingiem. Czasami trzeba umieć analizować i czytać ze zrozumieniem zanim się kogoś oczerni bądz zacznie wieszać psy. "

VIRUS czytać ze zrozumieniem i analizować to powinieneś nauczyć się TYmlotek z tego co widzę na podanym linku przez kolegę to tam nie piszę Akademia DOBREJ Jazdy tylko Akademia Nauki jazdy.
Także jak będziesz pisał jeszcze cokolwiek to najpierw przeczytaj a potem się wymądrzaj. A ja utworzyłam konto (i nic Ci do tego!) i nie oczerniam nikogo tylko piszę jak mnie potraktowano

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 711
Dołączył: 0 00 0000r.
Skąd: Tarnobrzeg - Stalowa
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 8 Lut 2013r. 21:26  
Cytuj
Pisałem kilka linijek wyżej. No ale czasami cięzko przeczytać.

Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieję z was, bo wszyscy jesteście tacy sami.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 8 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lut 2013r. 21:37  
Cytuj
Najpierw sam naucz się czytać ze zrozumieniem, a potem poprawiaj innych.. i wkręcaj im więcej głupot. Kolega się pyta o akademię więc piszę NIE POLECAM mimo "dobrej ceny" i to że konto utworzyłam to tylko dlatego, aby napisać że cenę mają taką, bo uczą na takich autach jak stara Toyota, która się psuje i jeszcze nie widziałam żadnej Toyoty z nauki jazdy żeby z Tbg na lawecie wracała.. jak ktoś ma czas robić prawko cztery miesiące to powodzenia. Ta szkoła jest dla niego. Także zastanów się kolego dobrze nad wyborem gdzie chcesz robić prawko.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 8 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lut 2013r. 21:47  
Cytuj
Virus nie zmieniaj swoich wypowiedzi..! Sam się gubisz w tym co piszesz. I nie rób z siebie niewiadomo kogo bo przed chwilą napisałeś posta którego momentalnie zmieniłeś.. ciekawe dlaczego. Kretyn skończony jesteś! Wkręcasz ludziom GÓWNO i przez takich "ludzi" jak Ty masa osób jest w czarnej dupie! I tyle mam do powiedzenia!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 711
Dołączył: 0 00 0000r.
Skąd: Tarnobrzeg - Stalowa
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 8 Lut 2013r. 22:07  
Cytuj
Z checia z Toba porozmawiam o tym na zywo. Poprawilem posta bo zdecydowalem ze szkoda powtarzac sie drugi raz. Kretyn jestem mowisz...

Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieję z was, bo wszyscy jesteście tacy sami.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 97
Dołączył: 29 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lut 2013r. 22:21  
Cytuj
CYTAT
Najpierw sam naucz się czytać ze zrozumieniem, a potem poprawiaj innych.. i wkręcaj im więcej głupot. Kolega się pyta o akademię więc piszę NIE POLECAM mimo \"dobrej ceny\" i to że konto utworzyłam to tylko dlatego, aby napisać że cenę mają taką, bo uczą na takich autach jak stara Toyota, która się psuje i jeszcze nie widziałam żadnej Toyoty z nauki jazdy żeby z Tbg na lawecie wracała.. jak ktoś ma czas robić prawko cztery miesiące to powodzenia. Ta szkoła jest dla niego. Także zastanów się kolego dobrze nad wyborem gdzie chcesz robić prawko.


Haha ciekawe skąd masz takie informacje że stare auta mają mlotek jak ja jeździłam na peugote to jeszcze ani razu mi sie nie zdarzyło żeby sie auto zepsuło, może nie byłaś fair co do instruktora to pewnie ci zwrócił uwage, a jeżeli jesteś w porządku co do instruktora to i instruktor bedzie wobec ciebie wporządku.

Virus jak dobrze pamiętam to mają dwie Toyoty umiech jedna czerwona a druga czarna umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 40
Dołączył: 18 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lut 2013r. 22:41  
Cytuj
Dziękuję Wszystkim za informacje dot. tego ośrodka umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 711
Dołączył: 0 00 0000r.
Skąd: Tarnobrzeg - Stalowa
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 8 Lut 2013r. 23:25  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Najpierw sam naucz się czytać ze zrozumieniem, a potem poprawiaj innych.. i wkręcaj im więcej głupot. Kolega się pyta o akademię więc piszę NIE POLECAM mimo \\\"dobrej ceny\\\" i to że konto utworzyłam to tylko dlatego, aby napisać że cenę mają taką, bo uczą na takich autach jak stara Toyota, która się psuje i jeszcze nie widziałam żadnej Toyoty z nauki jazdy żeby z Tbg na lawecie wracała.. jak ktoś ma czas robić prawko cztery miesiące to powodzenia. Ta szkoła jest dla niego. Także zastanów się kolego dobrze nad wyborem gdzie chcesz robić prawko.


Haha ciekawe skąd masz takie informacje że stare auta mają mlotek jak ja jeździłam na peugote to jeszcze ani razu mi sie nie zdarzyło żeby sie auto zepsuło, może nie byłaś fair co do instruktora to pewnie ci zwrócił uwage, a jeżeli jesteś w porządku co do instruktora to i instruktor bedzie wobec ciebie wporządku.

Virus jak dobrze pamiętam to mają dwie Toyoty umiech jedna czerwona a druga czarna umiech


Tak, dwie nowe z salonu.

Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieję z was, bo wszyscy jesteście tacy sami.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 866
Dołączył: 8 Maja 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lut 2013r. 23:58  
Cytuj
CYTAT

Tak, dwie nowe z salonu.

Odnosnie nowych Yarisek. Swego czasu w TVN TURBO w programie Turbo Kamera byl pokazany problem z tymi Yariskami. Najczesciej kupuja Yariski z silnikiem bodajrze 1,3l, a te silniki w tym modelu nie sa najlepszymi jednostkami. W tym programie pokazali ze w jednym miescie w 3 szkolach jazdy 3 rozne yariski psuly sie na potege. Rekordowa yariska przy przebiegu niecalych 20 tys km miala wymieniany silnik 3 razy. Nie zebym bronil ta akademie, bo nie jestem z nia nijak powiazany, ale to moze tlumaczyc awaryjność tych yarisek, niestety nigdzie na necie nie moge znalezc ten odcinek.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 711
Dołączył: 0 00 0000r.
Skąd: Tarnobrzeg - Stalowa
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 9 Lut 2013r. 00:04  
Cytuj
CYTAT
CYTAT

Tak, dwie nowe z salonu.

Odnosnie nowych Yarisek. Swego czasu w TVN TURBO w programie Turbo Kamera byl pokazany problem z tymi Yariskami. Najczesciej kupuja Yariski z silnikiem bodajrze 1,3l, a te silniki w tym modelu nie sa najlepszymi jednostkami. W tym programie pokazali ze w jednym miescie w 3 szkolach jazdy 3 rozne yariski psuly sie na potege. Rekordowa yariska przy przebiegu niecalych 20 tys km miala wymieniany silnik 3 razy. Nie zebym bronil ta akademie, bo nie jestem z nia nijak powiazany, ale to moze tlumaczyc awaryjność tych yarisek, niestety nigdzie na necie nie moge znalezc ten odcinek.



Nie wiem jak to jest w naukach jazdy w Stalowej ale osobiscie sadze ze przetrag mogl wygrac hyundai. Mozliwe, ze silniki sa awaryjne. Ale jak pisalem przy elce kazdy silnik czy samochod moze okazac sie awaryjny. Jest poprostu katowany przez osoby uczace sie.

Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieję z was, bo wszyscy jesteście tacy sami.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Prawo Jazdy »