NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Prawo Jazdy »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 »
Akademia Dobrej Jazdy,
Posty: 6
Dołączył: 3 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Kwie 2012r. 21:04  
Cytuj
podnosze...
może ktoś robił tam kurs niedawno?? Chce się zapisać do jakiejś szkoły i nie powiem, oni mają chyba najlepszą oferte dla studentów 1050zł , więc co najmniej ze 2 stówy mniej niż w innych ośrodkach. chciałam sie tylko dowiedzieć czy nie oszukują bardzo na godzinach (bo wiadomo, że troche to chyba wszędzie chcą oszukać) i czy instruktorzy w miare dobrze tłumaczą i są w stanie nauczyć osobe która nigdy nie miała styczności z autem jako kierowca jeździć.
Bedę bardzo wdzięczna za jakąkolwiek odpowiedź

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Kwie 2012r. 21:04  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 55
Dołączył: 1 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Kwie 2012r. 22:10  
Cytuj
to że tanio nie oznacza lepiej jezyk
nie jezdziłem tam, więc nie krytykuje tej akademii.
ale poczytaj opinie na temat tej szkoły jazdy na internecie (wujek google) ja polecam szkołe "MOto-Cross"
cały kurs od początku do zdania egzaminu trwał jakieś połtora miesiąca i wyjeżdziłem jakieś 35 godzin z czego 30 w samym tarnobrzegu 4 plac i godzina po stalowej(pierwsza jazda).
Nie będę się rozpisywał dlaczego akurat ta szkoła.
jeśli chcesz to napisz pw to powiem więcej informacjiumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 101
Dołączył: 27 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Kwie 2012r. 23:01  
Cytuj
Witam, ja tez (nareszcie) zdecydowalem sie zapisac w tym meisiacu na prawko. Wlasnie mialem zapisywac sie na kurs(5.04)do tej Akademii Dobrej Jazdy, też nie ukrywam, że przycięgnęła mnie ich niska cena. Wszedłem wlasnie na strone Moto Cross i tam z kolei przyciągnęła moją uwage informacja: "Bardzo wysoka zdawalośc wśród kursantów - pierwsze miejsce w Tarnobrzeskim Ośrodku Egzaminowania". Więc tak na szybko- wie ktoś po ile tam kurs(dla studentów) i kiedy się rozpoczyna? Pozdrawiam umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 55
Dołączył: 1 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2012r. 11:52  
Cytuj
ja zapłaciłem 1200 zł (zniżla na pewno jest ale trzeba osobiście pytać)
kursy sa w każdy czwartek o 16 chyba jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 711
Dołączył: 0 00 0000r.
Skąd: Tarnobrzeg - Stalowa
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2012r. 12:05  
Cytuj
CYTAT
podnosze...
może ktoś robił tam kurs niedawno?? Chce się zapisać do jakiejś szkoły i nie powiem, oni mają chyba najlepszą oferte dla studentów 1050zł , więc co najmniej ze 2 stówy mniej niż w innych ośrodkach. chciałam sie tylko dowiedzieć czy nie oszukują bardzo na godzinach (bo wiadomo, że troche to chyba wszędzie chcą oszukać) i czy instruktorzy w miare dobrze tłumaczą i są w stanie nauczyć osobe która nigdy nie miała styczności z autem jako kierowca jeździć.
Bedę bardzo wdzięczna za jakąkolwiek odpowiedź


To jest dosyć nowa szkoła z tego co widzę, a więc na mój chłopski rozum po co oszukiwać kursantów ?? Gdybym ja robił prawko napewno bym się tam zgłosił. Jako tego, że są "świeżynką" na naszym rynku zapewne starają się o byt i jaknajlepsze i jaknajuczciwsze nauczenie żółtodziobów.

CYTAT
ale poczytaj opinie na temat tej szkoły jazdy na internecie (wujek google)


Od dawien dawna wiadomo, że opinie w internecie a tymbardziej na tym forum piszą sfrustrowani, nadęci ludzie bądź konkurencja. Sądzę, że w dzisiejszych czasach (zarobkach) nie każego stać iść do Moto Crosu, Rotransu czy Mechanika i robić prawko u jakiś ździadziałych chłopów, którzy ledwo co skończą zmiane w Liu Gong lecą na łeb na szyje na jazde. Młoda nowa szkoła to młodzi instruktorzy zapewne jak napisałem zalezy im na kliencie i zdawalności.


Ja osobiście robiłem prawko a Automobilklubie lecz wtedy jeszcze był tam jeden istruktor, który mimo nadziału pracy pomógł mi i zdałem za 1 razem. Dlatego dziękuje i pozdrawiam Pana Olszewskiego a co do Akademii Nauki Jazdy wybór należy do was. Jak będą uczyć na kat A z chęcią ich odwiedze !


Dobrego dnia !

Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieję z was, bo wszyscy jesteście tacy sami.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 55
Dołączył: 1 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2012r. 16:04  
Cytuj
i myślisz że jak młodzi instruktorzy to są lepsi?
mylisz się...
po co im te CB radia? odpowiedź jest prosta: żeby kursant szybciej jechał...
nie raz spotykałem e-lki z CB które po terenie zabudowanym jechały 70-90.
starsi instruktorzy rzadko tego uzywają i pilnują ograniczen...
wiekszość osób nie zdaje egzaminu bo nauczyło się jeździć szybko w tarnobrzegu...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 31
Dołączył: 17 Lut 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2012r. 20:58  
Cytuj
Gdy stanie się przy WORD w Tarnobrzegu to można zauważyć, w ilu pojazdach egzaminacyjnych wracających z miasta, za kierownicą siedzi zdający...a tu niezauważyłem by ktoś napisał , że zdał za 2..3..4 razem, same orły z pierwszwgo lotu....szkoła owszem, ale trzeba jednak (a może przedewszystkim) z siebie dużo dać

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 3 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2012r. 19:21  
Cytuj
właśnie też tak myslałam, że ta cena jest po to aby zachęcić ludzi by do nich przyszli bo wiadomo, że gdyby dali 1300zł to każdy wolałby pójść do znanej już szkoły.... z drugiej jednak srony tak czytam to forum i piszą, że przy takich cenach paliwa jak są w szkołach jakieś \"promocje\" to nie warto sie na nie łapać bo napewno kosztem tego odbiorą nam pare godzin jazdy na kursie, kurcze szkoda, że jak narazie nie ma tu nikogo kto by robił tam kurs... najbardziej zależy mi, żeby znaleść wymagającego instruktora, który nauczy mnie jeździć, a nie takiego któremu bedzie wszystko jedno jak jeżdże... i wiadomo, by jeździło sie jak najwięcej po Tarnobrzegu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 68
Dołączył: 2 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Kwie 2012r. 08:28  
Cytuj
Aga 89 wysłałem Ci p.w dotyczącą tematu;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 97
Dołączył: 29 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Kwie 2012r. 21:52  
Cytuj
CYTAT
podnosze...
może ktoś robił tam kurs niedawno?? Chce się zapisać do jakiejś szkoły i nie powiem, oni mają chyba najlepszą oferte dla studentów 1050zł , więc co najmniej ze 2 stówy mniej niż w innych ośrodkach. chciałam sie tylko dowiedzieć czy nie oszukują bardzo na godzinach (bo wiadomo, że troche to chyba wszędzie chcą oszukać) i czy instruktorzy w miare dobrze tłumaczą i są w stanie nauczyć osobe która nigdy nie miała styczności z autem jako kierowca jeździć.
Bedę bardzo wdzięczna za jakąkolwiek odpowiedź


Ja w tej Akademii robiłam prawko i nie oszukują wogóle na godzinach i są w stanie nauczyć nawet osobę która nie umie wogóle jeździc

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 21
Dołączył: 12 Wrz 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Kwie 2012r. 22:07  
Cytuj
Pod nickiem siwa to pewnie właściciel akademii... siedzi i podbija żeby coś się działo.

Tak na marginesie to mój kumpel szuka pracy instruktora nauki jazdy i mu w akademii 7 zł za godzinę powiedzieli. Masakra normalnie.......

O promocjach i tego typu wynalazkach jest też tutaj:
http://www.prawojazdy.com.pl/aktualnosci/single/id/1193

tym razem o prawku z groupona

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 13
Dołączył: 7 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Kwie 2012r. 22:27  
Cytuj
"Ja w tej Akademii robiłam prawko i nie oszukują wogóle na godzinach i są w stanie nauczyć nawet osobę która nie umie wogóle jeździc "

Siwa, Twój nick mówi sam za siebie. Jesteś tą siwą babką z tej akademii, jezdzisz pomarańczowym peugeotem i zamiast się "lansować"
napisałabyś, że tam pracujesz, a nie owijała każdego jak to tam jest cacy.. Heh nie ośmieszaj się! mloteksmiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 97
Dołączył: 29 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Kwie 2012r. 13:38  
Cytuj
CYTAT
\Siwa, Twój nick mówi sam za siebie. Jesteś tą siwą babką z tej akademii, jezdzisz pomarańczowym peugeotem i zamiast się \"lansować\"
napisałabyś, że tam pracujesz, a nie owijała każdego jak to tam jest cacy.. Heh nie ośmieszaj się! mloteksmiech2


Sam się lansujesz idioto mlotek, a pracuje całkiem gdzie indziej, jeżeli czegoś nie wiesz to nie wciskaj kitów, sam się ośmieszasz debilu zaklopotany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 13
Dołączył: 7 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Kwie 2012r. 14:10  
Cytuj
Debilem to jesteś Tymlotek
Nie rób z każdego barana! To, że Ty nim jesteś nie znaczy,że będziesz innym wkręcała głupoty.
Tak jak napisałam pracujesz w tej akademii i nie wkręcaj ludziom, że robiłaś tam prawko i jak tam jest super ekstra. Widocznie nie macie na tyle klientów żeby ktoś inny oprócz Ciebie chwalił tak tą pseudo szkółkę!
good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 3 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Kwie 2012r. 12:26  
Cytuj
zupełnie nierozumiem... skoro jedna osoba pochwaliła tą szkołe, która póki co faktycznie jak narazie jest mało znana, to dlaczego inni od razu muszą zakładać, że mówi nie prawde i musi tam pracować, a co za tym idzie dlatego ją zachwala. W takim razie to, że jest nową szkołą i może ceną próbuje sie troszke wybić i zachęcić kursantów od razu musi świadczyć o tym że jest do du*y i niczego nie potrafi nauczyć ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 40
Dołączył: 18 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lut 2013r. 14:34  
Cytuj
Chciałem zasięgnąć Waszej opinii na temat tego ośrodka szkolenia kierowców. Co o niej sądzicie? Czy macie jakieś pełniejsze opinie? Czy instruktorzy są tam dobrzy? Czy nie obcinają godzin teoretycznych/praktycznych? Jakie jest podejście do kursanta?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 19
Dołączył: 15 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lut 2013r. 15:05  
Cytuj
Ja polecam szkołę "TRAMP" Przed rozpoczęciem kursu nie miałam styczności z samochodem, a dzięki P. Henrykowi udało mi się zdać za pierwszym razem : ). Prawie wszystkie jazdy miałam w Tbg dzięki czemu na egzaminie czułam się pewniej bo dobrze znałam miasto.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 5 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lut 2013r. 16:50  
Cytuj
witam zawsze bede polecała motos w Nisku
Pani w biurze przemiła a instruktorzy umieją nauczyc
zadałam za 2 razem i cene za kurs mają ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 21
Dołączył: 12 Wrz 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lut 2013r. 17:48  
Cytuj
Na dzień dzisiejszy to należy zapytać w której szkole solidnie podchodzą do wykładów z przepisów ruchu drogowego.
Egzamin w Tarnobrzegu na nowych testach zdaje 2 czy 3 osoby na grupę kilkunastu. Wychodzi przygotowanie teoretyczne, a pytania prostsze od starych tyko dużo ich i nie da się na pamięć nauczyć.

Tu pole do popisu dla uczciwych szkół jazdy i miesiące jeśli nie lata zmieniania mentalności kursantów, że szkoła jazdy to nie supermarket gdzie się szuka jak najtaniej kupić świadectwo.

Nie umiesz przepisów to samochodu na egzaminie nawet nie powąchasz tylko płacisz kasę i tak w kółko.

Biedni Ci kursanci tych akademii szybkich, bylejakich kursów, teraz będą bohaterami długich i drogich egzaminów.

Co do Motos Nisko:
cytat ze strony www motosu:
"Terminy wykładów prowadzonych w filii w Nisku ustalane są indywidualnie i dopasowane do potrzeb oraz możliwości kursanta! Możesz rozpocząć w dowolnym momencie! Czas zakończenia wykładów zależy tylko od Ciebie! Zajęcia teoretyczne możesz zakończyć nawet w 3 dni!
GORĄCO POLECAMY!"

Byle jak aby kasę brać i klienta pogonić.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 5 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lut 2013r. 09:10  
Cytuj
To,że wykłady w motosie w Nisku można szybko ukończyć nie oznacza,że nie uczą chodzilam na wyklady i wszyscy z grupy ustalalismy sobie kiedy nam pasuje tam wyklady sa nieraz caly dzien jedna grupa wychodzi druga wchodzi wiec jak ktos nie byl u nich na kursie nniech nie pisze głupot
ja polecam i wielu moich znajomych tez tam robiło i sa zadowoleni
i juz po kursie z prawkiem w ręku

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 40
Dołączył: 18 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lut 2013r. 09:17  
Cytuj
Wszystko fajnie, ale ja się pytałem o inny ośrodek szkolenia...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 74
Dołączył: 28 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 8 Lut 2013r. 17:43  
Cytuj
Tu masz odpowiedź:
http://www.auto-moto-szkola.com/do_pobrania/zdawalnosc.png

wszystkie szkoły jazdy w St. Woli mają zdawalność 30-35%.
Natomiast Akademia Niedobrej Jazdy ma 20%.

Żerują na tym, że w biednym mieście ludzie nie patrzą na jakość tylko na cenę i przez to są jeszcze biedniejsi, płacą za kolejne egzaminy itd.

Młodemu ściemę się srzedaje, że umie jeździć - testy bo z płytki się nauczy, tylko zły jest system i egzaminatorzy i WORDy. Najpierw samemu się trzeba nauczyć żeby zacząć innych uczyć.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 40
Dołączył: 18 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lut 2013r. 18:03  
Cytuj
Tyle, że się przepisy też zmieniły. Dzięki za info, ale może ma ktoś jeszcze jakieś dodatkowe informacje na temat tego ośrodka?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 8 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lut 2013r. 18:06  
Cytuj
Broń boże nie idź do tej akademii! Na stronce wszystko ładnie pięknie mieli napisane, a jak przyszło co do czego to ile razy bym nie jeździła to auto im się psuło. Może dlatego mają taką cenę, gdyż kupują stare auta. Dlatego między innymi przeniosłam się do innej szkoły.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 711
Dołączył: 0 00 0000r.
Skąd: Tarnobrzeg - Stalowa
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 8 Lut 2013r. 18:23  
Cytuj
CYTAT
Broń boże nie idź do tej akademii! Na stronce wszystko ładnie pięknie mieli napisane, a jak przyszło co do czego to ile razy bym nie jeździła to auto im się psuło. Może dlatego mają taką cenę, gdyż kupują stare auta. Dlatego między innymi przeniosłam się do innej szkoły.


Założyłaś dzisiaj konto i masz czelność oczerniać innych ??!! Z tego co wiem ta szkoła ma 2 nowe Toyoty z salonu, Peugeota i Toyote yaris model starsza niz ta co teraz jest. A co zepsucia samochodów ?? Są czasami ludzie, którzy notorycznie palą sprzęgło, hamulce czy rżną tak silnik, że mało nie wyskoczy z auta. No w sumie kursanci jeżdzą czołgiem i niema prawa się jakakolwiek część zużyc, zepsuć.

CYTAT
Tu masz odpowiedź:
http://www.auto-(...)nosc.png

wszystkie szkoły jazdy w St. Woli mają zdawalność 30-35%.
Natomiast Akademia Niedobrej Jazdy ma 20%.

Żerują na tym, że w biednym mieście ludzie nie patrzą na jakość tylko na cenę i przez to są jeszcze biedniejsi, płacą za kolejne egzaminy itd.

Młodemu ściemę się srzedaje, że umie jeździć - testy bo z płytki się nauczy, tylko zły jest system i egzaminatorzy i WORDy. Najpierw samemu się trzeba nauczyć żeby zacząć innych uczyć.


Drogi uzytkowniku jeff niewiem czy zauwazyles, ale ten ranking jest Akademii Dobrej Jazdy czyli poprzedniej szkoly, która nie istnieje. Napisałem wczesniej co i jak jest z tym rankingiem. Czasami trzeba umieć analizować i czytać ze zrozumieniem zanim się kogoś oczerni bądz zacznie wieszać psy.

Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieję z was, bo wszyscy jesteście tacy sami.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Prawo Jazdy »