NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »
Nowy Temat Odpowiedz
Klub pub pod Balladą , nowy a taki kiepski
Posty: 34
Dołączył: 31 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lis 2011r. 14:12  
Cytuj
Moja opinia o tym pubie wnętrze zrobione tak jakby z wyprzedaży sklepu z tapetami wszelakie wzory i kolory nic do niczego nie pasuje no może oprócz kanap ponadto niedopasowane stoliki do siedzenia .
Obsługa typu hahahaha hiiihii nieprofesjonalna najgorszą sprawą to jest u nich pizza niby reklamują że najlepsza w mieście niby niedrogo ale nie jest tak pięknie jakby się wydawało przy zamówieniu na miejscu czas oczekiwania 15 min i pomyłka pizzera z dołożeniem dodatkowego składnika bo o nim zapomniał lecz na sali pusto telefony też nie dzwonią więc dlaczego u niego pomyłka?Oczywiście w ramach przeprosin tani napój gazowany 2 szt przy zamówieniu na dowóz czas oczekiwania do 45 min a w rzeczywistości ponad godzinę dostarczona pizza stara i odgrzana ciasto jak guma w dodatku nie pokrojona więc za co tu płacić zdecydowanie nie polecam pozatym pizza tania bo oszukana na składnikach odradzam !!!!!!!!!!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lis 2011r. 14:12  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 166
Dołączył: 25 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lis 2011r. 15:05  
Cytuj
Nie wiem jak z resztą ale ciasto jak guma trzeba przyznać

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
SMM
SMM
SMM
Posty: 82
Dołączył: 24 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lis 2011r. 17:33  
Cytuj
Nie jadłem, nie jestem smakoszem pizzy ale słyszałem z kilku źródeł, że nie jest zła- a wręcz nawet że jest dobra. Może to rzecz gustu, ni wiem, nie wnikam umiech

Menu na stronie troszkę lipne, pasuje dodać zdjęcia produktów bo wygląda jak z arkusza kalulacyjnego.

Jak chcą coś nowego, alternatywnie do ulotek, mogą jeszcze przez min. miesiąc, darmowo skorzystać z systemu zamówien on-line, który właśnie rusza. Przynajmniej zdjęcia produktów by mieli rozbudowane, przejrzyste i łatwe w obsłudze menu, a i wstyd nie być, skoro inni będą.
Zawsze to też poniekąd darmowa reklama komplementarnie za forum bo tematów wiecznie chowac nie będziemy... umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 331
Dołączył: 18 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lis 2011r. 19:27  
Cytuj
Guma, to mało powiedziane ! Podeszwa buta !

Ale nic bez przyczyny ;p Pizza z mikrofalówki potluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 38
Dołączył: 11 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lis 2011r. 21:03  
Cytuj
Hej, gówniarstwo nie wybrzydzać ! Pizza jest dobra, ciasto prawdziwe (drożdzowe) z pieca a nie jakieś mrożone gotowce odgrzewane jak z kilku innych lokali w mieście. Więc zasrańcy, dla was przecież najważniejsze browary są ale już po 2-3 żygacie i wiecie o czym mówicie bo tracicie świadomość i nie wiecie co się dzieje na bożym świecie !!!!!!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 299
Dołączył: 9 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lis 2011r. 21:32  
Cytuj
Sam ojciec wytrzeźwiej, a poza tym co ty tam placki klepiesz że wiesz z jakiego ciasta. Ha ha drożdżowe, niby jakie ma być biszkoptowe?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 166
Dołączył: 25 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lis 2011r. 21:49  
Cytuj
CYTAT
Hej, gówniarstwo nie wybrzydzać ! Pizza jest dobra, ciasto prawdziwe (drożdzowe) z pieca a nie jakieś mrożone gotowce odgrzewane jak z kilku innych lokali w mieście. Więc zasrańcy, dla was przecież najważniejsze browary są ale już po 2-3 żygacie i wiecie o czym mówicie bo tracicie świadomość i nie wiecie co się dzieje na bożym świecie !!!!!!!!


W piwnicy mam ziemniaki zapraszamstrzalka

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 6 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lis 2011r. 00:09  
Cytuj
Ja osobiście nie jadłem ale słyszałem ze dobra:] jutro sobie zamówię:cwaniak:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 271
Dołączył: 15 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lis 2011r. 01:43  
Cytuj
Pizza smiech2? Obrzydliwy wyrób pizzo podobny w wydaniu tego ... no właśnie co to jest ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 83
Dołączył: 4 Wrz 2010r.
Skąd: ŚrŚ
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lis 2011r. 12:17  
Cytuj
nie wiem o co wam chodzi, ale to chyba z zazdrości, jadłem pizze 4 razy i za kazdym razem byłem zadowolony, a poza tym to lokal całkiem nieżle wygląda, w porównaniu do tego jak został po likwidacji city clubu.
założe sie ze jestescie powiązani z konkurencją i niskie ceny w pod balladą zagrażają waszym interesom.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 271
Dołączył: 15 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lis 2011r. 12:38  
Cytuj
CYTAT
a poza tym to lokal całkiem nieżle wygląda


Chyba mówimy o 2 różnych klubach :szok:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 540
Dołączył: 14 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lis 2011r. 14:24  
Cytuj
Po co tam tylu ochroniarzy? dwóch by nie wystarczyło??
kolo chyba więcej płaci za ochronę niż zarabiasmiech2
JAk będzie organizował jakieć ciekawe koncerty to może mu ten lokal pociągnie jakiś czas,choć wątpie w to.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 34
Dołączył: 31 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lis 2011r. 18:05  
Cytuj
Oto ludzka mentalność jak opinia zła to lepiej wytlumaczyć się ze to konkurencja obsmarowuje a może wartało by sprobować tego co się daje ludziom do zjedzenia ??? może warto by przy otwarciu lokalu zakupić dobry piec do pizzy i dobrego pizzera zatrudnić??? Nic nie da tu wynisłość pozatym to są opinie ludzi i może warto by coś zmienić by było lepiej . A tak poza tym gdybym była konkurencją to bym tu nie pisała bo nie miałabym się czego obawiać a ludzie to nie świnie wszystkiego nie zjedzą bez urazy dla świnek hahahaahahah

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 6 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lis 2011r. 23:44  
Cytuj
Tak jak pisałem zamówiłem dzisiaj pizze:] Razem z kolegami zjedliśmy ją i muszę powiedzieć że smakowała miumiech maja dobra sosyumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 331
Dołączył: 18 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lis 2011r. 00:32  
Cytuj
Fajnie Marcinnnku, że masz konto od wczoraj i Ci pizza smakowała potluczony

To może dowodzić, że lokal dla dzieci. Gdyż dorośli z kontami sprzed powstania klubu mówią jasno. Jest źle.

A i odmiana coś po "dobra sosy" Ci siadła - więc może nie taka ona dobra potluczony

Polecam Rustice jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lis 2011r. 00:36  
Cytuj
CYTAT
Fajnie Marcinnnku, że masz konto od wczoraj i Ci pizza smakowała potluczony

To może dowodzić, że lokal dla dzieci. Gdyż dorośli z kontami sprzed powstania klubu mówią jasno. Jest źle.

hmm tobie z 2 kont nie smakuje a z jednego tak :] jak to jest ?;p

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 6 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lis 2011r. 01:19  
Cytuj
smakuje smakuje:]

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 223
Dołączył: 14 Lip 2010r.
Skąd: Stalówka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lis 2011r. 10:23  
Cytuj
Ja konta nie mam od wczoraj, a pizza moim zdaniem jest smaczna, może nie najlepsza, ale napewno dużo lepsza niż w wiekszosci naszych pizzeri, a sosy chyba najlepsze w Stalowej, lepsze to tylko sama sobie robie smiech2
Ale skądś chyba się wzieło powiedzenie że o gustach sie nie dyskutuje, każdy lubi co innego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1216
Dołączył: 8 Sie 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lis 2011r. 10:26  
Cytuj
CYTAT
Ale skądś chyba się wzieło powiedzenie że o gustach sie nie dyskutuje, każdy lubi co innego.


I na tym zakończmy dyskusję. Zamykam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »