NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3
Majster obozowisko pracy, Majster Stalowa Wola / bardzo \\
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Lis 2011r. 19:01  
Cytuj
CYTAT
znam jednego gościa który pracował z majstrze, lecz złozył wypowiedzenie po tym jak nie mógl doczekąc sie wypłaty za nadgodziny. z rozmowy z nim wiem tyle ze tam może pracować ktoś kto ma na gardle nóż inaczej nie ma sie tam co pchać.


Jak szef mu zalegał za nadgodziny a ten złożył wypowiedzenie to chyba ten gość to jakiś inwalida umysłowy. Straciła, a w zasadzie sam się pozbawił pracy zamiast iść do sądu i pracować dalej. Nawet jak by go szef chciał zwolnić za taki pozew to musiał by mu wypłacić te nadgodziny i odszkodowanie. No i musiał by podać powód.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lis 2011r. 19:01  
Cytuj

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 496
Dołączył: 3 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lis 2011r. 10:29  
Cytuj
http://forum.gazeta.pl/forum/w,69,63209698,121494018,Re_Przyjecie_do_Majster_rcmb_tak_wyglada.html

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 306
Dołączył: 28 Paź 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lis 2011r. 17:31  
Cytuj
CYTAT
Moze jednak wypowiedzą się na ten temat osoby pracujące w tych firmach
Moim zdaniem tysiąc zł na ręke przy takich kosztach utrzymania to jednak za mało, utrzymanie mieszkania z mediami to jakieś 800 zł i co dalej ? .
Nie wszyscy mają układy znajomych i mogą mieć dobrze płatną pracę.
Jest masa ludzi wykształconych pracujących za minimum ,po prostu nie mają innego wyjścia a muszą coś jeść.
Natomiast miernoty po układach mają dobrze płatne prace.
To jest właśnie mentalność polaka katolika nie wiedza się liczy a układy powiązania :szok:


Nikt nikogo nie zmusza pracować za 800zł. Jest masa ludzi wykształconych ale dyplom to nie wszystko, trzeba mieć jakąś wiedze na dany temat i doświadczenie. Nie tylko układy się liczą. A w majstrze fakt obsługa jest kiepska - jaka praca taka płaca umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 8 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lis 2011r. 08:41  
Cytuj
powiem wam wszystkim tak pracowałem tam i jak nie masz grupy inwalidzkiej nie zarobisz wiecej niz 1100 zł,gdy mój kolega chciał sobie wziąć 2 dni wolnego którego niestety nie dostał złożył wypowiedzenie ,i ci co maja grupe inwalidzka wszyscy pracuja po 8 godzin a nie jak ustawa pisze 7 .Najlepszym sprzedawcą w tym sklepie był kolega Z działu FArby Narzedzia który też złożył wypowiedzenie bo nie mógł dostac wolnego a na dodatek musiał brac wolne na żądanie którego tez mu kierownik nie chciał udzielic.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 9 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Marz 2016r. 07:02  
Cytuj
Jestem bardzo zadowolona z obsługi w sklepie Majster w Stalowej Woli. Mili, życzliwi i uprzejmi ludzie tam pracują. Najbardziej podoba mi się obsługa pracowników działu budowlanego z kierownikiem na czele. Zawsze uśmiech na twarzy, kompetencja - wspaniała atmosfera.Chce się tam robić zakupy. To prawda, że jak coś komuś nie spasuje, to od razu robi dużo huku, ale jak spotka się z dobrą obsługą, to o tym nie pisze. Trzeba umieć pochwalić, zobaczyć dobre strony, a nie tylko narzekać. Pozdrawiam ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 95
Dołączył: 26 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Marz 2016r. 07:16  
Cytuj
CYTAT
Jestem bardzo zadowolona z obsługi w sklepie Majster w Stalowej Woli. Mili, życzliwi i uprzejmi ludzie tam pracują. Najbardziej podoba mi się obsługa pracowników działu budowlanego z kierownikiem na czele. Zawsze uśmiech na twarzy, kompetencja - wspaniała atmosfera.Chce się tam robić zakupy. To prawda, że jak coś komuś nie spasuje, to od razu robi dużo huku, ale jak spotka się z dobrą obsługą, to o tym nie pisze. Trzeba umieć pochwalić, zobaczyć dobre strony, a nie tylko narzekać. Pozdrawiam ok


Łubudu dubu, łubu dubu, niech żyje nam prezes naszego klubumlotek.

To mówię ja, Rutkacool girl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 422
Dołączył: 13 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 9 Marz 2016r. 09:42  
Cytuj
CYTAT
Jestem bardzo zadowolona z obsługi w sklepie Majster w Stalowej Woli. Mili, życzliwi i uprzejmi ludzie tam pracują. Najbardziej podoba mi się obsługa pracowników działu budowlanego z kierownikiem na czele. Zawsze uśmiech na twarzy, kompetencja - wspaniała atmosfera.Chce się tam robić zakupy. To prawda, że jak coś komuś nie spasuje, to od razu robi dużo huku, ale jak spotka się z dobrą obsługą, to o tym nie pisze. Trzeba umieć pochwalić, zobaczyć dobre strony, a nie tylko narzekać. Pozdrawiam ok


aahahahaha , nie tak dawno probowałem tam cokolwiek kupić , to tylko niewiem , nie ma itd.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 929
Dołączył: 23 Maja 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 9 Marz 2016r. 20:36  
Cytuj
CYTAT
[cytat]Jestem bardzo zadowolona z obsługi w sklepie Majster w Stalowej Woli. Mili, życzliwi i uprzejmi ludzie tam pracują. Najbardziej podoba mi się obsługa pracowników działu budowlanego z kierownikiem na czele. Zawsze uśmiech na twarzy, kompetencja - wspaniała atmosfera.Chce się tam robić zakupy. To prawda, że jak coś komuś nie spasuje, to od razu robi dużo huku, ale jak spotka się z dobrą obsługą, to o tym nie pisze. Trzeba umieć pochwalić, zobaczyć dobre strony, a nie tylko narzekać. Pozdrawiam ok


po co odkopujesz taki temat, zeby sie pogrązac ? Tak to juz wszyscy zapomnieli ....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 993
Dołączył: 6 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Marz 2016r. 22:33  
Cytuj
Nie no spoko, ostatnie dwa dni robię tam zakupy typu kleje, płytki, trochę drobiazgów i jeśli wiesz co potrzebujesz to jest ok, ale co muszę przyznać to sklep wygląda jak bo tornadzie lub wybuchu bomby.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1140
Dołączył: 18 Lut 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 10 Marz 2016r. 05:03  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Jestem bardzo zadowolona z obsługi w sklepie Majster w Stalowej Woli. Mili, życzliwi i uprzejmi ludzie tam pracują. Najbardziej podoba mi się obsługa pracowników działu budowlanego z kierownikiem na czele. Zawsze uśmiech na twarzy, kompetencja - wspaniała atmosfera.Chce się tam robić zakupy. To prawda, że jak coś komuś nie spasuje, to od razu robi dużo huku, ale jak spotka się z dobrą obsługą, to o tym nie pisze. Trzeba umieć pochwalić, zobaczyć dobre strony, a nie tylko narzekać. Pozdrawiam ok


aahahahaha , nie tak dawno probowałem tam cokolwiek kupić , to tylko niewiem , nie ma itd.



Nie wiem czemu ale mam takie same odczucia o tym sklepie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1552
Dołączył: 19 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 10 Marz 2016r. 08:21  
Cytuj
CYTAT
Nie wiem czemu ale mam takie same odczucia o tym sklepie


Może dlatego, że karmy dla lwów i zebr tam nie mają jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1140
Dołączył: 18 Lut 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 10 Marz 2016r. 08:38  
Cytuj
Gdyby nie ten portalik to pewnie tam byś robił....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 279
Dołączył: 7 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Kwie 2016r. 08:57  
Cytuj
Byłem wczoraj w Majster, chciałem kupić nawóz na trawnik, i powiem tak że to co tam zobaczyłem to trochę się przeraziłem, jaki tam panuje burdel to przechodzi wszelkie pojęcie, wchodząc myślałem że pomyliłem sklep i wszedłem do Zoo, wstawili masę klatek ze zwierzętami, klatki ciasne,brudne ludzie którzy się nimi "opiekują" pojęcia o tym nie mają, szkoda tylko tych zwierząt, pozostały towar pościskany że przejść nie można, kto ma klaustrofobię nie polecam przechodzić między regałami, sam się bałem że coś spadnie mi na głowę. Czy ludzie planujący towar w tym sklepie maja wogóle pojęcie co robią? nawalone po sam dach a nic konkretnego,od cementu po tusz pod oczy dla Pań, brakuje chyba tylko świeżego pieczywa, małpy przebranej za marynarza i usług prostytutek w dla facetów robiących tam zakupy.
Nawozu nie kupiłem bo nie mogłem znaleść.
Więcej tam nie pójdę, wolę Mrówkę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 29 Maja 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Maja 2017r. 10:34  
Cytuj
do Frodo:

A ja właśnie cenię Majstra za szeroki asortyment. W dzisiejszych czasach to duża wygoda dla klientów, gdy w jednym miejscu mogą znaleźć tak wiele produktów… Co do zwierząt. Pamiętam jak kilka miesięcy temu natknąłem się na artykuł w gazecie w którym opisywano przypadek rozmnożenia węży w jednym z ich marketów.. Jestem pewny że nie byłoby to możliwe gdyby działa się im krzywda oraz żyły w złych warunkach, o których powyżej wspominasz

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
LOP
LOP
Posty: 160
Dołączył: 3 Lut 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Maja 2017r. 10:57  
Cytuj
CYTAT
do Frodo:

A ja właśnie cenię Majstra za szeroki asortyment. W dzisiejszych czasach to duża wygoda dla klientów, gdy w jednym miejscu mogą znaleźć tak wiele produktów… Co do zwierząt. Pamiętam jak kilka miesięcy temu natknąłem się na artykuł w gazecie w którym opisywano przypadek rozmnożenia węży w jednym z ich marketów.. Jestem pewny że nie byłoby to możliwe gdyby działa się im krzywda oraz żyły w złych warunkach, o których powyżej wspominasz


Dobrze że założyłeś specjalnie konto żeby nas o tym poinformować, aż boje się pomyśleć co było by dalej jak bym nadal żył w tak głębokiej niewiedzy.
PS. Oby tylko im się słonie nie rozmnożyły bo się już nie zmieszczą.

Nigdy nie prowadź dyskusji z debilem... najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1156
Dołączył: 6 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 29 Maja 2017r. 11:25  
Cytuj
w dzisiejszych czasach chyba kazdy sklep jest dobrze wyposazony np mrowka w stalowej woli czy brico w nisku - to zaden wyczyn a wrecz obowiazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 51
Dołączył: 11 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Maja 2017r. 11:29  
Cytuj
CYTAT
do Frodo:

A ja właśnie cenię Majstra za szeroki asortyment. W dzisiejszych czasach to duża wygoda dla klientów, gdy w jednym miejscu mogą znaleźć tak wiele produktów… Co do zwierząt. Pamiętam jak kilka miesięcy temu natknąłem się na artykuł w gazecie w którym opisywano przypadek rozmnożenia węży w jednym z ich marketów.. Jestem pewny że nie byłoby to możliwe gdyby działa się im krzywda oraz żyły w złych warunkach, o których powyżej wspominasz


Troll trola pogania, nadgodziny wam wypłacają za wypisywanie takich postów w tym majstrze?

Prawda jest taka, że jak docenicie pracujących ludzi to oni docenią swoją pracę i o nią będą dbać. Jeśli nie, to będziecie sami siebie pogrążać i skończycie jak praktiker. Powodzonka w samozaoraniu życze, jesteście na dobrej drodze.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »