NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 4 ... » »»
Hydepark - 18+ Forum bez cenzury, Sam odpowiadasz za swoje wpisy - bez moderatorów
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 30 Paź 2011r. 23:18  
Cytuj
Niech każdy pisze co chce. Na każdy temat. Bez cenzury. Chcesz sobie ponarzekać? Chcesz wylać swoje żale? To właśnie miejsce dla ciebieumiechumiech

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Paź 2011r. 23:18  
Cytuj

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Paź 2011r. 23:57  
Cytuj
ja bym chcial by sie wreszcie raz na zawsze kwestie klamcow i ludzi bez honoru na stalowym miescie wyjasnily :] zgubilem sie i jakos chronologicznie bym poprosil^^ jestem pewien ze dzieki temu, bez balaganu w 10 tematach, dojda zwasnione strony do porozumienia i pokoj na stalowym miescie nam na czas dlugi zapanuje ;]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 31 Paź 2011r. 00:21  
Cytuj
Do czasu gdy zarząd nie zezwoli na ten temat (a raczej formę wypowiedzi) prosił bym o powściągliwość w słownictwie ok

spadam do wyra i życzę dobrej nocki

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 23
Dołączył: 5 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Paź 2011r. 00:26  
Cytuj
Kazde szanujace sie forum ma takie miejsce -) A co do uwag ... ta sonda z sushi wam sie sypie -) za kazdym razem jak sie loguje to moge zaglosowac umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11628
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Paź 2011r. 06:47  
Cytuj
widzę że andrzejek nadal próbuje rządzićumiechumiechumiechumiechumiech

Wada wrodzona? zaklopotanyzaklopotany

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 31 Paź 2011r. 06:59  
Cytuj
Do mirka, a może miriamumiechumiech

Każdy, ty też masz prawo założyć taki temat. Nie ma to nic wspólnego z władzą, bo taką ma każdy użytkownik.
el.Banan prosił o powściągliwość więc nie wyrażę tego jaki obraz ciebie wyłania mi się po twojej wypowiedzi. Każdy kto nie jest małpointeligentny sam cie oceniumiechumiech

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11628
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Paź 2011r. 09:42  
Cytuj
Andrzejku – myślisz że jestem kobietą? Leki sie skończyły?


zaklopotanyzaklopotanyzaklopotany

Gdybym to ja założył taki temat, jacek lub ty, zamknęlibyscie go pewno natychmiast. Ale poniewaz zrobiłeś to ty – to el.modo go nie tknie, tylko bojaźliwie zapyta czy może on być. Ty się ciagle czujesz modem. Bardzo ci musi tego brakować. Miło tez popatrzeć jak regulamin, którego i tak nie przestrzegasz hamuje cię. Nie martw się – el.modo będzie ci pozwalał swobodnie łamać regulamin i ubrażać innych. Sam tez będzie to robił. umiechumiechumiechumiechumiechumiechumiechumiech

To jest tylko kwestią czasu i a w przypadku el.moda – chodzi o to żeby poczuł sie pewnie.
chytry

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 307
Dołączył: 29 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Paź 2011r. 09:53  
Cytuj
Andrzejek widze że poprzez klawiaturę jesteś mocny, ciekawe jaki byłbys gdybyś spotkał się w realu, pewnie zawory by ci puściły. Nie trzeba mieć IQ 200 by zauwazyć że jesteś nierozgarniętym lemingiem łamiącym tutejszy regulamin. Czujesz się mocny na tym forum i tym nadganiasz życie w realu. zaraz pewnie odpiszesz coś na swoim nedznym poziomie... a ja proponuje Ci wymianę słów w realu przy soczku bo alkohol w twoim towarzystwie by mi nie smakował. Jesteś mocny to powiedz gdzie i kiedy forumowy pozeraczu rozumówumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 31 Paź 2011r. 09:55  
Cytuj
Wyjaśnię ci. Miriam to "kobieta", o której względy walczyli panowie. na końcu okazało się iż pan/i Miriam jest facetemumiechumiech

Co do braku leków to dobrze, że o tym wspomniałeś. Leć do lekarza może jeszcze dziś przyjmuje. Wypisze receptę i jak zażyjesz to cie otrzeźwi i wyrwiesz się z tego swojego urojonego świata.

Z moderowania zrezygnowałem sam na własne życzenie. Gdyby miało mi tego brakować i miał bym tęsknić za tym to bym tego z tego nie zrezygnował. Proste ale jak się okazuje nie dla wszystkich. Małpointeligentni jak widać nie potrafią tego pojąć i nadal żyją w swoim urojonym świecie.

Jak widzę masz obsesje na punkcie mojej osoby i moderowania postów. Pewnie śnię ci się po nocachumiechumiech

Leć miriam do lekarza.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 31 Paź 2011r. 09:58  
Cytuj
CYTAT
Andrzejek widze że poprzez klawiaturę jesteś mocny, ciekawe jaki byłbys gdybyś spotkał się w realu, pewnie zawory by ci puściły. Nie trzeba mieć IQ 200 by zauwazyć że jesteś nierozgarniętym lemingiem łamiącym tutejszy regulamin. Czujesz się mocny na tym forum i tym nadganiasz życie w realu. zaraz pewnie odpiszesz coś na swoim nedznym poziomie... a ja proponuje Ci wymianę słów w realu przy soczku bo alkohol w twoim towarzystwie by mi nie smakował. Jesteś mocny to powiedz gdzie i kiedy forumowy pozeraczu rozumówumiech


Kolejny, któremu brakuje silnych argumentów i chce używać argumentów siłyumiechumiech
Porażkaumiechumiech

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 331
Dołączył: 11 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Paź 2011r. 10:04  
Cytuj
CYTAT
Wyjaśnię ci. Miriam to \"kobieta\", o której względy walczyli panowie. na końcu okazało się iż pan/i Miriam jest facetemumiechumiech

Miriam to nie jest konkretna osoba, tylko damskie imie, wiec nie kazda miriam to facet.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 307
Dołączył: 29 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Paź 2011r. 10:07  
Cytuj
no nie koleś jast tak ograniczony ze nie umie czytac ze zrozumieniem... minogu nie obrazajac minogowumiech napisałem wyraznie ze proponuję wymiane słów nie siły "umisz" czytac, Nie chcialbym sobie brudzic rak takim g... jak Ty. Rozmowa z toba to jak orka na betonie, malpointeligentny to jestes ty bo powtarzasz słowo które jeżyk użył w jakims tam temacie. Napiszę ci jeszcze raz wyrazniej zapraszam cię na rozmowę ale na zywo co ty na to...?Zauwaz andrzejek ile dobra bys uczynil gdys wyparowal z tego forum lub uczestniczył tylko biernie... przemysl toumiech ba ptrzemysl kogo ja posadzam o przemyslenieumiech
To kiedy i gdzie? Krótka odpowiedzjak facet a jak nie to daruj sobie odpisywanie...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 31 Paź 2011r. 10:12  
Cytuj
Bleyd nie mam ochoty ani czasu na spotkania z kimś takim jak ty. Skoro tak razi cie moje zachowanie na forum to po co tu zaglądasz? Po co czytasz moje komentarze? Jesteś masochistą? Po co się męczysz. Nie zaglądaj, nie czytaj będziesz zdrowszy.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 102
Dołączył: 31 Sie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Paź 2011r. 10:17  
Cytuj
Wy to macie jakieś kompleksy ?
A może jakieś urazy z dzieciństwa ?

Może to się da leczyć, nie ma co się poddawać trzeba walczyć

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 307
Dołączył: 29 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Paź 2011r. 10:35  
Cytuj
Widze ze na sama mysl o rozmowie w realu dostałes sraczkiumiech, no tak jestes zajety bo cały czas wysiadujesz na tym forumumiech twoja odpowiedz świadczy o tym ze twoj procesorek dziala z niezłym opoznieniem i zanim odpowiesz musisz pooooooomysleć, boisz sie spotkania w realu bo odpowoiadałbys pewnie yyyy, uuuu, eee.
No nic daje ci spokoj bo widze ze to forum i twoj ekran monitorka to twoj ograniczony swiat. Lubisz obrazać ludzi na forum a jak ci proponuje bys mnie poobrazał przy soczku to nie masz czasu i ochoty ot wirtualny twardziel i mistrz ripostyumiech))
Twoje zachowanie drazni wiekszośc osób na tym forum , moja osoba drazni tylko ciebie , wiec większy pozytek jak ty wyparujesz

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 31 Paź 2011r. 10:47  
Cytuj
Bleyd, daruj sobie takie napinki. Jak widzę musisz się dowartościowywaćumiechumiech Leć posprzątaj groby może ochłonieszumiechumiech

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11628
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Paź 2011r. 10:56  
Cytuj
Dajcie spokój andrzejkowi - jeszcze się biedny tak zestresuje, że sobie coś zrobi. Nie widzicie że on juz ma nerwicę?

Wykonczy się chłopak i bedzie nas straszył po nocach, opowiadając o lekach jakie lubi brać. umiechumiechumiechumiechumiechumiech

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 31 Paź 2011r. 11:02  
Cytuj
CYTAT
Dajcie spokój andrzejkowi - jeszcze się biedny tak zestresuje, że sobie coś zrobi. Nie widzicie że on juz ma nerwicę?

Wykonczy się chłopak i bedzie nas straszył po nocach, opowiadając o lekach jakie lubi brać. umiechumiechumiechumiechumiechumiech



Dobreumiechumiech o lekach to ty wspomniałeśumiechumiech Poczytaj własne postyumiechumiech
Ty już masz taką obsesję, że na pewno ci się śnię po nocachokok

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 31 Paź 2011r. 11:04  
Cytuj
CYTAT

Gdybym to ja założył taki temat, jacek lub ty, zamknęlibyscie go pewno natychmiast. Ale poniewaz zrobiłeś to ty – to el.modo go nie tknie, tylko bojaźliwie zapyta czy może on być.
...
To jest tylko kwestią czasu i a w przypadku el.moda – chodzi o to żeby poczuł sie pewnie.
chytry


Fakt jest taki jak napisałeś ... aż dziwne że się z tobą zgadzam ... i nie chodzi tu o bojaźliwość ... a o to że nie jestem osobą kompetentną na zezwalanie na taki temat umiech

Osobiście uważam że jakieś granice powinny być ... ale czasowo jest zielone światło na ten temat ... zobaczymy co z tego wyniknie ...

O moją pewność siebie się nie martw ...

Mam swoje zasady a jedna z nich to ...

"Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu,a potem pokona doświadczeniem."
Niestety czasami o niej zapominam ...

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11628
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Paź 2011r. 11:12  
Cytuj
Poznałem twoje "zasady" na portalu, który podaje informacje jako pierwszy.
- zasada pierwsza - nie ma większego chama nad el.banana
- zasada druga - el.banan nie ma zasad umiech

Ile masz tutaj nicków?goodgoodgoodgoodgood

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 31 Paź 2011r. 11:14  
Cytuj
Aaaaa to cie boli że niestety nie możesz mieć jak tam setki ... smiech2 frustracja że nie jest "was" dużo ?? smiech2

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11628
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Paź 2011r. 11:17  
Cytuj
Kto tam bywa/bywał - wie o co chodzi. Trzeba być bardzo żałosnym człowiekeim żeby postępwać tak jak ty.

żal mi cię.

Wyznaczasz nowe standardy niedowartosciowania i objawów z tym związanych. goodgoodgood

Zawsze miałem jeden nick. Internet to zabawa - a nie miejsce budowania własnego ego i przytakiwania samemu sobiezaklopotany

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5002
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Paź 2011r. 11:21  
Cytuj
A ja dodam że tu nie ma cenzury i nie moderuje.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 31 Paź 2011r. 11:22  
Cytuj
buahahhaha ... ty tak samo jak i twój guru musicie mieć ze sobą swoich klakierów ... niestety z braku laku twoim klakierem byłeś ty sam cool ... guru ma kasę to sobie ich kupuje

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1100
Dołączył: 2 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Paź 2011r. 11:22  
Cytuj
Mirek-talib jak zwykle na wojnie z moderatorami potluczony

Ciekawe jak będzie po arabsku "święta wojna z moderatorami" smiech2

*Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów* /Stanisław Lem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 3 4 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »