NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 ... » »»
Hydepark - 18+ Forum bez cenzury, Sam odpowiadasz za swoje wpisy - bez moderatorów
Posty: 11656
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Paź 2011r. 11:24  
Cytuj
A co! - przyłączysz się fractal?

goodgoodgoodgood

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Paź 2011r. 11:24  
Cytuj

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 31 Paź 2011r. 11:38  
Cytuj
miriam, ja się do ciebie przyłączę goodgoodgoodgoodgoodgood

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11656
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Paź 2011r. 11:53  
Cytuj
jak na razie deklaracja bez pokrycia - no andrzejku - nie wstydź się jesteś w tym najlepszy!

No napisz coś strasznego na el.moda umiechokokok

goodgoodgoodgood

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 31 Paź 2011r. 12:08  
Cytuj
miriam to taki żarcik ale jak zwykle nie złapałeśumiechumiech

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 102
Dołączył: 31 Sie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Paź 2011r. 12:10  
Cytuj
fractal

الحرب المقدسة المشرفين

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11656
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Paź 2011r. 12:36  
Cytuj
andrzejku - no przecież wiem. ciebie nie stać na nic poza ściemami.goodgoodgoodgood

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 31 Paź 2011r. 12:36  
Cytuj
CYTAT
A co! - przyłączysz się fractal?

goodgoodgoodgood


Miro ...Miro ... co tam brakło ci "szabel"/klakierów smiech2 ... kup ich jak guru good lub poczekaj na posiłki ... zapewne niebawem się zjawią ok

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 31 Paź 2011r. 12:41  
Cytuj
CYTAT
andrzejku - no przecież wiem. ciebie nie stać na nic poza ściemami.goodgoodgoodgood


Dobre, nie złapałeś żartu a teraz się wykręcasz sianem. miriam, porażka totalna. goodgoodgoodgoodgoodgoodgoodgoodgoodgoodgoodgoodgoodgoodgoodgoodgoodgoodgoodgoodgoodgood

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11656
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Paź 2011r. 12:42  
Cytuj
nie el.moduniu - ja nie potrzebuje nikogo do przyklaskiwania (w przeciwieństwie do ciebie zaklopotany)

Ale super było łapać za słowo ludzi, którzy klakierują sobie bezmyślnie.goodgoodgood

andrzejku - a gdzieżbym smiał podważac twój geniusz! Nie ma wspanialszego, bardziej błyskotliwego, mistrza ciętej riposty, elokwentnego - no po prostu MENSę powinni rozwiązać bo ci urąga.
Zapędziłęś mnie w kozi róg, dałes do wiwatu, pokazałeś gdzie raki zimują....

Ech..... czuję się zdruzgotany i pokonany!goodgoodgood

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 31 Paź 2011r. 13:04  
Cytuj
Powinieneś startować w wyborach na nowego prezesa PiS ... nawet jak przegrywasz to i tak wygrywasz ... takie coś trzeba wyssać z mlekiem matki czy da się tego nauczyć ??

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11656
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Paź 2011r. 13:33  
Cytuj
O przewspaniały el.modo! Ozdobo mętnej strony tego forum! Obawiam się że nie podołam subiektywnej tendencyjnosci przepełniającej stan twego umysłu. Porywa cię doniosły nurt instalacji komunalnych matrixa, przez co słowa twe są jakby za mgłą, za oparami wydzielin tysięcy twych wspólbraci! Słowo twe dzielnie broni andrzejka i poraża niczym blask tvn-ogłupiacza swą mocą!

goodgoodgood

Pozdrów andrzejka jak już dotrzesz do najgłębszych czeluści trzewii przetwórstwa komunalnego w matrixie.okokokok

Biję pokłony!!!potluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1100
Dołączył: 2 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Paź 2011r. 13:36  
Cytuj
CYTAT
fractal

الحرب المقدسة المشرفين


Dzięki.

Mirek, dodaj sobie do sygnaturki smiech2

*Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów* /Stanisław Lem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11656
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Paź 2011r. 13:38  
Cytuj
Nie czuję się godny. Wasze grono przepełnia mnie takim podziwem......okokok

Wyznaczacie w końcu nowe granice zakłamania!
To wielkie dzieło!
okokok

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 31 Paź 2011r. 13:40  
Cytuj
CYTAT
O przewspaniały el.modo! Ozdobo mętnej strony tego forum! Obawiam się że nie podołam subiektywnej tendencyjnosci przepełniającej stan twego umysłu. Porywa cię doniosły nurt instalacji komunalnych matrixa, przez co słowa twe są jakby za mgłą, za oparami wydzielin tysięcy twych wspólbraci! Słowo twe dzielnie broni andrzejka i poraża niczym blask tvn-ogłupiacza swą mocą!

goodgoodgood

Pozdrów andrzejka jak już dotrzesz do najgłębszych czeluści trzewii przetwórstwa komunalnego w matrixie.okokokok

Biję pokłony!!!potluczony



Widzę, że koledzy z większych miast już ci teksty pisząumiech

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 102
Dołączył: 31 Sie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Paź 2011r. 13:42  
Cytuj
CYTAT
Niech każdy pisze co chce. Na każdy temat. Bez cenzury. Chcesz sobie ponarzekać? Chcesz wylać swoje żale? To właśnie miejsce dla ciebieumiechumiech


Widać komu najbardziej na tym forum przeszkadza cenzura. W tym temacie zabierają głos głowinie moderatorzy i byli moderatorzy. Wydaje mi się że o czymś to świadczy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 54
Dołączył: 8 Sie 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Paź 2011r. 13:43  
Cytuj
nooo, jak na stronie glownej "zaciete walki" tylko szkoda ze fotorelacji nie ma umiech

Usta ludzi układają się w krzywiznę kłamstwa, To prawda lecz nigdy nie mów - życie chuja warte.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 31 Paź 2011r. 13:43  
Cytuj
CYTAT
Nie czuję się godny. Wasze grono przepełnia mnie takim podziwem......okokok

Wyznaczacie w końcu nowe granice zakłamania!
To wielkie dzieło!
okokok


W tym temacie jak widzisz nie ma cenzury i nie ma granic. Bez ciebie i twej szacownej postaci temat pewnie by upadł. Zakładając ten temat wiedziałem, że mogę na ciebie liczyćumiechumiech

A teraz się obraź i już nic nie piszumiechumiech

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11656
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Paź 2011r. 13:44  
Cytuj
Swoją drogą \"Święta wojna nadzoru\" - niezłe - umiechumiechumiechumiechumiechumiech dla takich fanatyków jak wy - po prostu rewelka.umiech

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1100
Dołączył: 2 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Paź 2011r. 13:44  
Cytuj
Tamten wpis o matriksie zabrzmiał jak jakieś science-fiction. Mirek piszesz książkę?

Mirek jako rebeliant dzielnie walczący o prawdę z zakłamanym systemem i agentem el.Bananem haha dobre smiech2

*Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów* /Stanisław Lem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11656
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Paź 2011r. 13:45  
Cytuj
Chyba mam wenę fractalku. goodgoodgood

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 31 Paź 2011r. 13:48  
Cytuj
Miro już coś wziął ... smiech2 ... zaczął bredzić nie swoim "językiem" smiech2

na czym jedziesz ??

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11656
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Paź 2011r. 14:08  
Cytuj
Na waszej beznadziejności.good

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 400
Dołączył: 27 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Paź 2011r. 14:12  
Cytuj
Fajnie się kopiecie po kostkach aż miło poczytać! Ciekawe czy ktoś jeszcze do was dołączy czy pozostaniecie we własnym gronie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 781
Dołączył: 28 Sie 2007r.
Skąd: z miasta rowerów
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Paź 2011r. 14:15  
Cytuj
Ale macie jazdy, ja pierdole, :szok: załóżcie sobie temat: "ponapierdalajmy się nawzajem +18" i tam sie przegadujcie.
Druga sprawa naprawcie w końcu zapamiętywanie na tej stronie, bo mnie kurwica strzeli.
Z góry dziękuję i pozdrawiam umiech

Errare humanum est.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 31 Paź 2011r. 14:16  
Cytuj
CYTAT
Ale macie jazdy, ja pierdole, :szok: załóżcie sobie temat: \"ponapierdalajmy się nawzajem +18\" i tam sie przegadujcie.
Druga sprawa naprawcie w końcu zapamiętywanie na tej stronie bo mnie kurwica strzeli.
Z góry dziękuję i pozdrawiam umiech


Po co? Jeden temat wystarczyumiech


CYTAT
Fajnie się kopiecie po kostkach aż miło poczytać! Ciekawe czy ktoś jeszcze do was dołączy czy pozostaniecie we własnym gronie.


Jak widzę nie mogłeś się oprzećumiech uwielbiasz toumiech

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »