NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Sport »
Nowy Temat Odpowiedz
tenis dla najmłodzszych,
Posty: 31
Dołączył: 27 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Paź 2011r. 09:49  
Cytuj
Witam ! Mam prośbę czy ktoś mógłby mi doradzić gdzie uczą dzieci gry w tenisa. Chodzi o 7 letnią dziewczynkę, czy w ogóle organizowane są jakieś kursy dla takich dzieci? Czy tylko indywidualne spotkania z trenerem tak jak we wcześniejszym poście na temat tenisa?
Bardzo proszę o wszelkie informacje na temat nauki gry w tenisa dla takich dzieci?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Paź 2011r. 09:49  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 27 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Paź 2011r. 13:02  
Cytuj
http://www.mktstalowawola.pl/trenerzy.htm
Witaj,
Tutaj masz link do trenerów i instruktorów tenisa w Stalówce. Dla dziewczynki polecam p.Gosię Wittwer. Dzieci ja bardzo lubią i ma bardzo dobre podejście do dzieci. Zadzwoń na halę tenisową tel. 844-14-44, a tam uzyskasz informacje dotyczące zajęć indywidualnych jak i grupowych prowadzonych przez p.Gosię.
Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 47
Dołączył: 27 Lis 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Paź 2011r. 08:10  
Cytuj
Witam.
Link jest w porządku, ale trochę nieaktualny i kilka lat do tyłu ... (dziwne ale strony www nie posiadają z prawdziwego zdarzenia)
Zależy w jakim sensie chcesz uczyć dziecko gry? dla samego rozwoju fizycznego i intelektualnego, dla zabawy i relaksu czy może chcesz aby z niej wyrosła kolejna Radwańska ... ? tak jak wyżej zostało napisane, również polecam panią Gosię, chyba że wybierasz opcję 2 z naciskiem "na już" - w takim razie polecam głównego trenera - Pikulskiego.
Jak zapiszesz dziecko na kurs - niezbyt wygórowana cena, ale będzie latała przez parę tygodni z innymi dzieciakami i niekoniecznie to musi się jej spodobać - ale tak trzeba jeśli ma dalej grać. Następnie zapis do klubu - stawki są już przesadzone, drożyzna ... no ale konkurencji klub nie ma, więc nic nie poradzisz. Wtedy też trzeba wybrać instruktora/trenera. Jak napisałem powyżej - dla normalnej gry to najlepiej p. Gosię, jeśli na maxa trening - to Pikulski, nie polecam młodej trenerki - p. Patrycji - zero podejścia do dziecka ... tylko gra, gra i gra.
Jeśli chodzi o indywidualnie, to nie trafiłeś z czasem do nauki, instruktorzy biorą ok 30 dodatkowo płacisz za kort w hali - a więc w sumie min 50 za godzinę gry - nie opłaca się. Na zewnątrz jest duuużo taniej, ale to dopiero na wiosnę.
Jeśli masz jakieś pytania to chętnie odpowiem, sam gram w tenisa i idę w kierunku nauki dzieci, napisz: shadow-stw_(at)_wp.pl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 31
Dołączył: 27 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Paź 2011r. 09:36  
Cytuj
Dziękuję za podpowiedzi, nie chodzi mi o jakis tenis zawodowy, chce żeby się trochę poruszała, a nuż się spodoba, sama kiedyś grałam, ale ja jej tak nie nauczę jak profesjonalista, wolałabym zeby uczyła się w grupie, a potem pomyśle o indywidualnym treningu, dziekuje jeszcze raz zadzwonię i popytam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Sport »