NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Psycholog dyżurny - czynne 24 godziny na dobę »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Gdzie jest w STalowej dobre solarium-ankieta , ??
~~????????????
ff
Wysłany: 6 Sty 2009r. 07:57  
Cytuj
Jak myslicie gzie wstalowej jest najlepsze solarium??

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2009r. 07:57  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 21 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2009r. 08:03  
Cytuj
NIKOLA 015 8439356 korzystałam z róznych ;goodlubie to solarium za czystosc, nowe lampy / moge opalac sie 5 min nie musze gnic 25 !!! jak w innym/ przychodza ciekawi ludzie ,muzyczka,klima i ekstra obsługa polecam....aaaa i nie mam od nich prowizji za reklamę , jestem klientką beata

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 75
Dołączył: 20 Sie 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2009r. 08:22  
Cytuj
ja tez polecam Nikole Zona tam chodzi i jest zadowolona

ZAPRASZAM GORACO NA MOJA STRONKE WWW.DJKUBUS.KEEP.PL OBSLUGA MUZYCZNA ( WESEL,POPRAWIN,BALóW,STUDNIóWEK,ZABAW I INNYCH IMPREZ) WIECEJ NA STRONIE.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~stw
ff
Wysłany: 6 Sty 2009r. 09:50  
Cytuj
hahahaha - tak wam spadło....

 
 
 
 
Posty: 32
Dołączył: 30 Gru 2008r.
Skąd: Steel Will
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2009r. 10:11  
Cytuj
Z solarium Nikola jeszcze nie korzystalam,ale polecam to przy przychodni na staszicaumiech nowe, czyste i dobreumiech
I w soboty jest promocjaumiech
I to tez nie jest zadna reklama umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~stw
ff
Wysłany: 6 Sty 2009r. 10:26  
Cytuj
są solaria w mieście, ktore nie potrzebuja takich reklam- reklamuja się same!!!!!

 
 
 
 
~~ania
ff
Wysłany: 6 Sty 2009r. 10:55  
Cytuj
ja znam dobre ale małe solarium a piaskach maja tam super mocne lampy typu KWOKA tak prażą ze ostatnio jak sie opalałam w okularach przed sylwestrem to ślad ma tważy mi po nich pozostał !!!taki bialy i teraz zmyc go nie moge!!!smiech2

 
 
 
 
~~ametysta
ff
Wysłany: 6 Sty 2009r. 10:58  
Cytuj
rowniez polecam Solarium Nikol !!!
Nic dodac nic ujac!!!

 
 
 
 
~~aja
ff
Wysłany: 6 Sty 2009r. 18:06  
Cytuj
A gdzie jest to solarium Nikola ?

 
 
 
 
~~www
ff
Wysłany: 6 Sty 2009r. 18:09  
Cytuj
w Pysznicy

 
 
 
 
~~kimi
ff
Wysłany: 21 Sty 2009r. 00:01  
Cytuj
w stalowej polecam metamorfoze ale tylko solarium po prawej stronie ma jak dotąd swieże lampy

 
 
 
 
~~hehe
ff
Wysłany: 21 Sty 2009r. 01:04  
Cytuj
Nikt wam jeszcze nie powiedział, że solarium jest szkodliwe!
No ale to chyba nie dociera do lasek w białych kozaczkach...

CYTAT
Cała idea solarium jest paradoksem i sprzecznością. Z jednej strony tak bardzo martwimy się o stan naszej cery, szukamy coraz to lepszych kosmetyków, stosujemy kremy które mają nam pomóc zapobiec zmarszczkom, na które wydajemy zwykle masę pieniędzy, a z drugiej strony korzystając z solarium zapewniamy sobie gorszy stan cery, przedwczesne zmarszczki oraz zwiększone ryzyko raka skóry. W dobrych gabinetach kosmetycznych łóżka opalające nie powinny być umieszczane, w przeciwnym razie, można gabinety te wręcz posądzić, że najpierw szkodzi się w nich skórze naświetlając ją promieniami UVA, by potem za pomocą zwykle kosztownych zabiegów pielęgnacyjnych próbować naprawiać powstałe szkody.


http://mediweb.pl/beauty/wyswietl_vad.php?id=907

 
 
 
 
~~hehe
ff
Wysłany: 21 Sty 2009r. 01:10  
Cytuj

 
 
 
 
~~abc
ff
Wysłany: 21 Sty 2009r. 01:14  
Cytuj
CYTAT
Nikt wam jeszcze nie powiedział, że solarium jest szkodliwe!
No ale to chyba nie dociera do lasek w białych kozaczkach...

CYTAT
Cała idea solarium jest paradoksem i sprzecznością. Z jednej strony tak bardzo martwimy się o stan naszej cery, szukamy coraz to lepszych kosmetyków, stosujemy kremy które mają nam pomóc zapobiec zmarszczkom, na które wydajemy zwykle masę pieniędzy, a z drugiej strony korzystając z solarium zapewniamy sobie gorszy stan cery, przedwczesne zmarszczki oraz zwiększone ryzyko raka skóry. W dobrych gabinetach kosmetycznych łóżka opalające nie powinny być umieszczane, w przeciwnym razie, można gabinety te wręcz posądzić, że najpierw szkodzi się w nich skórze naświetlając ją promieniami UVA, by potem za pomocą zwykle kosztownych zabiegów pielęgnacyjnych próbować naprawiać powstałe szkody.


http://mediweb.pl/beauty/wyswietl_vad.php?id=907


Szkoda pisac, nie przetlumaczysz ;). Ich sprawa, ich pieniadze, ich zdrowie, ich zycie. Sa wolni, niech decyduja za siebie. Oni beda sie smazyc, a wlasciciel bedzie kosil kase.

 
 
 
 
~~OCŻ
ff
Wysłany: 21 Sty 2009r. 06:07  
Cytuj
Przczytajcie PRZYNAJMNIEJ tytuły artykułow na www.solarium.pl
Koncerny amer kosmetyczno-farmaceutyczne wydaja rocznie...uwaga... 35 MILIARDÓW DOLARÓW NA ANTYREKLAME słońca i solarium wciskając w zamian chemie. Część tej puli trafiła do waszych mózgów i jest jak jest. W Biblii juz w trzeciej linijce jest napisaqne ze ŚWIATŁO/słońce/ TO ŻYCIE.

 
 
 
 
~~bebe
ff
Wysłany: 21 Sty 2009r. 10:02  
Cytuj
~~OCŻ, a ile na reklamę wydają koncerny produkujące solarium?
Sam masz solarium to wiesz :cwaniak:
Poza tym słońce (oczywiście w umiarze) jest zawsze lepsze od tej smażalni good

 
 
 
 
~~ocz
ff
Wysłany: 21 Sty 2009r. 11:11  
Cytuj
DUŻO MNIEJ!!!!NAPEWNO -TEGO NIE DOCZYTAŁEM.
Wszystko jednak powinno byc z umiarem-opalanie również.Zanim jednak, dostaniesz 10-15 min musisz mnie długo przekonywać.Moje solar nie musi sie reklamować i to od 10 lat.
Polecam jednak www.solarium.pl - wit D-D3 to promienie UV/90%/-reszta to beczka tranu.
Wystaw sie w tym okresie na słońce-balkony na luzie przecież, chyba,że arabian story...albo... nikola

 
 
 
 
~~lkjkj
ff
Wysłany: 21 Sty 2009r. 12:07  
Cytuj
W bibli tez napisali, ze swiat zostal stworzony w 7 dni - jak to sie sprawdzilo to wszysc wiedza...

 
 
 
 
~~c-r
ff
Wysłany: 21 Sty 2009r. 13:35  
Cytuj
7 ziemskich dni - to miliony/miliardy lat Wszechświata, więc o co biega- kiedys sie tego doczytasz... może...

 
 
 
 
~~majusia
ff
Wysłany: 21 Sty 2009r. 13:54  
Cytuj
Polecam NIKOLA tam jest zawsze czysto i miłoumiech)

 
 
 
 
~~pedro
ff
Wysłany: 21 Sty 2009r. 20:46  
Cytuj
a ja polecam solarium u pana Zakoscielnego na Okulickiego 82 koło Maratonu

 
 
 
 
~~prawdziwy
ff
Wysłany: 21 Sty 2009r. 20:58  
Cytuj
U tego zakoscielnego?

 
 
 
 
~~xyzka
ff
Wysłany: 22 Sty 2009r. 06:15  
Cytuj
nikola nikola nikola nikola nikiola-j czy jest juz lepiej-polepszyło sie...nikola nikiola tylko nikola hehehehe-byłam tylko raz , o jeden raz za duzo-nikola nikola nikola tel....

 
 
 
 
~~gość
ff
Wysłany: 22 Sty 2009r. 14:21  
Cytuj
nie ma dobrego,wszystkie są niebezpieczne

 
 
 
 
~~xyzka
ff
Wysłany: 22 Sty 2009r. 14:32  
Cytuj
powiedział ,co nie...wiedział!!!!

 
 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Psycholog dyżurny - czynne 24 godziny na dobę »