NawigacjaStart » Forum » StaloweMiasto » StaloweMiasto »
Nowy Temat Odpowiedz
Ogłoszenia homoseksualne na SM, w stylu obciągnę itp. apel do adminów!
Posty: 40
Dołączył: 24 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Paź 2011r. 13:56  
Cytuj
Uważam że ogłoszenia z ofertami seksualnymi a w szczególności homopedalskimi powinny znajdować się w określonym dziale i internauta powinien potwierdzić chęć czytania tych ofert. Tymczasem wyskakuje takie mięso na głównej stronie ogłoszeń a i na głównej stronie SM i każdy musi na to patrzeć z dziecmi szukającymi czegoś dla siebie włacznie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Paź 2011r. 13:56  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1216
Dołączył: 8 Sie 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Paź 2011r. 13:59  
Cytuj
Nie mamy wpływu na to co ktoś dodaje. Możemy jedynie takie rzeczy w miarę możliwości moderować.

Również uważam, że należy pisać w odpowiednim dziale.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 446
Dołączył: 8 Marz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Paź 2011r. 14:48  
Cytuj
sm nie pisz,że nie panujesz nad tym,bo od tego jesteście żeby takie rzeczy uporządkować i takie tłumaczenia wsadź sobie w buty.Natomiast bardzo dobrze macie opanowane wręcz do perfekcji kasowanie nie wygodnych postów,aż dziw bierze,że można dojść do takiej perfekcji.

PS
Tego posta też pewnie usuniecie?

Wyrażam wyłącznie prywatne poglądy, do czego mam prawo, zgodnie z art. 54 Konstytucji RP
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 71
Dołączył: 18 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Paź 2011r. 15:06  
Cytuj
Piszecie, ze nie macie ochoty ich czytac no to po co czytacie? Kilka ogloszen jest na glownej, ale skoro cos was tam razi to wchodźcie od razy w dzial ogloszenia na gorze i idzcie do konrketnego dzialu. Mnie np drazni polityka i moge powiedziec ze nie mam ochoty czytać o wyborach.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 446
Dołączył: 8 Marz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Paź 2011r. 15:17  
Cytuj
Allegrowiczka czytaj ze zrozumieniem.Nie napisałem,że nie mam ochoty na czytanie tylko piję do zarządu staowego,że nie potrafią zapanować nad tym co sami stworzyli,a takie wnioski wyciągnąłem czytając tłumaczenie sm.ok

Wyrażam wyłącznie prywatne poglądy, do czego mam prawo, zgodnie z art. 54 Konstytucji RP
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 71
Dołączył: 18 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Paź 2011r. 15:20  
Cytuj
Ja tam lubie, ze ogloszenia sa automatyczne, a to ze kto dodaje takie a nie inne to juz mnie nie interesuje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 446
Dołączył: 8 Marz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Paź 2011r. 15:28  
Cytuj
Zgadzam się z Tobą,ale jest jeszcze takie powiedzenie "jaki pan taki kram"Bałagan i brak możliwości zapanowania nad stroną nie najlepiej świadczy o zarządzie....niestety miałem ich za poważniejszych.

Wyrażam wyłącznie prywatne poglądy, do czego mam prawo, zgodnie z art. 54 Konstytucji RP
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1216
Dołączył: 8 Sie 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Paź 2011r. 15:29  
Cytuj
potluczony

Jednak nie chodzi o panowanie nad stroną. Strona ma się całkiem nieźle. "Problemem" jest zapanowanie nad użytkownikami. Jest to "problem" wywodzący się z idei swobodnego korzystania z sieci.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 71
Dołączył: 18 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Paź 2011r. 15:31  
Cytuj
No, ale czy ogloszenia matrymonialne swiadcza o braku organizacji? Skoor ktos chce takie dodac to czemu mu to utrudniac? Od tego jest internet.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 446
Dołączył: 8 Marz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Paź 2011r. 15:53  
Cytuj
Allegrowiczko i sm poczytajcie pierwszy post Arcymaga ze zrozumieniem może się wam to uda.Uważam dalszą dyskusję za zbędną i nie potrzebną i popieram Arcymaga.

PS
Brawo sm znowu wina leży po stronie użytkowników brawo dobre tłumaczenie.

Wyrażam wyłącznie prywatne poglądy, do czego mam prawo, zgodnie z art. 54 Konstytucji RP
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1216
Dołączył: 8 Sie 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Paź 2011r. 16:05  
Cytuj
Skoro to użytkownicy dodają, to po czyjej stronie może być wina ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » StaloweMiasto » StaloweMiasto »