NawigacjaStart » Forum » StaloweMiasto » StaloweMiasto »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Admini nie róbcie jaj - patrzcie co wklejacie!,
~~hehe
ff
Wysłany: 5 Sty 2009r. 16:31  
Cytuj
I znów wpadka adminów analfabetów ze stalowemiasto.pl wykrzyknik Temat dotyczy Tarnobrzega a jest w dziale stalowa wola boks bieda panie bieda ...

http://stalowemiasto.pl/artykuly/artykuly.php?mode=pokaz&id=13237

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2009r. 16:31  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2009r. 16:36  
Cytuj
Rety! Co to będzie!? Taka kompromitująca wpadka już na początku roku! Przez taki karygodny błąd już jutro portal zostanie chyba zamknięty! Biada wam admini, biada. Albo przyjmiecie ~~hehe na admina, albo strona nie dożyje następnego miesiąca jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 820
Dołączył: 9 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2009r. 16:50  
Cytuj
pff kompromitacja na skalę międzynarodową!:szok:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2009r. 16:57  
Cytuj
Zaraz zadzwonię do Radia ZET - dostanę kilka stówek za taką gorącą wiadomość smiech2.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 820
Dołączył: 9 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2009r. 16:58  
Cytuj
Chyba 1 tyś. dają za wiadomość z ostatniej chwili jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2009r. 17:01  
Cytuj
Nawet nie waż się mnie uprzedzić z taką informacją jezyk smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~hehe
ff
Wysłany: 5 Sty 2009r. 17:04  
Cytuj
Czyli podział na działy na tym portalu-forum jest h**a warty i każdy nawet najbardziej debilny art. jest super zapytanie A to przepraszam nie wiedziałem, tylko te plakaty na mieście zmieńcie bo są trochę na wyrost - good regionalne multimedium good

 
 
 
 
~~hehe
ff
Wysłany: 5 Sty 2009r. 17:05  
Cytuj
... i nie pisze się tyś. tylko tys. wykrzyknik Moderator się znalazł...

 
 
 
 
Posty: 820
Dołączył: 9 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2009r. 17:07  
Cytuj
Patrz ile warunków w ogóle, żeby to zgłosić! zaklopotany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 820
Dołączył: 9 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2009r. 17:08  
Cytuj
CYTAT
... i nie pisze się tyś. tylko tys. wykrzyknik Moderator się znalazł...


Racja, mój błąd umiech 'swojom drogom tos mi błont znalasł'. Pożal się boże ...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~hehe
ff
Wysłany: 5 Sty 2009r. 17:10  
Cytuj
Tak panowie dużo pustych tekstów i żadnego argumentu! A powinniście podziękować, że jest ktoś komu zależy na jakości i za darmo wskazuje wam wasze błędy good

 
 
 
 
~~hehe
ff
Wysłany: 5 Sty 2009r. 17:14  
Cytuj

 
 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2009r. 17:15  
Cytuj
~~hehe błędy zdarzają się każdemu; mnie też czasem coś denerwuje na portalu, ale nie drę z tego powodu ryja w założonym tylko w tym jednym konkretnym przypadku celu. A jak ciebie tak bardzo to boli, że koniecznie musisz podzielić się tym z kimś to idź i zamelduj to koniowi.
Napisz do admina, że pomyłkę strzelił i może to poprawi.

CYTAT
A powinniście podziękować, że jest ktoś komu zależy na jakości i za darmo wskazuje wam wasze błędy


Odpowiem ci w twoim stylu to może zrozumiesz - twoje wskazywanie jest ch**a warte.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~hehe
ff
Wysłany: 5 Sty 2009r. 17:16  
Cytuj

 
 
 
 
Posty: 820
Dołączył: 9 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2009r. 17:16  
Cytuj
Ale Twój sposób pokazywania tych błędów jest żałosny. W formie wyzwiska(analfabeta)?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~hehe
ff
Wysłany: 5 Sty 2009r. 17:18  
Cytuj
Za dużo tego jest żeby adminowi zgłaszać. Musiałby mnie zatrudnić good ale go niestety nie stać! A wkurza mnie taka polska "bylejakość". Jeżeli ciebie nie, to trudno... Bardziej cię wnerwia poprawiający błędy niż ten co je robi zapytanie

 
 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2009r. 17:21  
Cytuj
Jeśli chodzi o ciebie to jako napinacz irytujesz mnie tak samo jak i ten co nie umie "końcufkuf"

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~hehe
ff
Wysłany: 5 Sty 2009r. 17:23  
Cytuj
CYTAT
Ale Twój sposób pokazywania tych błędów jest żałosny. W formie wyzwiska(analfabeta)?


Analfabeta to ktoś kto nie potrafi pisać ani czytać. Po lekturze powyższych art. nie mam wątpliwości, że jedyną umiejętnością ludzi ze stalowemiasto jest kopiujwklej! Nie trzeba umieć ani pisać ani czytać ...

 
 
 
 
Posty: 820
Dołączył: 9 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2009r. 17:26  
Cytuj
A kto powiedział, że mnie nie (jeżeli o mnie chodzi)? Parę razy już się wypowiadałem na temat błędów. umiech Irytują mnie czasami, przyznaje. Ale te błędy które Ty wskazałeś, to nie należą do takich błędów aby robić z tego wielkie halo! Złe miasto po prostu zostało wybrane więc wystarczyło napisać komentarz pod artykułem a to zostałoby poprawione. Tobie jednak chyba potrzeba rozgłosu? Tworzysz nowy temat i starasz się przedstawić ten portal w złym świetle. A piszesz później, że zależy czy na jakości. Heh, konkurencyjny portal?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2009r. 17:32  
Cytuj
Frustrat.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~hehe
ff
Wysłany: 5 Sty 2009r. 17:32  
Cytuj
Po prostu człowiek ogląda to codziennie i widzi jak fatalnie to działa i w końcu coś pęka i chce się tupnąć na tych niechlujów! Napisałem posta pod art. ale tam jakoś zero odzewu... Więc się drę: ludzie chcecie robić "REGIONALNE MULTIMEDIUM" czy gazetkę szkolną zapytaniewykrzyknik

 
 
 
 
~~Hurserst
ff
Wysłany: 5 Sty 2009r. 17:33  
Cytuj
Weźcie kartki, ołówki, aparaty fotograficzne i ruszajcie w stalowe miato zbierać materiał i piszcie artykuły. Bo jak dotąd to tylko powielacie cudzą pracę, wykonaną przez redaktorów lokalnych gazet. Tak dłużej być nie może. Wstyd, wstyd i jeszcze raz wstyd. Do roboty. Bierzcie się za robotę, a nie za kopiowanie.

 
 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2009r. 17:37  
Cytuj
To ja jak będę miał trochę wolnego czasu (niestety ciężko o taki) napiszę jakiś felieton z moimi refleksjami o forumowych napinkach good

Edit: ~Hurserst patrz jak szybko zareagowali na twój opieprz:

http://stalo(...)id=13240

http://stalo(...)id=13239

Ty to potrafisz wywrzeć wpływ na kogoś boks

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~hate eternal
ff
Wysłany: 6 Sty 2009r. 01:08  
Cytuj
hehe jest doskonałym przykładem dlaczego Polska jest w dupie. Czepia się detali, co oznacza, że nie ma żadnego pomysłu, zazdrości że ktoś inny go stworzył i krytykuje portal dla zasady. Jak wszelcy polscy napinacze i frustraci umiech

 
 
 
 
~~asdasd
ff
Wysłany: 6 Sty 2009r. 02:25  
Cytuj
Sorry, ale ty wszedzie chodzisz i rozstawiasz ludzi po katach, tylko krytykujesz a totalnie nic nie robisz zeby bylo lepiej. Jestes takim "wujkiem dobra rada", ktory doradzi zeby sie zamknac bo bedzie gorzej...

 
 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » StaloweMiasto » StaloweMiasto »