NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Sport »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3
Walka Adamek - Kliczko,
Posty: 1348
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Wrz 2011r. 01:29  
Cytuj
bokser

przynajmniej nie robie z siebie kogoś kim nie jestem umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Wrz 2011r. 01:29  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 57
Dołączył: 14 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Wrz 2011r. 06:28  
Cytuj
zapamitajcie ze adamek nie urodził sie by boksowac w wadze ciezkiej w swojej kategorji jest mistrzem,wiec szacunek dla niego ze podjal wyzwanie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 370
Dołączył: 21 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 11 Wrz 2011r. 07:18  
Cytuj
Adamek i tak pokazal klase , godnie reprezentowal nasz kraj przez ostatnie lata.Internetowi krytycy a wy czym sie pochwaliciezapytanie>

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 314
Dołączył: 15 Marz 2009r.
Skąd: Stahlwille
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Wrz 2011r. 08:14  
Cytuj
CYTAT
Adamek i tak pokazal klase


W którym momencie której rundy, bo coś musiałem chyba przeoczyć.

Chyba, że klasą nazwać wchodzenie na ring z amerykańską flagą, żeby godnie reprezentować nasz kraj.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 120
Dołączył: 5 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Wrz 2011r. 10:45  
Cytuj
pomijajac panie ekspercie 'gulgul', że Adamek zabiłby Cię w pierwszym starciu. Adamek przez całą walkę udowadniał, że jest godnym pretendentem do Mistrza Wagi Ciężkiej. Miał problemy z dostaniem się Klitschkowi do szczęki, między innymi z powodu wzrostu, ale to jak wytrzymywał kolejne uderzenia ukraińca, zasługuje na uznanie. Nie od dziś wiadomo, że Gural ma twardy łeb, cóż, może kiedyś się uda. Całym sercem za Adamkiem!
Jeszcze jedno. Zdobyłem uznanie także dla Klitschki, to z jakim opanowaniem i spokojem walczył zaskoczyło mnie bardzo. Jak to powiedział komentator : Są bracia Klitschko a potem długo długo nikt...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11643
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Wrz 2011r. 11:28  
Cytuj
Adamek przegrał, bo był źle przygotowany. Przewaga Kliczki była znaczna.

pituch nie przypisuj sobie nieswoich zasług i nie twórz bajek umiechumiechumiechumiech

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 248
Dołączył: 15 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Wrz 2011r. 12:24  
Cytuj
Adamek był przygotowany tylko warunków fizycznych nie da się przeskoczyć. Do wszystkich tych którzy czepiaja sie Adamka pomyslcie sobie co wy osiagneliscie w zyciu a wyjdzie na to ze jestescie zwykłymi zjadaczami chleba...BRAWO GÓRAL

Pytam się rudy gdzie te cuda?
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 100
Dołączył: 2 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Wrz 2011r. 12:32  
Cytuj
no dobra, to kto teraz napisze, że to była wina rozbłysków na słońcu??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 13
Dołączył: 7 Wrz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Wrz 2011r. 13:20  
Cytuj
Adamek został zdeklasowany i nie pokazał nic. Fakt zarobił kupę forsy ale to chyba nie o to chodzi. Samo podjęcie się tej walki według mnie to pomyłka, Góral dopiero parę walk w wadze ciężkiej, a Kliczko już 8 razy bronił mistrzowskiego pasa WBC wszyscy wiemy że wygrał wszystkie te walki. Tomek bił w ostatniej walce tego grubaska McBride chyba przez 12 rund i nie mógł go znokautować a wystartował do Kliczki. Zdecydowanie overrate swoich umiejętności. Nie zadał przez 10 rund ani jednego groźnego ciosu, a na zejściach do narożnika Kliczko po każdej rundzie wyglądał tak samo, fakt, trochę się zssapał ale stał sobie w środku ringu i tylko punktował, już po drugiej rundzie wiadomo było jak ta walka się skończy.

Uprzedzam komenty - tak racja Adamek by mnie rozjebał, ale to chyba nie o to chodzi. Każdy ma prawo do swojej opinii i wcale nie trzeba być lepszym, żeby wytykać pewne niedociągnięcia, ilu z was śmiało się z rywali Adama Małysza kiedy skakał, że nie dorastają mu do pięt, a ilu z was skoczyło kiedykolwiek ?

napinka przez neta FTW potluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 314
Dołączył: 15 Marz 2009r.
Skąd: Stahlwille
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Wrz 2011r. 19:10  
Cytuj
CYTAT
pomijajac panie ekspercie 'gulgul', że Adamek zabiłby Cię w pierwszym starciu.


Cóż za odkrywczość i zarazem inteligencja z ciecie bije.

Podpowiem ci jeszcze, że dobry fizyk pokonałby mnie w rozwiązywaniu takichże zadań, a zwykły miłośnik astronomii wie więcej o gwiazdach niż ja.

Co nie przeszkadza mi twierdzić, że Adamek dostał normalny łomot pomimo modłów i osobistych zapowiedzi czego to on Kliczce nie zrobi.

CYTAT
ale to jak wytrzymywał kolejne uderzenia ukraińca, zasługuje na uznanie


Myślałem, że na uznanie zasługuje zadawać ciosy, a nie je zbierać - ale mogę się nie znać na boksie.



CYTAT
Nie od dziś wiadomo, że Gural ma twardy łeb


Tobie to imponuje?


CYTAT
cóż, może kiedyś się uda


To jak to jest według ciebie - ma mu się udać, czy powinien być lepszym?


A że prowadziła go amerykańska m.in flaga to fakt. Bohater dwojga narodów się znalazł - prawie jak Pułaski.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 147
Dołączył: 19 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Wrz 2011r. 19:31  
Cytuj
a panowie znawcy co w takim razie powiecie o Albercie Sosnowskim który wytrwał do ostatniej rundy i dał się znokautować Kliczce 10 sekund przed końcem walki. Nie jest taką ,, gwiazdą '' jak Adamek i nie jest tak wysoko na liście płac , a myślę że sobie lepiej radził i przynajmniej RYZYKOWAŁ naprawdę atakując Ukraińca. No i żadna flaga jankesów tam się nie pojawia umiech Może ktoś mi wytłumaczy dlaczego na tak poważnej stronie jak THE RING jest napisane że Adamek jest Amerykaninem... dla niedowiarków podaję link :

http://ringtv.craveonline.com/ratings/49-heavyweight

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
m87
m87
m87
Posty: 689
Dołączył: 25 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Wrz 2011r. 19:49  
Cytuj
Adamkowi uginały się nogi po każdym silniejszym ciosie Kliczki. Warto dodać, ze żaden z tych ciosów nie był uderzeniem kończącym a jedynie przygotowującym do tego jednego . Walka mogla skończyć się w 1 rundzie , jedynie dzięki litości Ukraińca stało się inaczej.
W konfrontacji z Hayem Adamek tez nie ma szans, Anglik ma inny charakter i pewnie znokautował by Polaka w 1 góra 2 rundzie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 219
Dołączył: 30 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Wrz 2011r. 20:07  
Cytuj
gulgul - masz rację flaga USA była niepotrzebna - no ale widać skąd płynie kasa to się pokazuje i reprezentuje.
Nikt w większości nie życzył mu w głębi duszy źle ale na Kliczkę to on na razie za mały.

A czas pokaże co dalej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 57
Dołączył: 14 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Wrz 2011r. 21:59  
Cytuj
narazie nie ma mocnych na napromieniowanych czarnobylskich mutantow

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11643
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Wrz 2011r. 11:07  
Cytuj
Niestety. Zakładam, że ktoś inny bedzie musiał zdetronizowac Kliczkę, i dopiero wtedy Adamek będzie miał szansę....

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Sport »