NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Inwestycje, zmiany, polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
prośba o pomoc,
Posty: 122
Dołączył: 21 Maja 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Wrz 2011r. 10:27  
Cytuj
Dziwn dobry umiech

Mam na imie Aneta i mam 20 lat lat, od urodzenia jestem na wózku inwalidzkim i od roku szukam pracy. Czy słyszeli Panstwo o jakichs ofertach pracy do której mogliby mnie bez problemu przyjąć? Za każdym razem jak dzwonie to słysze odmowe, abardzo chcialabym zacząć pracowac i zarabiac własne pięniądze oraz nabrac jakirgos doswiadczenia. Bardzo szybko sie ucze, umiem gotowac, sprzątac, i obsługiwac sie komputerem. Za każda informacje oraz oferty pracy byłabym bardzo wdzieczna za pomoc.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Wrz 2011r. 10:27  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4955
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 8 Wrz 2011r. 13:00  
Cytuj
Domyslam się że jesteś na tzw.pierwszej grupie.
Załatw sobie orzeczenie o stopniu niepełnosprawności z Powiatu,a to nic nie kosztuje.
Z takim dokumentem łatwiej znaleźć zatrudnienie.Pracodawca z zakładu pracy chronionej otrzymuje dofinansowanie(z pierwszej grupy chyba 150 proc.średniej krajowej).Dodatkowo może otrzymać też kasę na utworzenie nowego miejsca pracy dla osoby niepełnosprawnej(do.40 tys.zł).
Minusem w normalnym zakładzie jak i Z.P.Ch.jest większa liczba dni urlopu jak też może być niższa liczba godzin pracy np.7 dziennie.
Dokładnie nie pamiętam jakie procedury przechodził mój znajomy szukajacy pracy,którą znalazł dopiero w Rzeszowie.
Powodzenia.

ZAWSZE MÓWIŁEM, ŻE POLITYKĘ I KABARET, POWINNO SIĘ OGLĄDAĆ OSOBNO.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 122
Dołączył: 21 Maja 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Wrz 2011r. 19:58  
Cytuj
mam 2 grupe inwalidzką i 3 razy byłam w PUP i za kazdym razem kobieta mówila mi ze na marne tam przychodze bo i tak pracy dla mnie nie znajdą i lepiej zebym na własną odpowiedzialnosc jej szukała...;/;/;/ a to naprawde trudne...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 13
Dołączył: 10 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Wrz 2011r. 16:27  
Cytuj
Aneta, napisz mi dokładnie jaka jest tego przyczyna, jest nowa technika która duzo potrafi ale muszę wiedzieć więcej co to za problem?
mrukotek1_(at)_wp.pl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 13
Dołączył: 10 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Wrz 2011r. 16:27  
Cytuj
zle, mrukotek1_(at)_wp.pl jest okey.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 13
Dołączył: 10 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Wrz 2011r. 16:28  
Cytuj
Bez tych kresek u dołu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 103
Dołączył: 13 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Wrz 2011r. 17:08  
Cytuj
Nie piszesz tego co najwazniejsze, jakie masz wykształcenie, uprawnienia i umiejętności - zwyczajnie, co potrafisz w pracy biurowej, bo w takiej jest chyba dla Ciebie szansa. Jaka jest mozliwość prezmieszczanie się, tzn. czy wchodzą w grę dojazdy do pracy na terenie miasta.I jakie ulgi miałby Twój ewentualny pracodawca, jakie przywileje,bo takie są na pewno.
Coś więcej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 122
Dołączył: 21 Maja 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Wrz 2011r. 18:03  
Cytuj
Niestety ne zdałam matury z matematyki ale umiem sie posługiwac omputerem, gotować, sprzątać, szybko sie ucze, niestety nie mam zadnego doswiadczenia bo od roku nikt mnie nie chce przyjąć do pracy. Moi rodzice sie rozwdzą przez matke i przejełam jej wszystkie obowiązki domowe, wiec nie mam zaciekawie w domu a grosz by sie przydał. Z dojazdami byloby różnie tata by6 mnie odwoził i przywozil ale on do 2 tygodnie ma 3 zmiane w hucie i wtedy ciezko by bylo z dojazdami. Byłam konsultantką Oriflame przez 2 lata wiec znam sie tez na kosmetykach i troche na sprzedaży, wiec tyle co potrafie umiech)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 122
Dołączył: 21 Maja 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Wrz 2011r. 18:09  
Cytuj
Jestem bardzo sumienną osobą, szybko sie ucze, jestem dokladna, uczciwa, dokladna, miła i daje sobie z prawie wszystkim rade umiech jedynie to z górnych szafek nie dosięgam i tyle umiech z moim zdrowiem jest wszystko ok i nie potrzebne będą jakies szczególne wychodzenia z pracy czy jaies wyątkowe wolneumiech bede mogla normalnie siedziec w pracy tyle godzin ile będzie trzeba umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Inwestycje, zmiany, polityka i gospodarka »