NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »
Nowy Temat Odpowiedz
PHU SEKRET co to za firma?, opinie?
Posty: 1
Dołączył: 25 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sie 2011r. 18:00  
Cytuj
Słyszał ktoś możne o takiej firmie? czym się zajmują i czy składać do nich CV??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sie 2011r. 18:00  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 91
Dołączył: 18 Sty 2010r.
Skąd: Heaven
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sie 2011r. 18:48  
Cytuj
Tak. Sklepy z odzieżą i obuwiem (adidas, nike, puma etc.) pana Andrzeja P. Wszystkie soboty pracujące, chujowa atmosfera, najniższa krajowa + weksel in blanco. Wybór należy do Ciebie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4999
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sie 2011r. 19:37  
Cytuj
Słyszał i nie poleca. Tańsze markowe ciuchy nie sa tego warte - chora atmosfera i szef który ma kompleksy

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
LOP
LOP
Posty: 160
Dołączył: 3 Lut 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sie 2011r. 07:37  
Cytuj
Srednio co 2 tygodnie ukazuje ogloszenie o prace z tej firmy, a to moze swiadczyc o tym ze rotacja pracownikow jest dosc duza i zapewne nie jest to tylko wina pracownikow.

Nigdy nie prowadź dyskusji z debilem... najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
no1
no1
Posty: 423
Dołączył: 8 Marz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sie 2011r. 09:38  
Cytuj
A Tobie LOP jak idzie z szukaniem pracy? Masz już coś?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 22
Dołączył: 12 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sie 2011r. 09:53  
Cytuj
praca to praca, ale jeśli ktoś ma wybór to zdecydowanie polecam inne przedsiębiorstwo, /gdzie jest kret?!/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sie 2011r. 10:08  
Cytuj
Nie polecam pracy na sklepie w SEKRECIE, dlaczego ? - ponieważ młodzież tam pracująca jest już zblazowana po staniu 10h w pracy dziennie, praca w soboty a w cetrum stalowa także i w niedziele. Rzekłbym ,że panuje tam dyscyplina..ale śmiało zaryzykowałbym stwierdzenie - reżim - musisz cały czas chodzić po 50 metrach kwadratowych i udwać ,że poprawiasz ekspozycje stafu na wieszakach.
Gdy się tak stoi 10h dziennie za 1000zł, to dużo można dowiedzieć się o samym sobie :-) i zadawać sobie np. takie pytania - jak długo tu wytrzymam ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 266
Dołączył: 4 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sie 2011r. 10:39  
Cytuj
CYTAT
Słyszał ktoś możne o takiej firmie? czym się zajmują i czy składać do nich CV??

Mój kolega pracował tam kilka dni.
Na dzień dobry kazano mu dobrze słuchać co kto z pracowników mówi o właścicielu.
Ja kupiłem tam 2 razy buty i więcej tego nie zrobię. Obydwie pary musiałem reklamować w ciągu trzech miesięcy. Oczywiście reklamacje były odrzucone z powodu "nieprawidłowego użytkowania obuwia". Po interwencji rzecznika praw konsumenta w obydwu przypadkach reklamacja została uznana. Rzecznik powiedział mi, że w sklepach Pyzary to normalna praktyka, odrzucają każdą reklamację i dopiero pod groźbą kroków prawnych uznają.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 136
Dołączył: 31 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 26 Sie 2011r. 10:46  
Cytuj
Arek1s - ja miałem ten sam problem z butami, reklamację odrzucili z tego samego powodu. Jak to załatwiłeś z tym rzecznikiem? Gdzie uderzyć?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 266
Dołączył: 4 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sie 2011r. 11:13  
Cytuj
CYTAT
Arek1s - ja miałem ten sam problem z butami, reklamację odrzucili z tego samego powodu. Jak to załatwiłeś z tym rzecznikiem? Gdzie uderzyć?

W metalowcu jest biuro rzecznika praw konsumentów.
Zaniosłem tam wszystkie dokumenty jakie miałem w tej sprawie i rzecznik wystosował do nich pismo. Po dwóch tygodniach dostałem pismo od sprzedawcy, żeby jeszcze raz dostarczyć buty i po dwóch kolejnych tygodniach przyszła do mnie decyzja o uznaniu reklamacji.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 136
Dołączył: 31 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 26 Sie 2011r. 11:34  
Cytuj
W Metalowcu? Na stronie widzę, że jet na Podleśnej, w siedzibie Starostwa Powiatowego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 266
Dołączył: 4 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sie 2011r. 12:22  
Cytuj
CYTAT
W Metalowcu? Na stronie widzę, że jet na Podleśnej, w siedzibie Starostwa Powiatowego.

Być może teraz jest na Podleśnej.
Ja załatwiałem kiedy jeszcze był w Metalowcu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 318
Dołączył: 27 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sie 2011r. 12:24  
Cytuj
Bo Starostwo Powiatowe przenisło się z budynku Metalowca na ul. Podleśną i rzecznik (powiatowy zresztą) tam teraz przyjmuje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 318
Dołączył: 27 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sie 2011r. 12:25  
Cytuj
CYTAT
W Metalowcu? Na stronie widzę, że jet na Podleśnej, w siedzibie Starostwa Powiatowego.


Bo Starostwo Powiatowe przenisło się z budynku Metalowca na ul. Podleśną i rzecznik (powiatowy zresztą) tam teraz przyjmuje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
LOP
LOP
Posty: 160
Dołączył: 3 Lut 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sie 2011r. 09:17  
Cytuj
CYTAT
A Tobie LOP jak idzie z szukaniem pracy? Masz już coś?


Fajnie ze pytasz, tak mam juz prace niestety nie w Stalowej ale co zrobic, na razie jest ok.

Nigdy nie prowadź dyskusji z debilem... najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
no1
no1
Posty: 423
Dołączył: 8 Marz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sie 2011r. 10:25  
Cytuj
Jakbyś chciał pracę w Stalowej to pisz na PW, bo chyba miałbym coś akurat pod Twoje kwalifikacje umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
no1
no1
Posty: 423
Dołączył: 8 Marz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sie 2011r. 10:33  
Cytuj
Jak by Ci LOP nie doszła wiadomość na PW (nie wiem czemu, ale mam na tym portalu z tym problem - jak ktoś mi napisze, to jest ok, ale jak ja napiszę, to niekoniecznie), to wyślij mi swój adres e-mail.

Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 36
Dołączył: 29 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Wrz 2011r. 12:51  
Cytuj
CYTAT
Tak. Sklepy z odzieżą i obuwiem (adidas, nike, puma etc.) pana Andrzeja P. Wszystkie soboty pracujące, chujowa atmosfera, najniższa krajowa + weksel in blanco. Wybór należy do Ciebie.

pracownik nie ma obowiązku podpisać weksla, a pracodawca z tego powodu zwalniając z pracy oczywiście działa nie zgodnie z kodeksem pracy!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 73
Dołączył: 16 Maja 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Marz 2021r. 16:39  
Cytuj
Witam. Jak sytuacja obecnie? Pan Pyzara szuka magazyniera a w Google wyskakuje ze sekret sport w likwidacji. Jak to jest? Ktoś pracował ostatnio? Atmosfera, zarobki?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »