NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Turystyka »
Nowy Temat Odpowiedz
Sklep z plecakami,
Posty: 34
Dołączył: 14 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sie 2011r. 21:02  
Cytuj
Szukam sklepu z plecakami typowo turystycznymi - gdzie w Stalowej ? Który najlepszy ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sie 2011r. 21:02  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 12 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sie 2011r. 21:34  
Cytuj
MARATON -obok hali umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 374
Dołączył: 2 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sie 2011r. 07:58  
Cytuj
Maraton to po prostu jedyny sklep z plecakami i ze sprzętem turystycznym w ogóle, przed zakupem radzĘ jednak zajrzeć na strone www.ngt.pl a potem rozeznanie sie w cenach poprzez portal allegro, nastepnie wybierz kilka modeli, które odpowiadają Ci cenowo i są polecane przez uzytkowników-nie producentów (ww.strona)i koniecznie przymierz plecak z obciążeniem (niech w sklepie włożą do niego namioty i co tam jeszcze mają)good powodzenia!

Uwielbiam dzieci!!! zwłaszcza te płci męskiej pomiędzy 20 a 40 rokiem życia
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 270
Dołączył: 15 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sie 2011r. 08:12  
Cytuj
wpisz w google 'sklep 8a' - polecam, czasem można kupić bardzo dobre marki oszczędzając 100-150 zł

a w Stalowej kiedyś był m in ze sprzętem alpinusa, ale teraz nie wiem czy jeszcze jest, w tym samym budynku co Maraton tylko od strony ulicy (apteka, księgarnia). Mieścił się na I piętrze, na dole były chyba elektronarzędzia

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sie 2011r. 08:20  
Cytuj
tego sklepu o ktorym piszesz juz niestety nie ma, do 8a mozna dorzucic skalnik.pl i e-horyzont, tyle ze przed zakupem lepiej zaladowac i na plecy wrzucic, a przez kabel troche ciezko :]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 270
Dołączył: 15 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sie 2011r. 09:28  
Cytuj
cięzko, ale tego jak będzie się sprawował sprzęt po 5,10 czy 20 km też nie dowiesz się w sklepie umiech

Jesli Maraton to ten sklep co sprzedaja campusa to nie mam miłych wspomnień, kupilem buty owej firmy i po 1.5 roku mialem w obu peknięcia na zgięciach z przodu + całkowicie pekniętą podeszwę przez całą szarokośc buta :/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sie 2011r. 10:55  
Cytuj
swojego czasu kupilem plecak w maratonie, w cenie campusa dostalbym cos lepszego przez net to bez watpienia, ale chcialem zobaczyc jak mi sie z tym chodzi zaladowanym, zalezalo mi na czasie, podszedlem, bez problemu pozyczyli mi plecak na kilka h, zaladowalem, pochodzilem po miescie i kupilem, jakos bardzo duzo nie przezyl ale nic z nim sie nie dzieje, w kazdym razie jezeli ma sie czas to lepiej jakies hannah, fjord nansen, karrimor czy salewe z promocji

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 374
Dołączył: 2 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sie 2011r. 10:59  
Cytuj
ja kiedyś kupowałam plecak- ponieważ była to moja pierwsza wyprawa kupiłam plecak "z niższej półki"- nie wytrzymał- ale bez problemu zamieniony na nówkę- kolejny egzemplarz o wiele trwalszy- zabawne jednak były zakupy w Maratonie gdyz chciałam plecak około 60litrowy a Pani zapytała mnie po co mi taki wielki9 plecak przeciez i tak 60 kg na kobietę to zbyt dużo-mlotekjupi!to własnie uwielbiam w Stw:0

Uwielbiam dzieci!!! zwłaszcza te płci męskiej pomiędzy 20 a 40 rokiem życia
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 143
Dołączył: 16 Lut 2011r.
Skąd: Lublin
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sie 2011r. 12:44  
Cytuj
http://www.4f.com.pl/

4F w Centrum Stalowa Wola, w sklepie Levis'a.

https://www.facebook.com/ZdjeciaWKuchni
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Turystyka »