NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Inwestycje, zmiany, polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
PUP, Od zwolnienia do zatrudnienia
Posty: 46
Dołączył: 24 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sie 2011r. 15:31  
Cytuj
Czy ktoś skorzystał z ofert stażu, których jest pełno na stronie PUP. Są to oferty dla osób zwolnionych z przyczyn zakładu.Jestem właśnie osobą zwolnioną z przyczyn zakładu, ale pani w PUP-ie powiedziała, że to nie wystarczy trzeba jeszcze spełniać inne warunki.Czy ktoś z forumowiczów skorzystał z ofert stażu, czy po prostu pani specjalnie mi utrudnia bo oferty stażu są dla znajomych. A jak dla znajomych to ja zrobie z tym porządek.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sie 2011r. 15:31  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1100
Dołączył: 2 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sie 2011r. 15:37  
Cytuj
Przy większości ofert widzę dopisek "oferta stażu dla osób zwolnionych z pracy z przyczyn niedotyczących pracownika w ramach projektu
"Od zwolnienia do zatrudnienia"


Czyli oferta tylko dla tych którzy brali udział w tym programie (cokolwiek to jest)

*Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów* /Stanisław Lem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 46
Dołączył: 24 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sie 2011r. 18:25  
Cytuj
Program "od zwolnienia do zatrudnienia" polegał na tym, że trzeba sie było zgłosić do PUP, pokazać papier, że się jest zwolnionym z przyczyn zakładu i wypełnić ankietę na jaki kurs jestem chętny. Teraz się okazuje, że oprócz zwolnienia z przyczyn zakładu pracy trzeba być conajmniej 1 rok bezrobotnym lub po 50-tce. PUP utrudnia, nie pomaga, tworzy problemy, mami jakimiś dennymi programami, które nie widomo dla kogo się tworzy. Utwierdzam się w przekonaniu: PUP NIE JEST OD TEGO ZEBY CI POMÓC W ZNALEZIENIU PRACY. PUP ISTNIEJE PO TO ŻEBY KOLESIE MIELI PRACĘ.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11604
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sie 2011r. 19:17  
Cytuj
Powiedziałbym, co nalezy zrobić z tym urzędem, ale .................... umiechumiechumiechumiechumiechumiech Ńajsmieszniejsze jest to, ze ludzie tam zatrudnieni, sami nie potrafiliby sobie znaleźć pracy.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 39
Dołączył: 23 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sie 2011r. 11:16  
Cytuj
Ludzie ponoć ryba psuje sie od głowy , ale to nie znaczy ,że jak "głowę" odciął Starosta to dalsza część tej RYBY nadaje się do spożycia. W tej instytucji powiatowej wszystko jest zepsute.Wymienić te mądre zasiedziałe na budżetowych stołkach panie i rozliczac jak w innych miastach -ilu bezrobotnym pomogła,
a nie za cyferki ile obsłużyła.I wtedy nagradzać, albo zwalniać. Na TV Rzeszów podawano,że St.Wola dostała najwięcej kaski na bezrobotnych - to gdzie ona jest????W każdym projekcie do którego bezrobotny /ja od 3 lat/ by nie startował nie nadaje się - bardzo ciekawe.Panie Starosto niech Pan sprawdzi co z resztą tej "rybki"
pływającej za nasze pieniądze.Powodzenia bezrobotni!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sie 2011r. 14:38  
Cytuj
CYTAT
Powiedziałbym, co nalezy zrobić z tym urzędem, ale .................... umiechumiechumiechumiechumiechumiech Ńajsmieszniejsze jest to, ze ludzie tam zatrudnieni, sami nie potrafiliby sobie znaleźć pracy.


Dobre!!!good wiadomo, że pracują tam ludzie w sumie bez żadnych umiejętności potrzebnych w kraju o normalnie rozwijającej się gospodarce.

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
oki
oki
oki
Posty: 31
Dołączył: 12 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sie 2011r. 09:27  
Cytuj
Ja zostałem skierowany na staż przez PUP, nie zabiegałem o niego, nikogo osobiście nie znam w PUP. Zadzwonili do mnie z ofertą stażu i ją przyjąłem, lepsze to niż nic.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5002
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sie 2011r. 09:47  
Cytuj
Jest kasa to i staże lecą w bardzo dużej ilości

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 122
Dołączył: 21 Maja 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sie 2011r. 14:05  
Cytuj
ja jestem a wózku inwalidzkim i rok temu zgłosilam, sie jako bezrobotna, i jak poszlam po 3 miesiącach, do nich zapytac sie czy cos mi znalezli, to powiedzieli ze na marne tracilam, czas bo i tak mi nic nie znajdą, bo oni jeszcze nie szukali dla niepełnosprawnych pracy, i nie znajdą mi nawet głupiego szkolenia.cala POLSKA :/;/;/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5002
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sie 2011r. 14:15  
Cytuj
Chyba sobie jaja robisz. Jesteś na wózku więc masz dobrą grupe i roboty nie masz. Znajomy ściąga po 30 kilometrów ludzi z grupą żeby robić zakłąd pracy chronionej. poszukaj po portalach z pracą a napewno coś znajdziesz bo tacy ludzie jak ty są w cenie

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 122
Dołączył: 21 Maja 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sie 2011r. 17:08  
Cytuj
to ja z chęcią skozystam wiec prosze dac mi namiary to pojde do pracy bo ludzie sa nietolerancyjni i nie cha mnie przyjac.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5002
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sie 2011r. 20:40  
Cytuj
anetts rzuć na portale o pracy że masz grupe i co potrafisz. Perracownicy z najwyzszą grupą są w cenie oni musieli kolować busa do dowożenia byleby zrobić na nowych przepisach zakład chroniony.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Inwestycje, zmiany, polityka i gospodarka »