NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 4 ... » »»
Polityka, Kampanie i im podobne piszemy tutaj
Posty: 5005
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sie 2011r. 21:17  
Cytuj
Temat zbiorczy o wyborach 2011.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sie 2011r. 21:17  
Cytuj

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 9 Sie 2011r. 23:25  
Cytuj
Obecnie sekta PiS usiłuję się wspinać po wisielczym sznurze Leppera udając zatroskanych choć sami ponoszą pełną odpowiedzialność za całą sytuacją związaną ze śmiercią Leppera. Kaczyński i Ziobro to polityczni kaci Leppera którzy za pomocą swojego politycznego sługusa Kamińskiego dokonali politycznej egzekucji na Lepperze za pomocą sfabrykowanej afery gruntowej.

Doskonale pamiętamy jak to się wszystko zaczęło, słowa Kaczyńskiego -"Nie będzie żadnej koalicji z Samoobroną" , "Samoobrona to twór oficerów SB" następnie Kaczyński zakpił z Polaków mówiąc - "Raz dane słowo jest dla mnie święte". Apogeum cynizmu i politycznego zeszmacenia się Kaczyńskiego to Gdańsk - "Przyrzekamy, że z ludźmi o marnej ..." a wieczorem bez kamer i fleszy ten co mówił - "Raz dane słowo jest ..." klęczał jak sługus przez Lepperem wręczając mu drugi raz nominację - oto przykład jak Kaczyński zamienił honor na koryto !!!

Po ujawnienie propozycji korupcyjnej PiS (Mojzesowicz i Lipiński) której byliśmy świadkami w pokoju Beger, Kuchciński z PiS tak się wypowiedział - "Można powiedzieć, że to PO zmusza PiS do korupcji" czym przyznał, że PiS jest przeżarte korupcją i malwersacjami choć mają łatkę "prawych i sprawiedliwych". Kaczyńskiego widocznie zabolała ta kompromitacja, cytuję - " Nigdy tego Lepperowi nie wybaczy i Lepper kiedyś za to zapłaci" w tym przypadku Kaczyński dotrzymał słowa a skutek jest wiadomy - bruzda wisielcza.

Zastanawiające jest jedno - Dlaczego Kaczyński do tej pory nie skomentował faktu śmierci Leppera ? Czyżby prezio PiS miał wyrzuty sumienia - nie, nie to niemożliwe taki ktoś jak Kaczyński nie ma żadnych odczuć które ma normalny człowiek. Kaczyński to zimy polityczny cyborg mający jeden cel - "Po politycznych trupach do celu - Ja chcę być premierem"

źródło

ja od siebie dodam tyle ... kłamstw i obietnic które słyszałem od Jarosława K.łamliwego że to już nawet mnie nie wkurza i nie dziwi ale jazda na czyimś nieszczęściu i odwracanie kota ogonem w tych sprawach ... przywłaszczyli sobie Smoleńsk/Katyń bycie katolikami i patriotami ... a teraz jeszcze tragiczną śmierć śp.Leppera czy to nie Zbigniew "Zero" machał dyktafonem i mówił " Oto gwóźdź do politycznej..., zgadywanka, Andrzeja Leppera" ... a teraz święci ...

ps. to ciekawe ile % zyskają na zmarłych ... ?? i czy tak ma wyglądać ich kampania :szok: i program ... w sumie jak niema się dokonań to trzeba krytykować i atakować

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5000
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 10 Sie 2011r. 02:58  
Cytuj
Jednak się wypowiedział:

"Kaczyński: Lepper kilka miesięcy temu chciał się ze mną spotkać
Wtorek, 9 sierpnia (15:08) Interia.pl


Prezes PiS Jarosław Kaczyński poinformował we wtorek, że zmarły w piątek lider Samoobrony Andrzej Lepper kilka miesięcy temu chciał się z nim spotkać. Dodał, że jeżeli zostanie wezwany przez prokuraturę, to przekaże, co wie ws. Leppera. Wiem niewiele, ale wiem - stwierdził.

Kaczyński nie ujawnił nic więcej na ten temat.

Na wtorkowej konferencji prasowej prezes PiS był pytany o zarzuty wobec jego partii ze strony innych ugrupowań, że PiS wykorzystuje śmierć Leppera w kampanii wyborczej.

Kaczyński oświadczył: "Ci, którzy dziś ustawiają się jako obrońcy Andrzeja Leppera, którzy do niedawna traktowali sojusz z nim jako największą zbrodnię PiS - łagodnie mówiąc są mało konsekwentni i także z moralnością mają kłopoty".

"Nie jestem w stanie odpowiadać na zarzuty, które nie mają żadnego związku z rzeczywistością. Ja tylko powiem: jeżeli zostanę wezwany przez prokuratora, żeby powiedzieć, co wiem w tej sprawie - wiem niewiele, ale wiem, bo rzeczywiście Andrzej Lepper zwracał się poprzez adwokatów do mnie przed kilkoma miesiącami o spotkanie, to to przekażę" - odpowiedział Kaczyński.

Dopytywany o szczegóły, powiedział: "Wiem, że chciał się ze mną spotkać, tyle mogę powiedzieć".

Jak podkreślił, śmierć Leppera "to jest sprawa, która z całą pewnością powinna być bardzo dokładnie prześwietlona, bardzo dokładnie zbadana". "Bo to jest po prostu standard, którego wymaga praworządność, a także w szerszym tego słowa znaczeniu demokracja" - zaznaczył prezes PiS.

Wątek chęci Leppera, by spotkać się z Kaczyńskim pojawia się w relacji redaktora naczelnego "Gazety Polskiej" Tomasza Sakiewicza dla portalu niezalezna.pl.

Według portalu, pod koniec września ubiegłego roku Lepper, poprzez wspólnego znajomego poprosił Sakiewicza o spotkanie. Sakiewicz relacjonuje, że usłyszał, iż "Lepper boi się o swoje życie, że chce powiedzieć, kto powiedział mu o akcji CBA, kto był źródłem przecieku". "Chciał, żebym zorganizował mu spotkanie z Jarosławem Kaczyńskim. Zaproponowałem, żeby na razie spotkał się tylko ze mną, a po rozmowie zadecyduję, co dalej" - mówi.

Jak czytamy, lider Samoobrony i redaktor naczelny "GP" spotkali się pierwszego października w Łazienkach, przy Pałacyku Myśliwskim. Sakiewicz był już w parku, gdy na Myśliwiecką przyjechał Lepper. "Przywiózł go jeden z działaczy Samoobrony, ale rozmawialiśmy tylko we dwóch. Andrzej Lepper był zdenerwowany. Całe spotkanie zostało nagrane" - twierdzi Sakiewicz.

Niezalena.pl publikuje fragmenty stenogramu rozmowy: "Andrzej Lepper: (...) Widzi pan, co wyprawiają koło mnie. Tomasz Sakiewicz: Nie rozumiem pana intencji, przecież pan sam dostarcza na siebie materiał. Andrzej Lepper: Nie na siebie. Tomasz Sakiewicz: A na kogo? Andrzej Lepper: (...) To poszło od K......(nazwisko wykropkowane przez redakcję). Tomasz Sakiewicz: Ale czy są na to jakieś dowody? Czy oprócz tego, że byłoby pana świadectwo, jest coś, co pomogłoby jeszcze to wyjaśnić. Andrzej Lepper: Są".

Sakiewicz dodaje, że po tej rozmowie skontaktował się z prawnikami Kaczyńskiego. "Później już nie miałem bezpośredniego kontaktu z Andrzejem Lepperem, podtrzymywałem jedynie kontakt z naszym wspólnym znajomym. To jemu Andrzej Lepper przekazywał wiele szczegółów, które później trafiły do mnie - dowiedziałem się m.in., że Andrzej Lepper miał spisane informacje na temat afery przeciekowej i innych w dwóch notesach i zeszycie. Przekazał mi, że znajdują się one w siedzibie Samoobrony" - mówi Sakiewicz.

Redaktor naczelny "Gazety Polskiej" w weekend zeznawał w sprawie śmierci Leppera w prokuraturze. Prokurator nie ujawnił szczegółów.

Szef Samoobrony, b. wicepremier rządu PiS-LPR-Samoobrona, został znaleziony martwy w piątek w warszawskiej siedzibie partii. Jak ujawniła prokuratura, Leppera - powieszonego w łazience na sznurze przymocowanym do worka bokserskiego - znalazł ok. godz. 16.20 jego zięć.

W poniedziałek prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie samobójstwa Leppera. Podczas sekcji zwłok nie stwierdzono obrażeń, które wskazywałyby na udział osób trzecich. W siedzibie Samoobrony nie znaleziono listu pożegnalnego."
Interia.pl

WSZYSTKIE TELESKOPY SKIEROWANE SĄ W KOSMOS, W POSZUKIWANIU INTELIGENTNYCH FORM ŻYCIA. ŻADEN NA ZIEMIĘ...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2206
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 10 Sie 2011r. 05:53  
Cytuj
premier Donald Tusk wpadł na nowy pomysł, w jaki sposób można spróbować zamknąć usta niezadowolonym z rządów PO-PSL obywatelom i opozycji podczas kampanii wyborczej przed jesiennymi wyborami parlamentarnymi.

Na spotkaniu z reprezentantami klubów parlamentarnych w sprawie polskiej prezydencji w Unii Europejskiej szef rządu postulował, aby w tym okresie nie były organizowane żadne wielkie manifestacje.

Do opozycji zaapelował, by powstrzymała się od krytykowania tego, co się dzieje w kraju. To bowiem ma, rzekomo, szkodzić wizerunkowi Polski. Po spotkaniu Donald Tusk stwierdził, że nie ma żadnych "złudzeń ani oczekiwań nadmiernych wobec liderów opozycji".

- Zdaję sobie sprawę, że będą gotowi wykorzystać każdą okazję, żeby krytykować rząd, i nie obrażam się za to. Taka rola opozycji. Natomiast prezydencja jest także dobrym czasem na promocję Polski i tego, co w Polsce będzie się działo, spotkań w Polsce, naszych działań na forum Unii Europejskiej. Zwróciłem się z prośbą do liderów opozycji, a także obu klubów opozycyjnych, aby dołożyli starań, aby reputacja Polski, wizerunek Polski w czasie tych sześciu miesięcy nie ucierpiały - mówił premier.

Liderzy klubów opozycyjnych nie byli zadowoleni, że premier dopiero tuż przed samą prezydencją spotyka się w sprawie polskich priorytetów z opozycją. Przewodniczący klubu PiS Mariusz Błaszczak zarzucił rządowi, że program naszej prezydencji wpisuje się w oczekiwania brukselskich urzędników. Natomiast szef SLD wytknął premierowi, że dopiero teraz o polskiej prezydencji rozmawia z opozycją, co wskazuje, że te konsultacje są tylko po to, aby zostało odnotowane, że się odbyły.

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2206
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 10 Sie 2011r. 05:56  
Cytuj

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1100
Dołączył: 2 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sie 2011r. 13:54  
Cytuj
Towarzysze z SLD dają czadu hahaha smiech2



*Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów* /Stanisław Lem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11711
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sie 2011r. 17:39  
Cytuj
Obrazek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
vgh
vgh
Posty: 32
Dołączył: 26 Lip 2007r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sie 2011r. 19:46  
Cytuj
zagłosuje na siebie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 14 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sie 2011r. 09:27  
Cytuj
Pierniczycie o dużych partiach, a jak nie zacznie się coś zmieniać to będzie stagnacja! Dam Wam fajną alternatywę:

10 sierpnia o godz. 18.00 odbyło się pierwsze spotkanie stowarzyszenia „Sztafeta Pokoleń". W spotkaniu uczestniczyli oprócz zaproszonych przedstawicieli środków masowego przekazu, niezależny kandydat do Senatu RP Grzegorz Kida, trener drużyny KIDA HSW Z5 Krzysztof Szkutnik, piłkarz tej drużyny Mariusz Ossoliński oraz Marcin Siembida, prezes Stowarzyszenia Sympatyków Pogoni Lwów w Stalowej Woli.
Pokrótce została zaprezentowana drużyna Pogoni Lwów a potem omówiona została idea sportu amatorskiego przez Krzysztofa Szkutnika. W amatorskich rozgrywkach piłki nożnej na Orlikach w Stalowej Woli bierze udział obecnie ponad 300 osób.
Pierwotnie zamysłem powstania Stowarzyszenia „Sztafeta Pokoleń” było uczestniczenie w życiu politycznym regionu, również poprzez uczestniczenie w wyborach. Niestety ze względu na obecną ordynację wyborczą, lokalne stowarzyszenia mają utrudnioną możliwość zgłaszania własnych kandydatów do parlamentu. Wymaga to poziomu ogólnopolskiego, dlatego też została nawiązana współpraca z Nową Prawicą Janusza Korwina –Mikke. W związku z tym na spotkaniu pojawili się przedstawiciele tego ugrupowania Tomasz Bizoń i Mateusz Witek, koordynator okręgu Rzeszowskiego i do senatu całego województwa podkarpackiego i koordynator struktur stalowowolskich. Zostały zaprezentowane założenia programu KNP i lista kandydatów do sejmu z okręgu nr 23 rzeszowsko - tarnobrzeskiego oraz sylwetka kandydata do Senatu z okręgu nr 54 (powiaty: stalowowolski, niżański, leżajski, tarnobrzeskie i m. Tarnobrzeg)

Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek

źródło: http://www.grzegorzkida.pl/

www.GrzegorzKida.pl - spoko gościu! www.GrzegorzKida.pl - spoko gościu! www.GrzegorzKida.pl - spoko gościu! www.GrzegorzKida.pl - spoko gościu!www.GrzegorzKida.pl - spoko gościu! www.GrzegorzKida.pl - spoko gościu! www.GrzegorzKida.pl - spoko gościu! www.GrzegorzKida.pl - spoko gościu!www.GrzegorzKida.pl - spoko gościu! www.GrzegorzKida.pl - spoko gościu! www.GrzegorzKida.pl - spoko gościu! www.GrzegorzKida.pl - spoko gościu!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 72
Dołączył: 31 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sie 2011r. 20:59  
Cytuj
Widzę, że Grzegorz Kida ma coraz więcej zwolenników. Tak trzymać!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 637
Dołączył: 13 Maja 2009r.
Skąd: z resortu
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sie 2011r. 11:19  
Cytuj
Obrazek

Obrazek

Ataki rasistowskie są częścią życia w wielkim mieście.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sie 2011r. 11:34  
Cytuj

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 14 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sie 2011r. 20:54  
Cytuj
Pany, a Wy ciągle o tej "dużej" polityce - zamieńmy tych naszych cudownych parlamentarzystów regionalnych na kogoś kto faktycznie się do tego nadaje!

www.GrzegorzKida.pl - spoko gościu! www.GrzegorzKida.pl - spoko gościu! www.GrzegorzKida.pl - spoko gościu! www.GrzegorzKida.pl - spoko gościu!www.GrzegorzKida.pl - spoko gościu! www.GrzegorzKida.pl - spoko gościu! www.GrzegorzKida.pl - spoko gościu! www.GrzegorzKida.pl - spoko gościu!www.GrzegorzKida.pl - spoko gościu! www.GrzegorzKida.pl - spoko gościu! www.GrzegorzKida.pl - spoko gościu! www.GrzegorzKida.pl - spoko gościu!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 17 Sie 2011r. 18:55  
Cytuj
Z listy PJN wystartuje Jarosław Kaczyński - przedsiębiorca

Z list PJN w Białymstoku wystartuje Jarosław Kaczyński - poinformował rzecznik sztabu wyborczego partii Jacek Pilch. Jak dodał, Kaczyński sam zgłosił się do PJN ...

źródło


ciekawostka cool w końcu z PJN-em ma większe szanse po tym co PiS osiągnął w Wałbrzychu (5%) to chyba dobrze robi ;)

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 802
Dołączył: 3 Gru 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sie 2011r. 19:13  
Cytuj
CYTAT
Z listy PJN wystartuje Jarosław Kaczyński - przedsiębiorca



Jak zwykle pieprzysz banan od rzeczy. PJN przestał istnieć :-) dlatego że prominentni działacze tego śmiesznego ugrupownia przeszli do PO. Za mało posłów.
http://www.rp.pl(...)low.html

A B O R C J A - holokaust nienarodzonych. WOLNOŚĆ NIE OZNACZA, ŻE MNIE WOLNO WSZYSTKO A TOBIE NIC!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 18 Sie 2011r. 01:47  
Cytuj
CYTAT
"Z listy PJN wystartuje Jarosław Kaczyński - przedsiębiorca"



Jak zwykle pieprzysz banan od rzeczy. PJN przestał istnieć :-) dlatego że prominentni działacze tego śmiesznego ugrupownia przeszli do PO. Za mało posłów.
http://www.rp.pl(...)low.html


a ty Kliczko solisz jezyk

to że klub przestał istnieć to chyba nie powód do tego żebyś pisał że pieprze od rzeczy chytry (jak np. zależna.pl lub sakowski)

"- Dla nas najważniejsze są w tej chwili setki naszych kandydatów w skali kraju i tym się zajmujemy głównie, a nie warcabami na terenie Sejmu w kategoriach, czy nas jest 15, czy 16, czy tylko 14. To nie ma większego znaczenia dla nas - oświadczył Poncyljusz"

jak wyczytałem w RP listy nadal są i pan Kaczyński ma tam startować ...

ps. ehh już niedługo PiS będzie miał takie kłopoty jak dziś PJN ok

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 802
Dołączył: 3 Gru 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sie 2011r. 16:27  
Cytuj
CYTAT


a ty Kliczko solisz jezyk


Może jaśniej bananie bo wydaje mi się, że jednak pieprzysz.

A B O R C J A - holokaust nienarodzonych. WOLNOŚĆ NIE OZNACZA, ŻE MNIE WOLNO WSZYSTKO A TOBIE NIC!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 18 Sie 2011r. 17:51  
Cytuj
hmm jaśniej :/ Kliczko to chyba twój sparing partner i raczej jak rozjaśnię to i tak nie ogarniesz ;)

----
PO pyta PKW, czy PiS może zbierać podpisy in blanco

PO zapytała PKW, czy PiS może zbierać podpisy poparcia bez wskazania kandydatów, którzy mają znaleźć się na listach wyborczych ugrupowania J. Kaczyńskiego.
Rzecznik klubu PO Paweł Olszewski informując o zapytaniu skierowanym przez PO do PKW, podkreślał, że osoby, które składają podpisy poparcia pod listą Platformy Obywatelskiej mają "pełną wiedzę, kogo popierają".

- Prawo i Sprawiedliwość zbiera podpisy in blanco, nie pokazując nazwisk, które mają znaleźć się na tych listach. Nie wiemy, czy jest to zgodne z prawem, dlatego złożyliśmy zapytanie do PKW, czy można zbierać podpisy poparcia pod listami wyborczymi bez tych list de facto - powiedział Olszewski.

...

źródło

wstyd ?? naciąganie ?? kombinacje ?? lewe listy ?? krętactwo ...cuchnie sPiSkowcy ... cuchnie

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sie 2011r. 15:26  
Cytuj
ja jestem ciekaw co teraz bedzie jak pan posel bladek sie nie zostanie wybrany i wroci do stalowej, glosy ma kto zabierac, pani butryn, pan zaborowski, sldowiak sie jakis znajdzie, dopiero bedzie ujadanie, co bedzie z panem nadbereznym po powrocie pana bladka do stalowej woli ? zacznie sie buntowac czy hierarchia zostanie zachowana ? jak myslicie ?:]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1100
Dołączył: 2 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sie 2011r. 22:38  
Cytuj
CYTAT
ja jestem ciekaw co teraz bedzie jak pan posel bladek sie nie zostanie wybrany i wroci do stalowej, glosy ma kto zabierac, pani butryn, pan zaborowski, sldowiak sie jakis znajdzie, dopiero bedzie ujadanie, co bedzie z panem nadbereznym po powrocie pana bladka do stalowej woli ? zacznie sie buntowac czy hierarchia zostanie zachowana ? jak myslicie ?:]


W Stalowej radnymi z pis i tak za sznurki księża pociągają, więc czy Błądek czy Lucek będzie głównym pionkiem to żadna różnica hehe chytry

*Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów* /Stanisław Lem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sie 2011r. 09:05  
Cytuj
mniejsza o to kto kim steruje ale czy bedzie rozlam w rodzinie :]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 22 Sie 2011r. 12:05  
Cytuj
rozłam już dawno jest tylko przed wyborami nikt nic głośno nie mówi ... zapytaj Mira (gdzie on bidny się podział placze) do dziś nie może się zdecydować Natanek czy Rydzyk ...

Jarosław Kaczyński: Nie wstydzę się nazwiska

Startuję nie dlatego, że mam takie, a nie inne nazwisko. Startuję dlatego, że obserwując scenę polityczną, wiem, że nie robi się dobrze w Polsce - wyjaśnił w TVN24 Jarosław Kaczyński, kandydat PJN do Sejmu ...

źródło

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sie 2011r. 12:14  
Cytuj
CYTAT
rozłam już dawno jest tylko przed wyborami nikt nic głośno nie mówi ...


tzn kto chce kogo wykolegowac ? i jak, rozumiem ze tu caly czas piszemy o stalowej woli ? :]

andrzejka nie ma to sie jakos bardzo spokojnie zrobilo ^^ nie uwazacie ? :]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 22 Sie 2011r. 12:47  
Cytuj
CYTAT


andrzejka nie ma to sie jakos bardzo spokojnie zrobilo ^^ nie uwazacie ? :]



Jestem, jestemumiech

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sie 2011r. 13:08  
Cytuj
myslalem ze jeszcze na urlopie ^^

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 3 4 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »