NawigacjaStart » Forum » StaloweMiasto » StaloweMiasto »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 »
Czy da się edytować post na stalowemiasto ??,
Posty: 1216
Dołączył: 8 Sie 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sie 2011r. 00:43  
Cytuj
CYTAT
Usuwanie komentarzy pod artykułami, które wytykają błędy ort., stylistyczne i inne, a później blokowanie takiego użytkownika - jestem ciekawa jak długo jeszcze nie będę mogła napisać komentarza pod artykułem


Takie komentarze były i będą usuwane. Do zgłaszania błędów służy opcja [Zgłoś błąd] i z niej należy korzystać. Wtedy takie zgłoszenie trafia bezpośrednio do autora i może szybko poprawić błąd. Ponadto zapisuje się on w historii dla danego użytkownika.
Jeśli w komentarzu piszemy o literówce w artykule to:
- sam autor może nigdy o błędzie się nie dowiedzieć (a przecież chodzi o to by błąd poprawił i wyciągnął wnioski - prawda ?)
- komentarz zaśmieca dyskusję nad przesłaniem artykułu
- chyba, że ktoś chce poprawić sobie samopoczucie i musi napisać w komentarzu i obwieścić wszystkim, że znalazł błąd potluczony



Błędy na forum również będą poprawiane.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sie 2011r. 00:43  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sie 2011r. 00:53  
Cytuj
CYTAT

- chyba, że ktoś chce poprawić sobie samopoczucie i musi napisać w komentarzu i obwieścić wszystkim, że znalazł błąd potluczony

pszeciesz o to w tym wszystkim hodzi :]
przed poszczeniem kolejnego artykolu aotor sobie 2 razy pzeczyta i bardziej sie zmoblizoje, na tym powinno wam zalerzec, bo jak pod dywan zamiecione to motywacja slapsza ;]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1216
Dołączył: 8 Sie 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sie 2011r. 00:57  
Cytuj
Autor czyta "zgłoś błąd" a nie komentarze.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sie 2011r. 01:05  
Cytuj
komentaze tesz czyta skoro som osuwane ;]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1216
Dołączył: 8 Sie 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sie 2011r. 01:09  
Cytuj
Komentarze usuwam osobiście potluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sie 2011r. 01:13  
Cytuj
jagby nie bylo dociera tam gdzie ma dotszec :p

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1100
Dołączył: 2 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sie 2011r. 01:13  
Cytuj
No to skoro usuwacie wszelkie krytyczne komentarze to może je całkiem wyłączcie.

Zamiast nich dajcie skrypcik który będzie automatycznie wrzucał pod artykułem same pozytywne opinie : "Racja!" "Super artykuł!" "Dobra robota" "Brawo" ok
Będziecie mieli mniej roboty a efekt podobny.

ifeelgood co się tak "znielubiłeś" z ortografią smiech2 ?

*Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów* /Stanisław Lem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sie 2011r. 01:17  
Cytuj
CYTAT

ifeelgood co się tak \"znielubiłeś\" z ortografią smiech2 ?


testuje sprafc pisownie ale blenduw nie znajduje ;]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1216
Dołączył: 8 Sie 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sie 2011r. 01:21  
Cytuj
CYTAT
No to skoro usuwacie wszelkie krytyczne komentarze to może je całkiem wyłączcie.


A co to ma do rzeczy ?

1. Od komentowania błędów jest [Zgłoś błąd]
2. Od komentowania problemu poruszanego w tekście są komentarze

ot takie rozróżnienie ...

Tak jak na forum są działy, tak w komentarzach również ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 670
Dołączył: 7 Gru 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sie 2011r. 01:26  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Usuwanie komentarzy pod artykułami, które wytykają błędy ort., stylistyczne i inne, a później blokowanie takiego użytkownika - jestem ciekawa jak długo jeszcze nie będę mogła napisać komentarza pod artykułem


Takie komentarze były i będą usuwane. Do zgłaszania błędów służy opcja [Zgłoś błąd] i z niej należy korzystać. Wtedy takie zgłoszenie trafia bezpośrednio do autora i może szybko poprawić błąd. Ponadto zapisuje się on w historii dla danego użytkownika.
Jeśli w komentarzu piszemy o literówce w artykule to:
- sam autor może nigdy o błędzie się nie dowiedzieć (a przecież chodzi o to by błąd poprawił i wyciągnął wnioski - prawda ?)
- komentarz zaśmieca dyskusję nad przesłaniem artykułu
- chyba, że ktoś chce poprawić sobie samopoczucie i musi napisać w komentarzu i obwieścić wszystkim, że znalazł błąd potluczony



Błędy na forum również będą poprawiane.




Nie chodzi tylko o krytykowanie błędów ort. w artykule, ale też, co częściej się zdarza, o pisanie własnego zdania na temat tego artykułu.
O ile dobrze pamiętam ja dostałam bana za to, że pisałam, że w artykule zawarta jest nieprawda, autor pewnie nie widział wszystkiego, a co nie widział to sobie dopowiedział.
Dobrze by było jeszcze wysłać do blokowanego jakąś wiadomość, za co, na ile.
Irytujące, że nie można mieć tutaj własnego zdania, gdy ono nie zgadza się ze zdaniem zarządu i reszty.


(co do ostatniego podpunktu) Ja akurat, jak już zwracam uwagę na błędy to nie po to żeby własny humor poprawić, tylko po to, żeby osoba, która robi błędy nauczyła się pisać poprawnie. Sama często robię błędy i dobrze jeśli ktoś mi na nie zwróci uwagę.
(ostatnie zdanie) Aleee idą tym tokiem - admini sobie poprawiają samopoczucie edytując czyjś post z błędami, nierzadko dodając jakiś ciekawy komentarz.



Ooo ale widzę, że wielocytowanie poprawione, tutaj plus ;)

Dorastając w tym kraju trzeźwiejemy z marzeń - K.Ś.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11602
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sie 2011r. 06:44  
Cytuj
Taaaaaaa.

I własnie dlatego wczoraj wieczorem usuneliście temat o powracającym chamstwie Andrzejka.

Wytrzymał trzy tygodnie. Pseudomoderator. umiechumiechumiechumiechumiechumiechumiech

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 201
Dołączył: 10 Gru 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sie 2011r. 07:01  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Jednym z etapów \\\"badania rynku\\\" był m.in. temat o planowanej inwestycji na waszym portalu. Biznes odpuściłem z innych powodów (panna pina wie o co chodzi).
Tutaj po prostu punktuje wasze widzimisie , bo nie zauważyłem, żeby którykolwiek z postów reklamował tamten portal. Jedynie może mój. No ale to jest moja opinia, której ty mi nie możesz zabronić.
standardowe bezpozdrowień dla ciebie


No to żaden nie reklamował, czy może jednak twój reklamował. Zastanów się człowieku czego ty chcesz. Nie pozdrawiam.


czytaj ze zrozumieniem, pisze, że mój mógł być odebrany jako ich reklama bo podałem co mają w ofercie. Ale to nie powód by komuś innemu zamykać temat. Jeszcze raz powtarzam: walczę z waszą a zwłaszcza z twoją obłudą jako obiektywnego i rzetelnego medium - a za takie się przecież uważacie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11602
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sie 2011r. 07:02  
Cytuj
A najlepsze jest to, że od pleców \"Andrzejka\" - czyli od Jacka85 dostałem za to ostrzezenie z groźbą zbanowania - bo mój temat zaniża poziom forum umiechumiechumiechumiechumiechumiech - Nie chamstwo Andrzejka, tylko mówienie na publicznym forum o tym chamstwie umiechumiechumiechumiechumiech

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 3 Sie 2011r. 07:03  
Cytuj
CYTAT
Taaaaaaa.

I własnie dlatego wczoraj wieczorem usuneliście temat o powracającym chamstwie Andrzejka.

Wytrzymał trzy tygodnie. Pseudomoderator. umiechumiechumiechumiechumiechumiechumiech


Który temat został usunięty?
Może coś takiego jak ty poda tytuł tego tematu?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11602
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sie 2011r. 07:05  
Cytuj
Bardzo chętnie mały człowieczku bez honoru.

"3 tygodnie względnej kultury"

Zapytaj swoich pleców umiechumiechumiechumiechumiech

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 3 Sie 2011r. 07:06  
Cytuj
CYTAT


czytaj ze zrozumieniem, pisze, że mój mógł być odebrany jako ich reklama bo podałem co mają w ofercie. Ale to nie powód by komuś innemu zamykać temat. Jeszcze raz powtarzam: walczę z waszą a zwłaszcza z twoją obłudą jako obiektywnego i rzetelnego medium - a za takie się przecież uważacie.


No tak bo jako rzetelne i obiektywne medium powinniśmy zgadzać się na darmową reklamę twojego ulubionego portalu, na który pies z kulawą nogą nie zagląda.

Walcz dalej, a najlepiej załóż własny portal i tam pozwalaj się wszystkim reklamować za darmoszkę.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 3 Sie 2011r. 07:09  
Cytuj
CYTAT
A najlepsze jest to, że od pleców \\\"Andrzejka\\\" - czyli od Jacka85 dostałem za to ostrzezenie z groźbą zbanowania - bo mój temat zaniża poziom forum umiechumiechumiechumiechumiechumiech - Nie chamstwo Andrzejka, tylko mówienie na publicznym forum o tym chamstwie umiechumiechumiechumiechumiech


Takie coś jak ty zachowuje się chamsko, obraża innych a potem krzyczy że go obrażają i sprowadzają forum do rynsztoka. TY jesteś świętyumiechzaklopotanyzaklopotanyzaklopotany

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 3 Sie 2011r. 07:11  
Cytuj
CYTAT
Bardzo chętnie mały człowieczku bez honoru.

\"3 tygodnie względnej kultury\"

Zapytaj swoich pleców umiechumiechumiechumiechumiech



Masz jakieś problemy? Gadasz z własnymi plecami i innych też do tego zachęcasz?
Podaj tytuł jak masz odwagę i przestań kłamać.

O honorze się nie wypowiadaj. Wiele razy pokazałeś, że nie masz go za grosz.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11602
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sie 2011r. 07:14  
Cytuj
Podałem tytuł frustracie.
Temat został usunięty, a nie zamknięty. Zapewne przez jacusia.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 201
Dołączył: 10 Gru 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sie 2011r. 07:14  
Cytuj
Nie chodzi mi o to, czy ktoś chce się darmowo reklamować czy nie. Po prostu jak "obiektywne" medium nie powinniście blokować tematów, które nie są wam po drodze. Z drugiej strony ciekawe na jakiej podstawie sądzisz, że tam nikt nie zagląda. Zapytaj u źródła przecież razem współpracowaliście. Zresztą śmieszny Andrzejku jesteś obrażając jednego z waszych partnerów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11602
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sie 2011r. 07:18  
Cytuj
CYTAT
Takie coś jak ty zachowuje się chamsko, obraża innych a potem krzyczy że go obrażają i sprowadzają forum do rynsztoka. TY jesteś święty


Moje niekulturalne zachowanie wobec forumowiczów, skończyło się dawno temu. Owszem - mam swoje grzechy na sumieniu, ale ja potrafiłem to zmienić - ty nadal obrażasz personalnie.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 3 Sie 2011r. 07:22  
Cytuj
CYTAT
Podałem tytuł frustracie.
Temat został usunięty, a nie zamknięty. Zapewne przez jacusia.


nie było takiego tematu kłamco.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11602
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sie 2011r. 07:25  
Cytuj
[rozmiar=2][Buaaaaahahahahahahahaha/rozmiar]

Mam na PW ostrzeżenie od jacusia w tej sprawie. umiechumiechumiechumiechumiech
Dobrze wiesz, że był. umiechumiechumiechumiechumiech
Obłuda, zakłamanie, chamstwo, małostkowość, brak zasad i honoru. - cały ty.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 3 Sie 2011r. 07:25  
Cytuj
CYTAT
Nie chodzi mi o to, czy ktoś chce się darmowo reklamować czy nie. Po prostu jak \"obiektywne\" medium nie powinniście blokować tematów, które nie są wam po drodze. Z drugiej strony ciekawe na jakiej podstawie sądzisz, że tam nikt nie zagląda. Zapytaj u źródła przecież razem współpracowaliście. Zresztą śmieszny Andrzejku jesteś obrażając jednego z waszych partnerów.


wilgny, smieszny jesteśumiech tobie właśnie chodzi o to że SM nie pozwolił ci reklamować za darmo portalu. Darmowe reklamy nikomu nie są po drodze, nie chcesz czy nie potrafisz tego zrozumieć? Napisz na PW do SM i tam prowadźcie ta jałową dyskusję.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 3 Sie 2011r. 07:27  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Takie coś jak ty zachowuje się chamsko, obraża innych a potem krzyczy że go obrażają i sprowadzają forum do rynsztoka. TY jesteś święty


Moje niekulturalne zachowanie wobec forumowiczów, skończyło się dawno temu. Owszem - mam swoje grzechy na sumieniu, ale ja potrafiłem to zmienić - ty nadal obrażasz personalnie.


Mirku mnie obrażasz nagminnie. Co zmieniłeś? Chyba gacie na tyłku. Zmień swoje postępowanie. Dopóki będziesz obrażał innych sam też będziesz obrażany.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » StaloweMiasto » StaloweMiasto »