NawigacjaStart » Forum » StaloweMiasto » StaloweMiasto »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 »
Czy da się edytować post na stalowemiasto ??,
Posty: 12
Dołączył: 6 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sie 2011r. 21:03  
Cytuj
Wilgny odezwij się na PW odnośnie portalu jak Ci się układa współpraca z nimi

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sie 2011r. 21:03  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 451
Dołączył: 26 Lis 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sie 2011r. 21:04  
Cytuj
Bezsensu. Zakładacie z góry edycję i kasowanie postów na niekorzyść. Że niby rozmowa będzie traciła sens i wątek. Przepraszam, a teraz jakieś mają ?
Wyobraźcie sobie przykładowy temat "szukam sklepu z rzeczą X".
Temat rozwija się na powiedzmy na 15 stron forum gdzie dyskusja toczy się różnie. Od konkretów po obelgi. Autor takiego posta, jeżeli jest regularnym użytkownikiem danego forum (mamy takich tutaj wielu) i jest obyty w temacie po zakończonej rozmowie wyedytuje posta. Począwszy od słowa "Edit:" poprzez zgromadzenie wszystkich wartościowych rzeczy z całego wątku na temat który sam szukał, skończywszy słowami z prośbą do admina o zamkniecie tematu.
Główna zaletą takiego zabiegu jest bardzo istotne ułatwienie przeglądania forum. Szybciej i wygodniej. Nie tylko korzyść dla urzytkowników ale i dla was. Forum które jest wygodniejsze i przyjaźniejsze w wyszukiwaniu rzeczy jest częściej odwiedzane.
Wyobraźcie sobie to na przykładzie zmieniających się adresów, domen, itp itd. Wystarczy wyedytować posta i pozmieniać.
Aleeee nieeee, bo userzy "stalowa miasto" są be i będą się obrzucać błotem, później kasować/zmieniać posty itp. itd.
Taka wasza w tym rola admini i modzi abyście takich delikwentów wyszukiwali ,blokowali, kasowali itd.
A i jeszcze jedno - nie kasujcie tematów i komentarzy w których zwraca wam sie uwagę na różne rzeczy. Pisanie odpowiedzi w "odpowiedz/wątek nie wnosiła nic do tematu" jest szczytem buractwa i prostactwa. Noi sorry póki co uchodzicie za taki portal.
Podstawowa zasada - nie szkodzić.

A tak na koniec z innej beczki.
Kiedy to w końcu zmienicie że jak klikam "odpowiedz" pod danym postem to:
1.przekierowuje mnie do stronki z logowaniem
2.po zalogowaniu wrzuca mnie na główna strone forum
3.odnajduję wątek czy to z głównej stronki czy z forum
4. klikam odpowiedz
4. okazuję się ze dalej jestem niezalogowany i przerabiam punky od 1 do 4 raz jeszcze.
5. dopiero teraz jak pikam "odpowiedz" to mogę coś napisać


Czekam gorąco na odpowiedzi, najlepiej ze strony admina.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 972
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sie 2011r. 21:23  
Cytuj
CYTAT
Panno Pinio czy jak tam sie zwiesz, prosze ciemnoty tu nikomu nie wciskac bo Wy jako zarzad na tym forum mozecie te tematy usuwac a potem je wstawiac ponownie.

Wiec dziewcze nie wciskaj takiej ciemnoty tu na forum ze temat jest.



Ale co wciskam? Pokazuje Ci, że temat, ktory zalozyles wczoraj na FORUM JEST. Nikt go nie usunął i dodatkowo podaję linka. Co do pozostałych tematów na temat autorudu pisałam co sie z nimi stało.

PS. jeżeli dany temat zostanie skasowany to niestety nie posiadam mocy aby na zawolanie go przywrócić więc nie mów, że Twoj wczorajszy temat zniknął bo nic podobnego nie miało miejsca. PROSZE: http://stalo(...)d=647719

do Fox-Grey-Fox Wszystko co piszesz sie zgadza, ale wiekszośc z tej opcji korzystała "niezgodnie z przeznaczeniem".

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1216
Dołączył: 8 Sie 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sie 2011r. 21:24  
Cytuj
CYTAT
no a czemu został skasowany temat o pprb? co konkurencja dla Was?


Czy wszystko co zniknie ze strony głównej od razu jest kasowane ? Istnieje instytucja zamykania tematów potluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 201
Dołączył: 10 Gru 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sie 2011r. 21:29  
Cytuj
a dla czego autor tematu nie może decydować o tym czy temat zamknąć czy nie?, nie byłoby sytuacji, że lolek prosi mnie o interesujące go info na pw

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 1 Sie 2011r. 21:31  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Panno Pinio czy jak tam sie zwiesz, prosze ciemnoty tu nikomu nie wciskac bo Wy jako zarzad na tym forum mozecie te tematy usuwac a potem je wstawiac ponownie.

Wiec dziewcze nie wciskaj takiej ciemnoty tu na forum ze temat jest.


Ale co wciskam? Pokazuje Ci, że temat, ktory zalozyles wczoraj na FORUM JEST. Nikt go nie usunął i dodatkowo podaję linka. Co do pozostałych tematów na temat autorudu pisałam co sie z nimi stało.

do Fox-Grey-Fox Wszystko co piszesz sie zgadza, ale wiekszośc z tej opcji korzystała \"niezgodnie z przeznaczeniem\".





Panno pinio ty czytasz co tu pisze czy tylko ogladasz?????


Po zniknieciu mojego tematu z forum dostalem maila od zarzadu ze tematy negatywne o AUTORUD sa kasowane bo oni sponsoruja wasz portal.



Jezeli nie wiesz co tu napisalem zawolaj sasiadke albo jakies dzieci niech Ci przetlumacza co tu pisze.

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 972
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sie 2011r. 21:34  
Cytuj
A czy Ty czytasz, że Twoj temat nie zniknąl?
http://stalo(...)d=647719

Moze pisał to do Ciebie ktos niekompetentny kto sam nie wiedział o co chodzi? Powtarzam: TEMAT NIE ZNIKNĄŁ i wisi cały czas:


http://stalo(...)=647719!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 1 Sie 2011r. 21:50  
Cytuj
Czyli wychodzi na to ze w zarzadzie macie niekompetentnych.


Panno pinio siedze na forach innych co tez jestem w takim zarzadzie jak i wy co macie (nie mylic z SM), i wiem co mozna zrobic.

Rozumiesz pani TEN MOJ TEMAT WCZORAJ ZNIKL i dostalem maila z zarzadu dlaczego znikl


Czy to tak ciezko zrozumiec co tu napisalem?????????????????,

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11609
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sie 2011r. 21:56  
Cytuj
Wooooow - jak kasujecie tematy, bo są nie na rękę sponsorom, to już z wami bardzo kiepsko. Nie piszcie w takim razie że jesteście "dziennikarzami".

Przecież podobno jesteście prywatni i pieniędzy wam nie trzeba.....

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 972
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sie 2011r. 23:06  
Cytuj
CYTAT
Czyli wychodzi na to ze w zarzadzie macie niekompetentnych.


Panno pinio siedze na forach innych co tez jestem w takim zarzadzie jak i wy co macie (nie mylic z SM), i wiem co mozna zrobic.

Rozumiesz pani TEN MOJ TEMAT WCZORAJ ZNIKL i dostalem maila z zarzadu dlaczego znikl


Czy to tak ciezko zrozumiec co tu napisalem?????????????????,


A czy Ty rozumiesz ze NIE ZNIKŁ! Niemożliwe jest aby temat znikł i sie pojawił. Być może na innych forach posty sa zaposywane w bazie i ich odtworzenie jest proste, tu jest NIEMOŻLIWE. Myslalam ze sie domyślisz i zauwazysz, ze temat został m.in. WYMODEROWANY zostały skasowane niektore posty dlatego on tylko OPADŁ NIŻEJ! Nic nie znikło, a to, że dostałes jakies pw mnie nie interesuje bo temat USUNIETY NIE BYŁ NIGDY!

Cytujac Twoje słowa Tak cieżko zrozumiec co pisze?

PS. przeczytaj jeszcze raz tamto pw. Bo z tego co wiem osoba, ktora go pisała nie odniosła sie do Twojego WCZORAJSZEGO tematu tylko do tematów sprzed kilku miesiecy ktorych szukałes i nie znalazłes.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 23
Dołączył: 5 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sie 2011r. 23:08  
Cytuj
Posty jak było tak są dalej usuwane. W ogóle jak przeglądałem wiele for to szczerze mówiąc na większych forach nie widziałem aż tyle osób z prawami 'moda'. Powoduje to chaos i zamieszanie w edytowanych postach -)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 1 Sie 2011r. 23:20  
Cytuj
Panno pino po naradzie w zarzadzie teraz bzdury wypisujesz temat byl i znikl.

Ja niemam 16lat.


Wczoraj napisalem temat dlaczego kasujecie tematy. Wypisalem czarno na bialym i temat znikl a potem z zarzadu dostalem maila .

CZY TY WOGOLE ROZUMIESZ CO JA NAPISALEM CZY UDAJESZ......................


Jako admin na forum mozna wszystko zrobic. Dzis temat jest po chwili go niema a po godzinie znow jest i wciska sie kit ze byl caly czas.




Kiedys pisalem ze jedni tylko ogladaja posty a inni czytaja.

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 972
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sie 2011r. 23:25  
Cytuj
Ale ja dokładnie wiem jak było i mowie Ci TWOJEGO TEMATU NIKT NIE USUNĄŁ Wiem, co pisałes i nawet odpowiedziałam. Wiem, że było wiece postów ale zostały usuniete. Wiem, że dostałes pw z wyjasnieniami dlaczego temat został usuniety, ale NIE CHODZI W TYM PW O WCZORAJSZY TEMAT! Jacek pisał dlaczego zostały usuniete tematy, te których szukałes! Te sprzed kilku miesiecy! Nie odnosił sie do tego wczorajszego! NIC WCZORAJ NIE BYŁO USUWANE.

Składam podanie o zamkniecie tego tematu bo dwudziesty raz tego samego pisac nie bede bo to nie ma sensu. Jak ktoś nie rozumie ja łopatą do głowy nie naloze.


NA TYM FORUM NIE MA MOZLIWOSCI USUNIECIA POSTU I PONOWNEGO PRZYWROCENIA! DOCIERA TO DO CIEBIE?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1216
Dołączył: 8 Sie 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sie 2011r. 23:26  
Cytuj
A bo dla niektórych jak zniknie z głównej to usunięty potluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 1 Sie 2011r. 23:36  
Cytuj
SM tez nie pisz bzdur bo chyba wiem co pisze i widzialem co bylo a teraz wy kota ogonem odwracacie.


Jak napisalem konkrety to temat znikl.



Powtarzam jeszcze raz JAKO ADMINISTRACJA MOZECIE ZABLOKOWAC I USUNAC TEMAT A POTEM PONOWNIE GO WSTAWIC


I przestancie glupoty pisac ze nie mozna.





Ja tu nie jestem zeby sie klocic z Wami ale pisze jak bylo i jest .

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 972
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sie 2011r. 23:41  
Cytuj
Zapraszam jutro do biura(1-go sierpnia 16) to Ci uduwodnie, że NIE MOŻNA. Temat znikł? Mówie chyba, że kilka postów zostało usunietych dlatego opadł na dno. Twierdzisz, że jak napisałes konkrety to znikł. Dziwne, że te Twoje konkrety dalej widnieją pod linkiem zarzuconym przeze mnie i nikt nie ma zamiaru nic usuwac. Podkreślam usuwać pisane przed dwa razy u zwykłe nie ma czegoś takiego jak "usówać". Ale to tak na marginesie.

Nikt Ci nie borni odświeżyć tego tematu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5002
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sie 2011r. 23:42  
Cytuj
Rni zrobimy tak, możemy się spotkać, pokaże ci netbooka z netem i spróbuj przywrócić z mojego konta. Niestety usunięcie jest definitywne dlatego kiedyś mało mnie pisowcy nie zjedli jak usunałem temat o PO. Skasowałem 20 stron przypadkiem i nie dało się zupełnie nic zrobić. Ale ty wiesz lepiej.
To co widziałes to blokowanie tematów i ich przywracanie

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 201
Dołączył: 10 Gru 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sie 2011r. 07:35  
Cytuj
CYTAT
Domyślam się, że temat o pprb to darmowa reklama. Spróbuj do jakiejś lokalnej gazety wysłać artykuł na temat jakiejś firmy. Na pewno wydrukują. SM to też takie lokalne medium. Reklama kosztuje.
CYTAT

Słaby z ciebie \"domyśliciel\". Pytałem bo po to jest forum. Wg twojego rozumowania wszystkie tematy typu: \"opinie o firmie\"; \"co sądzicie o \" są darmową reklamą. Celnie wilgny zauważył, że Wy oprócz reklamy na necie dla firm o moim profilu (rem-bud) nic innego nie oferujecie..


Odniesie się ktoś z jaśnie oświeconych, czy nadal standardowa olewka forumowiczów?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 2 Sie 2011r. 11:32  
Cytuj
A do czego się tu odnosić? Tamten portal nie istnieje. Gdyby było tam forum i miał byś z kim tam pogadać nie zawracał być głowy pisaniem o nim tutaj. Proste.

Jak widzisz nie wielu użytkowników naszego forum wzięło udział w dyskusji. Zaraz na pewno nas o to oskarżysz. Jak masz pytania dotyczące tamtego portalu to tam zadawaj te pytania.
Jeśli chodzi o opinie o firmach to jak widzisz jest sporo takich tematów. Jeśli nie jest to próba zamieszczenia darmowej reklamy to temat potrafi istnieć kilka lat. Przykładem może być piekarnia Galicyjska.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 201
Dołączył: 10 Gru 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sie 2011r. 11:41  
Cytuj
Nie wiem czemu sądzisz, że tamten portal nie istnieje. Skoro lolek zadał tu taki temat to pewnie dlatego, że na forum niezależnym od tamtego portalu chciał o nich uzyskać informację. Bo po to forum jest. A jak mają zabierać głos inni w dyskusji skoro, zamykacie temat po kliku godzinach? Żenada jeszcze i jeszcze raz żenada. Boicie się konkurencji ot co.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sie 2011r. 11:51  
Cytuj
CYTAT

Jak widzisz nie wielu użytkowników naszego forum wzięło udział w dyskusji. Zaraz na pewno nas o to oskarżysz.


andrzejek nie wiem czy zauwazyles :] ale tu zawsze niewiele osob sie udziela, te same "mordy" sa wszedzie, nie liczac czasami "szybkich" pytan i tematu damskiego o ciezarowkach :] taka opiniotworcza grupa 10 :]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 2 Sie 2011r. 13:27  
Cytuj
CYTAT
Nie wiem czemu sądzisz, że tamten portal nie istnieje. Skoro lolek zadał tu taki temat to pewnie dlatego, że na forum niezależnym od tamtego portalu chciał o nich uzyskać informację. Bo po to forum jest. A jak mają zabierać głos inni w dyskusji skoro, zamykacie temat po kliku godzinach? Żenada jeszcze i jeszcze raz żenada. Boicie się konkurencji ot co.


Nie reklamujemy innych za darmo. To chyba normalne.
Sam otwierałeś swój interes temat o nim był szeroki jak rzeka nikt go nie zamykał bo widocznie właściciel nie uznał go za reklamę. Ten temat widocznie za taki został uznany.
Nie możesz mieć pretensji do właściciela portalu, że nie godzi się na darmową reklamę innych firm.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 201
Dołączył: 10 Gru 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sie 2011r. 21:06  
Cytuj
Jednym z etapów "badania rynku" był m.in. temat o planowanej inwestycji na waszym portalu. Biznes odpuściłem z innych powodów (panna pina wie o co chodzi).
Tutaj po prostu punktuje wasze widzimisie , bo nie zauważyłem, żeby którykolwiek z postów reklamował tamten portal. Jedynie może mój. No ale to jest moja opinia, której ty mi nie możesz zabronić.
standardowe bezpozdrowień dla ciebie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 2 Sie 2011r. 23:11  
Cytuj
CYTAT
Jednym z etapów \"badania rynku\" był m.in. temat o planowanej inwestycji na waszym portalu. Biznes odpuściłem z innych powodów (panna pina wie o co chodzi).
Tutaj po prostu punktuje wasze widzimisie , bo nie zauważyłem, żeby którykolwiek z postów reklamował tamten portal. Jedynie może mój. No ale to jest moja opinia, której ty mi nie możesz zabronić.
standardowe bezpozdrowień dla ciebie


No to żaden nie reklamował, czy może jednak twój reklamował. Zastanów się człowieku czego ty chcesz. Nie pozdrawiam.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 670
Dołączył: 7 Gru 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sie 2011r. 00:28  
Cytuj
A wiecie, że mielibyście fajną stronę i forum, gdyby nie to usuwanie postów, ingerowanie w nie - poprawianie błędów ort i gramatycznych, jak ktoś pisze z błędami to można mu zwrócić uwagę w następnym poście, a nie zmieniać jego post. Tak dbacie o język polski, a sami macie mnóstwo błędów w artykułach.
Usuwanie postów niezgodnych z tematem - po co? Każdy post i zdanie jest ważne, wystarczy napisać "koniec OT, bo polecą bany", jak dalej będą pisać posty niezgodne z tematem to blokować konta.

Korzystam z wielu forów, ale takiego czegoś jak tutaj jest to nigdzie nie widziałam.

Usuwanie komentarzy pod artykułami, które wytykają błędy ort., stylistyczne i inne, a później blokowanie takiego użytkownika - jestem ciekawa jak długo jeszcze nie będę mogła napisać komentarza pod artykułem. Krytyka boli tak? A nie lepiej zwrócić na nią swoją uwagę i następnym razem napisać lepszy artykuł niż blokować użytkownika i usuwać jego komentarze?

Dorastając w tym kraju trzeźwiejemy z marzeń - K.Ś.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » StaloweMiasto » StaloweMiasto »