NawigacjaStart » Forum » StaloweMiasto » StaloweMiasto »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4
Czy da się edytować post na stalowemiasto ??,
Posty: 11609
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sie 2011r. 07:27  
Cytuj
Trzy posty pod rząd....
I ty tu kogoś chcesz upominać? mały człowieczeki bez honoru i zasad. umiechumiechumiechumiechumiechumiech

Obrażać cie na nowo zacząłem, po tym jak przedwczoraj ty znów zacząłeś obrażac mnie - trzecia zasada Newtona umiechumiechumiechumiech

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sie 2011r. 07:27  
Cytuj

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 3 Sie 2011r. 07:29  
Cytuj
CYTAT
[rozmiar=2][Buaaaaahahahahahahahaha/rozmiar]

Mam na PW ostrzeżenie od jacusia w tej sprawie. umiechumiechumiechumiechumiech
Dobrze wiesz, że był. umiechumiechumiechumiechumiech
Obłuda, zakłamanie, chamstwo, małostkowość, brak zasad i honoru. - cały ty.


Takie zakłamane i chamskie coś jak ty nie jest w stanie mnie obrazić. Co do honoru? To przecież ty nie wiesz co to jest, a krowa która dużo ryczy mało mleka daje. Pomyśl o tym.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11609
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sie 2011r. 07:29  
Cytuj
Wiejska mentalność - wiejskie porzekadła umiechumiechumiechumiechumiech

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 3 Sie 2011r. 07:33  
Cytuj
CYTAT
Wiejska mentalność - wiejskie porzekadła umiechumiechumiechumiechumiech


Wszyscy jesteśmy ze wsi. Takie coś jak ty też.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11609
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sie 2011r. 07:35  
Cytuj
Tylko że jedni zyskują kulturę a inni nie.

Jak to powiedział pewien kabareciarz:

"chłop wyszedł ze wsi, ale wieś z chłopa nie wyszła"
pasuje do ciebie mały człowieczku bez honoru umiechumiechumiechumiechumiech - jak ulał

Sam fakt - kłamać że nie było takiego tematu.......

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 201
Dołączył: 10 Gru 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sie 2011r. 07:40  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Nie chodzi mi o to, czy ktoś chce się darmowo reklamować czy nie. Po prostu jak \\\"obiektywne\\\" medium nie powinniście blokować tematów, które nie są wam po drodze. Z drugiej strony ciekawe na jakiej podstawie sądzisz, że tam nikt nie zagląda. Zapytaj u źródła przecież razem współpracowaliście. Zresztą śmieszny Andrzejku jesteś obrażając jednego z waszych partnerów.


wilgny, smieszny jesteśumiech tobie właśnie chodzi o to że SM nie pozwolił ci reklamować za darmo portalu. Darmowe reklamy nikomu nie są po drodze, nie chcesz czy nie potrafisz tego zrozumieć? Napisz na PW do SM i tam prowadźcie ta jałową dyskusję.


Ale czy ja zakładałem temat portalu - NIE. Więc zrozum ty dziecko, że nie jesteście rzetelni. Jeżeli uważaliście, że mój post był ich reklamą, trzeba było go z moderować (wszak to doskonale robisz), a nie blokować temat innemu forumowiczowi. Zrozum ty to wkońcu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 3 Sie 2011r. 23:10  
Cytuj
To Panno Pinio i Panie Jacku85 zapraszam na aleje niepodleglosci15 w Mielcu , chyba ze do autorudu na KEN jest tam dobra kawa, wezcie ze soba laptopy Ja juz internet Wam przywioze i zweryfikujemy wszystko.

Co do edycji to nie wiem czemu sa zmieniane tematy. Ja zalozylem temat JAJCA NA WESELU a on zostal zmieniony na WPADKI I WYPADKI.

Czy ktos potrafi mi odpowiedziec dlaczego???? Czy tym tematem obrazilem kure ktora znosi jajka???

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » StaloweMiasto » StaloweMiasto »