NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Psycholog dyżurny - czynne 24 godziny na dobę »
Nowy Temat Odpowiedz
Poszukuje,
Posty: 34
Dołączył: 12 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lip 2011r. 14:22  
Cytuj
Witam Poszukuje dobrego psychologa. Może wie ktoś coś gdzie takowy przyjmuje ? Dzięki za odpowiedzi!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lip 2011r. 14:22  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 30 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lip 2011r. 17:30  
Cytuj
Witaj.
Nie wiem czy potrzebujesz psychologa czy raczej psychoterapeuty...
Wiadomość na pw

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 72
Dołączył: 3 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lip 2011r. 18:10  
Cytuj
Elcia73 proszę wyslij mi równiez namiary na dobrego psychologa lub psychoterapeuty. Czym oni sie zasadniczo rożnią?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 30 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lip 2011r. 21:31  
Cytuj
Psycholog to osoba, która skończyła studia psychologiczne: może zrobić testy, postawić diagnozę itp.
Psychoterapeuta oprócz tytułu mgr posiada 4,5 - 5 letnie studia podyplomowe lub kursy ,prowadzi terapię, pomaga uporać się z problemami, wyjść na prostą itp.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 804
Dołączył: 17 Paź 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 26 Lip 2011r. 21:57  
Cytuj
CYTAT
Elcia73 proszę wyslij mi równiez namiary na dobrego psychologa lub psychoterapeuty. Czym oni sie zasadniczo rożnią?

Zasadniczo różnią się tym, że jedni zwykle bywają mądrzy a drudzy tylko zarozumiali jezyk Ups, chyba w odwrotnej kolejności smiech2

życie to nie uleczalna choroba, zawsze kończy się śmiercią :P
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 40
Dołączył: 11 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lip 2011r. 07:29  
Cytuj
Ja też poproszę namiary na priv, jeśli ktoś zna kogoś godnego polecenia

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 275
Dołączył: 29 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lip 2011r. 20:08  
Cytuj
CYTAT
Psycholog to osoba, która skończyła studia psychologiczne: może zrobić testy, postawić diagnozę itp.
Psychoterapeuta oprócz tytułu mgr posiada 4,5 - 5 letnie studia podyplomowe lub kursy ,prowadzi terapię, pomaga uporać się z problemami, wyjść na prostą itp.


Zasadniczo racja, tyle, że " pomaga uporać się z problemami, wyjść na prostą itp." także psycholog.

Psychoterapeuta to osoba, która skończyła podyplomowy kurs psychoterapii i prowadzi psychoterapię umiech No i nie musi być wcale mgr psychologii - psychoterapeutą może być np. pedagog czy psychiatra.

A psychopath is better than no path
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 153
Dołączył: 5 Maja 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lip 2011r. 01:20  
Cytuj
Wszystko racja ale puchatek ma problem i szuka rady! Pewnie nie interesuje go cała ta rozmowa o psychologii prosi o wskazanie.Co to znaczy "dobry psycholog" ?Ja uważam że psycholog każdy jest dobry ale zależy w czym ,wszystko i tak sprowadza się do genezy: jakiego psychologa potrzebujesz w czym ma Ci pomóc? Znam doskonałego
1. pana X ale od spraw rodzinnych bardziej
2.pani Y ale zdecydowanie dzieci
3.pan Z komunikacja międzyludzka
4.pani XY problemy alkoholowe
5.pan ZY sprawy rozwodowe,mediacja itp.
Myślę że musisz poszukać w takich obszarach bo każdy będzie polecał innego a Ty i tak nie będziesz miał pewności którego wybrać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 34
Dołączył: 12 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lip 2011r. 12:52  
Cytuj
Dziekuje Elcia za namiary!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Psycholog dyżurny - czynne 24 godziny na dobę »