NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
czujniki parkowania/cofania,
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 19 Lip 2011r. 07:34  
Cytuj
Gdzie i za ile w Stalowej można zamontować czujnik cofania? Kogo polecacie? Ile trwa taki montaż? Chodzi mi o zwykły sensor cofania z dźwiękiem bez kamer i innych bajerów.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lip 2011r. 07:34  
Cytuj

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lip 2011r. 07:40  
Cytuj
Andrzejku sam sobie go założysz na allego można kupić za 50-100zł a instalacja zajmie 15 min, przyklejasz sensory z tyłu na zderzak, ciągniesz kabelki w okolice kierownicy, dajesz głośniczek, podłączasz zasilanie i tyle, to jest bardzo proste z instrukcją sam zrobisz to w 15min. Koszt założenia u mechanika to ok 30zł-50zł na sandomierskiej w warsztacie obok wieży ciśnień zakładają (nie mylić z autokliniką)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 279
Dołączył: 7 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lip 2011r. 07:41  
Cytuj
Zapytaj na Ofiar Katynia, szukaj zarośniętej bramy z napisem PIONEER, w podwórku jest garaż i tam dłubią takie rzeczy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 446
Dołączył: 8 Marz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lip 2011r. 07:43  
Cytuj
Ile kosztuje nie wiem ale zapytaj w sklepie ROMAR na zakręcie ulicy Hutniczej ob ok hurtowni pościeli.Tam dowiesz się ceny i może Ci kogoś poleci.Drugie co przychodzi mi do głowy to na ulicy Ofiar Katynia za dawnym JUBILATEM po lewej stronie jadąc w kierunku cmentarza jest nad wjazdem na posesje żółty szyld.

Wyrażam wyłącznie prywatne poglądy, do czego mam prawo, zgodnie z art. 54 Konstytucji RP
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 38
Dołączył: 11 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lip 2011r. 08:07  
Cytuj
mam takie czujniki w swoim samochodzie (zainstalowane fabrycznie), działają ale nie polecam ich instalowania. Moim zdaniem nie są zbytnio przydatne.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 134
Dołączył: 26 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lip 2011r. 08:08  
Cytuj
CYTAT
Zapytaj na Ofiar Katynia, szukaj zarośniętej bramy z napisem PIONEER, w podwórku jest garaż i tam dłubią takie rzeczy.


No właśnie dłubią to właściwe określenie.
Mi z 6 lat temu zakładali alarm z domykaniem szyb. To tak się te szyby domykały, że aż przepaliły się podnośniki. No ale być może to błąd w sztuce.

Donek, ale nie z tych Tusków.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 267
Dołączył: 13 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lip 2011r. 11:26  
Cytuj
Czujniki to bardzo dobra sprawa. Nie raz uchronily mnie przed malymi slupkami ktorych nie widac w szybie ani lusterku :-)
Jesli chcesz moge sie pobawic i ci zalozyc. Zakladalem u siebie i w kilku innych autkach.
Jak jestes zainteresowany daj znac na PW a jakos napewno sie dogadamy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 20 Lip 2011r. 11:49  
Cytuj
Poszło na PW. Odezwij się, daj jakiś namiar na siebie.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 107
Dołączył: 25 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sie 2020r. 22:09  
Cytuj
Hej Wam!
3m sie

Podbijam pytanie: gdzie i w jakiej mniej więcej cenie mógłbym zamontować czujniki cofania? Same czujki, bez żadnych kamerek, byle by dawał dzwięk. Pzdr

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5002
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sie 2020r. 10:25  
Cytuj
Kupowałem zestaw valeo. Trzeba mieć wkrętarkę, wszystko inne jest w zestawie. Montaż zajmuje 2 godziny. Zapytaj w serwisie u Tabora, czy chce im się w takie coś bawić.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »