NawigacjaStart » Forum » Okolice » Tarnobrzeg »
Nowy Temat Odpowiedz
W TBG pobili warszawiaka bo za dużo zarabia.,
Posty: 1100
Dołączył: 2 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lip 2011r. 18:01  
Cytuj
Hehe nikt nie udzielił warszawiakowi instruktażu jak zachowywać się w naszym ciemnogrodzie-bastionie pis smiech2
W razie jakby się tu jakiś warszawiak zaplątał to informuję :
Nie wolno chwalić się że się dobrze zarabia, uśmiechać się, trzeba narzekać na rząd, zarobki, pogodę, na wszystko. Co chwila podkreślać jakie życie jest do dupy i jak nas rząd komuchów,agentów sb i kgb okrada, jak fałszują wybory i w ogóle.
Trzymajcie się tych zasad to nie wzbudzicie agresji u "lokalsów" smiech2
A swoją drogą ciekawe co to za praca sezonowa że takie krocie u nas zarabia.

Artykuł :

Nawet dwanaście lat w więzieniu mogą spędzić trzej mieszkańcy Tarnobrzega, którzy są podejrzani o pobicie 28-letniego mieszkańca Warszawy. Napastnicy ukradli mu ponad 6 tys. zł, telefon komórkowy i kartę bankomatową.

Tarnobrzeska policja o zderzeniu dowiedziała się w minioną środę po godz. 3 w nocy. Z jej ustaleń wynika, że 28-latek, który do Tarnobrzega przyjechał na prace sezonowe, wracał z pubu przy placu Bartosza Głowackiego. Zaczepił trzech przypadkowych mężczyzn. Zapytał ich, gdzie może się jeszcze napić alkoholu. Mieszkaniec Warszawy zaproponował mężczyznom wspólną imprezę. Na pobliskiej stacji paliw kupili alkohol, soki i przekąski, a potem poszli do parku, gdzie trwała kilkugodzinna libacja.

W jej trakcie doszło do awantury. - Warszawiak chwalił mieszkańcom Tarnobrzega, że dobrze zarabia, że dobrze mu się w życiu powodzi. I to prawdopodobnie nie spodobało się napotkanym mężczyznom i go pobili - mówi nam osoba znająca kulisy sprawy. Napastnicy ukradli 28-latkowi ponad 6 tys. zł, telefon komórkowy i kartę bankomatową. Później uciekli na pobliskie osiedle, weszli do klatki schodowej i tam podzielili się pieniędzmi.

Mieszkaniec Warszawy powiadomił policję. Jeszcze tego samego dnia kryminalni ustalili personalia sprawców. Okazali się nimi młodzi mężczyźni w wieku od 20 do 22 lat. Funkcjonariuszom udało się odzyskać telefon komórkowy warszawiaka i część zrabowanej mu gotówki. Napastnikom postawiono zarzuty dokonania rozboju. Grozi im do 12 lat więzienia. Po przesłuchaniu zwolniono ich do domu. Wcześniej musieli wpłacić po 4 tys. zł poręczenia majątkowego. Mają się też regularnie meldować na policji.

Źródło: Gazeta Wyborcza Rzeszów

*Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów* /Stanisław Lem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lip 2011r. 18:01  
Cytuj

*Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów* /Stanisław Lem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 101
Dołączył: 27 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lip 2011r. 18:35  
Cytuj
Hehe, a ja widzę jaką partię Ty po-pierasz. Nie wiem dlaczego ale jej sympatycy strasznie wyzywają i obrażają naszą Ojczyzne. Życze udanej końcówki niedzieli.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
m87
m87
m87
Posty: 689
Dołączył: 25 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lip 2011r. 18:59  
Cytuj
tak tak warszawa to taka oaza dobrobytu ,ze kradna obcojokrajowcom rowery , bo nie maja za co zyc. Nie wiem skad ta fascynacja warszawa ale przyklad fractala pokazuje ,ze jest duzo ludzi z ciemna masa pod kopula . warszawa - miejscowosc w Europie , bedaca przypadkiem stolica w ktorej zarabia sie najmniej z posrod wszystkich stolic Europy a warunki zyciowe pracownikow sa 3 od konca umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 162
Dołączył: 4 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lip 2011r. 19:12  
Cytuj
Fraktal wiem ze to dla ciebie bedzie nie do zniesienia, ale w TBG rzadzi twoja Partia Oszustow a to pewnie byli kolesie z lokalnej mlodziezowki mlodych i wykrztalconych PO.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lip 2011r. 19:19  
Cytuj
dobrze zarabiajacy warszawiak przyjechal na prace sezonowe pod tarnobrzeg ^^

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1100
Dołączył: 2 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lip 2011r. 20:05  
Cytuj
Jak zwykle wystarczy zasugerować że nie przepada się za sektą Jarka K. a od razu wrzucają człowieka do worka z napisem "lemingi PO" smiech2 Oj ludzie, ludzie.

Wie ktoś co to za prace sezonowe są w Tarnobrzegu?

@m87, światły i jaśnie oświecony człowieku, nazwy miast piszemy wielką literą. A stolicę i matkę ma się tylko jedną więc wypada okazywać minimum szacunku zarówno dla jednej jak i drugiej chytry

*Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów* /Stanisław Lem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lip 2011r. 20:27  
Cytuj
sporo owocow w okolicy :]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4953
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 17 Lip 2011r. 21:08  
Cytuj
Nie wiem czy ma to związek z jego sympatiami partyjnymi i tym,że jest "krawaciarzem".Wiem jednak,że jest debilem,bo nikt normalny nie zaczepia nocą 3 facetów,w obcym mieście i idzie z nimi chlać.
Chyba,że takie kretyństwo jest normą w Stolycy.Niech się cieszy,że żyje albo,że nie naruszyli mu hemoroidów.

ZAWSZE MÓWIŁEM, ŻE POLITYKĘ I KABARET, POWINNO SIĘ OGLĄDAĆ OSOBNO.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 804
Dołączył: 17 Paź 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 18 Lip 2011r. 08:13  
Cytuj
A może o to chodziło, żeby naruszyli jezyk

życie to nie uleczalna choroba, zawsze kończy się śmiercią :P
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Okolice » Tarnobrzeg »