NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Psycholog dyżurny - czynne 24 godziny na dobę »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Dbajcie o swoje kobiety!, Przeczytajcie warto! Historia prawdziwa!
Posty: 4899
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 17 Lip 2011r. 23:21  
Cytuj
------------PAMIĘTNIK-----------

-Drogi pamiętniku:Jestem na łóżku ,w szpitalu.Lekarz mówi,że bedą mnie operowac i mogę tego nie przeżyć.Potrzebuję przecież nowego serca.
Potrzebuję także kogoś,kto mógłby mnie wesprzeć w tych trudnych chwilach,ale mój chłopak jeszcze nie przyszedł.

-Drogi pamietniku:Operacja skończona.Doktorzy mówią,że wszystko bedzie dobrze.Mam nowe serce.
Mój chłopak jeszcze do mnie nie przyszedł.

-Drogi pamietniku:.Minął już tydzień.Wyszłam ze szpitala.Wszystko ze mną w porządku.Mój chłopak nadal do mnie nie przyszedł.Bardzo się tym przejmuję .Postanowiłam do niego pójść.

-Drogi pamiętniku:Byłam u Niego.Waliłam do drzwi ,lecz nikt mi nie otworzył.Okazało się się ,że nie były zamknięte.Weszłam do środka,ale tam nikogo nie było.
Na stole leżała kartka...
Kochanie!
Wybacz,że nie mogłem Cię wesprzeć tych trudnych chwilach,a wiem że tak tego potrzebowałaś.Jestem cały czas z Tobą.
Chciałem Ci zrobic prezent.Moje serce już dla mnie nie bije,ale jestem szczęśliwy,że mogłem Ci je dać na zawsze.

IM MNIEJ WIESZ, TYM LEPIEJ ŚPISZ. JEŚLI WIĘCEJ WIESZ, GORZEJ ZASYPIASZ, ALE TYM TRUDNIEJ BĘDZIE IM CIEBIE WYDYMAĆ W CZASIE SNU.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lip 2011r. 23:21  
Cytuj

IM MNIEJ WIESZ, TYM LEPIEJ ŚPISZ. JEŚLI WIĘCEJ WIESZ, GORZEJ ZASYPIASZ, ALE TYM TRUDNIEJ BĘDZIE IM CIEBIE WYDYMAĆ W CZASIE SNU.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2226
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lip 2011r. 01:01  
Cytuj
Ja to nie wiem co bym zrobił na miejscu tej dziewczyny.. załamka o ile to prawdziwe jest co tu opisujesz.

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 13 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lip 2011r. 01:23  
Cytuj
A świstak siedzi.......

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lip 2011r. 05:58  
Cytuj
Kolejna bajka... Zgodnie z polskim prawem nie można oddać organu który uniemożliwi dalsze funkcjonowanie organizmu, lekarz nie może zabić jednej osoby aby ratować inną. Przeszczepu a dokładnie transplantacji można dokonać tylko gdy nie ma już nadziei na to że ktoś będzie żył np. po wypadku gdy przestała działać większość organów nerki,mózg,płuca. W Polsce oddaję się nerki, szpik kostny, ale nie serce. Z tego co wiem to byłą próba wszczepienia sztucznego wykonanego przez jednego z naszych profesorów serca. Plastikowe serce udało się wszczepić i funkcjonuje prawidłowo.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 762
Dołączył: 7 Sty 2008r.
Skąd: RST/RNI
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lip 2011r. 06:41  
Cytuj
Kolejna bajka rodem z demotywatorów czy wykop.pl

Czym różni się parlamentarzysta od dziwki? Dziwka jak dostanie pieniądze to spełnia życzenia klienta.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lip 2011r. 06:48  
Cytuj
ja czytalem cos podobnego, tylko tyle ze "zgodny" klient by ominac procedury, sie powiesil i zadzwonil do szpitala, ze bedzie dostepne, serca oczywiscie wziac nie mogli przez inne papiery, wiec wyszlo troche krzywo :]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Psycholog dyżurny - czynne 24 godziny na dobę »