NawigacjaStart » Forum » StaloweMiasto » StaloweMiasto »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 2 3 4 5 6 7 8 »
prośba do zarządu odnośnie moderatora Andrzejka, prośba do zarządu odnośnie moderatora Andrzejka
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 12 Lip 2011r. 20:11  
Cytuj
CYTAT
Pinokio umiechumiechumiechumiechumiech


Nie prowokuj.
Jacek zmień mi opis na ten zły umiech

//moderowano// zubrstw

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lip 2011r. 20:11  
Cytuj

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11602
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lip 2011r. 20:15  
Cytuj
Trochę godności Andrzejku.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lip 2011r. 20:18  
Cytuj
Panowie widzę że ten temat nie ma sensu. Skarga na andrzejka została przyjęta, zarząd się z nią zapozna, moim zdaniem temat do zamknięcia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2193
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 12 Lip 2011r. 20:19  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Pinokio umiechumiechumiechumiechumiech


Nie prowokuj.
Jacek zmień mi opis na ten zły umiech

//moderowano// zubrstw

Zmień na ten stronniczy

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11602
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lip 2011r. 20:23  
Cytuj
"zubrstw" - przecież zarząd już się wypowiedział. Nie oszukujmy się - Andrzejek jest umocowany u członka zarządu, który zachowuje się na forum prawie identycznie.
Jacek85 ma tak silną pozycję w "zarządzie" - że może rozstawiac po kątach innych członków "zarządu"

Żadnych zmian nie będzie.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 12 Lip 2011r. 20:27  
Cytuj
CYTAT
Panowie widzę że ten temat nie ma sensu. Skarga na andrzejka została przyjęta, zarząd się z nią zapozna, moim zdaniem temat do zamknięcia.


Nie zamykaj.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1765
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lip 2011r. 20:28  
Cytuj
ludzie ku....a ile wy macie lat że sie tak jaracie śmiesznym forum, zaglądam tu czasem żeby się rozweselić wieczorem a tu podniecenie jak u kotów w marcu, jeden się podnieca że jest w zarządzie i ma władzę , drugi że jest moderatorem, hahaha chyba że za to bierzecie dobrą kasęumiech jak komuś nie pasuje coś to zawsze można podejść do SM i wyrwać od internetu kabel, albo pacnać w ucho na mieście jednego czy drugiego moderatora, po co tu się żalić?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2193
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 12 Lip 2011r. 20:29  
Cytuj
Regulamin, punkt 7, podpunkt A i D. Moderowano: Jacek

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 520
Dołączył: 30 Cze 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lip 2011r. 20:29  
Cytuj
Andrzejek nie daj się.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11602
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lip 2011r. 20:30  
Cytuj
Chyba w imię zasad. Tak czasami człowiek ma, że chciałby tu i uwdzie zobaczyc odrobine sprawiedliwosci i poszanowania reguł, które ktoś inny sam przecież ustalał.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2193
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 12 Lip 2011r. 20:36  
Cytuj
Wylazł z dziury notofrugo to znak że wybory tuż tuż.

CYTAT
Andrzejek nie daj się.
Ten dalej swoje chodzi nam o to by moderator był moderatororem a nie cenzorem.


//Moderowano// Andrzejek

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11602
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lip 2011r. 20:59  
Cytuj
Jaki sumienny się zrobił.

Kto by pomyślał. Czemu od samego początku nie potrafiłeś byc prawdziwym moderatorem. Zgubiła cię duma, pycha, małostkowość i parę innych cech osobowiści, których moderator mieć nie powinien.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 12 Lip 2011r. 21:05  
Cytuj
O co znowu ci chodzi? Coś jest nie tak?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11602
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lip 2011r. 21:09  
Cytuj
O nic "znowu". Co ty? Poczułeś sie rozgrzeszony? Nagle jest wszystko OK i jesteś wzorowym moderatorem?

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 12 Lip 2011r. 21:15  
Cytuj
Mirek ty nie masz sobie nic do zarzucenia?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11602
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lip 2011r. 21:17  
Cytuj
Popatrz tylko na ostatnie swoje wpisy jeden pod drugim w temacie \"Prawo i Sprawiedliwość\" - zaraz obok \"el.banan\" osmielony olewką przyjaznego moderatora zrobił dokładnie to samo. A tu wielki moderator pilnuje, by nie było wpisu jednego pod drugim.

To się nazywa zakłamanie.

Ja - nie jestem moderatorem.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 100
Dołączył: 4 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lip 2011r. 21:17  
Cytuj
Ale co tu pisać o usunięciu moderatorów....
Przed chwilą przeczytałem na normalnym, poważnym portalu miasta Stalowa Wola o tym właśnie. Cóż śmiech na sali. Chciałem to przytoczyć tu i usunięcie.... po 10 sekundach.
Jeśli ktoś nie ma pojęcia o portalu, który to napisał to niech pisze priv a ja napiszę.
Ja osobiście rezygnuje z tego portalu całkowicie
Acha regulaminu nie złamałem i mam zdjęcie mojego posta i zaraz wrzuce zdjęcie jak tego posta już nie ma ;]

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 12 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lip 2011r. 21:19  
Cytuj
....................................!!!!!!!!
Życzliwy kolego, może w inny sposób reklamuj to coś żeby ludzie do Was zaglądali. ROzumu i jeszcze raz rozumu!!! Ile masz lat?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 100
Dołączył: 4 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lip 2011r. 21:22  
Cytuj
Nie chce namawiac do buntu aby nikt nie wchodził tu na portal bo i tak większośc to moderatorzy, którzy jak wszyscy mówią są niegodni współpracy i nakręcają maszynę pesymizmu w tym mieście...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 12 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lip 2011r. 21:25  
Cytuj
dlatego proponuje się przenieść na inny portal i wszystkim userom

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 100
Dołączył: 4 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lip 2011r. 21:27  
Cytuj
I jeśli ktoś napisze żebyśmy się sami przenieśli to odrazu mówie że tu nie o to chodzi...
Poprostu mamy dość takiego czegoś w tym mieście. To się już nie konczy tylko na internecie. Na wszystko narzekacie i z wszystkiego robicie zło

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 12 Lip 2011r. 21:28  
Cytuj
A ja bywałem na tym waszym portalu ale niestety tam nie ma z kim pogadać. Są 2 może 3 nowe wpisy na dzień. Czasem tam zaglądam żeby sprawdzić czy się coś nie zmieniło. Niestety. Nic się nie zmienia. Nawet żale wylewacie na tym forum bo tam zwyczajnie nie ma do kogo pisać.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 12 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lip 2011r. 21:29  
Cytuj
CYTAT
A ja bywałem na tym waszym portalu ale niestety tam nie ma z kim pogadać. Są 2 może 3 nowe wpisy na dzień. Czasem tam zaglądam żeby sprawdzić czy się coś nie zmieniło. Niestety. Nic się nie zmienia. Nawet żale wylewacie na tym forum bo tam zwyczajnie nie ma do kogo pisać.


...... wszyscy maja ciebie tutaj juz dosyc. Powiedz pod jakim nickiem wczesniej siedziales tutaj.

//moderowano// zubrstw naruszenie regulaminu pkt.4

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 100
Dołączył: 4 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lip 2011r. 21:33  
Cytuj
Sorry ale ja nie mam żadnego swojego portalu i do pewnego czasu wchodziłem tutaj pogadać o basenie czy coś. Poprostu nie zauważałem sytuacji jakie tu panują a takiego czegoś się nie toleruje i o ile się nie myle w konstytucji mamy zapwnioną wolność słowa i napewno znajdą się paragrafy że na forum nie można usuwać komentarzy, których uzasadnienie jest nie trafne z regulaminem stworzonym przez portal. Otóż do regulaminu, który umieszczacie muszą się stosować wszyscy nawet wy a wszelkie zmiany muszą być w pewien sposób ogłoszone.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 100
Dołączył: 4 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lip 2011r. 21:33  
Cytuj
Acha a tak wogóle to oba portale stalowka z różnymi końcówkami są poważne i profesjonalne. Po za tym wy od nich bierzecie wiadomości.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 2 3 4 5 6 7 8 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » StaloweMiasto » StaloweMiasto »