NawigacjaStart » Forum » StaloweMiasto » StaloweMiasto »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 6 7 ... » »»
prośba do zarządu odnośnie moderatora Andrzejka, prośba do zarządu odnośnie moderatora Andrzejka
Posty: 11609
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lip 2011r. 19:31  
Cytuj
No właśnie - poczytałem sobie - ale by było miło skonfrontować to z tym co mi odpowiedziałeś......

Publicznie oczywiście. Żeby forumowicze mogli ocenić.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lip 2011r. 19:31  
Cytuj

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5002
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lip 2011r. 19:32  
Cytuj
Mirek nie przeginaj i nie użalaj sie bo święty nie jesteś. Koniec dyskusji pw to pw

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 12 Lip 2011r. 19:32  
Cytuj
Użyłem twoich słów. Długo tak będziesz ciągnął ten wątek? Daj sobie spokój.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11609
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lip 2011r. 19:35  
Cytuj
Nie użyłeś moich słów - dobrze o tym wiesz.
Pewno, że święty nie jestem - tyle, że ja poprawiłem swoje błędy - potrafię tez przeprosić - "Andrzejkowi" to obce cechy.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 201
Dołączył: 10 Gru 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lip 2011r. 19:36  
Cytuj
Do Darka - Darku, ale krew zalewa człowieka , kiedy osoba będąca moderatorem - narzuca własne poglądy, itd., zalewa kiedy moderator obraża innych, itd.

Do Andrzejka i Jacka - a nie możecie upublicznić Wy obu wiadomości. Bo tak nie wiadomo kto ściemnia.

Do Jacka - nawiązując do tematu tego tematu umiech nettykietę traktujesz wybiórczo...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11609
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lip 2011r. 19:37  
Cytuj
Ja jestem całkowicie za.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 12 Lip 2011r. 19:42  
Cytuj
CYTAT
Do Darka - Darku, ale krew zalewa człowieka , kiedy osoba będąca moderatorem - narzuca własne poglądy, itd., zalewa kiedy moderator obraża innych, itd.



Kiedy nie będąc obrażanym sam zaatakowałem i obraziłem innego forumowicza?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lip 2011r. 19:42  
Cytuj
CYTAT
Nie sam umrze nie bede go blokował, po prostu nie zostaniue zmieniony moderator i tyle a co do punktu 6ego sam będe optowal za jego usunięciem lub zmianą na zaleca się bo to nie elektroda.pl


nie elektroda ale tu więcej analfabetów niż Ci się wydaje, boisz się tego pkt. bo pisać nie umiesz? Z tego co wiem to posty które są nieodpowiednie powinny być przenoszone do kosza, a nie usuwane. Jesteś w Polsce pisz po polsku, no chyba że nie umiesz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 400
Dołączył: 27 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lip 2011r. 19:43  
Cytuj
CYTAT
Użyłem twoich słów. Długo tak będziesz ciągnął ten wątek? Daj sobie spokój.
Sorry że się wtrącam ale ta wasza dyskusja jest idiotyczna tak samo jak regulamin tego forum! To że każda wypowiedz jest ocenzurowana na tym forum to jest oczywiste! Mam wrażenie że tym forum zarządzają po prostu dzieci!!!!!!!!!!!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 400
Dołączył: 27 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lip 2011r. 19:45  
Cytuj
No i znowu zginął mój komentarz?!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 201
Dołączył: 10 Gru 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lip 2011r. 19:46  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Do Darka - Darku, ale krew zalewa człowieka , kiedy osoba będąca moderatorem - narzuca własne poglądy, itd., zalewa kiedy moderator obraża innych, itd.



Kiedy nie będąc obrażanym sam zaatakowałem i obraziłem innego forumowicza?


Wybacz, lecz nie będę szukał teraz wśród 2517 Twoich postów tych, o których teraz rozmawiamy. Znajdę czas - poszukam, jeśli kole Cię to w oczy możesz usunąć ten wątek z tematu. Jak znajdę czas poszukam i wrócę do wątku.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 94
Dołączył: 5 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lip 2011r. 19:47  
Cytuj
CYTAT
Do Darka - Darku, ale krew zalewa człowieka , kiedy osoba będąca moderatorem - narzuca własne poglądy, itd., zalewa kiedy moderator obraża innych, itd.

wilgny, narzuca jak narzuca, w tym momencie niewiele jest dyskusji, a wiecej wklejanek ;-) i pojazdu nie po ugrupowaniacha, a zwolennikach tychze ugrupowan :]
obral trudniejsza droge, bo mogl jechac wszystkich z andrzejka, a byc "sprawiedliwym moderatorem" na innym nicku, wolalbys tak ? czego oczy ie widza tego sercu nie zal ? :]
nie jest idealnie, ale wg mnie wg historii "stalowych" sporow ktore kojarze, naprawde nie jest najgorzej :]

\"Bóg zsyła na ludzi cierpienie w różnych celach. Bywa tak, że cierpienie dziecka jest jedynym sposobem, by rodzice stali się dobrymi ludźmi\" - mirek777, Stalowa Wola, 19 Cze 2011r.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 167
Dołączył: 27 Lis 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lip 2011r. 19:48  
Cytuj
jak już jest kierunek do zarządu to mam pytanie: Dlaczego nigdy nie piszecie o nadchodzących imprezach kiedy co będzie, tylko relacjonujecie jak było ? Może też warto zamieszczać informacje które będą się działy

Niestety, przyszłość nigdy nie przychodzi - zawsze jest teraźniejszość.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 12 Lip 2011r. 19:50  
Cytuj
CYTAT
No i znowu zginął mój komentarz?!


Który? w tym temacie?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 201
Dołączył: 10 Gru 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lip 2011r. 19:50  
Cytuj
Darku, jak chce wyrażać swoje poglądy, atakować i obrażać innych niech to robi z innego nick-a niż do moderowania, taka moja sugestia.

Jacku upublicznicie te PW na forum, co by zamknąć temat kto jest ściemniaczem, czy nadal będą niepotrzebne dywagacje?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5002
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lip 2011r. 19:54  
Cytuj
Wilgny po prostu 2 gosci musi sie spotkać, walnąć ze 4 browary i po problemie, widziałem to pw i nic w tym ekstra nie ma.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lip 2011r. 19:55  
Cytuj
Moderator powinien być bezstronny i moderować tylko te posty które naruszają regulamin czy też go łamią np. obrażanie innych forumowiczów itd. poglądy polityczne każdy ma jakie sam uważa za słuszne i to że ktoś ma inne poglądy nie oznacza że nie może się wypowiadać na forum. Jak już pisałem każdy kto moderuje post powinien się podpisać!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 400
Dołączył: 27 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lip 2011r. 19:56  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
No i znowu zginął mój komentarz?!


Który? w tym temacie?
To sobie poszukaj!!!!!!! Ja nie jestem gówniarzem i wiem co piszę a co jest emitowane!!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 201
Dołączył: 10 Gru 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lip 2011r. 19:57  
Cytuj
Jacku - ja nie oczekuje czegoś ekstra, tylko rozwiązania ich sporu w temacie.

Zuberek - neutralny znaczy neutralny umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lip 2011r. 19:58  
Cytuj
Ja tam jestem neutralnyumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5002
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lip 2011r. 20:03  
Cytuj
Zubr invx obiecał zrobić skrypt tak, żeby automatycznie pisało kto i za co moderuje ale to od zimy się ciągnie

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11609
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lip 2011r. 20:04  
Cytuj
Jacku85 i Andrzejku - nie sądzę bym chciał z którymkolwiek z was pójść na browara.

Mam propozycję - niech powstanie regulamin dla moderatórów.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lip 2011r. 20:06  
Cytuj
szkoda tak to by było wiadomo kto moderował, bo jak widać nie każdy się podpisuje. Ja z andrzejkiem nie miałem problemów, ani nie zauważyłem żeby kasował posty ani mi nie skasował. Ale jeśli to robił to moim zdaniem nie powinien, bo jeśli już powinien przenieś temat do kosza. Bo jest wolność słowa, i nie powinno się kasować postów, jeśli któryś łamie regulamin to go do kosza.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 12 Lip 2011r. 20:08  
Cytuj
Nie kasuję postów, które są zgodne z regulaminem i zawsze się podpisuję.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11609
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lip 2011r. 20:10  
Cytuj
Pinokio umiechumiechumiechumiechumiech

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 6 7 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » StaloweMiasto » StaloweMiasto »