NawigacjaStart » Forum » StaloweMiasto » StaloweMiasto »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 4 ... » »»
prośba do zarządu odnośnie moderatora Andrzejka, prośba do zarządu odnośnie moderatora Andrzejka
Posty: 201
Dołączył: 10 Gru 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lip 2011r. 13:18  
Cytuj
CYTAT
Moderator – osoba oceniająca komentarze, oraz inne treści wprowadzane na stronie WWW, kanale IRC, liście dyskusyjnej, serwisie społecznościowym lub na forum, zazwyczaj posiadająca dostęp do narzędzi technicznych, zarządzania treścią oraz kontami uczestników na poziomie wyższym niż zwykli uczestnicy (jak np. trwałe usuwanie komentarzy, blokowanie i/lub usuwanie kont). Celem moderacji jest zapobieganie trollowaniu, nadużyciu systemu komentarzy , zapewnieniu, że wpisy nie będą powodować kłótni i rozstrzyganie sporów między użytkownikami. Moderatorzy dbają o przestrzegania zasad netykiety, a czasami również o czystość języka polskiego używanego w dyskusji poprzez zwracanie uwagi lub poprawianie błędów ortograficznych


Szanowni Państwo,

W związku z notorycznym łamaniem ogólno przyjętych zasad dotyczących sprawowania funkcji moderatora, a w szczególności notorycznym - złośliwym komentarzom kierowanym do innych forumowiczów, podsycanie agresji w pisanych komentarzach a co za tym idzie podżeganiu do kłótni a nie do rzeczowych dyskusji , braku obiektywizmu oraz narzucaniu swoich poglądów zwracam się do ZARZĄDU PORTALU STALOWEMIASTO o odsunięcie moderatora o niku ANDRZEJEK od sprawowania w/w funkcji. Wielokrotnie sam zainteresowany sugerował użytkownikom ten typ skargi - co czynię.

PS. forumowiczów proszę o rzeczową dyskusję, a nie zainteresowanych tematem o nie pisanie komentarzy nie dotyczące tematu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lip 2011r. 13:18  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 12 Lip 2011r. 13:42  
Cytuj
Jeśli funkcja moderatora wg niektórych użytkowników nie pozwala mi na udzielanie się na forum i wyrażania własnych opinii to szanowny zarządzie proszę zwolnić mnie z tej funkcji. Nie będę zakładał dodatkowego konta i skakał między moderatorem a zwykłym użytkownikiem.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2195
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 12 Lip 2011r. 13:49  
Cytuj
Popieram w 100% od siebie dodam że Andrzejek byłby doskomałym cenzorem w czasach prl-u towarzysze byliby z niego dumni.

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 18
Dołączył: 4 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lip 2011r. 14:00  
Cytuj
Im brzytsza uroda tym większe zapendy cenzorskie. Jakoś to tak idzie w parze. Andrzejek nie należy do urodziwych facetów, odreagowuje w cenzurowaniu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 400
Dołączył: 27 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lip 2011r. 14:07  
Cytuj
Moje komentarze też ostatnio,,giną" więc myślę że prośba jak najbardziej uzasadniona!!!!!!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 12 Lip 2011r. 14:13  
Cytuj
Przypominam, że nie jestem jedynym moderatorem na forum.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2229
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lip 2011r. 14:23  
Cytuj
Co tak się Andrzeja uczepiliście ? smiech2
Ja nie wiem który moderator no ale faktycznie jest jeden taki "typ" co usuwa niewygodne posty na forum wkurzające to jest trzeba przyznać, ale najgorsze od jakiegoś czasu jest to poprawianie przez jakiegoś moderatora "kozaka" na czerwono to co napiszą ludzie.. normalnie mnie szlak na to trafia jak widzę takie poprawki.
I założę się że gdyby nie to że ten ortograficzny kozak czyli moderator posiada przeglądarkę mozille firefox to sam by nie wiedział gdzie jakie błędy są.. hahahah!! smiech2
A tak to mu mozilla poprawia i gość swieci juz.
No ale ciekawe jak długo ten post tu będzie smiech2

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11609
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lip 2011r. 15:11  
Cytuj
Andrzejek - jest zaprzeczeniem moderatora. Całkowicie popieram apel. Niestety w "zarządzie" również są osoby zachowujące się jak Andrzejek - stąd jego postępowanie znajduje poklask - mam na myśli "Jacka85"

"Andrzejek" notorycznie łamie regulamin, obraża, nakłania innych do obrażania i przymyka oko na łamanie regulaminu przez osoby z tej samej opcji politycznej. Prowokuje do agresji. Nie reaguje na prośby o usunięcie obraźliwych wpisów.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2195
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 12 Lip 2011r. 15:24  
Cytuj
CYTAT
Im brzytsza uroda tym większe zapendy cenzorskie. Jakoś to tak idzie w parze. Andrzejek nie należy do urodziwych facetów, odreagowuje w cenzurowaniu.
Znam takie ktore nazywały andrzejka ciachem więc nie jest tak źle.W pierwszej kolejnosci andrzejek powine zmienić podpís pod awatarem z neutralny na stronniczy lub jeśli ma troche rozumu usunąć na stałe.

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 188
Dołączył: 24 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lip 2011r. 15:35  
Cytuj
Zarejestrowałem się na tym forum w momencie kiedy Andrzejek objął funkcję moderatora miedzy innymi dlatego,by zaprotestować przeciwko tej decyzji.
Popieram to co napisał "wilgny".
Andrzejek to człowiek bardzo zadufany w sobie lub bardzo zakompleksiony i dlatego odreagowuje swoje kompleksy na forum.Było to do zniesienia gdy był zwykłym użytkownikiem ale jako moderator jest nie do przyjęcia.
Podpisuję się pod petycją 2 rękami.

CYTAT
Jeśli funkcja moderatora wg niektórych użytkowników nie pozwala mi na udzielanie się na forum i wyrażania własnych opinii to szanowny zarządzie proszę zwolnić mnie z tej funkcji. Nie będę zakładał dodatkowego konta i skakał między moderatorem a zwykłym użytkownikiem.


Niech zarząd przychyli się do prośby Andrzejka!

Wchodząc do tej Europy musimy pamiętać, ze tam są plusy dodatnie i ujemne. /Lech Wałęsa/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 527
Dołączył: 15 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lip 2011r. 15:36  
Cytuj
Jeśli to andrzejek jest osobą która w ostatnich dniach intensywnie trolowała pod postami uzytkowników doszukując się brakujących kropek, przy jednoczesnym ignorowaniu wyzwisk w temacie o ratownikach to jestem jak najbardziej na za usunięciem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 446
Dołączył: 8 Marz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lip 2011r. 15:40  
Cytuj
Zgadzam się z argumentami przedmówców i popieram apel.Z tym moderatorem nawet nie chce się pisać postów aby nie zejść do jego poziomu.

Wyrażam wyłącznie prywatne poglądy, do czego mam prawo, zgodnie z art. 54 Konstytucji RP
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 94
Dołączył: 5 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lip 2011r. 16:13  
Cytuj
a ja sie nie zgadzam z tym wszystkim co piszecie, szacun dla takich modow jak jacek i andrzejek, ktorzy moderuja i wypowiadaja sie z jednego konta :] z 2 by im znacznie latwiej bylo, bo mogliby ciac wszystko i nic by nie bylo, mirek przeciez polowa twoich postow, zdjec itd moze kogos obrazic i ty masz pretensje ? :] jak wymoderuje - ...... cenzurant, nie wymoderuje tylko wciaga sie w pyskowke - to ........ nie moderator, bo moderator powinien siedziec w budzie :]
ciezko tak polaczyc role opozycji i moda, ale wg mnie i tak niezle sobie radzi :]


Nie przeklinamy, Andrzejek umiech

\"Bóg zsyła na ludzi cierpienie w różnych celach. Bywa tak, że cierpienie dziecka jest jedynym sposobem, by rodzice stali się dobrymi ludźmi\" - mirek777, Stalowa Wola, 19 Cze 2011r.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 446
Dołączył: 8 Marz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lip 2011r. 16:25  
Cytuj
Jeden pozytyw a myślałem,że nikt się za Andrzejkiem nie ujmie.Fakt faktem najaktywniejszy moderator na tym forum akt faktem to trzeba mu przyznać.Brak wiedzy w danym temacie zastępuje aktywnością i usuwaniem nie wygodnych postów.

Wyrażam wyłącznie prywatne poglądy, do czego mam prawo, zgodnie z art. 54 Konstytucji RP
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 12 Lip 2011r. 16:39  
Cytuj
Jakieś przykłady usuwania niewygodnych postów?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4951
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 12 Lip 2011r. 16:49  
Cytuj
Zawsze potrzebny jest jakiś upierdliwiec do którego można się przypie..lić!Taki zawór bezpieczeństwa.

Niestety Andrzejku.Chociaż Naród Ci wybaczy,Stwórca odpuści to u nas masz przeje..ne!Ktoś tak musi mieć.

Andrzejek!Zbanujemy Cię! Co niniejszym czynię.BAM ! BAM!

Zamiast "neutralny", co niektórym nie odpowiada ,wpisz sobie "PH 5,5"

ZAWSZE MÓWIŁEM, ŻE POLITYKĘ I KABARET, POWINNO SIĘ OGLĄDAĆ OSOBNO.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 527
Dołączył: 15 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lip 2011r. 16:57  
Cytuj
CYTAT
Zamiast \"neutralny\", co niektórym nie odpowiada ,wpisz sobie \"PH 5,5\"

Jak już chcesz zabłysnąć poczuciem humoru to zalecam trzymać się dziedzin, które są Ci lepiej znane niż chemia...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11609
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lip 2011r. 17:18  
Cytuj
CYTAT
Jakieś przykłady usuwania niewygodnych postów?


Musiałbym robić zrzuty ekranowe każdego zamieszczanego postu. Nie pozostawiasz zazwyczaj nawet śladu ingerencji. Po prostu posty znikają.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lip 2011r. 17:20  
Cytuj
Nie bardzo rozumiem ten post, nie tylko andrzejek jest moderatorem. W zeszłym tygodniu zmienił się regulamin SM. Dodano pkt."6. Na forum należy wypowiadać się w języku polskim i przestrzegać zasad poprawności językowej, w szczególności:
a. Zdanie zaczynamy wielką literą - kończymy kropka.
b. Używamy znaków interpunkcyjnych
c. Staramy się używać polskich znaków (ą,ć,ś,ź,ż,ó,ł,ę,ń)"
Chodzi o to aby na forum panował porządek. Każdy kto moderuje post podpisuje się pod tym więc to nie jest tak że nie wiadomo kto to robi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 527
Dołączył: 15 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lip 2011r. 17:27  
Cytuj
CYTAT
Nie bardzo rozumiem ten post, nie tylko andrzejek jest moderatorem. W zeszłym tygodniu zmienił się regulamin SM. Dodano pkt.\"6.

Po pierwsze ten od moderowania kropek się nie podpisywał.
Po drugie w czasie kiedy poprawiał kropki w temacie obok ktoś rzucał debilami, co do tej pory nie zostało wymoderowane.
Po trzecie jak się chce poprawności językowej to może wypadałoby zacząć od siebie - pomijając wypowiedzi moderatorów i adminów na forum - poziom języka polskiego prezentowany przez 'redaktorów' w artykułach na sm jest po prostu żenujący.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11609
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lip 2011r. 17:28  
Cytuj
Jest tu bardzo wiele moderowania bez podpisu - przeglądnij sobie trochę postów wstecz - zwłaszcza w tematach politycznych. Pozostali moderatorzy raczej nie łamią regulaminu, nie obrażają, nie tolerują kumpli z tej samej opcji i nie prowokują agresji.

Dodam jeszcze, że "Andrzejek" obraża nie tylko na forum - wysyła również obraźliwe wiadomości na PW - jako "moderator" oczywiście

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lip 2011r. 17:34  
Cytuj
CYTAT
[cytat]Nie bardzo rozumiem ten post, nie tylko andrzejek jest moderatorem. W zeszłym tygodniu zmienił się regulamin SM. Dodano pkt.\\\"6.
Po pierwsze ten od moderowania kropek się nie podpisywał.
Po drugie w czasie kiedy poprawiał kropki w temacie obok ktoś rzucał debilami, co do tej pory nie zostało wymoderowane.
Po trzecie jak się chce poprawności językowej to może wypadałoby zacząć od siebie - pomijając wypowiedzi moderatorów i adminów na forum - poziom języka polskiego prezentowany przez \'redaktorów\' w artykułach na sm jest po prostu żenujący.


Chyba nie jesteś na bieżąco. Post o ratownikach został zmieniony. Ponadto skoro jest regulamin to może kropki sobie zmieniać skoro jest to niezgodne z regulaminem a ma służyć nam czytelnikom. Jeśli jest jakiś temat który narusza regulamin wystarczy zgłosić do moderatora (również do mnie), jako moderatorzy nie jesteśmy w stanie wszystkiego upilnować.

Macie takie obraźliwe wiadomości które wysłał?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11609
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lip 2011r. 17:39  
Cytuj
Oczywiście

Zamieszczę, jak dostanę zgodę "zarządu" - ostatnio za zamieszczenie wiadomości z PW "Jacek85" chciał mnie zbanować.

Sprawę zgłaszałem do "zarządu"

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 527
Dołączył: 15 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lip 2011r. 17:40  
Cytuj
Zwracam honor ;-) Nie był wymoderowany jeszcze jakieś dwie godziny temu, co nie zmienia faktu, że ktoś tu ma pomylone priorytety.
Do reszty się nie odniesiesz?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 188
Dołączył: 24 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lip 2011r. 17:45  
Cytuj
[cytat]

Chyba nie jesteś na bierząco. Post w ratownikach został zmieniony. Ponadto skoro jest regulamin to może kropki sobie zmieniać. Jeśli jest jakiś temat który narusza regulamin wystarczy zgłosić do moderatora (również do mnie), jako moderatorzy nie jesteśmy w stanie wszystkiego upilnować.
[cytat]

Panowie moderatorzy zacznijcie sami pisać poprawnie...
A co do Andrzejka to nie chodzi wyłącznie o usuwanie postów czy poprawianie pisowni ale o całokształt zachowania na forum.

Wchodząc do tej Europy musimy pamiętać, ze tam są plusy dodatnie i ujemne. /Lech Wałęsa/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 3 4 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » StaloweMiasto » StaloweMiasto »