NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Sport »
Nowy Temat Odpowiedz
Pudzian, co myslicie o wczorejszej walce pudziana?
Posty: 57
Dołączył: 14 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Maja 2011r. 17:56  
Cytuj
jestem marynarzem i bedac w portah afryki ,kanady,usa,i etc stoczylem mnóstwo walk miałem połamane wszystkie kosci a takiego thompsona to bym rozniósł na butach po tawernie w rio de janerio zal było patrzec choc pudzian mial go juz w pierwszej rundzie szkoda

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Maja 2011r. 17:56  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4978
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 22 Maja 2011r. 18:04  
Cytuj
Jesteś Wielki Mzimu.
Słyszałem jak ostanio pobiłeś 10 chłopaków.Dostali taki wpienicz ,że niektórym nawet kredki z tornistrów się wysypały.Cóż ,niewielu potrafi sprawić łomot starszakom z pobliskiego przedszkola.
Pudzianowi możesz pchły jego psa wyprowadzać na spacer.
Zostały ci porty Antarktydy.Maszeruj albo giń.

TERAZ GDY JEST JUŻ PO WSZYSTKIM, WSZYSTKO JEST JUŻ NICZYM.`
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 57
Dołączył: 14 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Maja 2011r. 18:20  
Cytuj
zapraszam cie cipko do portu w gdyni 22 czerwca zapytaj kogokolwiek o borsuka i wtedy ci kredki wypadna z tornistra jezeli masz odwage i mama cie pusci tak daleko samego

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 21
Dołączył: 18 Wrz 2010r.
Skąd: tu i tam
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Maja 2011r. 18:20  
Cytuj
wg mnie wreszcie swój trafił na swojego. W końcu to normalne, że na początku kariery ciągle wygrywać nie może! Nic Pudzianowi nie stało się przez to, że wczoraj przegrał. Na pewno dobre wnioski wyciągnie z wczorajszej walki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1100
Dołączył: 2 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Maja 2011r. 13:03  
Cytuj
Jusek, nie prowokuj bo kris8010 się wkurzy i nas wszystkich pozabija!
Widać od razu że to kozak nad kozaki. Jakby na ringu walczył sam przeciw Pudzianowi, Sylvie, Jemieljanienko i Norrisowi to by ich jedną ręką pozabijał!

*Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów* /Stanisław Lem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 141
Dołączył: 19 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Maja 2011r. 16:45  
Cytuj
pudzian sie skonczyl,nigdy nie byl i nie bedzie fihterem taka prawda

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4978
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 23 Maja 2011r. 17:23  
Cytuj
CYTAT
pudzian sie skonczyl,nigdy nie byl i nie bedzie fihterem taka prawda

Możliwe.
Gościu zrobił więcej niż pozostali nasi w tej dziedzinie.
Możemy Pudziana krytykować,ale niech robią to ci,co zrobili cokolwiek takiego jak On.
Mocny w gębie to może być byle "lachociąg".
To do krisa8010.I jeszcze jedno-nie umawiam się z pewną męską częścią rowerową służącą do pedałowania.Mój pies się na Ciebie zgodził.
Dziwne.Trudno,ale nie dobieram jemu partnerów seksualnych.

TERAZ GDY JEST JUŻ PO WSZYSTKIM, WSZYSTKO JEST JUŻ NICZYM.`
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Maja 2011r. 22:35  
Cytuj
CYTAT
jestem marynarzem i bedac w portah afryki ,kanady,usa,i etc stoczylem mnóstwo walk miałem połamane wszystkie kosci a takiego thompsona to bym rozniósł na butach po tawernie w rio de janerio zal było patrzec choc pudzian mial go juz w pierwszej rundzie szkoda



To efekt nadmiernego oglądania szklanego ekranu, ewentualnie dopalacze nie były kupione w celu kolekcjonerskim ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 141
Dołączył: 19 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Maja 2011r. 23:16  
Cytuj
jusek co masz na mysli piszac ze zrobil wiecej w tej dziedzinie ? jezeli chodzi o promowanie zenujacego wiejskiego spektaklu pod tytulem KSW to moze i tak,jest poprostu maszynka do zarabiania pieniedzy w kiczowatym show polsatu.Prawidzwe MMA to z UFC nie ma z tym nic wspolnego,tam chlopaki sie bija naprawde a u nas to tak bardziej w ramach rozrywki.Dla Polski w tej dyscyplinie napewno zdecydowanie wiecej zrobil Pawel Nastula walczyc w Pridze ale malo kto o tym wie bo wtedy nie bylo to takie popularne.. zagranica smieja sie z tego calego KSW i z Pudziana dlatego zadni konkretni zawodnicy nie przyjezdzaja na te pseudo gale tylko ci ktorzy juz nie maja nic do stracenia albo tacy ktorzy sa juz wypaleni.. i potrzebuja kasy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 57
Dołączył: 14 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Maja 2011r. 05:05  
Cytuj
widzisz synek łatwo jest kozaczyc przed kompem wiec powtarzam 22 czerwiec port gdynia i pociagniesz lachy moim kolegom a jak twój pies lubi sie zabawic to dziwne ze jeszcze nie szczekasz i zamykam temat gamoniu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11656
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Maja 2011r. 07:00  
Cytuj
Fajnie że Pudzian oberwał. Lekcja pokory mu się przyda.
Śmieszą mnie kuguciki, przechwalające się swoim kozactwem, ranami w walkach i innych bzdurami. Ale to prymitywne.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 94
Dołączył: 5 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Maja 2011r. 08:54  
Cytuj
CYTAT
widzisz synek łatwo jest kozaczyc przed kompem wiec powtarzam 22 czerwiec port gdynia i pociagniesz lachy moim kolegom a jak twój pies lubi sie zabawic to dziwne ze jeszcze nie szczekasz i zamykam temat gamoniu

nie znalem zadnego marynarza, ale slyszalem ze w kazdym porcie inna dziewczyna, a tu prosze inaczej daja rade :]

\"Bóg zsyła na ludzi cierpienie w różnych celach. Bywa tak, że cierpienie dziecka jest jedynym sposobem, by rodzice stali się dobrymi ludźmi\" - mirek777, Stalowa Wola, 19 Cze 2011r.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Sport »