NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Inwestycje, zmiany, polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Protestuja - zarabiają średnio 8700zł, Protestuja - zarabiają średnio 8700zł
Posty: 94
Dołączył: 13 Maja 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Maja 2011r. 20:40  
Cytuj
Zdemolowane wejście do budynku, bijatyka z ochroną i policją. Związkowcy i pracownicy z KGHM Polska Miedź wzięli sprawy w swoje ręce i siłą chcą wywalczyć 300 złotych podwyżki dla każdego pracownika. Zarząd zgodzić się nie chce i podaje średnie zarobki w firmie - 8,7 tys. złotych. Suma może przyprawić o zawrót głowy niejednego ciężko pracującego Polaka. Związkowcy wiedzą jednak swoje.
http://www.tvn24.pl/28377,1701942,0,1,niebezpieczne-zwiazki,wiadomosc.html

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Maja 2011r. 20:40  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 540
Dołączył: 14 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Maja 2011r. 20:47  
Cytuj
Jakoś mnie nie dziwi taka średnia jak prezesi zarabiają ponad 100tyś miesięcznie.Na Hucie w Stalowej średnia niby wynosi 3700zł a zwyczajny pracownik zarabia ok 1300-1500zł. Pomyśl zanim coś napiszesz,fak jest faktem ze zarabiaja tam dobrze i to duzo wiecej niz w innych firamach w PL ale nie wszyscy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 307
Dołączył: 23 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Maja 2011r. 20:56  
Cytuj
Najniższa to z tego co podawali wynosi 3800 brutto dla świeżaka.

Odważni nie żyją wiecznie ale ostrożni nie żyją wcale !!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 159
Dołączył: 11 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Maja 2011r. 21:06  
Cytuj
Tak jak na tym filmie to powinna cała Polska ruszyć. Pogonić mafię rządzącą od 1989 roku.

\"Platforma jest przede wszystkim wielką mistyfikacją. (...) W istocie jest takim świecącym pudełkiem. Mamy do czynienia z elegancko opakowaną recydywą tymińszczyzny lub nowym wydaniem Polskiej Partii Przyjaciół Piwa, której kilku liderów znakomicie się odnalazło w PO.\" Stefan Niesiołowski - \"Świecące pudełko\", Gazeta Wyborcza 19.09.2001
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 133
Dołączył: 16 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Maja 2011r. 21:14  
Cytuj
Zarabiają tyle bo cały konglomerat dobrze prosperuje, z reszta nie ma sie co dziwić, spójrz na notowania miedzi i srebra (pomijam ostatnią przecenę ale to była bańka umiech)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 159
Dołączył: 11 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Maja 2011r. 21:21  
Cytuj
Ile by ludzie mogli więcej zarabiać jakbyśmy nie musieli utrzymywać partii politycznych, sejmu, senatu, urzędów itd. Zostawić tylko wojsko, straż i policję, a także samorząd na minimalnym poziomie i tyle. Czy ktoś policzył ile ta mafia pochłania kasy?

\"Platforma jest przede wszystkim wielką mistyfikacją. (...) W istocie jest takim świecącym pudełkiem. Mamy do czynienia z elegancko opakowaną recydywą tymińszczyzny lub nowym wydaniem Polskiej Partii Przyjaciół Piwa, której kilku liderów znakomicie się odnalazło w PO.\" Stefan Niesiołowski - \"Świecące pudełko\", Gazeta Wyborcza 19.09.2001
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5002
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Maja 2011r. 21:30  
Cytuj
Senat i starostwa są zbędne, i nie tylko one, ograniczyć poslów o połowe, zabrać dodatki i usuwać biurokracje. mało dzieci - zamykać szkoly itp

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 324
Dołączył: 10 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Maja 2011r. 21:33  
Cytuj
CYTAT
Tak jak na tym filmie to powinna cała Polska ruszyć. Pogonić mafię rządzącą od 1989 roku.


I co dalej ?.


Potem wybrać nową , już to przerabialiśmy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 159
Dołączył: 11 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Maja 2011r. 21:36  
Cytuj
Jak to co dalej. Normalna Polska a nie hybryda komuno-kapitalizmu. Przecież cała miernota polityczna wraz z rodzinami i pociotkami uwiła sobie ciepłe gniazdka w urzędach i wysysają soki z pracujących za marne grosze ludzi. Marne grosze zarabiają, bo przecież trzeba utrzymać na godnym poziomie rozrastającą się "rodzinkę" polityczną (dotyczy ogólnej klasy politycznej bez rozbicia na partie). To jest ta zaraza i mafia niszcząca ten kraj. I tu jest potrzebna rewolucyjna zmiana. Nie mogą wysysać kasy z ludzi uczciwie pracujących. Wtedy wszyscy poczujemy ulgę. Czy tak trudno zauważyć ile biurokracji przybywa? Ktoś na to musi zarobić. To jest rak.

CYTAT
Senat i starostwa są zbędne, i nie tylko one, ograniczyć poslów o połowe, zabrać dodatki i usuwać biurokracje. mało dzieci - zamykać szkoly itp


Szkoła tylko podstawowa 8 klasowa (likwidacja gimnazjów) powinna być bezpłatna i obowiązkowa, aby nie było analfabetyzmu w narodzie. Dalsze kształcenie tylko prywatne i tylko płatne. Jeśli młoda osoba wykazywałaby zdolności do dalszej nauki, a jej rodziców nie byłoby stać opłacić czesnego to wtedy dalszą naukę dofinansowałyby stypendia gminne. Tylko dla najlepszych. A na resztę szkoda publicznych pieniędzy.

\"Platforma jest przede wszystkim wielką mistyfikacją. (...) W istocie jest takim świecącym pudełkiem. Mamy do czynienia z elegancko opakowaną recydywą tymińszczyzny lub nowym wydaniem Polskiej Partii Przyjaciół Piwa, której kilku liderów znakomicie się odnalazło w PO.\" Stefan Niesiołowski - \"Świecące pudełko\", Gazeta Wyborcza 19.09.2001
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 5 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Maja 2011r. 21:50  
Cytuj
CYTAT
Jak to co dalej. Normalna Polska a nie hybryda komuno-kapitalizmu. Przecież cała miernota polityczna wraz z rodzinami i pociotkami uwiła sobie ciepłe gniazdka w urzędach i wysysają soki z pracujących za marne grosze ludzi. Marne grosze zarabiają, bo przecież trzeba utrzymać na godnym poziomie rozrastającą się \"rodzinkę\" polityczną (dotyczy ogólnej klasy politycznej bez rozbicia na partie). To jest ta zaraza i mafia niszcząca ten kraj. I tu jest potrzebna rewolucyjna zmiana. Nie mogą wysysać kasy z ludzi uczciwie pracujących. Wtedy wszyscy poczujemy ulgę. Czy tak trudno zauważyć ile biurokracji przybywa? Ktoś na to musi zarobić. To jest rak.

CYTAT
Senat i starostwa są zbędne, i nie tylko one, ograniczyć poslów o połowe, zabrać dodatki i usuwać biurokracje. mało dzieci - zamykać szkoly itp


Szkoła tylko podstawowa 8 klasowa (likwidacja gimnazjów) powinna być bezpłatna i obowiązkowa, aby nie było analfabetyzmu w narodzie. Dalsze kształcenie tylko prywatne i tylko płatne. Jeśli młoda osoba wykazywałaby zdolności do dalszej nauki, a jej rodziców nie byłoby stać opłacić czesnego to wtedy dalszą naukę dofinansowałyby stypendia gminne. Tylko dla najlepszych. A na resztę szkoda publicznych pieniędzy.


Znów fascynat JKM... jest tak prostacki, że nie trawię człeka

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 324
Dołączył: 10 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Maja 2011r. 21:51  
Cytuj
Maciuś staruj w następnych wyborach na np. Radnego, zobaczysz jak punkt widzenia zmienia się w zależności od miejsca siedzenia.

Też mam dość tej obłudy zakłamania, ale to nie moja wina, że my Polacy nie potrafimy rządzić, decydować sami o swoim losie, dopiero jak mamy bat na dupie potrafimy się zjednoczyć i mówić jednym językiem, walczyć o dobro swoje i innych.
Przykre to, ale tacy my Polacy jesteśmy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 159
Dołączył: 11 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Maja 2011r. 21:52  
Cytuj
CYTAT
Znów fascynat JKM... jest tak prostacki, że nie trawię człeka


Towarzyszko, to ja mogę ciebie nie trawić, bo muszę ciężko pracować na wasze utopijne wizje. Płać sama za swoje wizje a od pieniędzy ludzi uczciwie pracujących wara!

\"Platforma jest przede wszystkim wielką mistyfikacją. (...) W istocie jest takim świecącym pudełkiem. Mamy do czynienia z elegancko opakowaną recydywą tymińszczyzny lub nowym wydaniem Polskiej Partii Przyjaciół Piwa, której kilku liderów znakomicie się odnalazło w PO.\" Stefan Niesiołowski - \"Świecące pudełko\", Gazeta Wyborcza 19.09.2001
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 5 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Maja 2011r. 22:15  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Znów fascynat JKM... jest tak prostacki, że nie trawię człeka


Towarzyszko, to ja mogę ciebie nie trawić, bo muszę ciężko pracować na wasze utopijne wizje. Płać sama za swoje wizje a od pieniędzy ludzi uczciwie pracujących wara!


A ty myślisz, że kim ja jestem, od JKM???
Tyram od świtu do nocy ... i nie życze sobie tego typu komentarzy.. bo mam gdzieś twoje pieniądze i twoje chore wizje.
A poza tym tacy "zawróceni" towarzysze jak ty, są zazwyczaj bardziej papiescy niż sam świątobliwy JKM.
Tak więc daruj sobie wypociny.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 159
Dołączył: 11 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Maja 2011r. 22:19  
Cytuj
Uspokój się. Życzyć to sobie możesz od swoich służących.
Jesteś nawróconą towarzyszką na obecną burżuazję. Dobrze ci dzisiaj. Ale tak nie jest milionom ludzi w tym kraju. Przez wasze układy biznesowo - polityczne. Towarzysze. I nie zapomnij, że mamy wolność polityczną i możemy namawiać na inną wizję Polski niż wasza towarzysze.

\"Platforma jest przede wszystkim wielką mistyfikacją. (...) W istocie jest takim świecącym pudełkiem. Mamy do czynienia z elegancko opakowaną recydywą tymińszczyzny lub nowym wydaniem Polskiej Partii Przyjaciół Piwa, której kilku liderów znakomicie się odnalazło w PO.\" Stefan Niesiołowski - \"Świecące pudełko\", Gazeta Wyborcza 19.09.2001
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Maja 2011r. 22:21  
Cytuj
Darujcie sobie. Narazie moderuję, potem będę kasował obraźliwe posty.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 5 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Maja 2011r. 23:06  
Cytuj
CYTAT
Uspokój się. Życzyć to sobie możesz od swoich służących.
Jesteś nawróconą towarzyszką na obecną burżuazję. Dobrze ci dzisiaj. Ale tak nie jest milionom ludzi w tym kraju. Przez wasze układy biznesowo - polityczne. Towarzysze. I nie zapomnij, że mamy wolność polityczną i możemy namawiać na inną wizję Polski niż wasza towarzysze.


Dobrze mi, bo pracuję. Jestem za młoda na "nawracanie". Startowałam od głębokiego ZERA. Teraz mam dobry zawód (nie stanowisko) na który SAMA zapracowałam, "niezależę" od nikogo. A juz w szczególności od tzw. układów (o dziwo).
A skoro ty jesteś taki bystrzak, to czemu narzekasz? Bystrzaki zarabiają dobrze i nie potrzebują układów towarzyskich... Widocznie coś nie tak z twoim intelektem i nadajesz się na tzw. nisko płatne zajęcia.
A o to możesz mieć pretensje do samego siebie. Najlepiej płakać i tłumaczyć swoją "ciapowatość" układami, zydami, obcymi... itd.
Ciapa to ciapa i tyle.
A związki to w więkoszości superciapy, które tylko na plecach innych się promują.

U nas jest taka prawidłowość: im ktoś głupszy głośniej krzyczy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 159
Dołączył: 11 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Maja 2011r. 23:11  
Cytuj
Towarzyszko, przypominasz mi dawną obywatelkę z tego forum smiech2
Mnie nie interesuje to, czy masz zawód taki czy owaki. Piszę zupełnie o czym innym, a ty wyskakujesz jaka to uczona jesteś. Wracaj do swojego zajęcia bo do polityki się nie nadajesz.
Polska jest chorym, zbiurokratyzowanym krajem, który wymaga natychmiastowego leczenia. Pomyśl sobie, że skoro dziś tyrasz od świtu do nocy i zarabiasz X zł to po uleczeniu zarabiałabyś 2 razy X zł. Z twojego codziennego tyrania dużą część pracy zabierają pasożyty w postaci tych, o których napisałem powyżej. Więc albo nie myślisz w ogóle, broniąc obecnego status quo, albo nie znasz się na polityce. Obstawiam to drugie, więc wracaj do zajęć a politykę zostaw tym, którzy mają o tym pojęcie smiech2

\"Platforma jest przede wszystkim wielką mistyfikacją. (...) W istocie jest takim świecącym pudełkiem. Mamy do czynienia z elegancko opakowaną recydywą tymińszczyzny lub nowym wydaniem Polskiej Partii Przyjaciół Piwa, której kilku liderów znakomicie się odnalazło w PO.\" Stefan Niesiołowski - \"Świecące pudełko\", Gazeta Wyborcza 19.09.2001
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 5 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Maja 2011r. 23:20  
Cytuj
CYTAT
Towarzyszko, przypominasz mi dawną obywatelkę z tego forum smiech2
Mnie nie interesuje to, czy masz zawód taki czy owaki. Piszę zupełnie o czym innym, a ty wyskakujesz jaka to uczona jesteś. Wracaj do swojego zajęcia bo do polityki się nie nadajesz.
Polska jest chorym, zbiurokratyzowanym krajem, który wymaga natychmiastowego leczenia. Pomyśl sobie, że skoro dziś tyrasz od świtu do nocy i zarabiasz X zł to po uleczeniu zarabiałabyś 2 razy X zł. Z twojego codziennego tyrania dużą część pracy zabierają pasożyty w postaci tych, o których napisałem powyżej. Więc albo nie myślisz w ogóle, broniąc obecnego status quo, albo nie znasz się na polityce. Obstawiam to drugie, więc wracaj do zajęć a politykę zostaw tym, którzy mają o tym pojęcie smiech2


Gościu, temat dotyczy związków zawodowych i ciągniętej przez działaczy wielkiej kasy na koszt firmy w której mają pracować a nie politykować. To ty wyjeżdżasz z ni z gruszki ni z pietruszki nt. urzędników czy polityków... Im mniej tych trutni tym lepiej dla gospodarki.
Jeśli i ty zajmujesz się polityką to gratuluję polityce takiego "zajmowacza".
Idę spać - szkoda mi nocy dla takich znawców.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 159
Dołączył: 11 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Maja 2011r. 23:24  
Cytuj
Odpowiadasz na moje posty a nie na temat związków zawodowych. Sama nie wiesz na co odpowiadasz? smiech2
Teraz nagle przyznajesz mi rację? A wcześniej atakujesz i wyzywasz zwolenników JKM?
Baby zmienne są smiech2

\"Platforma jest przede wszystkim wielką mistyfikacją. (...) W istocie jest takim świecącym pudełkiem. Mamy do czynienia z elegancko opakowaną recydywą tymińszczyzny lub nowym wydaniem Polskiej Partii Przyjaciół Piwa, której kilku liderów znakomicie się odnalazło w PO.\" Stefan Niesiołowski - \"Świecące pudełko\", Gazeta Wyborcza 19.09.2001
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1970
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Maja 2011r. 23:36  
Cytuj
Powstaje ciekawa dyskusja. Za realnego kapitalizmu będzie lepiej? W Chinach wyzyskują pracowników - pracują dużo w ciężkich warunkach, zarabiają mało, dlatego tam przenosi się produkcję. Poziom bezrobocia jest duży. Jak jednemu się nie spodoba, chętnie zatrudnią innego.

Kiedy budowano COP, Huta Stalowa Wola była największym zakładem przemysłu ciężkiego w wyzwolonej części Polski. Nikt nie myślał o prywatyzacji. Zaczęło się sypać w XXI wieku, a może od 1989. Nie chodzi o to, czy coś jest państwowe, czy prywatne. Każda duża firma ma zarząd i kompetentnych ludzi odpowiedzialnych za marketing i zarządzanie. Czołowe polskie zakłady upadają przez kolesiostwo, brak wizji rozwoju, milionowe premie dla prezesów, nieinwestowanie w nowe technologie, brak reklamy i złą politykę finansową.

CYTAT
Senat i starostwa są zbędne, i nie tylko one, ograniczyć poslów o połowe
Senat jest potrzebny, aby dopracować ustawy napisane przez (p)osłów w Sejmie. A może on blokuje korzystne ustawy? W mediach mało mówi się o tej instytucji. Co do powiatów - jeżeli obowiązki mogłyby z powodzeniem przejąć gminy lub województwa - czemu nie?

CYTAT
Szkoła tylko podstawowa 8 klasowa (likwidacja gimnazjów) powinna być bezpłatna i obowiązkowa, aby nie było analfabetyzmu w narodzie. Dalsze kształcenie tylko prywatne i tylko płatne.
Temat na osobny wątek. Jeżeli państwo ma opłacać edukację, liceum też powinno być bezpłatne. Studia to już inna bajka. Programy typu "Zwiększenie ilości absolwentów" sponsorowane przez UE tylko szkodzą. Ile osób zaczyna, ile rezygnuje po miesiącu, ile w połowie semestru, a ile odpada po sesji albo bierze awans (przynajmniej płacą za odrabianie przedmiotu)?

Problem jest taki, że na edukację idą astronomiczne kwoty, a jej wydajność jest na poziomie 10%. Pani Kasia Hall zafundowała kolejne problemy reformą.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 161
Dołączył: 26 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Maja 2011r. 07:57  
Cytuj
CYTAT
Zdemolowane wejście do budynku, bijatyka z ochroną i policją. Związkowcy i pracownicy z KGHM Polska Miedź wzięli sprawy w swoje ręce i siłą chcą wywalczyć 300 złotych podwyżki dla każdego pracownika. Zarząd zgodzić się nie chce i podaje średnie zarobki w firmie - 8,7 tys. złotych. Suma może przyprawić o zawrót głowy niejednego ciężko pracującego Polaka. Związkowcy wiedzą jednak swoje.
http://www.tvn24.pl/28377,1701942,0,1,niebezpieczne-zwiazki,wiadomosc.html


nie wierzę, że pracownik zarabia 8,7 tyś.(taki ze związku), tvn sieje zamęt jak zwykle. przeciez jak by zarabiali 8,7 tyś. to by siłą nie chcieli wywalczyć 300zł??????????

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 161
Dołączył: 26 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Maja 2011r. 08:05  
Cytuj
Problem jest taki, że na edukację idą astronomiczne kwoty, a jej wydajność jest na poziomie 10%. Pani Kasia Hall zafundowała kolejne problemy reformą.
[/cytat]

Akurat pani Kasia Hall swoja reformą wprowadza porządek w edukacji, w której panowało średniowiecze na tle innych krajów Europy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 5 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Maja 2011r. 08:18  
Cytuj
CYTAT
nie wierzę, że pracownik zarabia 8,7 tyś.(taki ze związku), tvn sieje zamęt jak zwykle. przeciez jak by zarabiali 8,7 tyś. to by siłą nie chcieli wywalczyć 300zł??????????


Błogosławieni, którzy nie widzieli a uwierzyli umiech
BTW
Czy zapłaciłabyś (jako pracodawca) gościowi, który zamiast pracować, cały miesiąc zajmuje się "walką" z Tobą - pracodawcą?? Stać by cię było na taki luksus??
Nawet gdyby to była niezadowolona sprzątaczka czy niania?
A oni zajmują zazwyczaj kierownicze stanowiska (z dużą kasą) i zamiast zarządzać kadrą, generować zyski i zarabiać, robią zadymy i udają świętoszków.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 161
Dołączył: 26 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Maja 2011r. 08:56  
Cytuj
Mała mi przepraszam,ale chyba nie czytasz ze zrozumieniem, jak ktoś zarabia 8,7 tyś. to nie bedzie walczył o 300zł,a conajmniej o kilka tysięcy. O 300 zł to sobie może powalczyć szary pracownik, co zarabia 1500 zł.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 25 Wrz 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Maja 2011r. 09:16  
Cytuj
3800 zł brutto jak to dumnie brzmi .1500 na ręke za m-c POd zięmią.Ktos powie reszta tez jest twoja !a no nie bo nawet OFE zaj.....bali
skoro tylko prezio za m-c ma 120000zł to prawienie o sredniej zakładowej jest nadużyciem wobec zwykłych pracownikow.
Jadą PO nas jak PO burej suce plując nam w ryj.prezesi ,lekarze, nauczyciele ,sędziowie, POlitycy itp................i bydło od PKB!
Wszystki wskazniki normy i standarty unijne tylko dla wybranych.bo kolega lekarz po fachu na zachodzie to ma tyle -tylko ze on ryje-i nie ma wypasionego barku z gorzałą i zapasem zegarkow na ręke

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Inwestycje, zmiany, polityka i gospodarka »