NawigacjaStart » Forum » StaloweMiasto » StaloweMiasto »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Cenzura na Stalowym Mieście,
Posty: 11628
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2011r. 10:25  
Cytuj
W stalowowolskim grajdołku doczekaliśmy się cenzury

Oto korespondencja jakiej doczekałem się od "cenzora" "Andrzejka"

CYTAT
Nie błaznuj tylko trzymaj się tematu. Nie będzie problemów. Cenzorze wyszukujący wady w awatarach i wypowiedziach u innych:-)))) a niewidzący wad u siebie:-))))


Moje zarzuty wobec tego "moderatora" oraz "Jacka85"

- przesladowanie mojej osoby na forum
- donosicielstwo ("Jacek85" powiadomił na PW lub w inny sposób "mośka" - o mojej skardze ne jego wulgarny wpis
- łamanie regulaminu (wpisy nie na temat, spamowanie, prowokowanie forumowiczów do wpisów nie na temat)
- jawne cenzurowanie wypowiedzi, bez nawet zaznaczania, że wpis był moderowany
- uswuwanie z serwera niewygodnych tematów ("Jacek85" usunął całkowicie temat o Komorowskim)
- wykorzystywanie funkcji moderatora w dyskusjach politycznych
- faworyzowanie "kumpli" - (fractal, mosiek)
- usuwanie wpisów niezgodnych w poglądami moderatora, nie łamiących żadnych podpunktów regulaminu

Zachęcam do publicznej debaty, o tym co się dzieje z tym kiedyś całkiem dobrym portalem.....

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2011r. 10:25  
Cytuj

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 56
Dołączył: 4 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2011r. 10:54  
Cytuj
zawsze tu byla cenzura i bedzie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11628
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2011r. 11:03  
Cytuj
Chylę czoła przed "anulką" - jedyna osoba, która poważnie podchodzi do tego, co robi. Próbowała coś zmienić, ale jest w mniejszości w zarządzie.....

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1396
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2011r. 11:22  
Cytuj
No i widzicie? Napisałem o 3 lemingach i Rafale, który powinien wyciągnąć wnioski i post wyparował. smiech2

PZPR przy obecnej PO to jak uniwersytet obok przedszkola. A miało być tak pięknie.....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1100
Dołączył: 2 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2011r. 11:27  
Cytuj
Debata zawsze dobra rzecz umiech

Największe problemy tego portalu (i co przeszkadza mu w osiągnięciu tytułu "najbardziej popularny portal o SW") to :

- ogólna amatorszczyzna i niepotrzebne wpadki w stylu zamieszczenia zdjęć bez pytania o zgodę autora - można raz się pomylić, ale tu widziałem kilka takich wpadek, szczególnie się uwzięliście na fotografa z ikarystyka.pl chytry

- nie dbanie o poziom kultury użytkowników, tacy ludzie jak mirek777 zamieniają to forum w trollownie na której strach coś napisać. Dyskusję na każdy temat sprowadzają do poziomu pyskówki.

- administracja używająca publicznie wulgaryzmów (anulka) - no comments

@mirek, wspomniałeś coś o 'donosicielstwie' i 'prześladowaniu'? Chyba mnie oczy mylą, koleś który publicznie domagał się żeby mnie zbanowano i wysyłano na mnie donosy do prokuratury pisze o 'donosicielstwie' i 'prześladowaniu'???

*Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów* /Stanisław Lem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 100
Dołączył: 23 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2011r. 11:27  
Cytuj
Faktycznie z postem wyborcy to jakieś jaja jak za komuny. Wygląda na to że ktoś sobie z SM prywatny folwark zrobil. Ciekawe czy mój zniknie,wyparyje, lub ulegnie biodegradacji?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1216
Dołączył: 8 Sie 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2011r. 11:29  
Cytuj
kolega wyborca PO ma bana umiech i w okresie jego trwania nikt go tutaj na poważnie nie bierze.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1100
Dołączył: 2 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2011r. 11:29  
Cytuj
Zapomniałem dopisać że z usuwaniem postów faktycznie przesadzacie. Co za dużo to niezdrowo.

*Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów* /Stanisław Lem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 188
Dołączył: 24 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2011r. 11:37  
Cytuj
Znając życie ten temat też niebawem znajdzie w koszu...

Wchodząc do tej Europy musimy pamiętać, ze tam są plusy dodatnie i ujemne. /Lech Wałęsa/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11628
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2011r. 11:51  
Cytuj
No to się "sm" zbłaźnił - daliście "Wyborcy PO" bana na 2 tyg - począwszy od 18 marca 2010 - dziś mamy 11 kwiecień.


Owszem, przyznaję, moje wypowiedzi, nie zawsze były na właściwym poziomie, dostałem upomnienie, przeprosiłem i od tego czasu, przestrzegam wszystkich zasad - i co się okazuje? - że pilnowany jestem tylko ja! Reszta może robić co chce! I dalej mam usuwane wpisy, choć nie spamuję a wpisy sa na temat. Do tego doszła ingerencja we wpisy "po cichu" - może nikt nie zauważy, że ten wpis miał inną treść.....
Skandal

Ot taki "fractal" - złamał prawo - cisza. Zamieścił obrazki obrażające uczucia religine - cisza. Spamuje - cisza...., Obraża - cisza....

Każdy forumowicz, ma prawo zgłosić naruszenie regulaminu. Błazenadą jest, donosić osobie, której skarga dotyczy, zamiast sprawiedliwie stosować regulamin, który sami sobie ustaliliście. Mało tego - zastosowaliście działanie prawa wstecz.

Co to ma być????

Co takiego napisał "Wyborca PO" że jego wpis został usunięty? - Wg tego, co ustaliliście, jego ban minął.
Co wy wyprawiacie????
Tracicie wiarygodność na całej linii.....

Już szczytem wszystkiego, było to, co "jacek85" zrobił z tematem "Cześć ich pamieci" - sprowokował forumowiczów, do ochydnych wpisów (zamysł tematu, był zgoła inny), a potem zamknął temat - podczas gdy to on sprowadził go do rynsztoka,....

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5002
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2011r. 12:00  
Cytuj
Kolego jest regulamin, przestrzegaj go. Skoro masz temat o smoleńsku to do niego dopisuj nowe fakty i przemyslenia. Proste

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11628
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2011r. 12:04  
Cytuj
To był temat - do składania kondolencji.....
I nie jestem twoim kolegą.

Popatrzcie na temat "Na polsacie patriotyzm zakazany" - to przecież śmiech PRL-u - prawie same pousuwane wpisy.....

Jakoś nie zamknąłeś tematu od razu. Najpierw swoim wpisem dałeś przyzwolenie, na komentarze polityczne, sprowokowałeś ludzi, a potem zdziwueni moderatorzy, że ludzie znów o tym samym....

To WY łamiecie regulamin.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5002
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2011r. 12:10  
Cytuj
Skoro wiesz ze połowa ludzi była za kaczyńskim, a dla połowy był powietrzem i powodem do włączenia szkła kontaktowego, czy szymona majewskiego to czego się spodziewasz. Społeczeństwo jest podzielone cały czas i tematy polityczne zawsze prowadzą do kłótni, pozatym temat kondolencyjny to taki w którym nie najeżdza się na partie x czy y juz pisać ten temat nie uważasz? Dlatefgo w regulaminie stoi jak byk by nie pisać tematów jezeli można dopisać sie do juz istniejącego

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11628
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2011r. 12:15  
Cytuj
To był temat "Cześć ich pamięci" ! - gdzie tu polityka -????
Nie tylko Kaczyński zginął - zamieściłęm pełną listę ofiar....
Tragedia ludzka. Śmierć, ból po stracie bliskich, wielka strata dla Narodu..... To miało byc składanie kondolencji..... I to Ty - pierwszy wpisałeś się z głupawym, dwuznacznym komentarzem - dałeś zielone światło innym - potem już poleciało..... A potem wasze zdziwienie.....

Znamienne jest, że nie odpowidacie na zarzuty. Bo to są fakty.
Sprowadziliście forum do rynsztoka.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5002
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2011r. 12:27  
Cytuj
Gdy obejmowałem moderowanie na forum było 16 tematów o polityce... teraz sa maksymalnie 4 jednoczesnie. Pisze duzo więcej osób z pytaniami niż wtedy. Więc w moim mniemaniu udało się

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11628
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2011r. 12:36  
Cytuj
No to rzeczywiście sukces.
Terminatorek - cenzorek powybijał tematy - ale trudność! Zwłaszcza jak to się robi w tak ordynarny i chamski sposób. Po prostu rewelka.

O ile zmniejszyła się aktywność internautów dzięki tobie?
Ja wiem, że nie masz dystansu do tego co robisz - to widać.
Myślę, że jeżeli nic się nie zmieni, to ten portal dostanie to, na co dzięki wam zasługuje.

I nie chcę juz z tobą dyskutować - nie masz argumentów na chamstwo i bezkrólewie które tu urządziliście. Cenzurujcie dalej.....

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5002
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2011r. 12:45  
Cytuj
ciesze sie że kończysz dyskusje.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1100
Dołączył: 2 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2011r. 12:52  
Cytuj
CYTAT
Ot taki "fractal" - złamał prawo - cisza. Zamieścił obrazki obrażające uczucia religine - cisza. Spamuje - cisza...., Obraża - cisza....


Jeśli to miał być żart to się nie udał. Prezentujesz sobą podręcznikowy wręcz przykład tzw. "moralności Kalego".

Kiedy ktoś wyrazi krytyczną opinie pod adresem ś.p. Kaczyńskiego to jest "obraza prezydenta RP, szarganie pamięci" itp. itd. Kiedy ty złośliwie przekręcasz nazwisko aktualnego prezydenta i publikujesz obraźliwe materiały o nim to jest "wyrażanie opinii gwarantowane przez wolność słowa". Kiedy ktoś zamieści obrazek-parodie szopek spod krzyża to jest "obraza uczuć religijnych". Kiedy mirek777 zamieszcza obrazki antysemickie to jest "wyrażanie opinii".

Typowa podwójna moralność, ty jesteś namądrzejszy a ludzie którzy mają inne poglądy to "głupie, zmanipulowane lemingi" które ciągle się tylko "ośmieszają" i "błaźnią".
Na tym zakończę tę dyskusje bo widzę że ona nie ma sensu.

Jacek, nie dawaj się sprowokować do kłótni, mirek tylko na to czeka. Najlepsza broń na trolla to ignorowanie typka umiech

*Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów* /Stanisław Lem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11628
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2011r. 12:56  
Cytuj
Kończę dyskusję z tobą - cenzorze.

CYTAT
Jacek, nie dawaj się sprowokować do kłótni, mirek tylko na to czeka. Najlepsza broń na trolla to ignorowanie typka


to tak apropos obrażania innych na forum i nie reagowania cenzorów

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 141
Dołączył: 19 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2011r. 13:05  
Cytuj
doradzam wam spotkac sie na zywo i w cztery oczy na ten temat podyskutowac,choc biorac pod uwage czestotliwosc waszych wpisow nie macie czegos takiego jak zycie towarzyskie,zal mi was.a to ze forum jest zarzadzane przez amatorow i stronicznych administratorow to prezciez wiadomomo nie od dzis..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5002
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2011r. 13:12  
Cytuj
Ja chwilowo siedze na długim L4 więc mam czas chwilowo. Chwilowo niestety w wolnych chwilach siedze w garażu, więc najszybciej tam.

Dodam tak od siebie że Komorowski w wielu oczach jest Beee i mozna pisac o nim obraźliwie, a Kaczyński jest święty. Trzeba tylko zrzumieć że są dwie strony i dlaq niektórych Kaczyński czy żywy czy marwty był miernym prezydentem i to się już nie zmien. A wogóle to ostatnio pojawia się trzeci nurt ludzi którym przeszkadzaja i jedni i drudzy i brakuje sensownej partii z nowymi twarzami

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11628
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2011r. 13:12  
Cytuj
ostatnie ostrzeżenie. Jeszcze raz ujawnisz prywatne rozmowy i wylatujesz.

Świetny komentarz do tego co wyrabiacie umiechumiechumiechumiechumiech
Poprosze podpunkt regulaminu, który tego zabrania.

CYTAT
Dodam tak od siebie że Komorowski w wielu oczach jest Beee i mozna pisac o nim obraźliwie, a Kaczyński jest święty. Trzeba tylko zrzumieć że są dwie strony i dlaq niektórych Kaczyński czy żywy czy marwty był miernym prezydentem i to się już nie zmien. A wogóle to ostatnio pojawia się trzeci nurt ludzi którym przeszkadzaja i jedni i drudzy i brakuje sensownej partii z nowymi twarzami


Jacek85 - wpis nie na temat
złamanie regulaminu pkt. 4c

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5002
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2011r. 13:23  
Cytuj
Po pierwsze to kultura, skoro pisze coś do ciebie to nie publicznie. Nietykiety pewnie nie znasz bo i skąd. invx miał racje by przywrócic stary regulamin z 40 punktami wtedy nikt nie miałby wątpliwości

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11628
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2011r. 13:25  
Cytuj
Gdzie to jest w Regulaminie????
Na jakiej podstawie mi grozisz banem??????

Sam popatrz - "fractal" - obraźliwa wypowedź (cisza) - ty wpis nie na temat (cisza), groźby wobec mnie - bezpodstawinie - tak właśnie działcie

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5002
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2011r. 13:28  
Cytuj
Masz wystarczajacą liczbe ostrzeżeN by to zrobić.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » StaloweMiasto » StaloweMiasto »