NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Rowerzyści »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Gdzie naprawie rower ???????, Jak w temacie :)
Posty: 37
Dołączył: 4 Sty 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Marz 2011r. 20:28  
Cytuj
Korzystając z tego ze już nam się robi wiosna do pracy można podążać na rowerku umiechNiestety mój jest zepsuty ,jeżeli ktoś wie gdzie mogę naprawić usterkę ,proszę o namiaryumiechpozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Marz 2011r. 20:28  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Marz 2011r. 20:29  
Cytuj
TipTop na Sandomierskiej.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2229
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Marz 2011r. 21:00  
Cytuj
Samemu się nie daa?

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 40
Dołączył: 13 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Marz 2011r. 21:54  
Cytuj
CYTAT
TipTop na Sandomierskiej.

z tego co wiem to nie na Sandomierskiej tylko w budynku ZBR-u
tam się przenieśli

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 123
Dołączył: 19 Paź 2008r.
Skąd: Stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Marz 2011r. 21:54  
Cytuj
Jezeli chcesz to moge Ci naprawic umiech) z rowerem nie ma wiekszego problemu umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 115
Dołączył: 4 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Marz 2011r. 22:03  
Cytuj
na górce bodaj ul. harcerska

"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją." Józef Piłsudski
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1260
Dołączył: 12 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 13 Marz 2011r. 23:26  
Cytuj
Jak chcesz miec rower w gorszy stanie niz masz..idz na gorke. To co oni tam wyprawiaja to sie w głowie nie miesci .

Polecam wyzej wymieniony tip top

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 92
Dołączył: 12 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Marz 2011r. 08:12  
Cytuj
CYTAT
Jak chcesz miec rower w gorszy stanie niz masz..idz na gorke. To co oni tam wyprawiaja to sie w głowie nie miesci .

Polecam wyzej wymieniony tip top


Zgadzam się z Mariuszem. Kiedys fajnie naprawiali rowerki ale ostatnio to co wyprawiaja to czyste oszustwo. Za kazdym razem musialem doplacac i ciagle zle robil ten wlasciciel. Polecam bardziej jego syna, przynajmniej konkretny gosc ale zakładu nie polecam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 123
Dołączył: 19 Paź 2008r.
Skąd: Stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Marz 2011r. 08:38  
Cytuj
a jakie masz usterki ???

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 250
Dołączył: 10 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Marz 2011r. 09:23  
Cytuj
tylko nie na harcerskiej u tegio goscia bo jesli nie chcesz miec roweru to prosze bardzo ja malo i co a wzywal bym policje to burak i sciemniacz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 153
Dołączył: 5 Maja 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Marz 2011r. 09:41  
Cytuj
Zależy jaka usterka ale sądzę że dobrze robi Czesiek i czasem od ręki jak coś drobnego .W garażach za dawną siedzibą starostwa na Popiełuszki.Tel na PW .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 92
Dołączył: 12 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Marz 2011r. 09:48  
Cytuj
Po raz drugi pisze antyreklame na harcerskiej. Nikomu nie polecam bo strasznie niesłowny gosc, rower odbieram od jego zony z dopłaty o której nie bylo mowy, odbieram rower po raz trzeci i za kazdym razem kazał przychodzic bo nie spodziewał sie ze przyjde. Upieral zie ze wymnienila małą zebatke u przerzutki a jego syn znalazl usterke( chwała mu za to bo przyznał racje) . Musialem znowu doplacic za starą zebatke. Koszt: Wymiana zebatek 230 zł plus doplata 40 zł oszustwo

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 92
Dołączył: 12 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Marz 2011r. 09:53  
Cytuj
OGÓLNIE ROBIE ANTYREKLAME NA HARCERSKIEJ BO PO RAZ TRZECI JA ZOSTALEM OSZUKANY A KOLEGA OSTATNIO. TEN WLASCICIEL TO NIETOMNY CZŁOWIEK I NIESŁOWNY, NIKOMPETENTNY. Z MOJEGO PUNKTU WIDZENIA CHYBA DRINKSUJE. NIE POLECAM , WRECZ ODRADZAM PANA STARSZEGO, POLECAM SYNA

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 153
Dołączył: 5 Maja 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Marz 2011r. 10:20  
Cytuj
Zgadzam się z Tobą bystry - na Harcerskiej gościa nie polecam !!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 15 Lis 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Marz 2011r. 11:59  
Cytuj
Polecam pana Krzysztofa ze sklepu sportowego Rojax, obok PKS.
Jest solidny, zna się na rzeczy.
Mogę podać nr telefonu.
y_olly_(at)_o2.pl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 20 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Marz 2011r. 14:46  
Cytuj
Ktoś wie czy gdzieś w stalowej jest możliwość przegwintowania ramy?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 91
Dołączył: 23 Wrz 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Marz 2011r. 14:55  
Cytuj
Sytuacja z Harcerskiej. Dałem do zaplecenia swoją obręcz, miałem też swoje szprychy. Chciałem początkowo żeby założył mi piastę ze starego koła, jednak gość sam zaproponował, że może mi sprzedać w dobrej cenie nową piastę z grupy Deore, a starą weźmie w rozliczeniu, pomniejszając tym samym koszt zakupu nowej piasty. Przystałem na jego propozycję i umówiłem się na odbiór zaplecionego koła za 3 dni. Przyszedłem w umówionym terminie i co widzę? Otóż obręcz podmieniona na jakieś dziadostwo (sam przyniosłem stożek Mavic'a), szprychy zaplótł owszem, ale również nie te, które mu dostarczyłem. Piasta się zgadzała, ale próbował mi wmówić, że żadnej piasty w rozliczeniu ode mnie nie brał... Po kilkudziesięciu minutach ostrej kłótni udało mi się odzyskać fanty, które mu dostarczyłem. Straciłem niepotrzebnie 3 dni, sporo nerwów, ale zyskałem doświadczenie. Nigdy więcej nie oddam do tego krętacza nic do naprawy, nawet otwieracza do konserw. Facet jest nierzetelny, kłamie w żywe oczy i z klientów robi idiotów. Nie znasz się kompletnie na usterkach rowerowych, nie idź do gościa bo pewnikiem zostaniesz oszukany. Koło ostatecznie zaplotłem u chłopaków ul. Sandomierskiej i ich mogę polecić.

Muzułmanie nie są zacofanymi fundamentalistami, po prostu taką mają tradycję, ty niepoprawna politycznie świnio! (c) nonsensopedia
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 339
Dołączył: 11 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Marz 2011r. 15:49  
Cytuj
Jak koledzy wyżej nie polecam tego gościa na ul. harcerskiej. Typ powiedział że za dwa dni wszystko będzie zrobione. Przychodzę w ustalonym terminie a rower nawet nie tknięty!!! Ten "mechanik" to jedna wielka porażka. Najlepiej idź do Rojaxu tam robią terminowo i dokładnie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 20 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Marz 2011r. 16:23  
Cytuj
Mam na sprzedaż kilka części rowerowych.

Przerzutka przednia: shimano sis
Przerzutka tylnia: shimano Tourney obsługuje 5,6,7 biegów
Wolnobieg: shimano na 7 biegów
Korba: Truvativ x-flow + support shimano
linki
pancerze do linek
łańcuch

Wszystkie części są nowe.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 37
Dołączył: 4 Sty 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Marz 2011r. 17:07  
Cytuj
Wielkie dzięki za odpowiedzi umiechz tym kolesiem na harcerskiej sam miałem do czynienia wiec wiem o czym piszecie.Jeżeli chodzi o kolesia z garażu za dawnym starostwem to tez słyszałem ze jest dobry ale kiedy można go zastać??pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1260
Dołączył: 12 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 14 Marz 2011r. 17:17  
Cytuj
Krzyska z Rojaxu tez mozna spokojnie polecic...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 527
Dołączył: 15 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Marz 2011r. 20:29  
Cytuj
Tak jak wcześniej pisałam, równiez nie polecam Harcerskiej.
Rower miał być tam kilka dni a był ponad tydzień i nic nie zostało zrobione. Facet twierdził, że wszystko oczyścił a hamulców nie da się ustawić. Rower jeździł tak samo jak przed oddaniem go na Harcerska, tylko portfel był szczuplejszy.

W TipTopie okazało się, że wszystko da się oczyścić i ustawić, da sie to zrobić szybko i w rozsądnych cenach.
Tylko Tip Top. Trzeba będzie odświeżyć rower na wiosnę. Ktoś wcześniej pisał, że się przenieśli. można potwierdzić?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 153
Dołączył: 5 Maja 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Marz 2011r. 20:40  
Cytuj
Czesiek za starostwem jest generalnie od 9.00 do 17.00 z przerwą 13.00-14.00 ale lepiej zadzwonić i się umówić.Wtedy jest pewne.W soboty nie pracuje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 123
Dołączył: 19 Paź 2008r.
Skąd: Stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Marz 2011r. 23:46  
Cytuj
hmm jeżeli chcesz to Ci naprawie ale wyjeżdżam w środę w delegacje i wracam dopiero we wtorek ale jak chcesz to mogę Ci naprawić rower tam nie ma dużego problemu jeżeli chcesz napisz i na pewno się dogadamy umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 22
Dołączył: 18 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 15 Marz 2011r. 16:50  
Cytuj
Pana Cześka też nie polecam. potrafi tylko pociapac jakims olejem, rower trzyma kilka dni tylko wprowadza i wyprowadza z garażu. Rower był tylko uciapany w oleju (nawet opony)a stwierdził,że zrobił i wymienił linki i pancerze prezutek a w rzeczywistości były stare porzewiałe

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Rowerzyści »