NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Poszukuje dj na wesele, dj na wesele
Posty: 22
Dołączył: 12 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Marz 2011r. 20:12  
Cytuj
witam, którego z Dj polecacie??? może grał u Was i jest godny polecenia? i ile kosztuje taka oprawa muzyczna wesela??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Marz 2011r. 20:12  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2230
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Marz 2011r. 21:02  
Cytuj
od 900zł w górę umiech
Wszystko zależy od profesjonalizmu danego Dja

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 331
Dołączył: 18 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Marz 2011r. 21:21  
Cytuj
nie polecam djKubusia - to naciągacz i oszust.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 75
Dołączył: 20 Sie 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Marz 2011r. 07:23  
Cytuj
"rcdcd" licz sie ze slowami. To nie portal jak allegro ze sie kogos naciaga za kupno wadliwego przedmiotu a potem oszukuje mowiac ze jest ten przedmiot sprawny.

ZAPRASZAM GORACO NA MOJA STRONKE WWW.DJKUBUS.KEEP.PL OBSLUGA MUZYCZNA ( WESEL,POPRAWIN,BALóW,STUDNIóWEK,ZABAW I INNYCH IMPREZ) WIECEJ NA STRONIE.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 104
Dołączył: 9 Cze 2010r.
Skąd: pysznica
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Marz 2011r. 09:31  
Cytuj
witam wszystkich jestem osobą zajmującą się obsługą imprez i nigdy nie słyszałam aby dj kubuś kogoś oszukał . jest miły sympatyczny i stara się sprostać wymaganiom osób zamawiających imprezę .zgadzam się z tym że nie każdemu może się podobać to co ktoś gra bo bardzo trudno dogodzić wszystkim jeżeli na imprezie jest 100 lub 150 osób .ale nie wymyślajmy komuś od oszustów bo jak znam życic to RCDCD jest z konkurencji tylko nikt bidaka nie nauczył na czym polega zdrowa konkurencja .

beza
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 331
Dołączył: 18 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Marz 2011r. 11:46  
Cytuj
kubus - ja Cie znam ;) pomysl, zrob rachunek sumienia, czy byles w porzadku do wszystkich? Nie obgadywales kogos? Byles uczciwy? Kierowales sie wartosciami wyzszymi? Jesli w stosunku do kogos nie byles w porzadku, nie oczekuj, ze ktos bedzie w stosunku do Ciebie ;) taka rada na przyszle lata Twojego zycia osobistego i zawodowego. A do innych - zapraszam na pw a dokladnie przedstawie problemy z dj kubusiem ;) a narazie neich Ci na nazwisko bedzie puchatek ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 75
Dołączył: 20 Sie 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Marz 2011r. 14:14  
Cytuj
CYTAT
A do innych - zapraszam na pw a dokladnie przedstawie problemy z dj kubusiem ;)


jesli sa jakies problemy ze mna to prosze przedstaw je publicznie nie ukrywaj ich tylko na pw. chybaa ze boisz sie ze cie rozpoznam umiech

A co do uczciwosci w mojej pracy to jestem w 100% pewien.

ZAPRASZAM GORACO NA MOJA STRONKE WWW.DJKUBUS.KEEP.PL OBSLUGA MUZYCZNA ( WESEL,POPRAWIN,BALóW,STUDNIóWEK,ZABAW I INNYCH IMPREZ) WIECEJ NA STRONIE.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 245
Dołączył: 30 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 10 Marz 2011r. 14:18  
Cytuj
Zespół Muzyczny --- http://www.rhytmic.pl/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 75
Dołączył: 20 Sie 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Marz 2011r. 14:21  
Cytuj
CYTAT
nie polecam djKubusia - to naciągacz i oszust.

a i jeszcze jedno "rcdcd" w mojej pracy nikogo nie naciagam ani nie oszukuje umiech bo by wychodzilo na to ze bym wziol z gory kase za impreze czy przyjecie weselne i sie nie zjawil.

ZAPRASZAM GORACO NA MOJA STRONKE WWW.DJKUBUS.KEEP.PL OBSLUGA MUZYCZNA ( WESEL,POPRAWIN,BALóW,STUDNIóWEK,ZABAW I INNYCH IMPREZ) WIECEJ NA STRONIE.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 29 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Marz 2011r. 14:22  
Cytuj
Przykład tego, że na internecie można obrażać wszystkich bezpodstawnie, bo nikt z tego nie będzie rozliczany. ''rcdcd'' gdybyś miał trochę odwagi i rozumu to powiedziałbyś to Kubie co o nim myślisz w prosto w twarz, a nie pisał tego na takim forum. Mnie jest Cię szkoda, bo pewnie siedzi przed monitorem jakiś zakompleksiony facet, który polepsza swoje samopoczucie takimi komentarzami. Nikt nie jest człowiekiem idealnym i nie wierzę, że TY kogoś nie obgadywałeś i byłeś zawsze w porządku do wszystkich.
A jeśli chodzi o DJkubusia to nie znam bardziej uczciwego człowieka od niego. A to jakim jest wspaniałym dj świadczy to, że zagrał na wielu weselach i imprezach w całej Polsce i każdy był zadowolony.
Także 'rcdcd' pomyśl zanim coś napiszesz i kogo masz zamiar obrażać. Bo jeśli w taki sposób próbujesz zrobić antyreklamę jednemu z najlepszych dj w naszym regionie to świadczy to tylko o Tobie, bo każdy prawdziwy mężczyzna tak się nie zachowuje.
A TWOJE KOMENTARZE I TAK NIE ZASZKODZĄ DJKUBUSIOWI ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 28
Dołączył: 17 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Marz 2011r. 15:44  
Cytuj
rcdcd czy jakos tak - cwaniakiem kazdy moze byc anonimowo. Napisz co wiesz i podpisz imieniem i nazwiskiem.
Rzucać oszczerstwa pod zmyslonym nickiem moze kazdy.

Nie znam DJKubusia, ale ja mialam wesele 9lat temu i moim DJem był DJ słońce. umiech

Jeszcze jest DJ Squad - Jarek - nie mam namiarow na zadnego z nich.

Pozdrawiam

Oranż Ada
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Marz 2011r. 00:56  
Cytuj
CYTAT

jesli sa jakies problemy ze mna to prosze przedstaw je publicznie nie ukrywaj ich tylko na pw. chybaa ze boisz sie ze cie rozpoznam umiech
A co do uczciwosci w mojej pracy to jestem w 100% pewien.

rcdcd przedstaw je publicznie chyba wszyscy tego chca nawet kubus ^^

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 18 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lis 2012r. 17:42  
Cytuj
CYTAT
nie polecam djKubusia - to naciągacz i oszust.

Moze nie tak ostro ale...jestem bardzo zawiedziona dj kubusiem. Kiedy wydawało mi się, ze najgorsze mam za sobą tzn. ślub i teraz nie mam się czego obawiać (byłam na imprezie prowadzonej przez niego i było ok) to niestety gośść zawalił na całej linii. Obiecywał że idzie na żywioł patrząc na gości, oczytałam sie samych superlatyw w jego księdze gości itd. byłam go naiwnie pewna. Do dziś miotam się z tym bo to ja wybrałam właśnie jego. Po pierwsze od razu zastrzegł że jest bardzo zmęczony (wesele było w niedzielę) . Uważam, ze jezeli sie bierze granie w niedziele, to należy sobie odpuscić sobotę, bo to jest oczywiste że będzie się nie w formie, grał takie smęty, ze chyba gdybyśmy włączyli radio byłoby lepiej, nie słuchał próśb gości i państwa młodych, którzy zwracali mu uwagę, żeby zmienił muzykę, zabawy były długie i nudne (oprócz tańca panów w spódnicach), muzyka brzmiała jakby w przyspieszeniu (mam wyczulony słuch muzyczny). A najlepsze jest to , ze zastrzegł sobie, ze będzie grał tylko do 3.00 (nie słyszałam jeszcze takich cyrków), młodzi dawali mu wódkę żeby grał dłużej. Poprostu uwazal, ze przyjechał na wieś (małe miasto) i odwali swoje. Goscie do dziś mnie zaczepiaja"na ulicy" tekstem, który znam na pamięć "Ślub był piękny,jedzenie super ale muzyka...:(((. Chyba jednak zespół byłby lepszy" . żałuję bardzo...bardzo się zawiodłam. Mam nadzieję, ze to była chwilowa niedyspozycja z jego strony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 19
Dołączył: 13 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lis 2012r. 18:12  
Cytuj
djSłonce. u nas prowadzil wesele, zabawa trwala do godziny 6 rano. ludzie nie mogli wyjsc z zachwytu ze dj moze tak poprowadzic taka impreze jaka jest wesele. tyle ze woła juz 2 tysiace, u nas prowadzil jeszcze za 1.600 bo umowa byla spisana rok wczesniej

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 339
Dołączył: 3 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lis 2012r. 21:17  
Cytuj
Witam
u mnie na weselu grał Dj Siwy, super dj, goście się świetnie bawili, byłam bardzo zadowolona tu jest jego stronka http://www.djsiwy.pl/index.php ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 66
Dołączył: 17 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 18 Lis 2012r. 21:42  
Cytuj
u mnie na weselu grał dj Tomasz i było wszystko ok umiechkiedys grał na dencingach w Europejskiej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 23
Dołączył: 10 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lis 2012r. 21:44  
Cytuj
ja bawilem na weselu na ktorym gral i zabawial gosci pan Osuch - wodzirej plus dj umiech polecam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 56
Dołączył: 8 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lis 2012r. 23:15  
Cytuj
http://www.djjacky.pl/ gral u nas na poprawinach i na weselu kolegi bylo super zna sie na rzeczy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 135
Dołączył: 23 Lut 2011r.
Skąd: Nisko
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 19 Lis 2012r. 08:32  
Cytuj
Zdecydowanie polecam DJ Słońce czyli Radka B. jeśli mogę coś doradzić to lepiej pomyśleć wcześniej i dodać te 300 złotych więcej niż potem mieć kaca moralnego że dało się taniej i gość odwalił chałę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 504
Dołączył: 15 Paź 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lis 2012r. 09:20  
Cytuj
CYTAT
Zdecydowanie polecam DJ Słońce czyli Radka B. jeśli mogę coś doradzić to lepiej pomyśleć wcześniej i dodać te 300 złotych więcej niż potem mieć kaca moralnego że dało się taniej i gość odwalił chałę.


Podpisuje sie pod tym mialam go na swoim weselu oraz bylam na weselu kolezanki ,ktorej takze go polecilam i bylo swietnieuśmiech

mamy taka piękną twarz,za woalem gęsto tkanym z kłamstw ...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 116
Dołączył: 4 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 19 Lis 2012r. 21:40  
Cytuj
Jak inni polecam tylko DJ Słońce !! Nigdy nie zwiedzieumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 711
Dołączył: 0 00 0000r.
Skąd: Tarnobrzeg - Stalowa
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 20 Lis 2012r. 10:34  
Cytuj
Jak inni ??

A ja właśnie polecam Dj Kubusia umiech Dobry chłopak jest i wie jak bawić ludzi... Po weselichu dobre wspomnienia i dużo dobrych słów od rodziny nt dja. Ludzie starsi nie wyobrazaja sobie imprezy bez orkiestry... Kuba zmienił ich zdanie po tym weselichu. Może to bylo 4 lata temu, ale do dzisiaj bardzo miło wspominal Dj KUBUSIA i z całym szacunkiem dla innych DJ. Ale nie ważne czy dajesz 300 zł wiecej czy 500 mniej. Ja nie dałem wiecej jak 600 zł pamiętam a impreza była bardzo udana i bez zadnych ograniczen czasowych.

Za 2 dni minie 4 lata od imprezy z Kubisiem, ale jestem pewien że teraz jest jeszcze lepszym djem, wodzirejem umiech |


Pozdrawiam Cie Kuba ;)

Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieję z was, bo wszyscy jesteście tacy sami.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 7 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lis 2012r. 21:57  
Cytuj
CYTAT
witam, którego z Dj polecacie??? może grał u Was i jest godny polecenia? i ile kosztuje taka oprawa muzyczna wesela??

JA polecam tego super gościu http://www.emcon.pl/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 24 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Gru 2012r. 09:26  
Cytuj
Byłam na weselu we wrześniu gdzie grał Dj.Osuch dla mnie porażka!!!repertuar jak z dancingu z lat 80 ,zabawy jakie organizował żenada polonez na weselu chyba pomilił imprezy a przede wszystkim robił przerwy bardzo długie a co najlepsze uważa się za profesjonalistę.Cena nie adekwatna do jakości usług prowadzonych przez tego Dj.NIE POLECAM!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 24 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Gru 2012r. 09:36  
Cytuj
Zdecydowanie polecam Dj Kubuś , Dj Słońce przy nich można super się bawić i są godni polecenia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »