NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Inwestycje, zmiany, polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
Czy można zostać Milionerem?,
Posty: 28
Dołączył: 1 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Marz 2011r. 21:47  
Cytuj
Mam pytanie czy w Stalowej Woli można zostać milionerem?umiech
Z pozoru głupie pytanie bo zaraz znajdzie się dziesięciu prześmiewców, którzy będą pisać, że weź się za robotę lub i tak jeżeli ktoś wie jak to zrobić to musiałby być frajerem żeby to powiedzieć.

Nie mniej jednak mnie interesują konkretne przykłady branż w których waszym zdaniem inwestycja mogła by przynieść korzyści.

Jeżeli czytają to ludzie którzy osiągnęli sukces finansowy, a przez to osobisty i doszli do tego ciężką pracą to być może podzielą się swoimi spostrzeżeniami w czym można by odnaleźć swoja szansę za co z góry dziękuje. W imieniu nie tylko swoim...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Marz 2011r. 21:47  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ZTW
ZTW
ZTW
Posty: 109
Dołączył: 4 Kwie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Marz 2011r. 23:33  
Cytuj
Ci, którzy odnieśli sukces, raczej nie marnują czasu na forum stalowego miasta ;)

Zabiorę Twoją Wypłatę
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
m87
m87
m87
Posty: 689
Dołączył: 25 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Marz 2011r. 06:43  
Cytuj
np. biomedycyna - branza ktora nie istnieje w Polsce . Pewien produkt o ktorym nie bede wspominac sprowadza sie z Niemiec i Austrii . Oczywiscie cena wzrasta za niego o 40 % . Produkt ten ma zastosowanie w leczeniu , jego zywotnosc wynosi jedynie 3 godziny , w Polsce jest 6 szpitali i tyle samo lekarzy , w ktorych takie badania sa prowadzone / lekarze maja wiedze jak ja zastosowac.

Jest sporo dziedzin w ktorych cos mozna osiagac. Polska wyprzedza jedynie Bulgarie jezeli o wprowadzanie nowoczesnych technologii wiec pole do popisu jest duze

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 22
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Marz 2011r. 07:52  
Cytuj
pewnie ze można. Trzeba mieć szczęscie w interesach, a z tym to już dużo gorzej. Są i w Stalowej ludzie ktorzy zaczynali od przysłowiowego zera , tylko że zaczynali jakieś 30 lat temuumiech))

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 326
Dołączył: 18 Marz 2009r.
Skąd: St. W.
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Marz 2011r. 11:58  
Cytuj
Tylko w medycynie sposobu szukać należy.
Jeśli uda ci się opracować i wyprodukować enzym - lipazę lipoproteinową , która uwalnia ludzkie ciało od nadmiaru tłuszczu , zostaniesz najbogatszym człowiekiem na świecie - nie tylko w Stalówce.
Początek został już zrobiony - to prądy selektywne dra Kwaśniewskiego , tzw "S-ki" , które służą od wielu , wielu lat , stalowowolanom i nie tylko.
Liczę na udziały.

OPTYMALNE CENTRUM ŻYWIENIOWE - STALOWA WOLA AL. J. PAWŁA II 19A/www.jedzoptymalnie.pl/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 791
Dołączył: 20 Lip 2010r.
Skąd: Kielce
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 2 Marz 2011r. 12:32  
Cytuj
W stalowej? Nie. Najpierw musisz wyjechać na studia i zdobyć fundusze na budowę np. fabryki, bo na handlu w stalowej dało się dorobić ale w latach 90.

Nie ma takiego okrucieństwa ani takiej niegodziwości, której nie popełniłby PiS, kiedy pojawi się zagrożenie w postaci utraty władzy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
m87
m87
m87
Posty: 689
Dołączył: 25 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Marz 2011r. 12:54  
Cytuj
jezeli ograniczasz sie do jednego miasta , to nigdy nie dorobisz sie milionow . Musisz myslec o dzialaniu na obszarze calego kraju . Wiekszosc kojarzy chyba firme ze stalowej , ktora jest jedna z najbogatszych firm sektora MiSiow umiech

chcesz zalozyc bank , musisz miec minimum 5 mln euro jako kapital zakladowy . Masz innowacyjny pomysl , zglos sie do new connect, daja pieniadze i roznego rodzaju pomoc. Wiekszosc firm jakie powstaja w kaju to albo bimbrownie albo produkcja szczotek . Na takim czyms mozna bylo zarobic w latach 90 , obecnie juz nie .

1 i najwazniejsza zasada : w swej dzialanosci nie ograniczaj sie do jednego miasta : Stalowej , Wroclawia , Kalisza. Pojedyncze miasta sa zbyt ubogie ,zeby stanowily potencjalny zysk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 45
Dołączył: 17 Marz 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Marz 2011r. 20:32  
Cytuj
A moim zdaniem jest wiele racji w tym, że nie należy się ograniczać do jednego miasta nie mniej jednak to czy ktoś zostanie milionerem czy nie chyba w zdecydowanej mierze zależy od jego nastawienia i czucia się milionerem lub też nie. Ostatnio w internecie wiele artykułów się pojawia jak wiele zależy od tego jak myślimy, a tym samym kim jesteśmy.
Także chyba aby zostać milionerem na początek zmiana myślenia, a później zabierać się za działalnośćumiech
No chyba że Twoje myślenie jest takie jak milionera ;)

Poleciłbym pewną darmową lekturę, ale nie chcę aby na forum traktowali to jako spam dlatego zapraszam - o ile zainteresowany jesteś - o kontakt na priv.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 22
Dołączył: 14 Kwie 2010r.
Skąd: Nisko
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Marz 2011r. 14:21  
Cytuj
Można ale wymaga to czasu w budowaniu businessu.
W zależności od tego czym się dysponuje i co można zainwestować, jakie się ma potrzeby można się prędzej czy później wzbogacić.
Ja miałem 135zł i mnóstwo czasu.
Konkretnie - pracuję w pewnej firmie, gdzie panują partnerskie zasady współpracy, każdy sobie pomaga by zyski i korzyści były większe. Szef zarobi więcej jeśli mi przybędzie więc im na mnie zależy. Zapraszam na spotkanie do Rzeszowa w tę sobotę, lub 27.03.2011 do zamku w Dubiecku, będą ludzie z grubszymi niż mój portfelami i powiedzą jak i co trzeba robić, by się wzbogacić, a to może każdy tylko nie wszyscy równie szybko potrafią działać.
Ja sam organizuje podobne spotkania na tygodniu w Rzeszowie-środa, Nisko-piątek, Gorzyce-sobota - zapraszamy.

Jeśli masz więcej pieniędzy zainwestuj w fundusze, nawiąż współprace chociażby z AKTIO, tam zarobisz nawet po kilkanaście tysięcy miesięcznie - ale do tego trzeba mieć trochę w głowie i bardzo dużo chęci.

tel. 727 908 843

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 57
Dołączył: 30 Sie 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Maja 2011r. 08:55  
Cytuj
Najłatwiej jest zostać milionerem - jeśli jesteśmy miliarderem. Prawie każda kobieta ma to w jednym paluszku. Błyskawicznie zmienia miliardera w milionera.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 161
Dołączył: 26 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Maja 2011r. 11:25  
Cytuj
Mozets nie zgodzę się z Tobą, że kobiety mają to w paluszku... to faceci są największymi dłużnikami i bankrutami. creative ja bym ci proponowała zacząć od terapii poznawczej...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 566
Dołączył: 15 Marz 2011r.
Skąd: STW
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 25 Maja 2011r. 17:13  
Cytuj
rozmień 10 000 zł na groszówki, wówczas będziesz milionerem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 157
Dołączył: 9 Wrz 2008r.
Skąd: Nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Maja 2011r. 17:27  
Cytuj
CYTAT
Mam pytanie czy w Stalowej Woli można zostać milionerem?umiech


można, tylko po co? nakładem takich samych środków szybciej i łatwiej zrobisz to w innych miastach, z większym potencjałem.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 22
Dołączył: 12 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Maja 2011r. 15:44  
Cytuj
creative.onex, treśc twojego pytania sugeruje że zawsze będziesz biedny (nie myl z ubogim)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
m87
m87
m87
Posty: 689
Dołączył: 25 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Maja 2011r. 17:52  
Cytuj
CYTAT
rozmień 10 000 zł na groszówki, wówczas będziesz milionerem.


w dalszym ciagu bedziesz miec 10 tys. wartosc nominalna zostaja taka sama. Mozna zostac milionerem , ale nigdy nim nie zostaniesz jezeli skupisz sie na jednym miescie - wszystko zalezy od dzialalnosci , bo mozna mieszkac w stalowej a realizowac zlecenia zagraniczne -> np. grafik komputerowy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 35
Dołączył: 9 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Maja 2011r. 17:56  
Cytuj
można, trzeba należeć do UE

\"Platforma jest przede wszystkim wielką mistyfikacją. (...) W istocie jest takim świecącym pudełkiem. Mamy do czynienia z elegancko opakowaną recydywą tymińszczyzny lub nowym wydaniem Polskiej Partii Przyjaciół Piwa, której kilku liderów znakomicie się odnalazło w PO.\" Stefan Niesiołowski - \"Świecące pudełko\", Gazeta Wyborcza 19.09.2001
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 57
Dołączył: 30 Sie 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Maja 2011r. 21:35  
Cytuj
CYTAT
creative.onex, treśc twojego pytania sugeruje że zawsze będziesz biedny (nie myl z ubogim)

*******************************
Każdy z nas ma w tej chwili wałęsowskie 100 milionów ( na stare pieniądze) - tyle że odddania . To dotyczy nawet tego maluszka co w tej chwili rodzi się w szpitalu w Stalowej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1100
Dołączył: 2 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Maja 2011r. 22:59  
Cytuj
Co za głupie pytanie umiech Jasne że można.
Zeszłą jesienią ktoś ze stalowej wygrał w totka 4,7 miliona umiech

A na złote i skuteczne rady pt "jak szybko zarobić" nie licz z dwóch powodów :
1. To nie jest takie łatwe
2. Jak ktoś zna receptę na szybki zarobek to z niej korzysta, starając się utrzymać ją w tajemnicy, a nie pisze o niej na forach w internecie smiech2

*Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów* /Stanisław Lem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 57
Dołączył: 30 Sie 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Maja 2011r. 10:06  
Cytuj
Obrazek autentyczny:
Kiosk totalizatora w Stalowej Woli. Kumpel spotyka kumpla.
- Co wysyłasz zakłady?
- Tak.
- Chciałbyś pewnie zarobić?
- Jasne!
- To nie stój tu, tylko weź się do roboty....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 83
Dołączył: 11 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Maja 2011r. 14:38  
Cytuj
mozna trzeba miec glowe do interesow i grac w totka

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Inwestycje, zmiany, polityka i gospodarka »