NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Sport »
Nowy Temat Odpowiedz
telefon na kartę,
Posty: 139
Dołączył: 22 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lut 2011r. 21:42  
Cytuj
Jaką sieć polecacie a propo telefonu na kartę? Obecnie mam w erze tal tak i szczerze powiem że niezbyt tanio tam jest 54 gr/min. Na jaka zmienić?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lut 2011r. 21:42  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lut 2011r. 21:49  
Cytuj
to zalezy jesli masz wiekszosc w play to idz do play bo bedziesz mial darmowe w sieci i rozmowy po 29gr sms po 15

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2203
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 22 Lut 2011r. 22:11  
Cytuj
Na dzien dzisiejszy najlesza oferta to play fresh rozmowy 29gr sms 9gr darmowe smsy i rozmowy w sieci kazda rozmowa z innej sieci rowna lub dluzsza 2 minuty wtedy za kazde takie 2minuty otrzymujesz 1 minute do wszystkich sieci, aktualna ciekawa promocja to za 10pln dostajesz 30pln wtedy realna cena rozmowy to okolo 10gr za minute. W twoim przypadku zarejestrowal bym tak taka w salonie ery obok hali a nastepnie poszedl bym do play przeniesc numer dzis skladasz papiery jutro jestes w play ze swoim numerem koszt 0 pln ale od play dostaniesz 60pln za przeniesienie numeru warunek po odpaleniu numeru w play doladowac konto za minimum 5pln polecam

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ZTW
ZTW
ZTW
Posty: 109
Dołączył: 4 Kwie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lut 2011r. 23:56  
Cytuj
Przede wszystkim określ w jakich sieciach są numery, na które najwięcej piszesz/dzwonisz. Mając np. 80% połączeń/SMS do Ery nie ma szans, żeby nawet Play był tańszy, chyba że bardzo mało korzystasz z tel.

Zabiorę Twoją Wypłatę
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 139
Dołączył: 22 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lut 2011r. 09:50  
Cytuj
Chwila jak nie ma szans by było taniej? W tak taku płacę do wszystkich 54 gr za minute nie wazne czy era czy inna sieć a za smsa płacę 18 gr. Jeśli przejdę do play to bede płacił 29 groszy za min i 9 za esa. Drożej będą mieli Ci co do mnie dzwonią...a nie ja do nich...
Na chwilę obecna wydaje mi się że play ma najlepszą ofertę...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1396
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lut 2011r. 11:00  
Cytuj
Wydaje się, że dziś wszystkie prepaidy mają po 29 groszy połączenia za minutę. Tak Tak również, tylko musisz przestawić taryfę. Play jest o tyle lepszy, że od nich rzeczywiście 29 groszy jest do wszystkich, a z pozostałych 3 do Playa jest drożej. Jeżeli chodzi o droższe połączenia do Playa z innych sieci, to dotyczy to jedynie prepaidów. Z numerów abonamentowych normalnie odlicza darmowe minuty, niezależnie czy dzwonisz do Playa czy gdzie indziej. No chyba, że ostatnio coś pozmieniali.

PZPR przy obecnej PO to jak uniwersytet obok przedszkola. A miało być tak pięknie.....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 791
Dołączył: 20 Lip 2010r.
Skąd: Kielce
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 23 Lut 2011r. 11:03  
Cytuj
Play na kartę. Po doładowaniu do play i na stacjonarne za free. Konto ważne rok po doładowaniu. A to, że inni maja do Ciebie drożej to co Cię ma obchodzić? Kiedyś facet z którym współpracowałem stwierdził że do mnie nie zadzwoni bo mam w Play ale takie przypadki są odosobnione, bo to niepoważni ludzie są.

Nie ma takiego okrucieństwa ani takiej niegodziwości, której nie popełniłby PiS, kiedy pojawi się zagrożenie w postaci utraty władzy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ZTW
ZTW
ZTW
Posty: 109
Dołączył: 4 Kwie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lut 2011r. 12:06  
Cytuj
Kubuś, czytaj ze zrozumieniem. Jeżeli najczęściej dzwonisz i piszesz do mamy i taty, a mają oni swoje numery w erze, to wcale nie będziesz mógł taniej dzwonić do nich z Play. Zmień sobie taryfę na Tak Tak Hot, będziesz miał 30gr/min do wszystkich oprócz Play. Dodatkowo wykup Pakiet (600) SMS/MMS za grosze - będziesz pisał do Ery za 1gr/SMS. Wykup także usługę Numerki za grosze - do 3 osób w Erze po 3gr/min. To wszystko ma rację bytu w przypadku, gdy twoje główne numery znajdują się w Erze. Ponawiam więc pytanie: Do jakich sieci najczęściej dzwonisz?

Zabiorę Twoją Wypłatę
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 27
Dołączył: 11 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 23 Lut 2011r. 14:07  
Cytuj
CYTAT
Jaką sieć polecacie a propo telefonu na kartę? Obecnie mam w erze tal tak i szczerze powiem że niezbyt tanio tam jest 54 gr/min. Na jaka zmienić?

ja proponuje orange i ttaryfe orange go tylko musisz zasilac za 100 zl bo wtedy sie najbardziej oplaca ale to konto masz aktywne pol roku i przy doladowaniu wpisujesz 3 numery z orange i masz do nich 3600 minut przez dwa miechy dodatkowo za kazda rozmowe powyzej 2 minut dostajesz 9 dodatkowych a stawki masz 20 gr do orange a 29 do innych sieci sms 1gr orange pozostale sieci 18 acha i za kazde doladowanie masz 10% extra ja jak doladuje telefon za 100 zl to wystarcza mi na 5 miesiecy i to przy dlugich rozmowachwiec polecam ta taryfe

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 139
Dołączył: 22 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lut 2011r. 15:39  
Cytuj
ZTW, problem w tym ze mam taryfe happy i nie moge zmienic na inną. SMSów praktycznie nie wysyłam. Czytam ze zrozumieniem co i Tobie radzę. Pisałem że mam do wszystkich po 54 grosze nie wazne czy era czy nie. Mniejsza o to bo uwazam ze dla mnie lepszy jest playumiech. Temat do zamknięcia

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ZTW
ZTW
ZTW
Posty: 109
Dołączył: 4 Kwie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lut 2011r. 16:59  
Cytuj
Nie napisałeś, że nie możesz zmienić taryfy, nie podałeś również, do jakich sieci dzwonisz najczęściej. Jeśli dzwonisz do więcej niż jednej sieci (domyślam się, że tak jest, gdyż strzeżesz tej tajemnicy lepiej niż ruscy szczegółów nt. Smoleńska ;)) to faktycznie Play będzie najlepszym wyborem. Sam jestem w Play Fresh prawie 2 lata, ale staram się wszystko zawsze chłodno kalkulować, a nie kierować się np. spotami reklamowymi. ;)

Zabiorę Twoją Wypłatę
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 137
Dołączył: 12 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lut 2011r. 17:16  
Cytuj
CYTAT
Jaką sieć polecacie a propo telefonu na kartę? Obecnie mam w erze tal tak i szczerze powiem że niezbyt tanio tam jest 54 gr/min. Na jaka zmienić?


Tak tak taryfa Hot(ok. 30 groszy/min.)

Złota zasada - zasady ustala ten,kto ma złoto
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 139
Dołączył: 22 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lut 2011r. 17:17  
Cytuj
to może jeszcze raz od początkuumiech, Mam telefon w tak tak fon umowe do konca czerwca. Tak jak pisałem mam do wszystkich po 54 grosze i nie moge zmienic taryfy na inna moę wykupywac sobie bzdetne pakiety jedynie ale tylko do ery i nastacjonarne. Najwięcj osób mam chyba w erze ale to nie moj problem interesuje mnie abym ja miał taniej a nie ktosumiech więc wychodzi na to ze play ma najlepiej teraz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 137
Dołączył: 12 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lut 2011r. 17:27  
Cytuj
Do końca umowy tak czy inaczej musisz doczekać, a potem wybór-zmiana taryfy albo operatora. Można tez przenieść numer do Mixa(trzydzieści parę groszy , umowa na ilość doładowań).Jest dużo możliwości.Ja zmieniłem taktaka na mixa bo padł mi telefon.Plusem jest aparat ,minusem droższe połączenia(o jakieś 8 groszy).

Złota zasada - zasady ustala ten,kto ma złoto
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 20
Dołączył: 9 Lut 2007r.
Skąd: Rudnik n/ Sanem
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lut 2011r. 18:54  
Cytuj
Nowe Orange GO: Ładujesz raz na 3 miesiące za 50 złotych (można częściej) i masz: 29 gr za minute do wszystkich sieci oprócz playa , smsy w orange po 5 groszy poza sieć 18 groszy, za darmo przy doładowaniu możesz wybrać 3 numery w Orange i mieć z nimi darmowe rozmowy przez miesiąc, jest również darmowa opcja na stałe: po 2 minutach wygadanych ze swojego konta głównego dostajesz następne 6 minut które możesz wykorzystać przez najbliższe 24 godziny do wszystkich oprócz playa. W ciągu 24 godzin możesz dostać 45 takich minut. Myślę że jedna z lepszych ofert, pozdrawiam.

Matis
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 221
Dołączył: 21 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lut 2011r. 10:33  
Cytuj
36.6 :-)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2203
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 24 Lut 2011r. 13:31  
Cytuj
Jeszcze taka oferta w play fresh uruchamiasz za 1pln wazne kolejne 3miesiace tzw program doladowan wtedy w danym miesiacu kalendarzowym doladujesz konto 30pln dostaniesz dodatkowo 30minut do play+stacjonarne jezeli jeszcze w tym samym miesiacu suma doladowania dojdzie do kwoty 60pln dostaniesz 30minut na wszystkie komorki w pl a dochodzac do sumy 90pln w danym miesiacu dostajesz jeszcze 20pln gratis wiec we freshu w takim wypadku rozmowy sa duzo tansze niz u konkurencji



Suma doładowań Wartość Bonusu Ważność Bonusu
30 PLN
30 min do sieci Play i na stacjonarne 30 dni


60 PLN
30 min do wszystkich sieci w Polsce 30 dni



90 PLN dodatkowy pakiet złotówek 20 zł 30 dni

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Sport »