NawigacjaStart » Forum » Okolice » Tarnobrzeg »
Nowy Temat Odpowiedz
Szukam wykonawcy metal. bramy garażowej,
Posty: 273
Dołączył: 2 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2011r. 14:56  
Cytuj
Witam. Szukam sprawdzonego, taniego i fachowego zakładu /firmy/ z terenu Stalowej Woli lub okolic: wykonawcy bram metalowych, w celu wymiany bramy garażowej drewnianej na metalową - dwuskrzydłową. Będę wdzięczny za każdą konkretną informację. Pozdrawiam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2011r. 14:56  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1140
Dołączył: 18 Lut 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 15 Lut 2011r. 15:49  
Cytuj
ja po przeanalizowaniu cen naszych wykonawców kupiłem dwie bramy pod wieliczka i z dowozem było i tak 40 % taniej niz u nas...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 201
Dołączył: 10 Gru 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2011r. 20:38  
Cytuj
niedawno powstał Podkarpacki Portal Remontowo - Budowlany, możesz dodać tam bezpłatne zlecenie więcej na www.pprb.pl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 169
Dołączył: 3 Marz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola (podkar
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2011r. 22:13  
Cytuj
Zależy o jaką bramę Ci chodzi.Jeżeli przy domku jednorodzinnym,to najtaniej znalazłem naprzeciw hali targowej w biało-czerwonych pawilonach niedaleko "Groszka".Uchylna,blacha falista,z drzwiami wejściowymi zamykanymi na osobny zamek.Ale z postu sądzę,że chyba interesuje Cię brama w garażach szeregowych na terenie miasta.Zamawiałem w Zarzeczu.Prawdo podobnie przenieśli firmę do Niska,ale mają punkt sprzedaży naprzeciwko "Lidla".Nie bardzo chcą przyjmować takie zamówienia,pewnie mają na innych usługach lepszy zarobek,ale warto pomarudzić.Jedno skrzydło z przesuwnym ryglem,w drugim dwa różne zamki.Sąsiad zamawiał gdzieś w Turbi,czy Zaleszanach-nie przypominam sobie dokładnie.Zapłacił 200,- zł więcej,blacha falista,plastikowa.Wykonanie i solidność bez porównania.Oczywiście wybór zostawiam Tobie.Cen celowo nie podaję,bo od zeszłego roku ceny mogły się zmienić.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 169
Dołączył: 3 Marz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola (podkar
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2011r. 22:18  
Cytuj
Miałem na myśli plastikową klamkę z zamkiem,na którą trafi jakiś wandal,to Ci skopie i będzie problem.Sorki,pisałem w pośpiechu i zjadłem część tematu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 273
Dołączył: 2 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lut 2011r. 07:43  
Cytuj
Serdecznie dziękuję za wskazówki i rady. Bardzo proszę o dalsze... Każda informacja dla mnie jest ważna.
Garaż mam z zabudowie szeregowej i w rachubę wchodzi jedynie brama dwuskrzydłowa.
Pozdrawiam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 180
Dołączył: 2 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lut 2011r. 09:20  
Cytuj
spytaj może zrobią dobrą cenę http://proars.pl/spawalnictwo.html

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Okolice » Tarnobrzeg »