NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 »
Jaki najlepszy zespól muzyczny na wesele,
Posty: 1348
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Kwie 2011r. 04:31  
Cytuj
ale to juz było .....

zaspoł zgrany 4 kiry i organy umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Kwie 2011r. 04:31  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 135
Dołączył: 23 Lut 2011r.
Skąd: Nisko
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 9 Kwie 2011r. 14:13  
Cytuj
Po ukazaniu się tego tematu o kradzieży wódki z wesela przez perkusistę zespołu SYSTEM zadzwonił do mnie jeden z członków tego zespołu i oskarżył nasz zespół o to że to my piszemy kłamstwa na ich temat, nigdy i nigdzie nie pisaliśmy oszczerczych komentarzy na żaden zespół co za tym idzie również na zespół System. Jak widać po miesiącu czasu sprawa się wyjaśniła, tylko czy wy panowie z zespołu SYSTEM będziecie mieć tyle cywilnej odwagi żeby przeprosić na ty forum nasz zespół za wasze pomówienia pod naszym adresem???

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 17 Lip 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Kwie 2011r. 00:52  
Cytuj
Powiem tak.... nie dziwie się że posądzali o to konkurencję bo tak to też mogło wyglądać ..... a taki głupi i bezmyślny post mógł ich wkurzyć więc ja was chłopaki rozumiem. tak jak pisałem wcześniej naprawdę gorąco polecam system wielu moich gości pytali się co to za jedni ile biorą itd itp. bo był to najlepszy element wesela z którego byłem najbardziej zadowolony.... a znalazłem ich przypadkowo przez neta umiech to się nazywa szczęście jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 25
Dołączył: 28 Lis 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Kwie 2011r. 18:12  
Cytuj
Polecam zespół THE BROX.. Chyba każdy kto miał ich okazje słuchać przychyli się do mojej opinii.
Podam ich stronkę - może się komuś przyda
http://www.thebrox.com/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 30 Kwie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2011r. 10:40  
Cytuj
Jeden z nielicznych zespołów grających na żywo poleca swoje usługi muzyczne: wesela, eventy, oprawa mszy świętej, biesiady. Zawodowe brzmienie pięcioosobowego zespołu wraz ze Skrzypaczką zapewni niesamowite wrażenia podczas Państwa wesela.
Zespół Alice - muzyka grana na żywo specjalnie dla Ciebie!
www.aliceagencja.rox.pl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 161
Dołączył: 26 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2011r. 10:45  
Cytuj
Zespól system jest najlepszy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 21 Lip 2011r. 23:59  
Cytuj
CYTAT
Polecam zespół THE BROX.. Chyba każdy kto miał ich okazje słuchać przychyli się do mojej opinii.
Podam ich stronkę - może się komuś przyda
http://www.thebrox.com/



Tez polecam ten zespol. Czesto i gesto gra na Lowisku.

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Wrz 2011r. 11:27  
Cytuj
Witam
Osobiście nie wierzę , że jakikolwiek członek , jakiegokolwiek zespołu wynosił wódkę z wesele . To są rzeczywiście oszczerstwa , które nie powinny mieć miejsca na forum . Z pewnością na koniec wesela w ramach gościnności para młoda ofiarowała jakąś buteleczkę zespołowi w celu wypicia za ich zdrowie , a tu się dopatrują od razu teorii spiskowych . Druga kwestia , to granie , czy puszczanie muzyki przez zespoły na weselach . Nie zgodzę się z jednym moim \" przedmówcą\" , zespół ERATO GRA na żywo , podobnie jak zespół ALICE . Jeżeli komuś słoń na ucho nadepnął , to nie powinien wypowiadać się w tej czy innej kwestii . Wystarczy poszukać sobie na stronkach zespołów tych samych tytułów utworków i odtworzyć . Taki sam początek , takie same wstawki , takie same aranże ,takie samo brzmienie instrumentów a różnią się tylko wokalami . To , że jakiś zespół postawi na scenie perkusję , to wcale nie świadczy , że grają na żywo . Nie jest moją intencją ani nikogo chwalić , ani nikogo ganić , bo to my bierzemy zespoły na swoje wesela , tylko chodzi o właściwą ocenę zespołów , czy grają , czy puszczają muzykę . Oskarżyć kogoś jest bardzo łatwo , że wyniósł wódkę z wesela , podobnie jak jakiś zespół , że puszcza muzykę a nie gra . W każdym razie zdecydowanie polecam grające zespoły ( niekoniecznie te wymienione ) . Wielki ukłony dla grających muzyków z zespołów , a nie dla muzyków puszczających gotowce .
Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 18
Dołączył: 8 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Wrz 2011r. 18:43  
Cytuj
A ja polecam zespół WZIĄTKI z okolic Leżajska. Chłopaki fajnie grają i śpiewają, wokalistka też ma fajny głos. Przy tym są bardzo sympatyczni. Cena nie jest niska ale tak dobry zespół jest tego wart. Ich strona to www.wziatki.pl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 135
Dołączył: 23 Lut 2011r.
Skąd: Nisko
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 14 Paź 2011r. 12:56  
Cytuj
dzięki NORTALF za polecenie, ale jak znam to forum to zaraz znajdzie się masę "troli" co sobie po nas pojeżdżą, ale co można się spodziewać bo kolesiach którzy siedzą w domach i im żal dupę ściska że ktoś gra co sobotę wesela a ich nikt nie chce umiech ale mam to daleko gdzieś, Państwo Młodzi zawsze zanim wybiorą zespół powinni go posłuchać osobiście, pozdrawiam normalnych chałturników weselnych umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 15
Dołączył: 13 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Gru 2011r. 16:44  
Cytuj
A co sądzicie o zespole Power z Gościeradowa? Demo na stronce maja bardzo fajne, ale interesuje mnie opinia kogoś kto był na weselu z ich udziałem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 18 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Gru 2011r. 17:55  
Cytuj
...grali u mnie na weselu i było super, ja ich polecam!!! a takie opowiastki ze duze przerwy itd to jakies wymyslone chyba są bo u mnie nie było tak...polecam!!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
w_k
w_k
w_k
Posty: 50
Dołączył: 25 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Gru 2011r. 20:18  
Cytuj
Polecam zespół Echo z Tarnobrzega - potrafią wyciągnąć gości zza stołów, robią krótkie przerwy i nie piją alkoholu więc nie trzeba się martwić o to w jakim stanie będą.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 21
Dołączył: 22 Kwie 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Gru 2011r. 07:53  
Cytuj
Ja osobiście polecam zespół CHICAGO CAFE grali u mnie na weselu 10 września. Jestem bardzo zadowolona z zespołu oraz DJ-a. Nie piją alkoholu (jak mój tata postawił na początku wesela przy ich stoliku wódkę to do końca była zamknięta) poza tym grają do tej godziny do której wy się umówicie, graja fajnie każdy znajdzie coś dla siebie zarówno starsi jak i młodsi umiech można wcześniej z Panem Rutem ustalić piosenki które chcielibyście aby zostały zagrane podczas zabawy umiech Są bardzo profesjonalnym zespołem umiech aaa i bardzo mi się podoba jak chodzą po sali i śpiewają z gośćmi piosenki biesiadne umiechco do oczepin są bardzo przyjemne nie ma jakiś "chamskich" czy głupich zabaw umiech http://www.chica(...)dex.html

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Gru 2011r. 08:00  
Cytuj
a Ja polecam zespół ECHO http://zespolecho.biz/?page_id=69 mają nowąstronkę tak więc narazie ubogąumiech Warto ich posłuchać, potrafią rozruszać nawet największego sztywniakaumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 23 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Gru 2011r. 09:00  
Cytuj
ja polecam zespoł personel grał u mojego brata na weselu rok temu. zespoł jest gdzies z okolic kraśnika ale serio bardzo fajny. aa dziewczyna ma bardzoooo dobry głos. rozbawił gosci i wszyscy dobrze sie bawili

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 142
Dołączył: 29 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Gru 2011r. 09:34  
Cytuj
CYTAT
ja polecam zespoł echo

O kurde ale widze ze niektorzy to maja gust jezyk
Odsluchujac to co maja na stronie to rece opadaja - malo ze wokal porazka - to muzyka to juz calkowite dno.
Zero normalnych instrumentow - tylko podklad puszczony z syntezatorow. Nie wiem z ilu osob sie oni tam skladja ale wystarczy 1 osoba, ktora bedzie spiewac a muza tak jak w demo na stronie bedzie leciec z syntezatorow.
Bez jaj ale najgorsza kapela dicho polo juz lepiej gra od nich.

Taka moja sugestia do osob szukajacych zespolu: albo bierzcie porzadny zespol grajacy na zywo i majacy obowiazkowo przynajmniej: perkusiste, gitarzyste, basiste + klawiszowca - albo odpuscie sobie zespol i wezcie DJa.

Bo zespolem nie mozna nazwac kilku pajacow ktorych podstawowym intrumentem sa syntezatory.

Ja z zespolow grajacyh live i to dobrze grajacych moge polecic zespol z Grebowa - niestety nie pamietam jak sie nazywaja - ale jak ktos bedzie zainteresowany to ich znajdzie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 157
Dołączył: 9 Wrz 2008r.
Skąd: Nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Gru 2011r. 14:25  
Cytuj
CYTAT
Taka moja sugestia do osob szukajacych zespolu: albo bierzcie porzadny zespol grajacy na zywo i majacy obowiazkowo przynajmniej: perkusiste, gitarzyste, basiste + klawiszowca - albo odpuscie sobie zespol i wezcie DJa.


rękami i nogami się podpisuję.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 35
Dołączył: 30 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sty 2012r. 09:44  
Cytuj
Nie no zawsze można zatrudnić aktorów, którzy zagrają role muzyków. Tylko jaki to ma sens??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 228
Dołączył: 10 Lut 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sty 2012r. 10:19  
Cytuj
CYTAT
poszukuje dobrego zespolu na swoje wesele, moze cos mi doradzicie?/ co sadzicice o zespole ERATO?? pozdrawiam

polecam z całą przyjemnoscia chcesz miec udane wesele wybież ten zespoł
System cover band - zespół na Twoje wesele
http://www.theband.pl/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 15
Dołączył: 20 Lis 2010r.
Skąd: stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sty 2012r. 11:06  
Cytuj
Dzieki alcia za polecenie umiech niestety w 2012 juz praktycznie wszystko zajete ale na 2013 zapraszamy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 297
Dołączył: 28 Lip 2009r.
Skąd: stalowa wola, nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sty 2012r. 11:19  
Cytuj
polecam zespół life chłopaki sa z niska ale namiarow niemam popytaj

Auto Ślub - Zawioze do ślubu pięknym nissanem altimą, oraz mitsubishi lancer kolory białe idealne na ślub. Konkurencyjne ceny! Zapraszam mazan85@poczta.onet.pl gg 8867405,priv
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 75
Dołączył: 3 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 25 Sty 2012r. 11:53  
Cytuj
"lasowiaczki" z Baranowa Sandomierskiego. Nieźle zawodzą, pod wódkę rewelacjasciana

Nigdy nie dyskutuj z idiotą - bo najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 33
Dołączył: 6 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sty 2012r. 13:37  
Cytuj
Moze zastanów się nad Dj dla mnie te grajki to porażka. W sumie to nie wiele grają 3 piosenki 15 minut przerwy .Obsługiwałam wesela i z tego co pamiętam to tylko co chwile idziemy na jedno tylko tyle umieli śpiewać .Wesela z dj były dużo bardziej udane ,muzyka cały czas a do tego chłopaki super bawili towarzystwo.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 87
Dołączył: 16 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sty 2012r. 16:25  
Cytuj
Szukam zespołu lub DJ na 15 września - jest któryś zespół albo DJ wolny????. Do kogo nie zadzwonie to wszyscy mają zajęty ten termin;/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »