NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 »
Armatoora Nisko , Czy ktoś coś wie na temat pracy w tej firmie ?
w_k
w_k
w_k
Posty: 50
Dołączył: 25 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sty 2012r. 16:31  
Cytuj
Wie ktoś czy może są przyjęcia? O uszy mi się obiło,że tak ale ile w tym prawdy ...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sty 2012r. 16:31  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 23 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sty 2012r. 17:51  
Cytuj
a więc tak : na odlewnie mosiądzu pewnie są przyjęcia bo ruszyła produkcja tak samo jak na szlifiernio-polernie czy jak to się tam nazywa a na ciśnieniówke to pewnie jak sie miejsce zwolni (przyjeli ostatnio kilka osób)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
w_k
w_k
w_k
Posty: 50
Dołączył: 25 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sty 2012r. 20:48  
Cytuj
Dziękuję.
W kwesti cv nic się nie zmieniło nadal pozostawiane na bramie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 23 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sty 2012r. 21:07  
Cytuj
Weż CV zanieś do kadr,ochroniarz na bramie Cię wpuści bez problemu zostaw CV w kadrach a pózniej ich katuj telefonicznie bądż osobiście no nie wiem najlepiej kilka razy w tygodniu bo inaczej to pierdolnie kadrowa tym Twoim CV gdzieś w kąt i nic z tego nie będzie (ja tak przynajmniej zrobiłem) aha i rarytasów to się raczej nie spodziewaj jak się załapiesz a i plus jest taki że jak sobie nie zapiepszysz to będziesz robił tam długie lata (1400-1600 brutto + premie) na ręke wychodzi mniej więcej tyle samo, na mosiądzu narazie 1 zmiana docelowo ma być 2 chyba, na ciśnieniówce 4 brygadówka tyly jak chcesz coś jeszcze wiedzieć to pisz

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
w_k
w_k
w_k
Posty: 50
Dołączył: 25 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2012r. 21:37  
Cytuj
Dziękuję jeszcze raz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 15
Dołączył: 30 Lis 2011r.
Skąd: nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sty 2012r. 10:33  
Cytuj
jak juz bedziesz na rozmowie to zadadza ci pytanie czy na odlewnie chcesz isc powiedz ze tak bo inaczej zadacza kilka pytan i dziekujemy i nieodezwa sie a tak to beda dzwonic ja powiedzialem ze nie chce isc na odlewnie to mi podziekowali a kumpel powiedzial ze chce to go wzieli i szlifuje krany a nie na odlewni siedzi ;p pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 93
Dołączył: 24 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sty 2012r. 14:44  
Cytuj
Z tego co widziałem to tam strażnikowi daje się podania i czy oni donoszą to już inna bajka. A można złożyć CV drogą email prosto do kadr?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
w_k
w_k
w_k
Posty: 50
Dołączył: 25 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sty 2012r. 14:59  
Cytuj
Kobiety również przyjmują?

Kiedyś słyszałam,że tak, ale to jeszcze w zeszłym roku było, więc nie wiem czy coś się zmieniło.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 23 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sty 2012r. 18:13  
Cytuj
dzisiaj przyjeli jakieś 15 osób oczywiście na odlewnieumiech a i jak się zapytaja ile chcesz zarabiać to najlepiej powiedz 1400-1600.
CV mejlem to do Krakowa gdzieś był adres ale lepiej pofatygować się osobiście

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 93
Dołączył: 24 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sty 2012r. 21:39  
Cytuj
I tam na bramce wpuszczą bez problemu do kadr? kiedyś strażnik gadał że tylko u nich się zostawia a oni zanoszą już.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 93
Dołączył: 24 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sty 2012r. 22:02  
Cytuj
I jakie zarobki są tam w ogóle realne? Pisze w 2 postach bo nie zdąrzyłem już edytować pierwszego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 8 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2012r. 18:02  
Cytuj
podobno trzeba byc teraz z rudnika zeby przyjeli bo ktos z kto decyduje o przyjeciach wlasnie w rudniku mieszka. Tak wypowiadają sie przacownicy tego zakładu. Wiec wszyscy na rudnik !!!!!!good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 77
Dołączył: 6 Lis 2010r.
Skąd: NsO
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2012r. 19:37  
Cytuj
"podobno"? "bo ktos z kto decyduje"?. " Tak wypowiadają sie przacownicy tego zakładu"?. To albo tak jest albo tak nie jest.Dość mało wiarygodna ta twoja informacja.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 23 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lut 2012r. 15:21  
Cytuj
Ktoś z Dyrekcji jest z Rudnika ale czy przyjmują tylko osoby z Rudnika?Przyjmują też z Niska Stalowej Przędzelaumiech


I z innej beczki:ARMATOORA największa firma w Polsce zajmująca się produkcją i sprzedażą armatury łazienkowej.
Firma zajmuje sie również produkcją i sprzedażą grzejników aluminiowych .
Roczne dochody firmy z Niska liczone są w milionach złotych .
A PRACOWNICY FIRMY ARMATOORA NIE DOŚĆ ŻE ZARABIAJĄ MARNE GROSZE TO JESZCZE W ŚRODKU ZIMY PRZY TEMPERATÓRACH SIĘGAJĄCYCH -30 STOPNI CELCJUSZA PRZEBIERAJĄ SIĘ W SZATNI BEZ OGRZEWANIA
Ale nie martwcie się są do tego przyzwyczajeni . Tak jest co roku .
Pozdrawiamy zarząd Armatoory S.a Wdzięczni pracownicy
K...wa żeby w firmie progukującej m.in.grzejniki nie miał kto naprawić kaloryfera żeby było ciepło pracownikom w szatni!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 64
Dołączył: 20 Sie 2009r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lut 2012r. 17:30  
Cytuj
Witam byłem tam na rozmowie o prace jakiś czas temu rozmawiałem z prezem i dyrektorem bodajże opowiedziałem o swoim doświadczeniu zawodowym po tym padło pytaniechytry ile by chciał Pan zarabiać jako ze mam duze doświadczenie to moja odpowiedz była 2 tyś zł.Prezes zareagował normalnie ale dyrektora to bardzo oburzyło i powiedział ze w tym zakładzie sie tyle nie zarabia i na tym sie moje spotkanie zakonczylo umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 20 Lut 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lut 2012r. 20:25  
Cytuj
Dołanczam sie do tamatu ma ktoś może adres e-mail do tej firmy dziekowka.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 271
Dołączył: 15 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lut 2012r. 23:26  
Cytuj
CYTAT
Witam byłem tam na rozmowie o prace jakiś czas temu rozmawiałem z prezem i dyrektorem bodajże opowiedziałem o swoim doświadczeniu zawodowym po tym padło pytaniechytry ile by chciał Pan zarabiać jako ze mam duze doświadczenie to moja odpowiedz była 2 tyś zł.Prezes zareagował normalnie ale dyrektora to bardzo oburzyło i powiedział ze w tym zakładzie sie tyle nie zarabia i na tym sie moje spotkanie zakonczylo umiech


No i co w tym jest takiego, że się na forum trzeba dzielić ?
Może opisz jak kupujesz chleb - zakupy kończą się jak Pani mówi, że nie ma ...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 23
Dołączył: 21 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lut 2012r. 00:35  
Cytuj
A ty co myślisz ze utrzymasz siebie i rodzinę za stawke 1 500 zł ?
Autor ma racje. Kazdy facet chcąc utrzymac minimlny poziom zycia nie powien sie zgadzac na place niższą niz te 2 tys zł.
Pewnie przegapiłeś wzmianke o tym ze kraków tylko dlatego przenosi wszystko do Niska ze względu na place pracowników.
Kto tam sie zgodzi na takie zarobki jak tutaj.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 64
Dołączył: 20 Sie 2009r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lut 2012r. 09:31  
Cytuj
Murena jako ze temat jest o armatoora to sie podzielilem swoimi przygodami z nimi a Ty jak nie masz nic na temat do powiedzenia to sie nie wypowiadaj wogóle

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 93
Dołączył: 10 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Marz 2012r. 09:26  
Cytuj
Ktos sie pytal w innym temacie czy przyjuja kobiety, tak przyjmuja na montaz baterii, Nie wiem w jakim systemie teraz pracuja ale obilo mi sie o uszy ze pracuja na dwie zmiany od poniedzialku do piatku po 12 godzin, ale to czesto sie zmienia w zaleznosci od zapotrzebowania. Jezeli chodzi o zarobki to kaszana straszna na innych wydzialach na pierwszej umowie zarabia sie 1400 zl z groszami na drugiej o 100zl wiecej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 162
Dołączył: 11 Wrz 2010r.
Skąd: RNI/RST/RZ
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Marz 2012r. 17:19  
Cytuj
CYTAT
Ktos sie pytal w innym temacie czy przyjuja kobiety, tak przyjmuja na montaz baterii, Nie wiem w jakim systemie teraz pracuja ale obilo mi sie o uszy ze pracuja na dwie zmiany od poniedzialku do piatku po 12 godzin, ale to czesto sie zmienia w zaleznosci od zapotrzebowania. Jezeli chodzi o zarobki to kaszana straszna na innych wydzialach na pierwszej umowie zarabia sie 1400 zl z groszami na drugiej o 100zl wiecej.
na szlifierni okolo 1500 na montazu 1200 okolo...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 30 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Marz 2012r. 16:40  
Cytuj
A ja chciałbym tam wrócić,ale dezerterów chyba nie przyjmują,spoko brygady na odlewni,szczególnie D gdzie robiłem,zawsze można liczyć na pomoc.Moim zdaniem najlepsza w regionie odlewnia,nie wiem jak teraz jest bo czytam że uruchomili odlewanie mosiądzu,ale i tak napewno lepiej niż w Uniwheelsie,czy stalshmicie,czy iwamecie,gdzie ostatnio pracowałem.Pozdrowienia dla brygady D

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 496
Dołączył: 3 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Marz 2012r. 00:09  
Cytuj
STALSZMIT JEST WPORZO, KTO UWAŻA ZE TO OBÓZ PRACY [moderowano] TAM BYŁ POCZĄTEK MOJEJ KARIERY I SOBIE CHWALĘ umiech NAWA 4 POZDRO

moderowano bez obrażania/kamil

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 88
Dołączył: 24 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 29 Kwie 2012r. 20:35  
Cytuj
CYTAT
podobno trzeba byc teraz z rudnika zeby przyjeli....



Większej bzdury jak ta, to nie słyszałem w tej firmie.
PS. Pierdolisz farmazony za przeproszeniem!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 93
Dołączył: 10 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2012r. 13:01  
Cytuj
Bzdura ze przyjmuja tylko osoby z Rudnika. Tak jak w wiekszosci firm trzeba sie wstrzelic z cv w okres rekrutacyjny.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »