NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Sport »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Akademia Pływania w Stalowej Woli,
Posty: 286
Dołączył: 24 Maja 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sty 2011r. 08:57  
Cytuj
CYTAT
filon29
natomiast kwestia małego basenu- informuje że też jest!!!!


małego basenu dla 2-3 -latków
nie ma
ten basen jest średni
wczoraj w nim woda była wysoko jak na mały basen
ok. 90 cm wysokości wody
nie ma szans aby takie małe dziecko w nim się pobawiło

zapytam jeszcze od której jest otwarty basen?

czy 7.30 będzie już czynny?
CYTAT
filon29
ale wieczorem to u nas taniej jest, no i jeszcze te koszty dojazdu do Janowa

nie do końca
basen :
9 zł/1 os.
7zł/dziecko
sauna:
0,6 zł/min.
Nie do końca wiem jak liczona jest sauna
ale zawsze wyjdzie mi do zapłaty więcej
niż pokaże zegarek

do tego wszystkiego woda w starej niecce często jest zimna
(z nowej nie korzystam)
w stosunku do temperatury ,którą pokazuje termometr na tablicy
28 oC
chyba we śnie...
fajnie byłoby gdyby tyle faktycznie miała

Homo sum, Humani nihil a me alienum puto. [Człowiekiem jestem i nic, co ludzkie, nie jest mi obce.]
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sty 2011r. 08:57  
Cytuj

Homo sum, Humani nihil a me alienum puto. [Człowiekiem jestem i nic, co ludzkie, nie jest mi obce.]
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 30
Dołączył: 8 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sty 2011r. 19:38  
Cytuj
NA FERIACH BASEN OD 7-16 PO 4zł( PN-PT)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 30
Dołączył: 8 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sty 2011r. 17:37  
Cytuj
co do "małego basenu" to już pisałem że w najpłydszym miejscu ma równe 80cm, ja chodze z moją niespełna 2letnią córeczką i nie narzekam. Jak sie nie ma co się lubi, to się lubi co się ma umiech
pozdrawiam i zapraszam na MOSiR

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 169
Dołączył: 3 Marz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola (podkar
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sty 2011r. 22:13  
Cytuj
starzec-troszke się czepiasz z tymi małymi basenami.Jak się dziecko nauczy brodzić i niby pływać w brodziku po kolana,to później ciężko ci będzie je wziąć na głębszą wodę,a tak oswoi się od razu.Kup mu jekie "pampuchy" pąpowane i zasuwaj na nasz basen.
Chciałbym poruszyć inną kwestię.A mianowicie,chcę przestrzec przed zakupem "karnetu".Kupiłem,bo chodziłem często na basen,a od zeszłego roku na częste wizyty na pływalni czs mi już nie pozwala.Karnet jest ważny 3 miesiące,a po tym terminie trzeba go doładować.
Zostało mi ok.150,-zł,chcąc doładować za 180,- dostane dodatkowo bonusa 50,- i w sumie da mi to 380,-zł do wykorzystania,czego nie jestem w stanie zrobić.
Byłem w księgowości i u dyrekcji.Rozkładają ręce i każą mi doładować kartę.Mają głęboko w d...e to czy je wykorzystam,czy nie.Głupie tłumaczeni,że mają taki program i nie mogą przedłużyć ważności karty.Czyste złodziejstwo.Mają moje pieniądze na swoim koncie i operują nimi od przeszło roku.A gdzie odsetki?!
filon29,wnioskuję,że jesteś pracownikiem MOSiR-u,Może coś doradzisz.
A może przeczyta ten tekst jakiś prawnik.Chętnie zlecę sprawę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1765
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sty 2011r. 22:49  
Cytuj
ja nie chcę uczyć dziecka pływać, na to ma jeszcze czas, idąc na basen chcę żeby mogło się beztrosko pobawić w wodzie piłką itp., jak mam cały czas asekurować dziecko to równie dobrze mogę iść na duży basen
co do karnetów to czysty wyzysk zapłać i najlepiej nie korzystaj, basen jest dorgi a godziny wejść promocyjnych są dla bezrobotynych i emerytów, ale tych w większośći i tak nie stać na przyjemność korzystania z basenu
jak ktoś nie był to polecam odwiedzić basen w janowie, aquapark to nie jest ale pokazali że można całą rodziną miło spędzić czas w niedzielę

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 254
Dołączył: 12 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sty 2011r. 22:51  
Cytuj
CYTAT

Chciałbym poruszyć inną kwestię.A mianowicie,chcę przestrzec przed zakupem \"karnetu\".Kupiłem,bo chodziłem często na basen,a od zeszłego roku na częste wizyty na pływalni czs mi już nie pozwala.Karnet jest ważny 3 miesiące,a po tym terminie trzeba go doładować.
Zostało mi ok.150,-zł,chcąc doładować za 180,- dostane dodatkowo bonusa 50,- i w sumie da mi to 380,-zł do wykorzystania,czego nie jestem w stanie zrobić.


No, tak chyba powinno być. Dostałeś coś za coś - dodatkową kasę extra, ale miałeś to wykorzystać w określonym czasie. Uczciwy układ. A teraz chciałbyś czego? Żeby za mniejszą kasę sobie dalej chodzić? Mosir się wywiązał z układu, Ty nie. No co Ty?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 169
Dołączył: 3 Marz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola (podkar
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sty 2011r. 06:10  
Cytuj
Andzin!Jakby pani w kasie udzieliła mi rzetelnych i odpowiednich informacji,to na pewno zastanowiłbym się przed kolejnym doładowaniem.Chyba nie zauważyłeś,że mój apel jest przestrogą dla innych,a nie jakimś tam żaleniem się.
Zastanawiam się,czy zawsze tak wszystko wspaniale przemyślisz,jak kupujesz coś w promocji,bo niemożliwe jest,żebyś nie korzystał z okazji,chociażby w sklepie.Potem sprzedawca powie ci,że towar był przeceniony,bo był wadliwy.
I biegaj potem po rzecznikach.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 254
Dołączył: 12 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sty 2011r. 07:54  
Cytuj
rst75, ależ oczywiście że nie zawsze dobrze wszystko przekalkuluję. Bywa, że podejmuję decyzję i potem pukam się w łeb bo ewidentnie wtopiłem. Ale co innego jak mówi mi się że wszystko jest dobre, a potem okazuje się że towar był wadliwy, a co innego jak dostaję gratisa na wejścia ważnego rok, a ja z własnej winy się nie wyrabiam. Pretensje mogę mieć tylko do siebie. No chyba że powiedzieli Ci, że możesz korzystać z basenu a zaraz potem Ci go zamknęli i nie mogłeś tego zrobić. Ale faktycznie to nic nie straciłeś, bo nie wykorzystałeś jedynie części bonusa który dostałeś. Prawda?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 169
Dołączył: 3 Marz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola (podkar
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sty 2011r. 08:38  
Cytuj
Andzin,przeczytaj jeszcze raz moją pierwszą wypowiedź i dobrze przeanalizuj.Pieniążki doładowujesz na 3 m-ce,a nie tak jak ty piszesz na rok.Karta jest Chyba ważna bezterminowo.A przypadki losowe chodzą po ludziach.Chociażby choroba(takie tłumaczenie dyrekcja też ma gdzieś).A jeżeli ty nie potrafisz dochodzić swojego,tylko pukasz się po głowie i odpuszczasz,to i teraz sobie odpuść.A bonusy są dla stałych klientów,bo na nich się zarabia,normalne i szeroko stosowane prawo wolnego rynku.To są moje-nie jakieś tam wirtualne-pieniądze.Żadnej zobowiązującej umowy z nimi nie podpisywałem.Kupując kartę (20,-zł)w kasie pani nie wspomniała o żadnym regulaminie,a tym bardziej nie spytała,czy się z nim zapoznałem.
A swoją drogą,jeżeli dyrekcji MOSiR-u zależałoby na klientach,to pojedyncze przypadki rozpatrywaliby indywidualnie,a nie warczeliby na petenta jak na jakiegoś intruza.Nie mają konkurencji,po za Golą.Państwowy ośrodek,to po co starać się żeby zarabiał jak dadzą dotację.
JEDYNY BASEN NA PODKARPACIU,KTÓRY W OKRESIE MIĘDZYŚWIĄTECZNYM BYŁ DRUGI ROK Z RZĘDU ZAMKNIĘTY.Na kasie widocznie też im nie zależy.Szlęzak powinien się temu bliżej przyglądnąć.
Zresztą cały sport w Stalowej jest w rękach starych tetryków.Pozwalniać to w cholerę i dać szansę młodym.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 41
Dołączył: 29 Sie 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sty 2011r. 14:28  
Cytuj
RST75 to jak z telefonem na karte. nie wykorzystasz to póżniej trzeba doładować. Jak byś czytał regulamin dotyczący karnetów to pani z kasy nie była by ci do niczego potrzebna. Ale zawsze możesz spróbować wykorzystać w tarnobrzegu lub janowie. Może go uznają umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 254
Dołączył: 12 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sty 2011r. 16:16  
Cytuj
CYTAT

Czyste złodziejstwo.Mają moje pieniądze na swoim koncie i operują nimi od przeszło roku.


Stąd ten wniosek,że pierwszą, niewykorzystaną kartę miałeś na rok. kpw?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 30
Dołączył: 8 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sty 2011r. 18:37  
Cytuj
Witam!!
Mam do was serdeczną prośbę, niech ktoś założy osobny temat z problemami z MOSiR, bo ten dotyczy tylko Akademi Pływania.
Dzieki serdeczne, pozdrawiam i zapraszam na lekcje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 30
Dołączył: 8 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sty 2011r. 23:27  
Cytuj
www.akademiaplywania.opx.pl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sty 2011r. 19:28  
Cytuj
Fajna inicjatywa i spoko stronka, ale brakuje cennika, przeglądałam oferty szkół pływania w necie i w większości ofert był cennik.Pomyśl o tym

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 30
Dołączył: 8 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sty 2011r. 18:06  
Cytuj
Witam
Cennik wkrótce pojawi się na stronie umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sty 2011r. 19:17  
Cytuj
Oooo widze że moja podpowiedź została uwzględniona umiechumiechumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 30
Dołączył: 8 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lut 2011r. 19:02  
Cytuj
hehe każda podpowiedź jest godna rozważenia umiechumiechumiech
Pozdrawiam i zapraszam do odwiedzenia mojej strony(chociaż nie zawsze działa- wina serwera, ale pracuje nad tym).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1140
Dołączył: 18 Lut 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 2 Lut 2011r. 04:31  
Cytuj
filon i lola rozumiem że interes rozkręcasz i masz rozdwojenie jaźni ale wyluzuj z ta reklamą na dwa konta

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 30
Dołączył: 8 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lut 2011r. 15:14  
Cytuj
Z przyczyn technicznych zmieniony zostaje adres www akademii pływania na akademiaplywania.net

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1216
Dołączył: 8 Sie 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lut 2011r. 15:28  
Cytuj
cieszmy się z nowego adresu. Zamykam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Sport »