NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Inwestycje, zmiany, polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
Sonda przedwyborcza,
Posty: 3
Dołączył: 27 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Gru 2010r. 11:15  
Cytuj
Czytając artykuły o ciągłych podwyżkach rosnącym bezrobociu prywatyzacji jestem ciekawa :

Na jaką paritę zagłosowałbys/zagłosowała gdyby wybory miały odbyć się w najbliższą niedzielę?

Ja osobiście nie widzę żadnej partii na którą bym mogła oddać głos a olać wyborów nie wypada.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Gru 2010r. 11:15  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1396
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Gru 2010r. 13:28  
Cytuj
Na partię Korwina bym zagłosowała jezyk

PZPR przy obecnej PO to jak uniwersytet obok przedszkola. A miało być tak pięknie.....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 29 Gru 2010r. 14:01  
Cytuj
Wyborca PO zmieniłeś(aś) płeć?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1396
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Gru 2010r. 14:17  
Cytuj
A czy kiedykolwiek wiadomo było jakiej jestem pełci? jezyk

PZPR przy obecnej PO to jak uniwersytet obok przedszkola. A miało być tak pięknie.....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 29 Gru 2010r. 14:26  
Cytuj
pisałeś jak facet:-))
CYTAT
Odkąd zmieniłem sobie Internet na Dianę to nie mogę narzekać. Praktycznie nie ma przerw. Mając wcześniejszego trzeba było mieć zdrowe nerwy.

http://stalowemiasto.pl/forum/forum.php?mode=pokaz_posty&id=623582

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1396
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Gru 2010r. 14:31  
Cytuj
Nie da się pisać bezosobowo. Raz jestem mężczyzną, a raz kobietą jezyk

PZPR przy obecnej PO to jak uniwersytet obok przedszkola. A miało być tak pięknie.....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 324
Dołączył: 10 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Gru 2010r. 19:35  
Cytuj
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 230
Dołączył: 7 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Marz 2011r. 02:03  
Cytuj
Od lat jeden wybór - Janusz Korwin Mikke. Szkoda że tak wielu ludzi w tematach politycznych/gospodarczych jest po prostu nie doinformowana i glosuje od 20lat na tą sama mafię czworga.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 141
Dołączył: 19 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Marz 2011r. 10:11  
Cytuj
tylko Jarosław Kaczyński! Tylko PiS ! moja cała rodzina i sporo gremium znajomych zamierza oddac na nich swoj glos.Na 95%jestem przekonany ze wygraja te wybory i stworza koalicje z PJN,PSL i moze WIP? wszystkie te rozwizania sie realne ;) wszyscy byly nie komunisci i PełO..

polacy zaglosujcie madrze zaglosujcie na PIS,PJN albo na KORWINA ! tylko te partie i ci ludzie sa w stanie zmienic na lepsaze ten kraj


STOP PrOpagandzie !!
stop wyborczej!!
stop radiu zet!!
stop tvnowi!!

to nie sa pollkie media zrozumcie to,im nie zalezy na tym zeby w polsce bylo lepiej!! zobaczcie co juz robia byly by tylko pis zdyskredytowac,przeciez zygac sie juz chce jak sie widzi co dzieje w tym kraju.. i co pieprza usluzne media..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 248
Dołączył: 15 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Marz 2011r. 10:20  
Cytuj
to że wygra PIS to abstrakcjaumiech.
Broń Boże od rządów pisu. Bo przez 4 lata nic nie beda robic tylko rozliczac po i gadac o smoleńsku. Jak dla mnie to tylko Korwin.
Pewnie wielu z was mnie opluje ale gdyby nie ta komuna to duża część z was nie mieszkała by w blokach etc. Pamiętam rzady SLD fakt nie były idealne ale w porównaniu z POPISEM to niebo.

Pytam się rudy gdzie te cuda?
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 143
Dołączył: 16 Lut 2011r.
Skąd: Lublin
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Marz 2011r. 10:42  
Cytuj
Żeby w parlamentarnych nie powtórzyło się to co w prezydenckich.

Obrazek

https://www.facebook.com/ZdjeciaWKuchni
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 141
Dołączył: 19 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Marz 2011r. 11:52  
Cytuj
to ze pis wygra wyboru to abstrakcja? jezyk co ty czlowieku mowisz.Poparcie dla PO dramatycznie spada, w szczegolnosci wsrod ludzi mlodych,sam jestem studentem i widze co moi rowiesnicy mowia i na kogo zamierzaja oddac swoj glos.Średnio na 10 osob nikt obecnie z moich znajomych nie zamierza oddac na nich glosu..( z czego wczesniej srednio 5 na 10)
Elektorat PiS zawsze byl stabilny niezaleznie od wyborow i sytuacji w kraju,jestem pewnien ze w czasach kryzysu jaki obecnie zgotowal nam rzad PO elektorat PiS zmobiluzuje sie jeszcze bardziej.Zwyciestwo Prawa i Sprawdiedlowsci jest jak najbardziej realne z czego zdaje sobie sprawe sam Tusk i Komurowski.Wylaczcie TVN,nie czytajcie wyborczej i ich pseudosondazy typu popracie dla PO 50% ahaaahaha.To jest czysta abstrakcja.Gwarantuje wam ze jezeli PiS wygra wybory a gleboko w to wierze,zaproponuje wtedy PSLowi jedno lub dwa ministerstwa wiecej niz obecnie,Pawlak nawet sie nie bedzie wtedy zastanawiac.PJN ma tez szanse wejsc do sejmu prognozy tej parti zakladaja poparcie w granicach 5-10%.Policzmy wiec teoretycznie oczywiscie

35% dla Prawa i Sprawiedliwosci
8 % dla Polskiego Stronnictwa Ludowego
8 % Polska Jest Najważniejsza

a jest jeszcze WIP ktory nigdy nie krytykowal PIS a ich przywodca JKM w wyborach prezydenckich zawsze popieral braci Kaczynskich..Korwin ma obecnie najwieksza szanse w historii na wejscie dla parlementu.Szykuje sie wiec przewrot na scenie politycznej,szykuje sie rewolucja na scenie politycznej!

moje wyliczenia zakladaja 51% bez uwzglednienia WIP.daje to ponad 230 mandatow poselskich.i kopa w dupe dla komunistow i PrOpangadzistow
taka otoz prosta wyliczanka,co najwazniejsza coraz bardziej prawdopodobna,jest wiec nadzieja na to zeby nam polakom zylo sie lepiej ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Inwestycje, zmiany, polityka i gospodarka »