NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Inwestycje, zmiany, polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
podzielniki kosztów ogrzewania radiowe a zdrowie, niekorzystne działanie dla zdrowia
Posty: 1
Dołączył: 22 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Gru 2010r. 18:18  
Cytuj
Witam! wczoraj zamontowali mi podzielniki ogrzewania radiowe na moich kaloryferach.Jestem ogólnie przeciwny wszelkim urzadzeniom emitujacym fale radiowe i nie wiem dlaczego zgodzilem sie na instalacje powyższych.Pewnie dlatego, ze instalotor nastraszył mnie tym że oplaty bez podzielnikow sa dużo wieksze.Po instalacji poczułem, ze ciezko sie skupić oraz odczuwam bóle, głowy i miesni. Problemem było rowniez spac przy emitujacym fale radiowe nadajniku na kaloryferze. Zastanawiam sie do czego doprowadzi to ze wszedzie instaluje sie urzadzenia typu routery, sieci bezprzewodowe itp.Dlaczego mam być wystawiony na promieniowanie radiowe przez cały rok skoro instalator przyjdzie raz roku i spisze stan podzielnika nie wchodzac do mieszkania. Zrobi to bezprzewodowo zza drzwi. Jakie skutki bedzie miało bycie wystawionym na działanie promieniowania radiowego we własnym mieszkaniu w przyszłosci? Czy nad tym zastanawiają się dyrektorzy społdzielni mieszkaniowych. Odpowiedz jest prosta myslą tylko jak tnąć koszty nie mając na uwadze zdrowia mieszkańców.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Gru 2010r. 18:18  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1100
Dołączył: 2 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Gru 2010r. 18:33  
Cytuj
Później zaczniesz obrastać sierścią, wyrośnie Ci ogon i będziesz świecić w ciemnościach smiech2

A tak na poważnie to nie zwalaj bezsenności na takie fale.
Poza tym komórka którą codziennie trzymasz przy uchu emituje fale ze 10 000 razy mocniejsze niż taki podzielnik więc jeśli się boisz fal to w pierwszej kolejności wywal komórkę chytry

*Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów* /Stanisław Lem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Inwestycje, zmiany, polityka i gospodarka »