NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Inwestycje, zmiany, polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 »
Żyje mi się k... lepiej!!!!,
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Gru 2010r. 21:50  
Cytuj
Ja tylko przypomne że pan premier sporo naobiecywał i niewywiązał się z tego, dodatkowo ucieranie łba aferą bez wyciagania konsekwencji.

Od przedstawicieli rządu oczekuje się realizacji tego co postanowili przed wyborami, biorą za to ogromne pieniadze

Patrząc na inne, biedniejsze kraje, gdzie są wojny, głód i choroby to nie mamy co narzekać ale patrząc w strone naszych unijnych partnerów to nie wygląda już to tak ciekawie.

Wynagrodzenie 1100-1400 zł to mają być pieniądze na życie czy przeżycie ? a są tacy co dostają owiele mniej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Gru 2010r. 21:50  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1348
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Gru 2010r. 22:16  
Cytuj
Stecyk
tonacy brzytwy sie chwyta, moze i sie pokaleczy , ale przezyje umiech
i to jest wlasnie to umiech

anna22
dzeki paru jełopom , ponad 20 lat temu mamy banany w sklepach gume donald za zlowtowki , nie dolary !!!
pijesz piwo, koniaki , zresz miecho do woli, sypiesz (20 lyzeczek) cukru.
Nie brakuje, tylko czyim kosztem ?
bo mi sie wydaje , moich, dziadkow, rodzicow, i moim umiech
od zararaj dziejow, byla prawica i lewica, i raz lepiej raz gorzej, ktos cos spieprzy...l ktos musial naprawiac !,
w tym przypadku to nasi rodzice , my nasze dzi9eci i chyba jescze wnuki !!! oby nie pra pra pra wnuki!!!
wiec jakie jest wyjscie ?
abys mogla jezdzic porshe , zyc w 500m2 domku, to co rzad ma zrobic ?
porzyczyc jak kiedys ? czy dodrukowac kase ?
abys swoje najwspanialsze chile zycia spedzila w luxusie !

jebac dzeci potem, wnuki i pra pra pra wnuki !!!
ciebie juz nie bedzie, za to bedziez miala to daleko w dupie ! co sie bdzie działo !!!

nikomu ale nikomu nie zycze aby stal na czele rzadu, takiego czy innego umiech i zamartwial sie jak zjesc , przetrawic i WYSRAĆ , bledy przeszłości! i o nich zapomniec !
pamietajcie wszyscy na to pracujemy,
nikt ni komu nie zabrania startowac w wyborach, a moze i wygrac i przedstawic swoj pomysl jak usunac to ciagnace sie gowno za nami !!

ponarzekac kazdy moze lepiej lub gorzej !!!

a moze bedzie lepiej a moze sie uda !
jak nie to sk...li zlinczujemy umiech
ot polska mentalnosc umiech

ifeelgood
i do Ciebie

social swoje zrobil, ale dlaczego ?
aby bida w dupie była i gowno widziała, na kolorowo, aby ludzie zadowoleni siedzieli cicho !
reszta to system podatkowy( ulgi, odliczenia)
kredyty nieoprocentowane, konta wysokooprocentowane !
tylko za czyje ?
a wy płaczecie ze cos likwidują !
Polska sie sypie, byl taki post,
przynajmniej sie rzad stara, nie czeka na manne z nieba, i euro z UE !!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1348
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Gru 2010r. 22:41  
Cytuj
i na koniec
, jedyne co mnie wku...a w jakim kolwiek rzadzie, i w polakach , to wieczne rozdrapywanie starych ran !!!
było mineło idźmy do przodu , a nie ciagle siedzimy głeboko w dupie !!

czekam az te wszystkie DINOZAURY wymra smiercia naturalna !
i skonczy sie, nowa krew napłynie !!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 72
Dołączył: 28 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Gru 2010r. 23:48  
Cytuj
CYTAT
Wy naprawdę myślicie że za ceny produktów, bezrobocie i stan gospodarki odpowiada tylko i wyłącznie rządząca aktualnie ekipa ???


Najlepsze jest to, że ekipy rządzące zmieniają się co chwilę od x lat, od tych samych x lat ceny produktów idą w górę i nie pamiętam, żeby zmieniły tendencję na spadkową. Wnioskując, że teraz wysokim cenom jest winne PO, musimy także przyjąć, że wysokim cenom wcześniej był winny PiS, a wcześniej inne partie jak SLD, AWS, PSL, LPR, Samoobrona itp itd..

Ja nie wiem jakim trzeba być kretynem, żeby każdą sytuację na rynku odczytywać jako złe rządy PO. W innych krajach nie rządzi PO, a też przeżywają nieciekawe okresy w gospodarce.

Dyskusja z Wami na forum o polityce czy gospodarce (jestem bezpartyjny) to jak przyłączenie się do paraolimpiady. Nawet jeślibym wygrał (miał rację) to i tak czułbym się przegrany.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 18 Gru 2010r. 01:23  
Cytuj
Dyplomata głosuj na Korwina trzeba zmienić rządzących. Nie chodzi o partie. Teraz i 20 lat temu mamy te same rządy nie zależnie od nazwy partii. Wcześniej rządzili dzisiaj doradzają za kilka lat będą rządzić i tak w koło.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1348
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Gru 2010r. 02:28  
Cytuj
Andrzejek
tu masz racje , dzisiaj tu jutro tam umiech
dlatego j/w pisalem , poczekam az dynozaury wymra !!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Gru 2010r. 10:57  
Cytuj
CYTAT
poczekam az dynozaury wymra !!!


My już raczej nie doczekamy tych czasów. Zresztą potomkowie tych dinozaurów też musz żyć komfortowo niekoniecznie przez efekt cięzkiej i uczciwej pracy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1348
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Gru 2010r. 13:57  
Cytuj
Ktośik
ale mozna juz sie wyczylic, na przyszlosc, i wyczylic nasze dzieci wnuki jak glosowac:
syn/corka takiego i takiej !!!! nu nu nu :p

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 381
Dołączył: 23 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Gru 2010r. 21:40  
Cytuj
Do PITUCH
Gdyby ktoś mi nawet dopłacił nie chciałabym żyć w luksusie jeździć porsche jak to napisałeś i mieć dom jak pałac.Od nadmiaru pieniędzy w głowie się ludziom przewraca.Znam paru ludzi którym kasa zżarła mózg i wywlekła na manowce.
Ja tak nie chcę mi wystarczy abym mogła uczciwie zarobić i mieć możliwość odłożenia sobie oszczędności,póki co to dzisiejsza sytuacja na to nie pozwala i nie wiem czy kiedykolwiek pozwoli.

Nie oceniaj wszystkich jednakowo.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Gru 2010r. 21:49  
Cytuj
CYTAT
Do PITUCH
Gdyby ktoś mi nawet dopłacił nie chciałabym żyć w luksusie jeździć porsche jak to napisałeś i mieć dom jak pałac.Od nadmiaru pieniędzy w głowie się ludziom przewraca.

Nie oceniaj wszystkich jednakowo.



Podpisuje sie pod tym, większość bogaczy nie jest szczęśliwa. Masz mniej, mniej się przejmujesz, mniej stresu itd. Jak by przecietna długość życia wynosiła 200 lat to mozna by się zastanowić nad budowaniem swojej fortuny a tak trzeba wykorzystać to życie w bardziej przyjazny sposób, dostrzegać to czego nie przysłaniają pieniadze.

Przy obecnych warunkach( cenach) minimalna płaca powinna wynosić 2 tys.zł. Ludzie mniej by kombinowali, stać by ich było aby wziąść fachowca do drobnych napraw czy remontów i jakoś by się to kręciło.


Chciałbym jeszcze zapytać czy ktoś dał rade dodać komentarz w art "przedstawiciel handlowy" czy na starcie już blokowali ? umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1348
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Gru 2010r. 18:02  
Cytuj
ja tu nikogo nie oceniam
poprostu nie trybie !!!

no to czego wy k...a ludzie chcecie ?
tak zle, tak nie dobrze !!!

Ktośik
...."Przy obecnych warunkach( cenach) minimalna płaca powinna wynosić 2 tys.zł...."

a czemu nie 200 lub 200tys ?
w czym tkwi problem ?

take pie....nie do księżyca !!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Gru 2010r. 18:32  
Cytuj
PITUCH nie trybisz bo jesteś ułomny. Jak można nie rozumieć tego ze ludzie chcą godnie żyć?? Nikt tu nie mówi o jakiś luksusach ale tylko o godnym życiu ale widzę ze Ci to ciężko pojąc, podejrzewam ze Ci się już z dobrobytu w dupie i głowie poprzewracało!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1141
Dołączył: 16 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Gru 2010r. 18:34  
Cytuj
CYTAT
ja tu nikogo nie oceniam
poprostu nie trybie !!!

no to czego wy k...a ludzie chcecie ?
tak zle, tak nie dobrze !!!

Ktośik
....\"Przy obecnych warunkach( cenach) minimalna płaca powinna wynosić 2 tys.zł....\"

a czemu nie 200 lub 200tys ?
w czym tkwi problem ?

take pie....nie do księżyca !!


Nie ma ceny minimalnej ani maksymalnej.. Ale jest cena za którą warto wykonywać usługi (zwane niekiedy pracą)

Niestety w tej chwili zarobki są teraz o około 3 razy mniejsze niż powinny być. I to czuć niemal w każdej branży

Jeżeli ktoś pracuje za 1000 zł i nie starcza mu na zapłacenie rachunków (w których też jest pełno podatków) no to kurwa, jak ludzie mają być szczęśliwi pod rządami tej czy innej ekipy rządzącej. Harują i urabiają ręce tracą cenny czas a zarobki są na nieodpowiednim poziomie, no to k... ja nie wiem.

Inflacja idzie w górę, zarobki stoją w miejscu, więc coś jest Ku..a na rzeczy. Nie wspominając o zaje... bezrobociu.

Ja się nie dziwię ludziom ciągłego narzekania, bo niestety Polska to głupi kraj w którym mamy za wysokie podatki względem stanu finansów ludzi i to jest niepokojące. Są kraje które są od nas bogatsze a mają o połowę mniejsze podatki. Nie możemy naśladować bogatych krajów, musimy naśladować ich rozwiązania kiedy były w sytuacji podobnej do naszej. czyli kiedy były krajami biednymi.

Niskie podatki drogą rozwoju. wszystko sprowadza się do podatków, a także biurokracji, regulacji i innych lewicowych pomysłów.

Grabież legalna może przejawiać się na tysiąc sposobów, stąd nieskończona liczba jej przejawów: cła, ochrona rynku, dotacje, subwencje, preferencje, progresywny podatek dochodowy, bezpłatna oświata, prawo do pracy, prawo do zysków, prawo do płacy, prawo do opieki społecznej, prawo do środków produkcji, bezpłatny kredyt itd., itd. Wszystkie te przejawy – połączone tym, co dla nich wspólne, czyli usankcjonowaną grabieżą – noszą nazwę socjalizmu.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1348
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Gru 2010r. 18:36  
Cytuj
Stecyk
i kto tu kogo ocenia

wkurw...mnie tylko taki pier...

zrobcie cos , abyscie k..a GODNIE mogli zyc !
manna do k... nedzy z nieba nie spadnie

wycie do ksiezyca, jak pisalem wczesniej

japy w kubeł, albo ruszcie dupe !

a komu od dobrobytu sie w dupach poprzewracalo ?
tym co mieli na tacy wszystko podane
jakbyscie kurwa wiedzieli (zaznali) co to prawdziwa bida
nikt by tu kurwa nie nazekal ze zarabia 900 z groszami

teraz ja was obraze (nie wsystkich)
banda pier.. burżujów !!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1348
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Gru 2010r. 18:43  
Cytuj
echodna
tak polak madry wiecznie po szkodzie

piszesz mozemy nasladowac, nie nasladujmy wyciagnijmy to co najlepsze , co sie sprawdzilo gdzie indziej !

a co ja sam , czy wy w wieku 30 lat zrobicie
jak macie kolejne 50 lat za wami tych, ktorzy wlasnie wybieraja do parlamentu dinozaurow !
idz do matki , babci dziadzia, ciotki wujka, stryjka itd
i powiedz jak zaglosujesz na kogos powyzej 35 roku zycia to ni huja w swieta mnie nie zobaczysz !

ps. 1 podpis i najnizsza krajowa jest 10tysiakow
co z tego jak na zajutrz pujdziesz do sklepu i za chleb zaplacisz 70 zeta !
ogranijsie sie "ekonomisci"

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Gru 2010r. 18:49  
Cytuj
echodna ma 100% racje. A Ty PITUCH gadasz jak te nasze polityki, czyli o dupie Maryni i nic mądrego do tematu nie wnosisz!!
Żyj sobie w swoim świecie, pier... się na całej lini, z idiotami nie gadam!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1348
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Gru 2010r. 18:54  
Cytuj
w przeciwienstwie do politykow
bo tu mnie obraziles (nie mam sumienia was walic w h..a jak oni)

niczego nie obiecuje
sugeruje zacznijcie działac , nie tylko siedziec na dupie i czekac na manne z nieba !

a co do idiotow,
kazdy ma swoj swiat jak tez napisales, jeden ma kolorowy , inny czarnobialy umiech
od nas zalezy , ktory nam sie podoba !

Stecyk
i na dokladke
ja sam stworzylem sobie moj pier... swiat, mimo wszystkich problemow, wszystkich przeciwienstw, wszystkich zlych opini na temat tego co robie,

i wiesz co, podoba mi sie ten moj świat umiech

"utopijna polska" , bym go zwal umiech
i nie zawdzieczam go polityce i politykom tylko SOBIE !!!

a co najgorzej wpienia polaka???
nazywanie rzeczy po imieniu, jakos ciezko to nam przelknac, wiec kazdy sie przyzwyczail do robienia nam gowna z mózgu !

sugerujac rozumowanie Stecyk'a
ktos mi mowi : jestes idiotą
opdopwiadam : ok czaje, dotarło ( bla bla) , ale czy potrafisz byc takim idiota jak ja ?

tu odpowiedzi wiele...............
najprostrza: po co ??? (byc idiotą)

a mi w duszy (głowie) spiewa umiech
jest gorszym idiota niz ja, nawet nie potrafi mnie nasladowac umiech

wiec swoje mniemanie o sobie, naprawde oplaca sie czasami wsadzic je sobie gleboko we wlasna dupe !!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1348
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Gru 2010r. 19:19  
Cytuj
anna22
2000
hmm
ok
ale czy ktos ma pomysł ktorym moze sie podzielic
(branze dziedziny wszelakie)
jak zrobic aby wasz pracodawca placil te 2tysie lub wiecej, jak pomoc jemu zeby pomogl nam umiech

i wszyscy by byli zadowoleni

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1141
Dołączył: 16 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Gru 2010r. 20:14  
Cytuj
PITUCH. nigdy nie pisałem o podwyżce płacy minimalnej.
Wręcz pisałem o zlikwidowaniu takowej.

Płaca powinna wychodzić od rynku a nie od prykasu władzy.

Dla mnie najoczywistszym problemem w Polsce są zbyt wysokie podatki i regulacje, to wszystko co mam do powiedzenia w tym temacie, bo to są przyczyny problemów z płacami. Ponad połowę oddajecie w formie haraczu państwu, które je przejada, na darmozjadów w urzędach (90%) którzy nie potrafią wytwarzać dóbr, a tylko szkodzą i przeszkadzają w rozwoju firm i przedsiębiorczości. problemem jest także przymus ubezpieczeń, gdyby zlikwidować przymus, ludzie w końcu mogli by zarabiać więcej, a ubezpieczali by się zapewne taniej, efektywniej i dobrowolnie.

A w ogóle o co kłótnia skoro wszyscy się prawie zgadzają?

Grabież legalna może przejawiać się na tysiąc sposobów, stąd nieskończona liczba jej przejawów: cła, ochrona rynku, dotacje, subwencje, preferencje, progresywny podatek dochodowy, bezpłatna oświata, prawo do pracy, prawo do zysków, prawo do płacy, prawo do opieki społecznej, prawo do środków produkcji, bezpłatny kredyt itd., itd. Wszystkie te przejawy – połączone tym, co dla nich wspólne, czyli usankcjonowaną grabieżą – noszą nazwę socjalizmu.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1348
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Gru 2010r. 20:30  
Cytuj
echodna
raczej cie o to nie posadziłem jezyk

podatki trzeba placic, ale podatek od podatku ?

a co do urzedow
dzwonie, laczy odbiera pani
zadaje pytanie, odp wymijajaca
ok to dziekuje
dzwonie jesze raz odbiera pani ale inna zadaje to samo pytanie
i mam 20 minutowy wykład !!
ślicznie dziekuje i wiem co robić umiech

nie wszyscy sa darmozjadami tam umiech

"A w ogóle o co kłótnia skoro wszyscy się prawie zgadzają?"
wlasnie , zgadzaja sie na robienie nas w wała !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 307
Dołączył: 29 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Gru 2010r. 21:22  
Cytuj
echo ma racje, tylko jak pozbyć się tych darmozjadów? jak znieśc przymusowe ubezpieczenie? ZUS?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1396
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Gru 2010r. 11:01  
Cytuj
Podniesienie VAT na większość produktów o jeden procent teoretycznie nie powinno mieć wpływu na ceny towarów. Jest jednak inaczej. W styczniu ceny AGD wzrosną o 10 procent, a odzieży nawet o jedną trzecią - akcentuje "Dziennik Gazeta Prawna".

Branża AGD przyznaje, że nowe stawki VAT są tylko pretekstem do podwyżek. Rzeczywiste powody to rosnące ceny surowców oraz koszt utylizacji zużytych urządzeń. Swoje zrobiły też sieci marketów. W czasie kryzysu wymogły na producentach zejście z marży. Teraz koncerny chcą sobie odbić poniesione straty - zaznacza gazeta.

W rozmowie z "DGP" David Milone, szef Indesit Company Polska przyznaje, iż od przyszłego roku jego firma podniesie ceny. Podwyżki zapowiadają też Bosch/Siemens, LG i Łucznik. Podobne plany mają firmy odzieżowe. Tu podwyżki mogą sięgnąć nawet 30 proc. Powód - skok bawełny.

Gdyby rząd nie podnosił VAT, producenci nie mieliby pretekstu do podwyżek i musieliby wziąć odpowiedzialność wyłącznie na siebie. Dzięki nowej stawce podatku mogą się schować za plecami władz, gdy przyjdzie im tłumaczyć się klientom - konstatuje "Dziennik Gazeta Prawna" we wtorkowej publikacji.


źródło - ONET

PZPR przy obecnej PO to jak uniwersytet obok przedszkola. A miało być tak pięknie.....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 248
Dołączył: 15 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Gru 2010r. 11:50  
Cytuj
do tego dojdzie jak zwykle podwyżka prądu, gazu , paliwa,żywności. By żyło się nam lepiejumiech ostatni gasi światło dziękujęumiech

Pytam się rudy gdzie te cuda?
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 475
Dołączył: 9 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Gru 2010r. 08:10  
Cytuj
Emerytury dzisiejszych nastolatków będą bardzo niskie. Na starość nie dostaną nawet jednej trzeciej ostatniej pensji. Tak wynika z analizy przygotowanej dla premiera przez doradzającą mu Radę Gospodarczą.

źrógło: Emerytury dzisiejszych nastolatków będą bardzo niskie. Na starość nie dostaną nawet jednej trzeciej ostatniej pensji. Tak wynika z analizy przygotowanej dla premiera przez doradzającą mu Radę Gospodarczą.

By żyło się lepiej...

Homo res sacra homini /Człowiek człowiekowi świętością/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Gru 2010r. 10:09  
Cytuj
ciekawe ile polakow wyjedzie po otwarciu niemieckich granic ?:] na wyspy szacowali ze to bedzie 50k a wyjechalo 1.5kk +, teraz szacuja 400k, wyjedzie cala polska ?:]
by zylo sie lepiej

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Inwestycje, zmiany, polityka i gospodarka »