NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Inwestycje, zmiany, polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 »
Żyje mi się k... lepiej!!!!,
Posty: 248
Dołączył: 15 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Gru 2010r. 16:57  
Cytuj
Czy żyje Wam się lepiej? Otwieram net podwyżki, radio podwyżki, pytam się co ten rząd robi? Ile Polak wytrzyma przeciez to co sie dzieje to przerasta ludzkie pojęcie, paliwo w góre, gaz w góre, prąd w góre, żywność w górę. Jeśli wygra za rok PO to ja chyba wyprowadze się z tego kraju bo niedługo cała wypłatę trzeba będzie oddać jako podatek.
Nie wiem jakim jęzsykiem trzeba przemawiać by ludzie przestali ślepo wierzyc PO.
IM żyje się lepiej...!!!

Pytam się rudy gdzie te cuda?
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Gru 2010r. 16:57  
Cytuj

Pytam się rudy gdzie te cuda?
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 25
Dołączył: 24 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Gru 2010r. 17:08  
Cytuj
Zgadzam sie z Tobą w 100%
Same kłamstwa i manipulacje ludzmi tak działa PO zadnych konkretnych planów tylko same obiecanki.. To sa ich metody!! A do tego te wszsytkie afery. no i samo to ze Donald twierdzi ze afery hazardowej nie bylo!! WTF!!!!!!
P.S
a w 2012 roku podatek VAT bedzie 24%!!!!
Gratulacje

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1396
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Gru 2010r. 17:12  
Cytuj
Czemu się dziwicie? Przecież trzeba utrzymać bandę urzędników. Nie słyszeliście, że jeden z nich zarabia tyle samo co prezydent Warszawy, a drugi podobnie? I tak jest w całej Polsce. Skądś trzeba brać na to fundusze. Zapłacisz Ty, zapłacę ja, zapłaci Kowalski, zapłaci kasjerka, która zarabia 1000zł, by wybrańcom żyło się zdrowo i kolorowo. Wrzód, który niszczy Polskę i jej gospodarkę to biurokracja i urzędnicy. Zresztą, dotyczy to całego eurokołchozu.

PZPR przy obecnej PO to jak uniwersytet obok przedszkola. A miało być tak pięknie.....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 101
Dołączył: 27 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Gru 2010r. 17:17  
Cytuj
Mi też żyje sie lepiej!

Z nutką sarkazmu, Marcin

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 6 Maja 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Gru 2010r. 17:29  
Cytuj
Ludzie, popatrzcie jeszcze na sytuację w Europie. Łatwo pisać , że PO jest be a PIS cacy i PO prowadzi Polskę na manowce. A Grecja czy Irlandia- tam jest też nieciekawie gospodarczo, podobnie jak w większości Europy. Najlepiej zwalać wszystko na rządy. Owszem trzeba krytykować, ale konstruktywnie. Nie wystarczy napisać, że ktoś jest zły, dobrze byłoby jeszcze uzasadnić dlaczego. Nie jestem członkiem żadnej partii, ale żywo interesuję się polityką. Wg Arystotelesa polityka to była sztuka rządzenia państwem, której celem jest dobro wspólne. Niestety- nie wszyscy dobrze opanowali tą sztukę i często widać było przez lata potknięcia prawej i lewej strony politycznej tak na szczeblu krajowym jak i samorządowym. A podatki- no cóż, skądś trzeba brać pieniądze na armię emerytów i rencistów, armię urzędniczą, inwestycje. Inaczej budżet się załamie.
Zobaczymy czym popiszą się nasze nowe władze lokalne, czy zmniejszy się bezrobocie, czy przyjdzie do Stalowej nowy kapitał? Czas pokaże.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 248
Dołączył: 15 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Gru 2010r. 17:46  
Cytuj
poeticus, zauważ że w takiej Grecji czy Irlandii najmniejszy zarobek to 1000 ale euro w Polsce zł, wole takie zarobki jak w tamtych krakjach i niech bedzie kryzys. Co mi z tego że niby Pl jest zielona wyspą, PKB rosnie w granicach 4% co mi z tego, skoro jest tak dobrze to czemu są podnoszone podatki?
Wszystko tak drożeje ze za pare miesiecy wyskocze na miasto ze 100zł i przyniose w reklamówce mleko, chleb, kg jablek i moze masłoumiech. MOim zdaniem rzad robi co chce bo społeczeństwo na to wydaje zgode sadzac po sondazach.
Nie uwazam ze Pis jest ok ale do cholery są inne partie...

Pytam się rudy gdzie te cuda?
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4946
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 17 Gru 2010r. 18:10  
Cytuj
CYTAT
Czy żyje Wam się lepiej? Otwieram net podwyżki, radio podwyżki, pytam się co ten rząd robi? .
IM żyje się lepiej...!!!

A jak otwierasz puszkę ze szprotkami to co tam widzisz?Ja rybki i sosik.

ZAWSZE MÓWIŁEM, ŻE POLITYKĘ I KABARET, POWINNO SIĘ OGLĄDAĆ OSOBNO.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 248
Dołączył: 15 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Gru 2010r. 18:18  
Cytuj
no bo na wiecej jusek Cie niestacumiech ale pewnie głosujesz na Poumiech

Pytam się rudy gdzie te cuda?
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Gru 2010r. 18:47  
Cytuj
Ja to nawet jak otwieram deskę na muszli klozetowej to widzę podatki!! To jest chore co się wyprawia w tym kraju, samo to PB 95 4,95 a gaz 2,59 i dalej ma drożeć. No ale co tu narzekać w końcu to "LUDZIE" wybrali sobie taką władzę, a nie inną. Kolega wyżej pisał o Grecji czy Irlandii spoko ale tam ludzie przynajmniej na ulice nie boja się wyjść i strajkować a u nas co, każdy kuli ogon jakby gdyby nigdy nic.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1348
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Gru 2010r. 18:48  
Cytuj
Jeżyk

ktos coś kiedyś spierd....ł (mozna tu wymieniac i wymieniać, zaczynająć od http://wybor(...)rka.html), teraz jakoś to trzeba doprowadzić do ładu wszelkimi sposobami !!!!

PO przynajmniej sie stara !!!! i nie mydli oczu umiech

a co do irlandii, tam 15 lat temu psy dupami szczekały, wrony zawracaly, a barany pod Szpilka , na O'Connel Street, biegały !!
kto wpomwował kase ??? i miał wtym interes ?
skończyło się dobre ...

dodam prze 4.5 roku pracy tam zaplacilem moze 250euro podatku umiech
dlaczego ? taki maja system! kto na tym stracił, chyba nie ja umiech
dlaczego wszystko jebło?? system sie nie sprawdził ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 6 Maja 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Gru 2010r. 18:56  
Cytuj
Jeżyk. Zanim my z PKB dogonimy Grecję czy Irlandię, to jeszcze dużo wody w Wiśle upłynie. Te kraje niemal cały czas rozwijały się w gospodarce wolnorynkowej. A w Polsce to trwa dopiero 20 lat. Nie da się w tak krótkim czasie nadrobić zaległości. A te są na wszystkich płaszczyznach.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Gru 2010r. 19:04  
Cytuj
PITUCH
CYTAT


PO przynajmniej sie stara !!!! i nie mydli oczu umiech


Tak, przed wyborami na prezydenta pan Komorowski wraz z Tuskiem tak pięknie mówili o tym ze podnoszenie podatków to nie jest polityka PO i ze to się nie stanie jak ich wybierzemy, no i co nam teraz fundują?? I to nazywasz NIE mydleniem oczu??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1348
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Gru 2010r. 19:32  
Cytuj
Stecyk
tzn 3 lata temu ta ?
ty k..a jakis slepy jestes czy co ?
widzisz co sie dzieje ?
czy bazy nie czaisz ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Gru 2010r. 19:40  
Cytuj
CYTAT
PO przynajmniej sie stara !!!! i nie mydli oczu umiech

o jasny .....j ziom, ze ty to lyknales to sie dziwie ^^ chyba ze tak dla zartow napisales ? :]
a w irlandii sie skonczylo bo mial ten co pracowal i mial ten co nie pracowal, social wykonczyl :]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1100
Dołączył: 2 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Gru 2010r. 19:42  
Cytuj
Wy naprawdę myślicie że za ceny produktów, bezrobocie i stan gospodarki odpowiada tylko i wyłącznie rządząca aktualnie ekipa ???

*Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów* /Stanisław Lem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Gru 2010r. 19:49  
Cytuj
CYTAT
Wy naprawdę myślicie że za ceny produktów, bezrobocie i stan gospodarki odpowiada tylko i wyłącznie rządząca aktualnie ekipa ???

nie, ale przeciez obiecali ze zrobia by zylo sie lepiej, a tu narazie w 2ga manke :]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Gru 2010r. 19:59  
Cytuj
CYTAT
Stecyk
tzn 3 lata temu ta ?
ty k..a jakis slepy jestes czy co ?
widzisz co sie dzieje ?
czy bazy nie czaisz ?

Jesteś mądrzejszy tylko troszeczkę od kury!! przynajmniej nie chodzisz po podwórku i nie srasz po nim. Rozwiń swój post bo w ogóle nie wiadomo o co w nim chodzi, po czym można stwierdzić ze Ty jesteś jakiś nie rozgarnięty!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 381
Dołączył: 23 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Gru 2010r. 20:00  
Cytuj
CYTAT
Stecyk
tzn 3 lata temu ta ?
ty k..a jakis slepy jestes czy co ?
widzisz co sie dzieje ?
czy bazy nie czaisz ?



Pituch w przychodni nie opodal organizują warsztaty profilaktyczne z psychologii może Tobie by pomogły co?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Gru 2010r. 20:13  
Cytuj
anna22 i Stecyk, a może wy się wybierzecie do jakiejś poradni?

A może powiecie tak na poważnie czego oczekujecie od rządu i państwa?
Tylko nie piszcie w stylu żeby było dobrze, ok?
No jestem ciekawy waszych oczekiwań:-)))

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 381
Dołączył: 23 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Gru 2010r. 20:20  
Cytuj
Drogi Andrzejku to co chyba każdy człowiek chciałby -godnie żyć

i nie słuchac więcej ich kłamstw

Czy to az tak Cię razi że nie jestem zadowolona z polityki naszego Państwa??Każdy ma prawo wyrazić własne zdanie a teraz słucham co Ty drogi Andrzejku chciałbyś od naszego kochanego rządu dostać pod choinkę??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Gru 2010r. 20:30  
Cytuj
Rozwiń to godnie żyć. Jak Ci rząd obieca i da pensję minimalną na poziomie 3000 netto to będziesz zachwycona. Tak? A zasiłek dla bezrobotnego będzie wynosił 2000 netto i będzie dożywotnie. Wtedy będziesz już żyła godnie?

PS. dodam tylko że w Grecji pensja minimalna jest sporo większa i zasiłek nie wiem czy dożywotni ale na pewno wyższy.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4946
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 17 Gru 2010r. 20:57  
Cytuj
CYTAT
no bo na wiecej jusek Cie niestacumiech ale pewnie głosujesz na Poumiech


Podobno refundują leki na ADHD.Sprawdz,może się załapiesz.

ZAWSZE MÓWIŁEM, ŻE POLITYKĘ I KABARET, POWINNO SIĘ OGLĄDAĆ OSOBNO.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 248
Dołączył: 15 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Gru 2010r. 21:06  
Cytuj
jusek nie używaj skrutów których nie rozumieszumiech. Na ADHD są lekarstwa na inną dolegliwość nie maumiech i smacznego wcinaj szprotki

Pytam się rudy gdzie te cuda?
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 381
Dołączył: 23 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Gru 2010r. 21:11  
Cytuj
Nie wiesz co to znaczy godnie żyć?To jak Ty żyjesz że nie wiesz?

Godnie żyć-nie martwić się co jutro włożę do garnka,bo kupiłam dzisiaj pare drobnych skromnych rzeczy na obiad i wydałam w sklepie 50zł.
Nie martwić sie ,że z tego miesiąca znowu braknie mi na światło/gaz/inne opłaty i będę wybierać który rachunek zostawić na następny miesiąc.
Nie martwić się że muszę zostawić plany o dziecku(jednym bo na więcej nie będzie mnie stać by je utrzymać)bo będąc w ciązy czy po nie będę mogła pracować a za zasiłek macierzyński/chorobowe do porodu podziękuje-pare marnych groszy.
Nie martwić się za co kupię ksiązki dziecku bo tu ćwiczenia tu ksiązek masa a te z tamtego roku które kosztowały 600zł już się nie nadają by oskupić od starszaków.
Nie martwić się starszymi rodzicami jak im pomóc kiedy mi brakuje gdzie tata ma 700zł emerytury za 40lat przepracowanych w jednej firmie a mama wychowująca dzieci i pracująca jak na tamte czasy przy gospodarstwie nie osiąga żadnego dochodu
Nie martwić się że w pracy jestem traktowana przez prywatnego pracodawce-dorobkowicza jak śmieć,jak debil który nie umie,którego zwolniłby juz dawno,ale jakoś nikt nie chce przyjśc na jego miejsce,bo ludziom 5zł/godzinę to za mało.

Mam dalej wymieniać??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Gru 2010r. 21:48  
Cytuj
Nie nie musisz dalej wymieniać. Wiem co znaczy godnie żyć. Tego co opisałaś nie zapewni Ci żaden rząd stworzony z partii które dziś są w parlamencie. To mogę Ci obiecać, a nawet się z Tobą założyć o to.

PS a nawet żaden w ciągu miesiąca dwóch a nawet w ciągu jednego roku. Jak są zaniedbania najpierw 45 komuny a teraz 21 lat bez poważnych konkretnych reform to nie da się tego naprawić w ciągu roku. Rząd/partia która dokona tych prawdziwych i bolesnych reform nie wygra kolejnych wyborów, a może nawet zniknie ze sceny politycznej. Ale będziemy ją chwalili za 10 - 15 lat jako najlepszą dla Polski.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Inwestycje, zmiany, polityka i gospodarka »