NawigacjaStart » Forum » Okolice » Tarnobrzeg »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
cb radio jakie?,
Posty: 324
Dołączył: 10 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Gru 2010r. 08:15  
Cytuj
Kolego RERERERE poczytaj tu http://gut.n(...)&CODE=00 a dowiesz się wszystkiego.Powinieneś jeszcze to przeczytać http://gut.n(...)forum=46 http://gut.n(...)xon+CM70 .
Pozdrawiam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Gru 2010r. 08:15  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 52
Dołączył: 10 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Gru 2010r. 09:43  
Cytuj
Viceroy męczysz się że Ci zaraz żyłka pęknie dyskutujemy na temat który by przynajmniej komuś przywrócił życie %-) Generalnie jeśli chodzi o porównanie wielkości - bez sensu... W ogóle podajesz tutaj gówno warte porównania ale nie otym temat umiech W tym momencie fajnie poznałem osobę która posiada przez dłuższy okres Maxona i sobie też go chwali - okej spoko. Przynajmniej kolega może teraz sobie wybrać sam co będzie mu pasowało. I bez ciśnień bo nic to nieda umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 110
Dołączył: 30 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Gru 2010r. 15:31  
Cytuj
ja polecam PRESIDENT HERBERT I + ML145 najlepszy według mnie zastaw no i jeszcze mikrofon polecam sadelte

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Gru 2010r. 15:48  
Cytuj
Viceroy ma racje, kolega pyta co polecacie to trzeba bylo napisac jaki sprzet dlaczego, jake ma wady, zalety i starczy. Wybor nalezy do niego no ale niektórzy musza wmówić ze jego sprzet jest najlepszy, lepszy od wszystkich innych. A po postach TOXIC widac tak jakby handlować sprzętem który reklamuje.
Nie wiem czy handluje czy nie, guzik mnie to obchodzi ale jak nie korzystałeś z innych radyjek to nie komentuj ze są złe.
koniec OT!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 221
Dołączył: 21 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Gru 2010r. 16:19  
Cytuj
okej a do tego MAXONA jaka antenke polecacie? ta co podali koledzy wczesniej czy jakas konkretna inna?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Gru 2010r. 17:27  
Cytuj
http://allegro.pl/nowa-antena-sirio-as-100-mag-102cm-as-100-lodz-i1352468713.html Kolego do tego rdyjka kupilem taka antene i jest naprawde spokoumiech ale pamietaj wybor nalezy do CIebie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 267
Dołączył: 13 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Gru 2010r. 21:04  
Cytuj
Taka sama antenke masz w media expert w stalowej. Dziwie sie ale cenowo 115 zeta (chyba, napewno nie wiecej) wiec z przesylka z allegro wyjdzie ci wiecej. Antenka OK i taka rowniez ci polecam.
A co do radyjek to powiem ci ze ja jade na 4 unidenie (3x510 teraz mam 520) i nie mam zadnych zastrzezen. Nie widze rowniez roznicy miedzy uzytkowaiem radia w TDI jak i TDCI. Nie wiem jakie sa ceny Maxona czy tam innych radyjek, czy jest lepszy czy gorszy fakt faktem ze u mnie kolejne radio jesli bede musial kupic to napewno bedzie to 520 uniden i takie tez ci polecam w ciemno i zadowolony bedziesz napewno. Lecz kupno i wybor to tylko i wylacznie twoja sprawa w kazdym razie co wybierzesz niech ci sluzy 73 !!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 221
Dołączył: 21 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Gru 2010r. 15:57  
Cytuj
jeszcze jedno pytanie - czy duza roznica bedzie miedzy unidenem 520 xl a m-tech legend? bo czytalem na forum ze tamto jest nielegalne ble ble ble, a m-tech jest legalny i nie ma roznicy, wypowiedzcie sie na ten temat. I czy jak kupie juz caly sprzet radio + antene znacie osobe ktora moglaby mi to wszystko nastawic(wystroic)??????

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 384
Dołączył: 9 Wrz 2009r.
Skąd: RST-LU
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Gru 2010r. 16:13  
Cytuj
Uniden 520 - tak ale made in Phillipines , te nowe z Chin to szroty! , sieją na inne kanały i nie trzymaja częstotliwości.

Z małych i wmiarę dobrych radyjek masz 2 rodzaje do wyboru :

nowe:
Lafayette Atena
Lafayettre Ermes
LafaYette Zeus
Canva

używane:


Prezes Johnny - filippines
Prezes Harry - filipines
Prezes Jimmny - Filipines
Alan 18

Nowe Presienty , Alany , Unideny etc to wszystko tania chińszczyzna ( tania w produkcji ) na półce to już inna kwestia

Co do anten

Sirio AS 100 taka sobie , ciężko się stroi i kabel wylatuje z podstawy.

Do 1m na magnes bezkonkurencyjny jest Pirat , cena do 140 pln za nową ( ok 60 / 70 cm ) bije na głowę większośc anten do 1 m
magnes ma neodymowy tak więc tak łatwo nie odpadnie nawet jak polecisz 180 km/h i więcej ( próbowałem )

a jak nie chcesz przepłaca za antenę to zwykły Sonar albo Hustler 40 - 50 pln, też wystarczy

Ogólnie dobrałbym radio do samochodu najpierw , ażeby wyeliminowac ew zakłócenia z instalacji , potem antenę do radia,na koniec zestroił antenę do samochodu , nakleił naklejkę dla ochrony lakieru w tym miejscu i spokojnie używał
W RST nie ma dobrego sklepu i serwisu CB , najbliższy w Rzeszowie na Towarowej , 1p ( Radiokom )

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 395
Dołączył: 15 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 27 Gru 2010r. 20:31  
Cytuj
Witam. Ja kupiłem do swojego auta Alana 109 z anteną Wilson Litlle Wil. Na allegro dałem za ten zestaw ok 210 zł i jestem w miarę zadowolony. Antena ma długość ok 1 metra i spokojnie wystarcza do prowadzenia korespondencji w promieniu 4-5 km. Za tą kasę nic lepszego nie ma rynku( tylko trzeba pamiętać o zestrojeniu anteny).Pozdrawiam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 221
Dołączył: 21 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Gru 2010r. 21:00  
Cytuj
na innym forum doradzaja - Yosan 120 , co wy o tym myslicie?? Pisza ze lepszy niz Uniden

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 384
Dołączył: 9 Wrz 2009r.
Skąd: RST-LU
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Gru 2010r. 22:50  
Cytuj
to samo co lafayette atena tylko inny napis na obudowie.
Uniden jak pisałem wcześniej odbiór ok ale nadawanie fatalne i nie ma homologacji na Polskę.
i patrz do jakiego auta z jakim silnikiem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 221
Dołączył: 21 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Gru 2010r. 00:08  
Cytuj
1.6 benzyna powiedzcie mi tylko czy to radio dobre czy nie>

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Okolice » Tarnobrzeg »