NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »
Nowy Temat Odpowiedz
Phong lan - pseudo chińczyk,
Posty: 7
Dołączył: 10 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Gru 2010r. 13:43  
Cytuj
jednym słowem porażka... ostatnio zamówiłem kurczaka po chińsku, był żylasty, z jakąś skórą i dodatkowo niedoprawiony. Do tego frytki były z czarnymi plamkami. sosy smakują jak z proszku. Czy spotkaliście się już z czymś takim?? czy był to jednorazowy wybryk?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Gru 2010r. 13:43  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 47
Dołączył: 10 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Gru 2010r. 15:47  
Cytuj
hmmmm frytki takie się robią jeśli na tej samej frytkownicy smaży się frytki a wcześniej np devolaja - to na bank zjarane pozostałości po panierce umiech... sosy mogą być z torebki czemu nie? Skoro w sklepach nawet piure ziemniaczane maja w proszku umiech

Co do kurczaka - nie chce Cię straszyć ale za krótko psinę pewnie gotowali i dlatego taka żylasta smiech2

Szatan w ciemności łowi, jest to nocne zwierzę, Chroń się przed nim w światło, tam cię nie dostrzeże. Adam Mickiewicz
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
m87
m87
m87
Posty: 689
Dołączył: 25 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Gru 2010r. 16:11  
Cytuj
jedzenie w tym barze jest tak samo chinskie jak warszawskie sushi japonskie ;d
jadlem raz czy dwa i nie sprobuje ponownie bo to zwykla polska podroba ,ktora nawet nie lezala w poblizu azjatyckiej potrawy ;]

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 12 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Gru 2010r. 18:51  
Cytuj
gdyby te potrawy byly robione po chinsku,to zaden z was by nawet tego do ust nie wzial.co do piesków to jest całkowita nieprawda.pracowałem tam i wiem że wszystko z czego sa zrobione potrawy jest świeże.i nie ma tam jakis sosów z torebki.zastanówcie sie zanim cos napiszecie ,bo osoby które tam pracuja to sa dobrzy pracownicy i wkladaja w to duzo serca.moim zdaniem najlepsze i natansze jedzenie jest w phong lan.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 259
Dołączył: 1 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Gru 2010r. 23:16  
Cytuj
aha ,a to co pchał Robert ,patrz:Koszyk z zakupami( a po jego odejsciu sam CHINCZYK) przed tesco o 7-8 rano , to co to było ?!
pelno zupek z radomja umiech i resztka "świeżych" półproduktów ?!
Kitu nie wciskaj że sami makaron turlają na stolnicy itd...
a zaleta tego baru jest to że owe kurczaki są różowe i nawet smaczne , szkoda ze zimne zawsze ( z kazdym zamowieniem , a zamawialem nie raz , bylo zimne i osobiscie odbierałem...)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4970
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 11 Gru 2010r. 23:56  
Cytuj
Jadłem kiedyś chińskie żarcie-rewelacja.Ale był to rzeczywiście kurczak w sosie jakimś tam,z warzywami.Mucha nie siada!!!.Tylko jeden problem-wybuliłem niezłą kasę,ale widziałem z czego i jak to robią.Tyle,że było to w Antwerpii.U nas psa sam sobie mogę upiec A`la kurczak,do tego sos z torebki.
Smacznego.Hau,hau.

OBOWIĄZUJE ZAKAZ WIESZANIA POLITYKÓW ZA JAJA NA LATARNIACH, BEZ WCZEŚNIEJSZEGO UZGODNIENIA Z OPERATOREM SIECI ENERGETYCZNEJ LUB TELEKOMUNIKACYJNEJ.`
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 12 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Gru 2010r. 14:12  
Cytuj
nie dobre,zimne,sos z torebki...a jutro wezmiesz telefon wykrecisz numer moderowano i złożysz zamówienie...typowa ludzka zawiść

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 12 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Gru 2010r. 21:35  
Cytuj
tak sie sklada ze ja akurat mieszkam w antwerpii.inie jadlem tulepszego chinskiego zarcia.sajgonki sa o dlugosci około 5 centymetrów...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 40
Dołączył: 24 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Gru 2010r. 06:49  
Cytuj
Jem z tej knajpy od czasu do czasu od kilku lat, jedzenie mi smakuje, i co ciekawe zawsze poparzę sobie język więc nie wiem kto ma zimne?? Do tarnobrzega zamawiasz??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 37
Dołączył: 7 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Gru 2010r. 21:20  
Cytuj
Mogę śmiało coś powiedzieć o tym "chińczyku" choć wiadomo, że chodzi bardziej o kuchnię wietnamską niż chińską, ale do rzeczy:
Bywałem w wielu restauracjach tego typu w okolicach najlepsze są w Rzeszowie bar typowo Chiński na rynku (nie pamiętam nazwy) - bardzo dobra kuchnia Polecam (samemu dobiera się składniki, pałeczki i te sprawy...
bar Saigon chyba w dwóch miejscach w Rzeszowie w galerii Elcerc najlepszy jeśli chodzi o smaki
Wietnamska restauracja - na al.Żołnierzy i Armii Wojska Polskiego - bardzo dobra kuchnia acz kol wiek wysokie ceny.
Jest jeszcze jedna niedaleko Mcdonalda na rynku i raczej średniawa więc o niej nie wspominam.

Stalowa Wola - Byłem i polecam danie z kurczaka oczywiście na gorącym żeliwnym półmisku. Danie jak na Stalową Wolę trzyma poziom - wystrój restauracji po za kilkoma dodatkami to tragedia... Sandomierz zresztą trzyma ten sam poziom. Danie nie jest tak dobre jak w Rzeszowie ale za to tańsze i na miejscu. Dlatego jako stały bywalec Chińczyków Polecam naszego Stalowowolskiego. umiech

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 27 Kwie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Gru 2011r. 14:14  
Cytuj
CYTAT
jednym słowem porażka... ostatnio zamówiłem kurczaka po chińsku, był żylasty, z jakąś skórą i dodatkowo niedoprawiony. Do tego frytki były z czarnymi plamkami. sosy smakują jak z proszku. Czy spotkaliście się już z czymś takim?? czy był to jednorazowy wybryk?



To jest normalne, niestety.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 19
Dołączył: 31 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Gru 2011r. 20:17  
Cytuj
Co jest grane ?! Brakuje złotych myśli Mirka777? Zastukał się ? cool girl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1100
Dołączył: 2 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Gru 2011r. 20:37  
Cytuj
CYTAT
Co jest grane ?! Brakuje złotych myśli Mirka777? Zastukał się ? cool girl


Podobnie jak Dżersi moczy nadwyrężone po konkursie paluszki w wywarze z ziółek chytry

Co do tematu to wydziwiacie.
Nie macie ochoty na wędzone psiaki po wietnamsku?
Może grillowane świnki morskie po boliwijsku?

Chcecie udziwnień kulinarnych to się trawy najedzcie, albo brzozę okorujcie zębami, bobry tak robią i żyją chytry

@m87
Jak tam?
Nadal wstydzisz się wyjawić nam swoją narodowość?

*Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów* /Stanisław Lem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 9 Marz 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Gru 2011r. 22:36  
Cytuj
Żeby niewiem co to wszystkim niedogodzi

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 277
Dołączył: 27 Marz 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Gru 2011r. 22:55  
Cytuj
Bardzo często zamawiam w tym barze jadło i jestem zawsze bardzo zadowolony. Porcje duże a zarazem tanie no i smaczne!

Cudny Lolo
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 253
Dołączył: 18 Paź 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Gru 2011r. 08:47  
Cytuj
Bywałem w wielu restauracjach tego typu w okolicach najlepsze są w Rzeszowie bar typowo Chiński na rynku (nie pamiętam nazwy) - bardzo dobra kuchnia Polecam (samemu dobiera się składniki, pałeczki i te sprawy...bar Saigon chyba w dwóch miejscach w Rzeszowie w galerii Elcerc najlepszy jeśli chodzi o smakiWietnamska restauracja - na al.Żołnierzy i Armii Wojska Polskiego - bardzo dobra kuchnia acz kol wiek wysokie ceny


Nie przesadzaj z ta jakością w Rzeszowie. Rzeczywiście kiedyś szli na jakość a teraz nietety poszli na ilość. Także stołowałam się często w Elcerc i niestety od jakiegoś czasu podaja tam stare mięso do potraw. Kilkukrotnie zwracałam tam obiady z powodu starego mięsa i niestety od roku omijam szerokim łukiem te knajpkę. Nie polecam, wręcz odradzam!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »