NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Inwestycje, zmiany, polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
droga Stalowa Przyszów-katastrofa,
Posty: 3
Dołączył: 6 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2010r. 09:52  
Cytuj
Muszę to napisac , jesli ktoś jeżdzi tą trasą wie doskonale co mam na myśli.Droga jest tak fatalna, wogóle nieodśnieżona,jedzie się po niej jak na przysłowiowyw żelaznym wozie.Nie wiem gdzie są w tym momencie władze,pewnie zajmują się pchaniem kasy do swoich portfeli.Bo jeśli dało się odnieżyc drogi w stalowej woli, to co stoi na przeszkodzie aby i tą drogę doprowadzic do porządku.Przecież po niej nie da się nawet jechac 40km/h,ona wogóle nie nadaje sie do użytku.A druga sprawa od momentu kiedy spadł śnieg pług widziano w naszych okolicach tylko 1 raz i to nie zrobił swej roboty tak jak należy.
Proszę zróbcie coś z tym, dopóki nie doszło jeszcze do żadnej tragedii

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2010r. 09:52  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 137
Dołączył: 16 Kwie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2010r. 10:08  
Cytuj
Jeżdżę tą drogą min. 2 razy dziennie. Jest bosko... darmowe turbulencje... I ten zastrzyk adrenaliny...

qui penis aquam turbat?
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1140
Dołączył: 18 Lut 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 3 Gru 2010r. 10:11  
Cytuj
przejedźcie się w stronę staszowa do przyszowa to jest luksus nie droga.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 97
Dołączył: 17 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2010r. 21:23  
Cytuj
Polacy, ale do kogo wy kurwa macie pretensje ?
Nie bardzo rozumiem, ale na pewno bardzo się nie pomylę jak któryś z Was głosował na PO,PIS,SLD czy PSL. Więc się nie dziwcie, mieszkamy w kraju w którym w mieście, kurwa mieście gdzie jest mnóstwo ludzi, władza nie może dać sobie rady z odśnieżeniem głownych ulic miast. Ja nawet nie chce myśleć co by było gdyby ktoś zaatakował nasz kraj. Rozpierdol byłby taki że szok. To jest wina systemu, a ten system ułożyli ludzie których poparliście, więc się kurwa nie dziwcie. Ale taki przeciętny polaczek nie zdaję sobie po prostu sprawy że jest w chuj ważne na kogo daje krzyżyk na liśćie wyborczej. Unia Europejska, daje ogromne dofinansowania do wszystkiego. Niepotrzebne kursy dla bezrobotnych, tylko po to zeby dalej byli bezrobotnymi, dotacje dla ekologow, pieniadze (zamiast uproszczonego prawa) do zalożenia firmy itp itd, a wiecznie brakuje pieniedzy na walkę z zimą. Na podstawową sprawę. W tym kraju nic się nie zmieni i śmiać mi się chce w ludzi którzy sądzą że Donald czy inny oszust coś tu zmieni. Polacy muszą być wkurwieni, muszą mieć długi, problemy i muszą ginąć na drogach. Naród jest po prostu w chuj tępy i nie mam tu na mysli nawet wykształcenia.

POlska = Patologia po prostu, nie pomyl z Ameryką...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 3 Gru 2010r. 21:43  
Cytuj
Typowe polskie narzekanie. Alternatywa.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 97
Dołączył: 17 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2010r. 22:30  
Cytuj
CYTAT
Typowe polskie narzekanie. Alternatywa.

Narzekanie móglbyś przypisać komuś, kto sam zjebał i ma żal do całego świata. Ja nie mam żalu do siebie, lat kilka jeszcze i adios z tonącego okrętu (dla fanatyków PO zielonej wyspy). Żal mam do tępych ludzi, których od spraw gospodarczych kraju interesuje bardziej co dopierdoli Doda w Tańcu z Gwiazdami czy innym 'ambitnym programie'. Rozumiem, nie każdy zna się na wszystkim, więc pytam: dlaczego jebane bydło głosuje jak nie ma pojęcia o niczym? Wiesz andrzejek, wystarczy test jaki pamiętasz z gimnazjum, 3 pytania - prawda, fałsz. I gwarantuje że 90% polaków nie przeszło by takiego tekstu - co za tym? ich głos byłby nie ważny. Ale ludzie usłyszeli w Telexpresie że mają iść głosować i to ich obowiązek i idą i głosują na ludzi którzy do polityki wchodzą od dupy strony.

Podam Ci prosty przykład.
Bywam za granicą, obserwuję, analizuję.
W Niemczech jadąc ze znajomym uderzyliśmy w nierówność w drodze (czyt. nadlany asfalt). Znajomy podjechal do miejscowego Burger Amtu, szybko ściagneli rzecoznawcę, coś tam pukało w zawieszeniu. W ciągu godziny dostał odszkodowanie, a firma karę za to że nie było oznaczonych robót na tym odcinku. A tu wyjezdzając nowym autem, kurwica czlowieka trafia jak wpada w kolejne dziury, czy w zalegający snieg na jezdni. Tam winny się znalazł, firma prowadząca przebudowe drogi. W tym kraju winnych nie ma, mimo ze kase bierze każdy. I to mnie boli. Że widząc ten syf, z miejsca skreślam wszystkich którzy są aktualnie przy władzy. Żyjemy w czasach gdzie co sprytniejsi podpierdalają na marsa. A w Polsce jest problem ze zrobieniem dróg czy odśnieżeniem dróg. To jest po prostu kpina. Ale Ty w TVN'ie tego nie zobaczysz. Tam zobaczysz kolorową, rozwiniętą, wesołą Polskę.

Alternatywa? Ten debil Janusz Korwin Mikke, który jak jedyny głosował za zmniejszem liczby posłow, który jako jedyny chciał żeby SB byli wyrzuceni i jawni dla spoleczenstwa, który jako jedyny chciał ustalić zakaz zadłużania kraju.

Największym problemem Polski jest krótkowzroczność. To że ludzie patrzą na skutek, a powinni na przyczynę.

Ja nawracać nikogo tutaj nie chcę, bo jest w ludziach tzw 'syndrom Mawrodego'. Chętnie podejmę dyskuję na poziomie, ale z własnego doświadczenia wiem że po prostu ludzie są za głupi żeby można było z nimi mądrze porozmawiać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1228
Dołączył: 2 Sty 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2010r. 22:41  
Cytuj
@themls

masz 100% racji co do rzeczowej dyskusji.
Kiedys gdzie przeczytalem, ze udowodniono zloty podzial wsrod homo ponoc sapiens.
20 % do czegos sie nadaje. Pozostale 80 to idioci.
Jakakolwiek debata w Polsce jest wykluczona. Nadal liczy sie sila glosu a nie argumentu.
A mozna inaczej. Tak jak w Europie, ktorej ponoc jestesmy czescia (choc raczej pasujemy do Azji, i to do jej afganskiej czesci... umiech

Immortal - All Shall Fall
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 3 Gru 2010r. 22:50  
Cytuj
W przyszłym roku wybory, jest szansa na zmiany. Może to dobry czas na Korwina, zobaczymy.
A co do gimnazjum to niestety, już jestem za stary i ten zaszczyt chodzenia do gimnazjum mnie ominął:-)))

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Inwestycje, zmiany, polityka i gospodarka »